Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akik sokat szeretnének fogyni csatlakozzanak fórum

Akik sokat szeretnének fogyni csatlakozzanak (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
536. Kyra88
2013. jan. 28. 12:31

Tita, ilyet még viccből se mondj! Én is így gondolom, csak nem nagyon volt más hsz, csak a történtekről. Amúgy ne hibáztasd magad, valószínű én szóltam volna, ha te nem és teljes mértékben egyet értek veled. Nem voltál se sértő, se bántó. Sajnálom, hogy ennyitől ő itt hagyta a fórumot és így felvette, amit mondtál, de ezért még közel sem te vagy a felelős.

Cherri: Tényleg, mi van babuval? nem írt már elég rég óta. Megpróbálom neked én tovább köldeni a táblázatot, de mivel nem én csináltam, így nem garantált a siker. De próbálkozom. Kaphatok egy emailcímet meg adatokat, amiket be kell pötyögni? Kor, súly, magasság, mell, derék, csípő...ha van régebbi adat, akkor azt is szeretném, meg a múlt hét szerdán mértet. Mérés mindig szerdán.

535. cherri58 (válaszként erre: 533. - Kyra88)
2013. jan. 28. 12:17
Én is vagyok, csak néha kicsit értetlenkedem. Ja, és várom babutól a táblázatot, mert még nem kaptam meg. Gondolom, közbejött vmi, de nem gond, majd kialakul.
534. Tita80
2013. jan. 28. 12:09

Én itt vagyok :) De ha szeretnétek nem jövök többet.

Amúgy szerintem az élet megy tovább, mi pedig folytassuk a fogyásunkat, a fórumot, a táblázat vezetését. Egyébként is HAHÓ MINDENKI szerdán mérés :)))

533. Kyra88
2013. jan. 28. 11:50

Jó reggelt mindenkinek!

Nagyon csendben van mindenki 2 napja. Alig van hsz. Nagyon remélem, hogy a történések nem "rombolják" szét a fórumot. :(

Mágika, merre vagy? Tita, Pillangó, cherri, napraforgó, angyal, Krisztina...többiek? (bocs, akit kihagytam...)

2013. jan. 27. 22:30

Vikuka, ne haragudj, de szerintem túlreagálod amit Tita írt.

Ugyanúgy, ahogy Téged is meghallgatunk/elolvasunk, ugyanúgy Titát is.

Mindkettőtöknek joga van leírni, amit gondol.

Mi többiek meg kialakítjuk a véleményünket és vagy hozzászólunk vagy nem.


Mellesleg szerintem Tita tényleg se nem bántót se nem bántóan írt.

531. Kyra88
2013. jan. 27. 20:54

Sziasztok!

Tita, ne érezd magad rosszul, nekem is gyakran erős volt az, ahogy írt Vikuka. De tény, hogy sokan csak ettől térnek észhez, ez hiányzik nekik. Mondjuk én nem ez az ember vagyok. Itt sokan azért vagyunk, hogy támogatást keressünk, hogy olyan emberekkel tudjunk beszélni a problémáinkról, akik hasonló cipőben járnak, mint mi.

Vikuka, nem hiszem, hogy ezért itt kéne hagyni ezt a fórumot. Nem írt semmi bántót Tita, csak leírta a véleményét (és még csak nem is "kiabálva", nem is sértően). Tényleg le a kalappal azelőtt, amit véghez vittél, hidd el, itt mindenkinek ez lenne a célja. De mindenki más, mindenki máshogy csinálja a dolgokat. Valakinek az használ, hogy ha "babusgatod", valakinek meg az, ha alapos fejmosást kap. Sajnálom, hogy vannak gondjaid, de ha gondolod, mi itt leszünk, ha megoldani nem is tudjuk, de meghallgatni még megtudunk.

530. cherri58 (válaszként erre: 525. - Vikuka)
2013. jan. 27. 18:04
Csak annyit, hogy ne csináld, légyszi!
529. cherri58 (válaszként erre: 524. - Tita80)
2013. jan. 27. 18:02
Tita, van akinek erre van szüksége, mert csak ettől "tér észre", mert magában hiába tudja, könnyen feladja. Én is tudom magamról, ha kedélyesen, negédesen "megbeszéljük a problémát", utána senni nem történik. Engem is egy hasonló hangvételű, bár kicsit durvább beszélgetés térített észhez, és bár nem fogyok ezerrel, azért szépen lassan araszol lefelé a súlyom, és ma is "bűnöztem", mert halódtam a "szénhidrátért", de tudom, hogy holnap korrigálom. Tehát mondom, vagyunk, akiknek igenis erre van szüksége.
528. Tita80
2013. jan. 27. 17:57
Többiek tőletek is elnézést kérek, ha valakit zavar(t), amit írtam, így éreztem helyesnek. Meg azt gondolom ez egy fórum, itt mindekinek lehet véleménye, így nekem is.
527. Tita80
2013. jan. 27. 17:56
Nem rossz szándékkal írtam, amit írtam, és nem is azért, hogy elmenj. Egyszerűen csak leírtam a véleményem.
526. vikuka (válaszként erre: 524. - Tita80)
2013. jan. 27. 17:40
jajj és még annyit,hogy nagyon sok problémám van mostanában jó volt ide jönni írni ,ki írni magamból dolgokat.rettenetesen rossz kedélyállapotom volt/van. nagyon nem jött jól amit írtál.de az igazat! elindítottál valamit... szia!
525. vikuka (válaszként erre: 524. - Tita80)
2013. jan. 27. 17:35
megértettem köszönöm! talán építő jelleggel talán nem... azt gondolom ,hogy nincs itt keresni valóm! remélem mindenki eléri a céljait, amit szeretne! én el búcsúzom tőletek, ha csak a fórum címet nézzük" AKIK SOKAT SZERETNÉNEK FOGYNI" én meg tettem amit meg tettem magamért. nem akarok tovább sem beszámolni,sem rosszakat írni,meg semmit sem. nem feladtam!:) csak felfogtam,hogy máshogy is lehet elérni dolgokat. jó volt itt. SZIASZTOK!
524. Tita80
2013. jan. 27. 15:06

vikuka: Olvaslak itt pár napja és egyrészt gratulálok a fogyásodhoz, meg az önerődhöz. Másrészt viszont szerintem szörnyen radikális,amit csinálsz, és tényleg nagyon kemények a hozzászólásaid. Semmi bajom az egészséges életmóddal, egészséges ételekkel/táplálkozással (már ha ez egészséges táplálkozás, amit te csiálsz).

De itt ez sokaknak nagyon nehéz. Nagyon nehéz átállni, leszokni, átszokni más ételekre, más életstílusra. Egyszóval nem biztos, hogy mindenki bíztatásnak veszi amiket írsz. Persze lehet tanácsokat adni, meg ötleteket, de szerintem mindeninek magának kell eldöntenie, mit szeretne, mi a jó neki, és főleg hogy hogy jó neki.

Én pl eszem mindent, amit szeretnék, csak kevesebbet, akár csokit, akár tésztát, akár pizzát...stb. Jó mondjuk chipset nem, de ha kívánnám azt is ennék, persze mértékkel. És azt sem mondanám, hogy sportolok. Egész idén januárig nem csináltam semmit, csak mostanában kezdtem el kicsit mozogni.

Nem mondom, hogy húú de gyorsan, de azért kb. nyolc hónap alatt csak lefogytam 16 kg-ot. Nekem például ez így jó, mert legalább elindultam.

Szóval nem megsérteni akartalak, meg megbántani sem, sem téged sem senkit, sőt talán még tisztellek is. Csak gondoltam megosztom az én véleményem, mert engem pl kissé kiakaszt, amiket írsz.

Ha pedig valaki úgy érzi nem megy neki, az az ő döntése. Szerintem van itt olyan, én is voltam így, hogy nem megy, de aztán újra és újra nekifutottam. Erre is meg kell érni.

523. vikuka
2013. jan. 27. 14:13
este 2 narancs. ezt terveztem mára... voltam a szüleimnél ma. anya főzött valami "kolbászos tészta leves féle volt"és rántott húst rizzsel. eszem ágába nem volt,hogy egyek pedig ehettem volna...ez ünnepi étel . ha én csináltam volna ettem volna belőle de anyuék még a régi módon táplálkoznak!mint én annó... érdekes volt NEM ENNI BELŐLE...annyi volt rossz hogy le ültem az asztalhoz én is mindenki jót evett az én tányéromon viszont semmi nem landolt...:) van ilyen...de ma kicsit rosszul vagyok a tegnapi zabálásom maitt.. mert este még 2 joghurtot is be ittam 0,1%zsírtartalmút:)))))) ma böjt van. holnap meg kovászos uborka böjt:) ami azt jelenti,hogy ebédre azt eszem meg reggelire... vacsira meg tonhalat tk-több magvas kenyérrel és kovi ubival.
522. vikuka (válaszként erre: 515. - Cherri58)
2013. jan. 27. 14:08
nem tudom:)))))))))))))) lényeg,hogy le csúszott! :))))))) mert rá voltam éhezve és nagyon kívántam:) mondván ez úgysem TÚRÓS TÉSZTA VAGY TORTA:)... m 2 szelet tk-rozskenyér 5 szelet füstölt karaj(80g)sajt erős paprika paradicsom.ez az ebédem... negyed annyi mint a tegnapi"nagy falásom" néha vannak ilyenek főleg mensi előtt ,akkor,és utána... tudom,hogy nem tudok mit tenni ezzel így zabálok.. de olyat amivel nem ártok magamnak!!!
521. Kyra88
2013. jan. 27. 10:00

Jó reggelt!

Mágika, ne utáld magad, nem szabad. Ennyi belefér, majd megy az lejjebb is.

Pillangó, neked gratulálok az eddigi eredményhez.

Én nagyon remélem, hogy köv mérlegelésen is lejjebb mentem, csak ennyit szeretnék.

Ma ismét egy bnős, ünneplős nap. Másik legjobb bnő is csütörtökön szülinapozott, vele ma ünneplünk együtt. Még majd ki kell találnom, hogy mit csinálunk/iszunk/eszünk! :)

520. cherri58 (válaszként erre: 519. - Mágikaa74)
2013. jan. 27. 08:39
Soha ne utáld magad, mert aztán abból lesz az, hogy sz...k bele, ilyen vagyok és kész, és feladjuk. Én most eléggé odafigyelek, mégis két napja folyamatosan felfelé megy a mérleg, igaz épp az előbb gondolkoztam, hogy sztem azóta nem is volt nagy dolgom ;-)
2013. jan. 27. 07:41
Lehet agyonvágni engem! Tegnap bűnöztem este pörit ettem tésztával. Erre ma reggelre 99,5-100kg vagyok. Utálom magamat!!!!
2013. jan. 26. 23:34
Sziasztok. Én ma voltam "mérlegelésen", 20 kg- ot fogytam az elmúlt fél év alatt, igaz, hogy az elmúlt több, mint 1 hónap (35 nap) alatt csak 2 kg ment le, de karácsony, szilveszter, vendégség... stb... de legalább nem híztam. Ne adjátok fel, nagyon jó érzés, nagyon sokszor kiakadok, vágyom a kajára, ilyenkor megeszek egy kis pulykamell sonkát, vagy egy kis csokit akár, de a lényeg, hogy "kicsit"!!! Ne akadjatok ki. Az a jó hír, hogy sokból könnyebb fogyni, mint kevesebből.
517. Kyra88 (válaszként erre: 514. - Mágikaa74)
2013. jan. 26. 21:47

:P Ez így helyes...szerintem.

Közben megvolt a biciklin 75 perc, és azt sem mondhatom, hogy nagyon elfáradtam volna, csak a hátsóm zsibbadt már olyan szinten, hogy nem bírtam tovább ülni.

erősíteni kéne, de arra annyira nehezen tudom rávenni magam! Na majd holnap. :)

516. cherri58 (válaszként erre: 504. - Mágikaa74)
2013. jan. 26. 20:24

"Mert ha egy valaki elkezdi akkor az lesz a vége, hogy mindenki abba hagyja....csak ÉN NEM!!!! :) "


Senki nem hagyja abba, és Ő sem, csak most van az az időszaka, amikor nagy szüksége van ránk. Igaz, csaj?

515. cherri58 (válaszként erre: 498. - Vikuka)
2013. jan. 26. 20:15
Te Nő, ebbe az alakba hogy fér bele egyszerre negyed kiló túró, 1 doboz tejföl, meg még 2 db zsemle is, ami ráadásul tk?
514. Mágikaa74 (válaszként erre: 513. - Kyra88)
2013. jan. 26. 19:58

Láttál volna

engem amikor 30 éves voltam! hajaj, hujuj :-)

513. Kyra88 (válaszként erre: 512. - Mágikaa74)
2013. jan. 26. 19:14
Köszi Mágika! :D Valóban eszembe sem jutott feladni. Hát ha rendjén van, ha nem, sajna ez már megtörtént! :D
2013. jan. 26. 18:53
Csajok csak óvatosan megjegyzem, hogy Kyra nem akarta abba hagyni a fogyit, hanem az egy másik csajszi volt. Kyra ügyes csak ma kicsit másnapos és ez így van rendjén :) ugye Kyra? :)
511. Kyra88 (válaszként erre: 510. - Kyra88)
2013. jan. 26. 18:39
Mármint csak reggel engedi...húúú...fáradt vagyok :S
510. Kyra88 (válaszként erre: 509. - Vikuka)
2013. jan. 26. 18:38
Nem szoktam üdítőt inni, bár a 100%os narancslevet nagyon szeretem, ez nagyon ritkán (reggel) belefér. Ez ma a reggelim volt, mást nem kívántam a tegnap este után (ilyen ez a másnap féle...). Kb semmire sem volt erőm. Nem inogtam meg ettől függetlenül. Vacsi: sima és füstölt mozzarella, egy nagy nyers répa és két gerezd pomelo. Megvolt a sós, megvolt az édes bűnözés nélkül. :) A sósat még most is kívánom, főleg az olajos magvakat, de az én diétám sajna azt is csak este engedi. Szóval most inkább megiszom vagy fél liter vizet és felpattanok a bicóra, legalább az eltereli a figyelmemet!
509. vikuka (válaszként erre: 508. - Kyra88)
2013. jan. 26. 18:26
figyelj nem sztárolni akarom magam de akkor nézz be a naplómba amikor elbizonytalanodsz!!!!!!! a 100%narancslé csak akkor jó ha te facsarod.. kamu a 100% cukrozott gyümölcsvelő.. rejtett szénhidrátok vannak benne értelmetlen. egyél meg 3 narancsot inkább:)))))))))))))) nass helyett egyél pászkát... chionak van teljeskiörlésű keksz.4magvas,sima,köményes,sajtos... ezt edd ha falhatnékod van!!!!!!!! ami teljeskiőrlés ami sovány ami nem cukros.. egyél mézet akkor!!!!! vagy akármi mást de ne szemetet!!!! hidd el jót akarok neked. én sem jó kedvemből híztam meg vágó súlyúra... így alakult.. de nagyon nagy árat fizettem azért hogy most 68kiló legyek!!!! de meg lett és meg csináltam.. átmentem minden szaxxron amin most te és oly sok társunk!!! de azt vedd figyelembe hogy ÖNMAGADNAK CSINÁLOD!!NEM NEKEM! NEM A PASIDNAK,NEM APÁDNAK!!!!!!!MAGADNAK!!!!!EZT TUDATOSÍTSAD KÉRLEK MAGADBAN.... :))))))))))))ÉS BOCSI HA bunkó voltam de tudod így talán ha frankón le írom amit gondolok jobban át megy mint ha nyálas szöveget nyomnék .. ez nem hegyibeszéd baby ez a valóság!
508. Kyra88
2013. jan. 26. 17:51
NEM ADOM FEL! Ez rebeg csak a szemem előtt. De nagyon nehéz néha...amikor kívánja az ember a megszokott ízeket, a nasit (mint pl én most). Nem ettem reggel édeset, csak egy pohár 100%os narancslevet ittam és most hiányzik a nasi. Majd nézek valami sovány sajtot, vagy valamit, amit elrágcsálhatok büntetlenül. :)
507. Mágikaa74 (válaszként erre: 505. - Vikuka)
2013. jan. 26. 14:59
Vágom! :)
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook