Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Akiket gerincsérvvel műtöttek vagy még nem műtöttek, de tanácsokat tudnak adni! fórum

Akiket gerincsérvvel műtöttek vagy még nem műtöttek, de tanácsokat tudnak adni! (beszélgetős fórum)


88. kanada (válaszként erre: 87. - F8db0709b8)
2009. márc. 18. 21:21

Te nem kapsz ilyen kezelést??:C

Hát ennyire naiv vagyok? Azt gondolom ha nem is teljesen egyformán gondolkodnak az orvosok de, azért mindenki, mindenhol meg kapja a legjobb ellátást! Persze a mostani mércével! Mert ugye mindenből "lefaragnak"!

Sajnálom!! Vigyázz magadra! Holnap délután leszek csak gépközelben! De, figyellek ám:)!!

Puszi:)

87. f8db0709b8 (válaszként erre: 85. - Kanada)
2009. márc. 18. 20:01
Szia!Én azon gondolkodom mióta beszélgetünk,hogy nekem ilyen lehetőségeket miért nem ajánlnak?Talán mert nem nagyváros?!Na mindegy!Holnap leszek bövebben!Puszi!
86. kanada (válaszként erre: 84. - F8db0709b8)
2009. márc. 18. 19:15
Amennyire tudsz vigyázz magadra!!!!
85. kanada (válaszként erre: 84. - F8db0709b8)
2009. márc. 18. 19:14

Jövő szerdán kapom a következő injekciót!

Addigra elfogy a gyógyszerem is! Remélem akkorra még jobban leszek!


A háziorvosom mondta, hogy nagyon erős gyógyszereket kapok! Gyomorvédőd is kell szednem!

Ezt végig csinálom aztán majd meglátom, utánanézek, mivel tudok még jobban javítani az állapotomon gyógyszerek nélkül!

Persze a gyógytornát nem adtam fel szeretném csinálni!

Szia! Puszi:)

84. f8db0709b8 (válaszként erre: 83. - Kanada)
2009. márc. 18. 12:57
Szia!Akkor hat a bogyó?!A picurkák jól vannak köszi,én már kevésbé:(puszi még jövök valamikor:)
83. kanada (válaszként erre: 82. - F8db0709b8)
2009. márc. 18. 11:47

Szia!


Nem tudom, hogy írjam, még csak 3-ik napja vagy már 3-ik napja, hogy másik erősebb gyógyszert kell szednem + injekciót is kaptam még csak egy icipicit érzek valamit mintha jobb lenne! Remélem hétvégére még jobb lesz!

Te, hogy vagy és a picurkád?

Puszi!!:)

82. f8db0709b8 (válaszként erre: 81. - Kanada)
2009. márc. 18. 06:06
Szia!Én papucsban járok,majd most akarok venni szandit:)Remélem jól vagy!?puszi!
81. kanada (válaszként erre: 80. - F8db0709b8)
2009. márc. 17. 11:33

Remélem!!!:)


Te nyáron miben jársz? Vettél már gyógyszandált?

Tudom még csak március van, de csak jön a nyár!!:)

Szerinted is a Scholl szandálok jók a gerincetegnek ? Vennék majd valami jót!

Hogy vagy?

Puszi:)

80. f8db0709b8 (válaszként erre: 79. - Kanada)
2009. márc. 17. 10:13
Lehet jobban jártál igy:))
79. kanada
2009. márc. 17. 10:09

Sziasztok!

Könnyebb volt mint gondoltam ez az orvos váltás, elmentem a házi orvosomhoz ő adott beutalót a reumára.

Elmentem egy másik orvoshoz, érdekes szerinte indokolt a betegáll. most még gyógytornára sem járhatok pihenjek, kaptam a derekamba a gerincmellé egy injekciót és más gyógyszereket írt fel.

Jövőhéten kell visszamenni hozzá megvizsgál megint mennyit javultam és kapok még egy szurit.

Egyenlőre ennyit tudok!

Mindenki vigyázzon magára! Jobbulást!!!

78. f8db0709b8 (válaszként erre: 76. - Csillus65)
2009. márc. 17. 08:20
Még a multhavi leleteket kéne neki elvinnem,meg a szarul kitöltött utiköltség papirt leigazoltatni vele,mivel ö adta!
77. f8db0709b8 (válaszként erre: 76. - Csillus65)
2009. márc. 17. 08:19
Átkérik onnan ahova megyek!Muszáj,mert nem ö volt az orvosom,de az enyém elment azóta nem is él már,ezt rakták helyére,szal választási lehetöségem sem volt.
76. Csillus65 (válaszként erre: 75. - F8db0709b8)
2009. márc. 17. 08:09
Ha találtok számotokra megfelelő háziorvost, nem kell nektek kikérni a "kartonotokat", mert az hivatalos úton az új doki átkéri.
75. f8db0709b8 (válaszként erre: 73. - Kanada)
2009. márc. 17. 05:56

Hali!Szerintem is válts dokit,mert ez iszonyat amit müvel!Ne hagyd magad!nekem is a körzetit kéne leváltani,a multkori huzása miatt,de nincs kedvem végigülni a rendelési idöt,hogy a papirokat visszavigyem neki!Igy önköltségböl megyek jövhéten mindkétszer:(

Remélem jól vagy!Vigyázz magadra!Szép napot!:)

74. Csillus65 (válaszként erre: 73. - Kanada)
2009. márc. 16. 14:24
Jól teszed:-))
73. kanada (válaszként erre: 72. - Csillus65)
2009. márc. 15. 21:34

De, igen mindenképpen orvost váltok! Most már csak kiváncsiságból megyek vissza hozzá! Vissza akarok menni a neurológiára a dr-nő-hőz mert nagyon rendes volt, ő adta a beutalót a reumára. El akarom mondani neki a történtet és ő ad egy másik beutalót mert sajna anélkül nem lehet menni reumára!

De a neurológiára is beutaló kell.És azt pedig a házi orvos ad! Hát ahogy írom a kabaré jut róla az eszembe! Nevetséges ez az egész!

Szia:)

72. Csillus65 (válaszként erre: 71. - Kanada)
2009. márc. 15. 19:39

Nem tudnál más orvost választani?

Ez nem olyan, mint egy nátha /1 hét és elmúlik/, hanem valszín. időről időre visszatérő eset.

Nem jó olyan dokival kapcsolatban maradni, akivel se szimpátia, se bizalom nincs..

Milyen a hatásköre vagy a tudása, ha az OEP-től kérdezgeti a jogosúltságot?...pfff

71. kanada (válaszként erre: 70. - Csillus65)
2009. márc. 15. 18:25

Szia!

Igen, sajnos elég lekezelő volt az orvos, és mivel nem bottal előre görnyedve mentem be a rendelőbe azért aztán nem is fájhat semmim! És holnap ehhez az orvoshoz kell visszamennem mert MR leletemet nem fogadta el, szerinte "hülyeség" volt csináltatni elég ehhez a rtg. ezért el is küldött rtg-re. Gondolom holnap meg lesz elégedve az eredménnyel!!


Ja, és még az sem biztos, hogy elküld fizikoterápiára! Azt mondta, hogy megkérdez az OEP-től valakit, hogy elküldjön-e!


Szia!!:)

70. Csillus65 (válaszként erre: 69. - Kanada)
2009. márc. 15. 14:00

hmm...ők már csak tudják, ha nincs kifakadva mennyire fáj!:-((

6 hét kellene egy teljes gyógyuláshoz...és az se teljes, csak ideiglenes megoldás!

az eü. álláspontja a gazdasági helyzethez igazodik...amihez 1 hét kellett, az az utóbbi időbe már 2-3 nap alatt helyreáll...sőt, nincs is!...ááá, katasztrófa...kezdjük ott, hogy időpontot kell kérni...honnan a bánatból tudjam, mikor van szükségem dokira?...aztán újabb időpontok a szükséges vizsgálatokhoz, stb....persze, privát minden flottul megoldható...mire végigjárom a vizsgálatokat, az injekció hatására megoldódott az akut probléma:-((

69. kanada (válaszként erre: 68. - Csillus65)
2009. márc. 15. 13:17

Szia!! Köszi:)

Kúp eszembe sem jutott!

Pihenek betegáll.-ba vagyok még a jövőhéten is!

De ezt a 2 hetet is csak nagy kegyesen adta meg a reumatológus! Mert szerinte nem igazán idokolt, hogy én betegáll-ba legyek. Mert a leletek alapján /nincs kiszakadva sérvem/ nem olyan nagy a fájdalmam és nyugodtan dolgozhatok!

2009. márc. 15. 12:44
Ha nagy a fájdalom, kérjetek receptre kúpot. Hamarabb felszívódik és nem bántja a gyomrot. És kéne pihenni! Ha nem teszed, fokozódik a gyulladás, fokozódik a fájdalom. Meg kell keresni azt a pózt, ami jó, enyhítő.
67. f8db0709b8 (válaszként erre: 66. - Kanada)
2009. márc. 15. 06:15

Szia!Akkor inkább ne szedjed!Jobbulást!

Nekem is adtak valami bogyót annó,levitte a vérnyomásom 70!!!-re...

Vigyázz magadra!Puszi!:)

66. kanada
2009. márc. 14. 21:12

Szia Filcike:)!Képzeld a gyógyszereket nem tudom tovább szedni mert olyan rosszul voltam nagyon sok a mellékhatás hát persze nem úsztam meg. Az járt a fejemben, hogy megyek az ügyeletre, de most már jobban vagyok!

Puszi:)

65. kanada (válaszként erre: 64. - Timot)
2009. márc. 14. 21:04

Köszönöm:) Én is jobbulást kívánok neked!

Szia!:)

64. timot (válaszként erre: 63. - Kanada)
2009. márc. 14. 17:42
Nem bántottál meg,én is 2 hete vettem új matracot is!Már kezdem megszokni,mert kezdetben elég keménynek minősült ,de az biztos,hogy reggel sokkal pihentebben ébredek.Gyógyszerre szerencsére nincs szükségem,nálam a zsibbadás még nem jelentkezett.(remélem nem is fog),és mint írtam a panaszaim is jóval enyhébbek!jobbulást!
63. kanada (válaszként erre: 61. - Timot)
2009. márc. 14. 17:02

Szia:)

Nem volt szándékomban megbántani téged!!!

Én csak azt írtam le miért nem szeretném kipróbálni!

Én nagyon tériszonyos vagyok!!! Tehát ez az első amiért nem, a második amennyibe kerül!

Igy is sokba került már nekem a gerincsérvem új matrac és igazad van a gyógyszerek is drágák!

Ezért próbálom ki előszőr a gyógytornát!

És persze valami jó cipő is kéne!

És gondolom a kiadásoknak ezzel nem lesz vége!

De köszönöm, hogy írtál!!!!!

Üdv. :)

62. f8db0709b8 (válaszként erre: 58. - Június)
2009. márc. 14. 07:09
Szia!Én 2 mütét után szültem 8 hónapja!Nehéz volt a terhesség is,most sem könnyü.Emelgetni a kicsit,meg hasonlók....hát nem tudom...sokat kinlódok azóta:(
61. timot
2009. márc. 13. 20:50

Szia!Nagyon elutasító voltál az állvánnyal kapcsolatban!Ha majd pár év múlva összeszámolód a győgyszerre,magánorvosra kidobott pénzed meglátod sokkal,de sokkal többre fogsz kijönni!Panaszkodsz,hogy éjjel nem alszol,zsibbad a lábad?Ez a szerkentyü pont arra jó,hogy tehermentesíti a porckorongot,felszabadul az ideg a nyomás alól és megszünnek a panaszok,Külőnben van 30000-ért is,de azt tanácsolóm,hogy keressél fel konditermet és érdeklödjél utána hátha van lehetöség a kipróbálására(egy-két helyen tartanak)

és utána mondjál véleményt,mert szerintem ha a panaszaid elmúlnának az minden pénzt megér!

60. kanada (válaszként erre: 58. - Június)
2009. márc. 13. 20:20

Szia! Arra nem is gondoltam,hogy egy köhögéstől is kiszakadhat a sérv!

Sajnos a szüléssel kapcsolatban nem tudom a választ!

Tavaly ősszel tudtam, meg hogy sérvem van! Igy most ebben a témában "tanuló" vagyok!

Remélem valaki azért válaszol neked!:)

Üdv.:)

59. kanada (válaszként erre: 57. - F8db0709b8)
2009. márc. 13. 20:15

Szia:) Köszönöm:) Vigyázok!!!! De te is vigyázz magadra!:)

Én is szép hétvégét kívánok neked!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook