Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Akiket gerincsérvvel műtöttek vagy még nem műtöttek, de tanácsokat tudnak adni! fórum

Akiket gerincsérvvel műtöttek vagy még nem műtöttek, de tanácsokat tudnak adni! (beszélgetős fórum)


298. kanada (válaszként erre: 293. - F64f0d9a69)
2009. ápr. 25. 18:16

Na erre nem is gondoltam, hogy szedjek ilyeneket!

De, jó hogy írtad:):)!!!

Köszi!

297. kanada (válaszként erre: 293. - F64f0d9a69)
2009. ápr. 25. 18:14

Nyugodt lehetsz nem bántunk!!!


Klub tag vagy te is:D:D!!!!!

296. kanada (válaszként erre: 294. - F64f0d9a69)
2009. ápr. 25. 18:12

De, igen bocsi!!!!!:):)


Pedig jártam suliba olvasás órára is:D:D!!!

295. f8db0709b8 (válaszként erre: 291. - F64f0d9a69)
2009. ápr. 25. 16:50

Sziasztok!Én iszom a kalcium és magnézium pezsgötablettát,mellette multit szedek és 500mg-os c vitamint!


Minden infó fontos,örülök hogy megosztod velünk!

Most a béres porcerösitö bogyón gondolkodom....van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

További szép hétvégét!Puszi!:)

294. f64f0d9a69 (válaszként erre: 292. - Kanada)
2009. ápr. 25. 16:48
Most jövök rá!!! Nem a kapszulát olvastad szulfátnak?
293. f64f0d9a69 (válaszként erre: 292. - Kanada)
2009. ápr. 25. 16:46

Az adag függ sok mindentől. Attól is mennyi van az ételeidben.Én 600-1200 mg között szedem. A magnézium a fele. Nagyjából ez az ajánlott mennyiség és arány

Nem írtam nevet hozzá, mert én hálózatban vásárolok mindent.De ezt itt nem akartam írni... A máshol kaphatókat nem ismerem,ezért ebben nem tudok segíteni. Nekem így sokkal olcsóbb.Ha leírom, hogy mlm kinyírtok esetleg. :)) Még sokáig szeretném itt rontani a levegőt!!! :DDD

292. kanada (válaszként erre: 291. - F64f0d9a69)
2009. ápr. 25. 16:34

Szia!


Én szívesen olvasok és "gyüjtöm" az infókat!!!!


Azt szeretném megkérdezni, hogy a Ca-Mg szulfát milyen formában kapható és hol?:)


Naponta mennyi az ajánlott mennyiség?


Köszönöm!!!!


Szia!:)

2009. ápr. 25. 16:15

Leírom az általam begyűjtött ismereteimet, hátha hasznát veszitek

Ha az izomzat gyenge,elhúzza a porckorongokat és ez nyomja az idegeket, ezért fáj.~

(ha rosszul emelünk nagy súlyt…)

Romlik a vérkeringés ezen a helyen és nem jutnak el az építőanyagok,tovább romlik az állapot.

Nagyon fontosak az étrendkiegészítők! Mert ezek közül rengeteg összetevő segíti leküzdeni a gyulladást, a fájdalmat. Nem csak a magnézium kell a görcsök megszüntetésére. Fontos pl. a mangán és még sok egyéb.. Az én ismereteim szerint a magnézium „párja” a kálcium és ezeket együtt kell szedni. A szervezet egyensúlyát fenn kell tartani ugyanis, mert csak így érhető el a megfelelő hatás. Én is Ca- Mg kapszulát használok, mióta ezt egy orvos elmagyarázta nekem.Ráadásul elég nagy adag kell ezekből egyébként is. Én hátfájásra használtam először. Nagyon jól bevált.

A porcok fontos építőanyaga a C vitamin és a rugalmasságához nagyon fontos a sok víz. Ez az amiről sokan nem is tudnak, pedig a víz az egyik legfontosabb dolog az egészség megőrzéséhez.

Sokat segít a lábmasszázs. A gerincoszlop zónáját kell masszírozni. Ezáltal javul a vérkeringés és eljutnak a tápanyagok a megfelelő helyekre.Ez fájdalomcsillapító hatású is.

Már nagyon sok könyvet lehet venni, én is először csak így tanultam meg, le sem merem írni hány száz éve.Csak nem túl régen tanultam meg egy fajtáját „hivatalosan”.

Még a gyerekeim is imádták és már sok fájdalomtól szabadultunk meg a masszázs által.

Ezt a módszert gerincsérvesek is alkalmazhatják. Tudom mennyire hat.

Aki a belső talpélét eléri az meg is tudja masszírozni. Ezt a zónát először csak rövid ideig szabad kezelni!

Aki megteheti, nyújtsa a gerincét. A jógagyakorlatok nagyon jók.

Ha leülsz a földre kinyújtott lábakkal és mindkét kezeddel megfogod a lábujjaidat, remek nyújtás.

Hát nagyjából ennyi. Persze én már alaposan felszerelkeztem mindenféle gyógyító dolgokkal, mert szinte minden nyavalyámból saját magamat mentettem ki.

Persze, elmentem én az orvoshoz, de rájöttem a gyógyszert nem szedhetem örökké!

A rögös út nem egyszerű, de hatásos 

Mindenkinek a legjobbakat kívánom! Eljutottatok a végéig?...Hosszú lett.

290. f8db0709b8 (válaszként erre: 289. - Kanada)
2009. ápr. 25. 07:40

Szép hétvégét nektek!:)

Kanada!Elküldtem még egyszer,remélem sikerült!puszi

289. kanada
2009. ápr. 24. 20:50

Sziasztok!!!


Jó hétvégét kívánok nektek!


Azért aki ráért, írjon!!!!:):)



Puszi:)

288. kingi7 (válaszként erre: 287. - Kanada)
2009. ápr. 24. 16:57

Nem rád értettem, drága! :)

csak filcike, aki elvileg nem tárgyal velem, mindig kötözködik, de nem érdekel, meg se hallgatja az embert és lehúrrogja, holott itt a tanácsadásról van szó a topickban. Pont azért, hogy ne jusson senki olyan sorsra, mint ő. Bár én szerintem neki is van megoldás, de nem érdekli... szentül meg van győződve, hogy neki már ez a sorsa, a fájdalom, a vég, a szenvedés... azért én bízom benne, hogy már egy páran írták a csontkovácsot, és akik nem akarnak lebénulni, vagy műttetni vagy 20* magukat élnek vele, mert csak pozitívak a visszajelzések és ők azok akik tudják- Puma, baranka és én...stb-milyen amikor FÁJDALOM NÉLKÜL élsz és nincs az a pénz ami ezt pótolja...

A masszírozás is jó, de közel sincs olyan hatása, mnt amikor helyre rakják... és annyiba kerül...

287. kanada (válaszként erre: 281. - Kingi7)
2009. ápr. 24. 16:36

Rám is érteted?


Mert az anyagi helyzetet is figyelembe kell venni!!!!!

286. kanada (válaszként erre: 280. - F8db0709b8)
2009. ápr. 24. 16:33

Szia:)

Sajnos nem kaptam meg e-mailt!


Leírom még egyszer a címem hátha elírtam /volt már ilyen:)/!!!

285. f8db0709b8 (válaszként erre: 284. - F64f0d9a69)
2009. ápr. 24. 13:09
Nevelem öket:)Sokat nem lehet már velem csinálni,a csontkovács is csak ártana!Vigyáznom kell az a legfontosabb!Azért köszönöm!:)
284. f64f0d9a69 (válaszként erre: 282. - F8db0709b8)
2009. ápr. 24. 12:57

Azért jó tanácsokkal csak elláttak! Vagy ők sem tudnak segíteni?

A fájdalomcsökkentés nagyon fontos, de nem gyógyulsz meg tőle.

Még fel kell nevelni a gyerkőcöket is!

Jobbulást kívánok mindannyiótoknak!!!

283. f8db0709b8 (válaszként erre: 281. - Kingi7)
2009. ápr. 24. 10:35
Nem birom kihagyni,de megint fikázol!
282. f8db0709b8 (válaszként erre: 277. - F64f0d9a69)
2009. ápr. 24. 10:20
Szia!A táltosokat ismerem,kaptam onnan egy láncot,az enyhiti a fájdalmat,az bevált!Köszi!:)
281. kingi7 (válaszként erre: 277. - F64f0d9a69)
2009. ápr. 24. 09:20
Felesleges próbálkoznod, túl szkeptikusak :)
280. f8db0709b8 (válaszként erre: 279. - Kanada)
2009. ápr. 24. 08:50

Sziasztok!

Kanada!Ment az e-mail!

Remélem jól vagytok!?

Én tegnap kaptam egy masszást,azóta kicsit jobb!:)

Még jövök!Puszi!:)

279. kanada (válaszként erre: 274. - Timot)
2009. ápr. 24. 08:40

Szia Timi!


Örülök, hogy jól vagy, és a torna is megy!:):)


Most csak ennyit tudok írni mert nemsokára megyek dolgozni!

Mindenkinek jó hétvégét!


Puszi:):)

2009. ápr. 23. 20:42
hűha! Kilóg a sorból!!!
2009. ápr. 23. 20:40

Nézzétek meg a videókat.

Én már jártam csontkovácsnál, van aki gerincsérvet is tud kezelni.

Amit nem ismerünk, abban nehéz bízni. Egy kis kedvcsináló, remélem ez nem nagyon számít reklámnak...

[link]

276. kanada (válaszként erre: 271. - 5bbbcb438b)
2009. ápr. 23. 19:38

Szia!


Örülök, hogy jobban vagy!!! Nekem olyan tüneteim vannak mint neked, de a lábam még stabil!


Az egészben még az a rossz, hogy a hátizmaim egy idő után nagyon fájnak! Vettem krémet de, nem nagyon használ!


Vigyázz magadra! Szia:):)!!


Ne tünj el:):):)!!!

Írjál!!!!!

275. kanada (válaszként erre: 274. - Timot)
2009. ápr. 23. 19:32

Szia!!!

Örülök, hogy jól vagy!!!!!:):)

Én várom a szerdát, és azt, hogy mit mond az orvos!


Puszi!:):)

274. timot
2009. ápr. 23. 18:58

Sziasztok lányok!


Mi van veletek?Remélem mindenki jól van!Én hála isten most már 1 hete jól vagyok!Lehet a tornának is köszönhetem?Kanada!Csinálom a te gyakorlataid is,tetszenek!


Írjatok!:)

273. f8db0709b8 (válaszként erre: 269. - Kanada)
2009. ápr. 23. 06:14

Szia!Ma már lesz idöm,megirom amit beszéltünk!Tegnap kicsit elúsztam mindennel,nagyon összejöttek a dolgok!

A merevitönek köszönhetöen estére ugy beáll a vállam és a nyakam és nagyon csúnyán fáj!Meg ugy alapból!

Ha lekerül rólam ez a vacak,icce 20 nap,remélem hogy igy lesz,megpróbálok úszni,mert a torna semmit nem ér!Aztán keresek valami gyógyászt aki valóban tud segiteni,meg nincs messze!

Most lépek még jövök!puszi!

Remélem jól vagytok!

272. timot (válaszként erre: 271. - 5bbbcb438b)
2009. ápr. 22. 21:35

Szió!


őszintén örülök,hogy jó híreket is lehet hallani ezen az oldalon!Én is most próbáltam bejutni egy vietnámi professzorhoz,ő nem csontkovács hanem manuálterepauta,de elérhetetlen!További fájdalommentes napokat neked!

2009. ápr. 22. 20:48

Végigolvastam ezt a sok borzasztó kínt, amit átéltetek és leírtatok. Őszintén együttérzek veletek. Remélem, én megmenekülök ettől...


8 hónapja kezdődött egy extrém megterhelés után, hogy egyszerűen nem bírtam az állást. Rövid idő után szét akart szakadni a keresztcsontom. A végére már 10 perc után végem volt. Közben röhejes volt számomra is, hogy volt, amikor mindent bírtam csinálni, volt, amikor megmozdulni is alig. Az orvosok csak küldözgettek ide-oda, mindenhol csak széttárták a kezüket. A gerincröntgen alapján nem volt indokolt a fájdalom, de közben meg már a jobb lábam is ki akart folyton esni alólam, meg kisugárzott az egész a jobb lábamba és fenekembe. Mindig csak az előre hajlás, magzati pózban fekvés hozott enyhülést. MR-re talán júliusra kaphatok leghamarabb időpontot...


Szedtem porcépítőt, azzal kicsit jobb lett, már többnyire nem volt lehajlásos gondom, de állni akkor se bírtam.

Kaptam egy telefonszámot olyantól, aki már egyszer majdnem tolószékbe került. Nagyon ajánlotta az illetőt, aki szegedi természetgyógyász, csontkovács és látó.


Felhívtam, ötezer forint nála egy komplett kezelés. Bevállaltam. Fél óra alatt megmondta, hogy mi okozza a problémámat, megállapította, hogy gerincsérvem van, és helyre is rakta MIND A HÁRMAT. MERT HOGY HÁROM VOLT... Mellette energetikai kezelést is kaptam, mert azt is megállapította, hogy ott is gond van.


Ez múlt hét pénteken volt, most LÉNYEGESEN jobban érzem magam!!! Bár még fájdogál néha egy kicsit az ideg, de tudok állni!!! Nincsenek a kényszergörnyedések! Nem esik ki alólam a lábam, megtart! Tudok hanyatt és hason feküdni!


Előtte nagyon féltem a csontkovácsoktól. Most azt mondom, bár hamarabb kaptam volna meg azt a telefonszámot! Iszonyú jó érzés, amikor az embernek helyrerakják a gerincét, és 8 hónap után végre nem érzi magát olyan nyomorultul...

270. timot (válaszként erre: 269. - Kanada)
2009. ápr. 22. 20:08

Szia!


Úgy képzeld el,hogy semmit!Rendelési időben végig foglalt a telefon,rendelésen kívül pedig az üzenetrögzítő kapcsol be!Nem tudom,hogy másnak,hogy sikerül ide bejutnia,de ez egyszerüen lehetetlen!Gondolom holnap már felveszik és azt fogják mondani,hogy július végén osztanak megint időpontot!Fejetlenségnek tűnik az egész!



Én is ugyanígy voltam,hogy a fizikó után rosszabb lett mint előtte!Azért még bízzál a javulásodban!


Pussz!

269. kanada
2009. ápr. 22. 14:21
Timi mi újság???? Mit intéztél???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook