Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Akiket gerincsérvvel műtöttek vagy még nem műtöttek, de tanácsokat tudnak adni! fórum

Akiket gerincsérvvel műtöttek vagy még nem műtöttek, de tanácsokat tudnak adni! (beszélgetős fórum)


178. kanada (válaszként erre: 174. - Timot)
2009. ápr. 11. 08:52

Szia!!!!!!!!!!!!!!


Nem felejtettem, el a fotót ma a férjem megcsinálja és elküldjük!!!!


Alig vártam a tegnap délután ezen a héten már dolgoztam és nagyon fárasztó volt!!!

Szia:)!!

177. f8db0709b8 (válaszként erre: 176. - Timot)
2009. ápr. 11. 06:43

Sziasztok!

Hétfön mentem,dél körül kaptam ágyat,jól megcsapoltak a labor miatt,6 kémcső.Kedden műtöttek,de mikor altatásból ébredtem,lázas voltam,ráadásul olyan szobatársam lett,hogy 2kor ébredtem,onnantól nem aludtam!Szerdán reggel vették ki a csövet a nyakamból,aztán átraktak másik szobába,hogy tudjak pihenni!Akkor mondta a doki,hogy szombaton jöhetek haza.Csütörtökön reggel,beszaladt közölte,most menjek röntgenre,ha jó,pénteken hazaenged,feltéve ha nem leszek lázas!Klappolt minden,nyelni nem tudtam az elsö napon,most még a szilárdat nehézkes,de megoldható!

Kaptam egy 7 cm-es varratot,amiröl hétfön kell levenni a kötést,Na meg egy nyakmerevitöt május13-ig,akkor kell mennem kontrollra!Csinálni fognak röntgent,a többi kiderül!

Fémszál van bent,csipömhöz nem nyultak,ez jó!

Kaptam füzetet,tornagyakorlatokkal,aztán majd úszni is mehetek!

Most már jól vagyok!

Remélem ti is!Köszönöm hogy aggódtatok,vagy mi:))

Puszi!

176. timot (válaszként erre: 175. - F8db0709b8)
2009. ápr. 10. 19:46

Szia Filcike!


Hogy vagy?Mesélj!Nagyon rossz volt?Min mentél keresztül?Most már könnyebb?

175. f8db0709b8 (válaszként erre: 173. - Kanada)
2009. ápr. 10. 16:22

Szia!Köszönöm,hogy felhivtál!:)

Most értem haza,holnap tudok többet lenni!Majd irok bövebben!Puszi!

174. timot
2009. ápr. 9. 21:55

szia!


Végre volt egy jó napom!Ma jól voltam,fájdalom nélkül.Ezt én sem értem,h miért de nálam így működk,h 1 rossz nap után azért megjutalmaz egy-két jó nappal is!De már előre rettegek,h mikör tör rám megint!most próbálok nagyon vigyázni,mert hogy őszinte legyek én ha jól voltam ,már nem érdekelt a holnap!


És te?Remélem a te állapotod is javulgat!



Nekem a bal lábam egy két hete kezdett el fájni,eddig nem éreztem azt.Zsibbadásom nincs,hanem bizonyos időközönként végig fut rajta a fájdalom és a vádlim olyan gyengécske!


Látod ez a sérv is olyan ahány ember annyi féle más dolgot produkál!


Akkor ha tudod a fotót légyszi küld el!


köszike:Timi

173. kanada (válaszként erre: 171. - Timot)
2009. ápr. 9. 14:38

Na, most én felejtetem el valamit:)!

Neked "csak" a derekad fáj!?


Nem sugárzik ki a fájdalom a lábadba?

Mert én csipőmnél, és a vádlimnál érzek fájdalmat, Ja, és persze zsibbad egy pár lábujjam!


Szia:))!!!

172. kanada (válaszként erre: 171. - Timot)
2009. ápr. 9. 14:35

Szia!

Örülök, hogy tetszik a torna:)!!

Szerintem is jól teszed ha vársz pár napot!

Csak óvatosan, vigyázz magadra!!

171. timot
2009. ápr. 8. 19:50
Szia!Azt még elfelejtettem írni,hogy a tornát megnéztem,nagyon tetszik!A kipróbálásával most még pár napot várok,had nyugodjon meg a derekam!
170. kanada (válaszként erre: 169. - Timot)
2009. ápr. 8. 19:23

Szia!


Fizikai munkát végzek, részmunkaidőben! Most örülök,hogy nem 8 órát dolgozom igaz anyagilag nem jó!


Hazajöttem lefeküdtem és jobban vagyok! Nekem is hasonló gondolatom volt, hogy jó lenne nem így leélni az életem! /46 éves vagyok/


Filcikével beszéltem tegnap műtötték, ma már felkelt és elég jól érzi magát!



Vigyázz magadra!!!!!!!!!!!!

Puszi!

169. timot
2009. ápr. 8. 18:21

Szia!Nagyon sajnállak!,álló vagy ülő munkát végzel?A tegnapi nap nekem is pokoli volt!Sem feküdve,sem állva sehogy sem volt jó!Csak azt nem értem,h mitől,mert hétfőn semmi olyat nem csináltam ami indokolta volna!Ma már jól vagyok,érdekes,h másnapra kifekszem!Az biztos,h most megfogadtam ,h a hajolást végképp kiiktatom az életemből,megpróbálom guggolással helyettesíteni!Nagyon nehéz lehet neked is így,de bízzunk benne,h eljönnek a jobb időszakok is!Az az egy reménysugaram nekem is,h több olyan van az ismerősök között akinek a későbbiekben a korral megoldódott!Én 38 éves vagyok,jó lenne ha nem így kellene leélnem az életem,tegnap nagyon elkeseredtem!


Filcikével mi van?Túl van a műtéten?Hogy van?


Jelentkezz ha időd engedi!Pussz!

168. kanada (válaszként erre: 167. - Timot)
2009. ápr. 5. 21:37

Szia:)


Én is alig vártam, hogy ilyen idő legyen ezt a tavaszt imádom!!!!


Az alvással kapcsolatban annyit tudok mondani, hogy

én legtöbbször bal oldalon fekszem, ha elfárad akkor jön a jobb oldal.


Én nem tudok hason fekve aludni, még a gyógytornás gyakorlatokat sem tudom csinálni hason mert akkor fáj a jobb oldalam.


Ezzel kapcsolatban nem mondtak semmit.


Szép hetet és én is fájdalom mentes napokat kívánok neked!!!


Szurkoljunk Filcikének!!!!!


Pusza:)!!!!

167. timot
2009. ápr. 5. 18:57

Szió!


Persze vigyázzok!Úgy gondoltam én is,h fokozatosan emelem majd az időt,elöször csak 10 perc majd mindig egy kicsivel több,meglátom,hogy hogyan reagálok majd rá.Azért köszi!


Szuper hogy itt a tavasz,végre!Van egy kis nyaralónk szigetközbe ott tettünk,vettünk egész nap!Közel a Duna,de nem hiszem hogy fogok merni idén a hideg vízben fürödni!Egész jól bírtam a mai napot,csak az éjjeleim rosszak!Mi a jó póz egy gerincsérvesnek alvás szempontjából?,én hason szeretek,de valószinű ez a legelőnytelenebb!Nem mondták neked?


Fájdalommentes holnapot!Pussz!

166. kanada (válaszként erre: 165. - Timot)
2009. ápr. 4. 19:33

Szia:)!!


Aztán csak óvatosan azzal a tornával!!


Szépen lassan szoktasd magad hozzá!!


Most már vannak olyan időszakok amikor nem fáj a lábam csak zsibbad!

Ülni nem jó!!


Szia:)!!!!!!!!!!!!

165. timot
2009. ápr. 4. 09:33

Sziasztok!A bal lábam nekem is változatlanul gyenge!Mindig arra gondolok,h ezzel még kiegyezek csak rosszabb ne legyen!Alig várom,hogy tornázhassak!


Filcike!Szorítunk érted!

164. f8db0709b8 (válaszként erre: 163. - Kanada)
2009. ápr. 4. 08:50

Sziasztok!Jobban vagy?Az jó?:)

Én csak panaszkodni tudnék,de nem teszem:)

Majd ha hazajöttem,mesélek,addig már nem leszek!:(Puszi és vigyázzatok magatokra!

163. kanada
2009. ápr. 3. 20:09

Sziasztok!:)

Ma voltam a reumán már nem kell visszamennem, csak ha esetleg megint elkezdene nagyon fájni a derekam, lábam stb.


Közben kiderült a jobb térdemben kezdődő porc kopás van. Írt fel az orvos valami zacskós valamit amit meg kell inni beépül és a kopást helyre hozza?! Azt hiszem valami ilyesmit mondott!


És ma nagyon fáradt vagyok keveset tudtam pihenni reggel egy pár óra a rendelőben és délután is, közben főzni is kellett!


Ti, hogy vagytok???


Filcike fel a fejjel!!!!!!!!!!!!!!!!!


Puszi!:)

162. timot
2009. ápr. 2. 19:15
Na most ezt nem tudom,hogy csináltam,majd csak belejövök!Sziasztok!!!
161. timot (válaszként erre: 160. - Kanada)
2009. ápr. 2. 19:14

köszi a privibe küldött jó tanácsaidat!



Szia!


Köszi a privibe küldött jó tanácsaidat,szívesen veszek mindent!Az az igazság,hogy én idegsebésznél nem is voltam még,csak a rheumatológusnál .Ő is csak annyit mondott hogyha rosszabbodna az állapotom akkor azonnal jelentkezzek,és,h a derékfájással eggyütt kell tudni élni.Ja,és még annyit,hogy ha megnéznénk minden második ember ct leletét,biztos,hogy találnánk rajta sérvet!Semi okos tanáccsal nem látott el,gondolta ugyis eü.dolgozó vagyok és ezeket tudom!De hát anno nem is tanultuk ilyen alaposan a gerinc anatómiáját,tehát én is csak azt tudom aminek utánaolvastam.


Azokkal a gyógyszerekkel tényleg vigyázz,mert a gyomrot nagyon tönkre tudják tenni!Én most nem szedek semmmit,mert nekem ha volt erős fájdalmam akkor sem használt a fájdalomcsillapító(ralgent kaptam),pedig volt úgy,hogy kettöt is bevettem belőle.Eddig mindig reggelre kifeküdtem a fájdalmat,így inkább be sem veszem őket!


Ma is éreztem a bal vádlim,de ma kevésbé mint tegnap!Napról napra változik az állapotom hol jobb hol rosszabb!Próbálok vigyázni ahogy tudok!


Ti is vigyázzatok magatokra!Pusz!Szi

160. kanada (válaszként erre: 156. - Timot)
2009. ápr. 2. 13:44

Szia!


Hát tudok egy-két finom sütit sütni!!:D


Ma nem vettem be fájdalomcsillapítót mert ki akartam próbálni, hogy bírom nélküle! Hát délelőtt még elég jó volt de, délután mégis bevettem egy tablettát! Pedig nem akarok sok gyógyszert szedni amennyit eddig kaptam már túl sok!

Most megyek és lefekszem egy kicsit!

Pihenj te is amennyit csak tudsz!!!!

Puszi:)!

159. kanada (válaszként erre: 157. - F8db0709b8)
2009. ápr. 2. 13:39

Szia!!!

Gondolok rád!!!!! És majd hívlak!!!!!


Puszi!

158. Buksi13 (válaszként erre: 157. - F8db0709b8)
2009. ápr. 2. 08:47

szia

Hát vigyázz magadra. Szoritok majd hétfőn. Nagyon rossz ez, én is átéltem. Én is megyek kedden, kiváncsi leszek mit mondanak. Vigasztaljon, hogy utána sokkal jobban leszel.

157. f8db0709b8 (válaszként erre: 156. - Timot)
2009. ápr. 2. 06:28

Sziasztok!Csak bekukk és megyek!

Nem vagyok jól,csak hanyatt tudok nem aludni,ill.félig ülve.Nem tudok fordulni sem,nem birok el a jobb karommal 1 kg kenyeret sem:(

Senkinek sem kivánom,ezt a fájdalmat,szal ugy gondolom,hogy ezzel ki sem birtam volna,míg lebénul a karom!Egyre nehezebb és rosszabb.De hétfön már megyek,remélem jobb lesz utána!

Vigyázzatok magatokra!Puszi!Filcike!

156. timot
2009. ápr. 1. 19:29
Sziasztok!Én is jöttem ismét panaszkodni!2 napig hagyta,h elfelejtsem.Már éjjel ismét figyelmeztetett,hogy HAHÓ!! itt vagyok!Nehogy egy kicsit is felszabaduljak,és visszatérjek a régi életritmusomhoz! Kanada!Tudsz finomakat sütni?Egy tepsi süteménnyel,már magadhoz is csalogathatnál ablakot pucolni!Nagyon édes száju vagyok,bámilyen sütivel le lehet venni a lábamról!Ficike és te,hogy vagy ezzel?.............szegényke,gondolom te most nem vagy vicces kedvedben,de ha túl leszel a műtéten te is megváltod a világot!Az vigasztaljon,hogy utána biztos sokkal jobb lesz!
155. kanada (válaszként erre: 151. - Timot)
2009. ápr. 1. 14:31

Szia!


Privi küldve:)!!

154. kanada (válaszként erre: 152. - F8db0709b8)
2009. márc. 31. 16:31

Szia!!!

Hát te sem tudsz nyugton ülni:):)!! Persze ablakot pucoltál!!! Tessék pihenni!!!!!


Az én ablakaim sajnos nem biztos, hogy tiszták lesznek Húsvétra! Én egyedül nem merem csinálni a férjem segítene, de ő sokáig dolgozik!

Úgy, hogy lányok ha van kedvetek gyertek hozzánk, itt is vannak szép nagy ablakok!:)!!


Vigyázz magadra!!!!!!!!!!!!!!!!!

Puszi:)!!!

153. kanada (válaszként erre: 151. - Timot)
2009. márc. 31. 16:28

Szia!


Örülök, hogy jobban vagy!! Én is javulgatok csak lassan!!!!

Már itthon is tornázom azokat csinálom amit a gyógytornán, igyekszem minél többet megjegyezni!


Már szabin vagyok, mert anyagilag igy jobban járok!

Jövőhéten pedig már dolgozom de, csak csiga tempóban! Nagyon vigyázok!!

Nem felejtlek el:)!!!

Szia!!!

152. f8db0709b8 (válaszként erre: 151. - Timot)
2009. márc. 31. 05:54

Sziasztok!Én a ablakpucoláson már tul vagyok 2 hete:)Én nem javulok,söt egyre jobban fáj a nyakam is!

Jó,hogy ti jobban vagytok,örülök!

Szép napot!Puszi

151. timot (válaszként erre: 150. - Kanada)
2009. márc. 30. 21:00
Szia!Köszi ma én is jól voltam,és éjjel sem fáj már 2 napja.Csak nehogy elszóljam magam!Most úgy alszok,hogy kitolom még a kispárnát is,így teljesen felfekszik a gerincem a matracra!lehet,h beválik?De jó lenne!.... félek minden megeröltető munkától nehogy lerobbanjak,amúgy az ablakpucolás nekem sem tartozik a legkedveltebb házimunkáim köré,de a héten szeretnék túl lenni rajta.Persze nem úgy mint régen,h 1 nap alatt végigpucolni az összeset hanem,szép lassan egyesével,majd meglesz, megvár !Ezt sem gondoltam volna ,h egyszer én ilyen leszek,de a kényszer nagy úr!Köszike a privit,várom a leveled!Táppénzen vagy?
150. kanada
2009. márc. 30. 19:37

Sziasztok!!!


Hogy vagytok?


Én megint egy picikét jobban!

Vigyázzatok magatokra!!

149. f8db0709b8 (válaszként erre: 147. - Kanada)
2009. márc. 29. 16:54
Szia!Szerintem neked irtam!:)Priviben elküldöm!:)Puszi!Majd mesélj a matracról!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook