Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Akiket gerincsérvvel műtöttek vagy még nem műtöttek, de tanácsokat tudnak adni! fórum

Akiket gerincsérvvel műtöttek vagy még nem műtöttek, de tanácsokat tudnak adni! (beszélgetős fórum)


118. kingi7
2009. márc. 27. 16:20
Javaslat, csontkovács, fájdalom és gyulladáscsökkentő, jóféle, pihenés...megszűnik :)
117. Buksi13 (válaszként erre: 115. - Kanada)
2009. márc. 27. 16:18

szia

ha gond van szóljál. Legfeljebb felhivod a dokit és megbeszéled vele. van magánrendelés is, de az elég drága. Mondjuk oda nem kell beutaló. De később, ha esetleg kell, biztosan adnak beutalót. Inkább ne legyen rá szükség.

116. kanada (válaszként erre: 114. - F8db0709b8)
2009. márc. 27. 15:57

Szia:)!!!!

Neked is kitartást:)!!!! Vigyázz magadra!

Én már járok mágneses terápiára ti biztos ismeritek, utána UH-ra és persze még járok gyógytornára is!

Bizom benne, hogy helyre jövök!

Puszi!!!

115. kanada (válaszként erre: 113. - Buksi13)
2009. márc. 27. 15:54

Szia:)


Szerintem most az orvos biztos nem ad beutalót nekem mert kb. 3 hete voltam az Amerikai úton idegsebésznél és persze megnézte mit írt az állapotomról.

Azért kérdeztem tőled, hogy lehet abba kórházba menni amelyikben te voltál, ha esetleg szükségem lesz rá tudjam!

Akkor oda fogom kérni a beutalót!

Remélem nem lesz rá szükség vagy sokára!!

Szia!!

114. f8db0709b8 (válaszként erre: 113. - Buksi13)
2009. márc. 27. 10:28
Sziasztok!Én 6-án megyek nyaki gerincsérv műtétre:(Fájni fog utána is,front meg hasonló dolgok miatt!Csajok,kitartás!Puszi még jövök!:)
113. Buksi13 (válaszként erre: 111. - Kanada)
2009. márc. 27. 08:18
Még annyit, hogy szerintem érdemes megnézetni velük, és kikérni a vélemyényüket. Szerintem ott minden orvos nagyon profi ebben. És ha nem muszáj ne szenvedjél (utólag én se tenném), mert én is átéltem és tudom milyen kegyetlen fájdalommal tud járni. Persze én is félek, nekem most ugy néz ki a nyakamnál van valami gond, valami plusz nyaki borda vagy mi, hát szuper. Megyek be 7-én, majd megmondják, állitólag ezt is műteni szokták. Örülök neki nagyon........
112. Buksi13 (válaszként erre: 111. - Kanada)
2009. márc. 27. 08:14

Szia

Nagy szerencsém volt akkor, mert az üzemorvos barátja a Gerincgyógyászati Kp.-ban van, és már másnap fogadott. De végülis beutaló kell, ha oda kéred a beutalót a kezelőorvosodtól, akkor nincs ezzel gond. Időpontot kell kérni, és akkor megnéz az orvos és elmondja,hogy ő mit ajánl. Ha odajutsz, majd megadom a dokim nevét, bár mindegyik nagyon aranyos. Sajnos a várólista elég hosszu volt, de miután kezdett lebénulni a lábam, igy egyik napról a másikra volt a műtét. Az Amerikai uton én is voltam egyszer, hát nekem nem voltak szimpatikusak, nem is mentem vissza.

111. kanada (válaszként erre: 109. - Buksi13)
2009. márc. 26. 19:32

Szia:)

Azt szeretném megtudni te, hogy kerültél a Budai Gerincgyógyászati Központba? Te kérhetted, hogy ott műtsenek, egyáltalán lehet ilyet kérni? Vagy a beutaló orvostól függ hová küld? Az Amerikai útról lebeszéltek ha esetleg engem is műteni kéne majd!

Köszönöm a válaszod!

Szia!

110. kanada (válaszként erre: 109. - Buksi13)
2009. márc. 26. 18:50

Szia!!

Örülök, hogy írtál, jó másokat is meghallgatni:)!


Akkor talán tudod, hogy nekem mostanában 3 orvos is mondta, hogy nincs kiszakadva a sérvem! Remélem igazuk van!

De, valahol úgy érzem, hogy nem úszom meg a műtétet!

Az ambuláns papírjaimra azt irták, hogy a műtétet nem javasolják!

Kétségek között vagyok! Nehéz dolog ez gerincsérv!

Tavaly volt egy nagy műtétem /nőgyógyászati/ és még nagyon élénken bennem van minden! A kórház, a vizsgálatok, altatás, műtét, nagyon nagy fájdalom, lassú felgyógyulás! Hátha nem sikerül a műtét mi lesz velem?!!

Szóval most ilyen hangulatban vagyok:C

Üdv.

109. Buksi13 (válaszként erre: 105. - Kanada)
2009. márc. 26. 16:01

sziasztok

olvastam miket irtok. Én már tul vagyok két műtéten. És az első elött én is nagyon sokáig kinlódtam, fizikoterápia, vizitorna, injekciók stb. de a vége műtét lett. Több orvos mondta hogy nem kell, mire végre találtam egy normális orvost. És az volt az első kérdése, mire vártam idáig? Persze féltem. De hát nekem is ott a két gyerek, és akkor már kezdtem lebénulni és őrjöngtem a fájdalomtól, 20 métert nem tudtam menni. Akkor két sérvem volt, az egyik már kiszakadt. A műtét után rendbejött, és elmult a fájdalom.

Sajnos utána másfél évvel lett mégegy műtét, most a másik oldalon jött ki a sérv, és ez olyan ramaty volt, hogy össze is kellett a végén csavarozni a gerincem. Hát a második műtét nagyon rossz volt.

Filcike szoritok és tök jó, hogy aránylag hamar kaptál időpontot. Ne féljél, utána biztos jobb lesz.

108. kanada (válaszként erre: 107. - F8db0709b8)
2009. márc. 26. 14:54

Szia!!!!

Ez nagyon gyorsan eldőlt!!

Ha már műtét legalább utána legyél jól!!!!

Akkor te már tudod mit fognak csinálni?


Igen jobban vagyok, de már nagyon türelmetlen is!

Nagyon lassan megy ez a javulás!

A jobb térdem /jobb oldalon van a sérvem/ mostanában egy kicsit gyengébb!

Ja , és nehogy legyen egy kicsit jobb óráim mostanában begörcsöl vagy a combom vagy vádlim!

Most ittam magnéziumot!


Ha tudsz irjál addig, mi van veled?


Aztán ha már jobban vagy mütét után irjál!!!!


Gondolok rád 6-án!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Puszi!

2009. márc. 26. 13:42
Szia!6-án megyek!
106. f8db0709b8 (válaszként erre: 105. - Kanada)
2009. márc. 26. 08:07

Szia!Ugy akarta a doki,hogy várjam meg mig lebénul,de ebbe nem mentem bele,mert családom van,2 kisgyerekkel!Ma derül ki,mikor kell befeküdnöm!

Örülök,hogy te jobban vagy!Vigyázz magadra!Puszi!

105. kanada (válaszként erre: 104. - F8db0709b8)
2009. márc. 25. 19:35

Szia! Sajnálom, hogy megműtenek:C!!!


Én ma voltam orvosnál kaptam megint egy injekciót és kaptam beutalót fizikoterápiás kezelésekre.

Holnap már megyek is az egyik kezelésre!


Valamikor úgy érzem egyszer lent vagyok egyszer fent!

Arra gondolok, hogy azért rendbe jövök persze meggyógyulni nem fogok, vigyáznom kell! Utána meg az jár a fejemben lehet, hogy nem úszom meg a műtétet!

Ezt utálom a legjobban a bizonytalanságot amit érzek!:C!


Igaz 3 orvos mondta, hogy nem kell megműteni, de hát ők sem Istenek! De, nekik legyen igazuk!


Vigyázz magadra! Ha tudsz valamit irjál!!


Puszi!!! Gondolok rád!!!!

2009. márc. 25. 15:37

Szia!2sérvem van:(az egyiket mütik,holnap kel telcsiznem mikorra jegyeztek elö!Ez van!

Remélem te jól vagy!?puszi

103. f8db0709b8 (válaszként erre: 102. - Kanada)
2009. márc. 24. 10:00

Szia!Miskolcon a szentpéter kapui korházban:)Oda járok már 5 éve:(

Remélem kapok valami gyógykütyüt,vagy bármit ami hatásos!?Holnap irok mit mondtak!

Örülök,hogy hat a torna!:)puszi!

102. kanada (válaszként erre: 101. - F8db0709b8)
2009. márc. 24. 09:39

Szia! De, jó, hogy írtál!!!!!:)


Gondolok rád, hogy ne legyen rossz az eredmény!!!!

Hol voltatok MR-en?

Már voltam gyógytornán! Jobban bírtam mint múlthéten, igaz akkor 1 napot voltam mert 1 hétig pihenni kellet sokat! Holnap megyek vissza az orvoshoz és kapom a szurit!

Vigyázz te is !!!!!!

Puszi:)

101. f8db0709b8 (válaszként erre: 100. - Kanada)
2009. márc. 24. 09:28

Szia!Tegnap megcsinálták az mr-t!Elég fura volt,betették a fejem ilyen valami izébe,hogy egyenesen tartsa a nyakam,nem mozdulhattam 20 percig:(Holnap megmondja a doki hogyan tovább!Viszont 1 órával elöbb értünk oda és be is hivtak,,igy fél 9kor már itthon voltunk:)El is keveredtünk kicsit,de hát a vidéki ember egy nagy városban:))Bár tavaly pesten többet szivtunk:)

Holnap délután jelzem mit mondtak,reggel 8kor indulunk!Vigyázz magadra!Puszi!

100. kanada (válaszként erre: 99. - F8db0709b8)
2009. márc. 23. 10:16

Szia! Irjál mi volt?????

Puszi:)!!!!

99. f8db0709b8 (válaszként erre: 98. - Kanada)
2009. márc. 23. 05:49

Szia!Ma megyek:(Holnap leszek,aztán szerdán délután értekezünk mit mondtak!Ma már nem vagyok,mert elég sok a dolgom:(

Vigyázz magadra!Puszi!

98. kanada (válaszként erre: 97. - F8db0709b8)
2009. márc. 22. 15:02

Szia! Rendben! Várom nagyon mi az eredményed!!!!


Vigyázz magadra!

Puszi!

97. f8db0709b8 (válaszként erre: 96. - Kanada)
2009. márc. 22. 11:44

Szia!Most még nem tudom,jobb oldalon csinálnak mr-t,c7.8.-nál!Szólok szerdán mit mondanak!

Vigyázz magadra!Puszi!

96. kanada (válaszként erre: 95. - F8db0709b8)
2009. márc. 21. 19:49

Szia!


Hát neked sem könnyű!!!!

Az idegsebésznek és a neurológusnak is elmondtam a zsibbadást, le van irva az ambuláns papíromra!

A reuma doki is látta. Ezek az orvosok meg is vizsgáltak szerintük nincs kiszakadva a sérvem!!

Hát nem vagyok nyugodt!!

Mit higgyek??!!:C!

Remélem nem tévedtek!!!!


Neked, hol van sérved?

Azért kérdezem mert irtad, hogy a karod elzsibbadt!!

Jövőhéten mész MRI-re jó lenne, ha nem lenne nagy baj!!!!

Puszi!!!:)

95. f8db0709b8 (válaszként erre: 94. - Kanada)
2009. márc. 21. 17:58

Szia!Épp az imént volt egy 2 perc bénulás a karomba!Ez már gáz:(Most a párom segitett,azért kezdi megérteni hogy nem játszok:)

Ha a lábadban a zsibbadás nem múlik,keresd fel a dokidat,mert az lehet jele a kiszakadt sérvnek!

Vigyázz magadra!Puszi!

94. kanada
2009. márc. 21. 17:24

Szia! Sajnálom, hogy nem vagy jól!!!!:C


Én már érzek javulást! Ha fekszem könnyebben meg- tudok fordulni, amikor megyek már nem görnyedek annyira.

És a fenekemben lévő csont sem fáj csak nagyon ritkán.

Na de, azért van még 1-2 gond! Zsibbadnak a lábujjaim / a nagy és utána még 2 /.

És ma délután amikor hazajöttünk leültem, levettem a cipőm, persze valamennyire fel kell emelni a lábam, hogy le tudjam venni. Azóta nagyon furcsát érzek a térdemben, nem fáj, nem bicsaklott ki, nem csuklik össze.

De, be vagyok ijedve mitől lehet???????

Férjem megpróbál nyugtatni lehet, hogy csak most megterheltem a furcsa járásommal. Legyen

igaza!!!!!


Nagyon jó lenne ha a férjed megértené, hogy milyen állapotban vagy!!!! (bocsi, hogy ezt irtam nem bántani akarlak!!!!!!) Muszáj segíteni neked,

két gyerek mellet nagyon nehéz!!


Vigyázz magadra!!! Puszi!

93. f8db0709b8 (válaszként erre: 92. - Kanada)
2009. márc. 21. 07:07

Szia!Nagyon nem vok jól!:(Ráadásul a nagyobbIk csemetém tegnap óta lázas:(a párom is szurkálódik,egyszerűen nem érti meg,hogy ráér egész nap,nem dolgozik,segithetne!Tojik rám!

Remélem te jól vagy!?Puszi!Vigyázz magadra!

92. kanada (válaszként erre: 91. - F8db0709b8)
2009. márc. 20. 12:57

Nincs semmi gond!!! Megértelek! Akkor írja amikor tudsz!:)

Puszi!

Vigyázz magadra!

91. f8db0709b8 (válaszként erre: 90. - Kanada)
2009. márc. 20. 07:55
Szia!Ne hari,hogy ilyen keveset irok,de nem vagyok jól:(beállt hátam és a lábam is kezd gyengülni:(puszi!vigyázz magadra!
90. kanada (válaszként erre: 89. - F8db0709b8)
2009. márc. 19. 19:40

Sok sikert, ne hagyd magad!!!!!

Puszi!!!

89. f8db0709b8 (válaszként erre: 88. - Kanada)
2009. márc. 19. 15:10
Szia!Majd most kiharcolom!puszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook