Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akik sokat szeretnének fogyni csatlakozzanak fórum

Akik sokat szeretnének fogyni csatlakozzanak (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
476. Mágikaa74 (válaszként erre: 474. - Vikuka)
2013. jan. 24. 16:57
Szia! Én se alszok jól már napok talán hetek óta. Nem tudom lehet valami van a levegőbe is, mert több embertől ezt hallom. Mindig megfogadom, hogy ma korán lefekszem és hamar elalszom, ez igaz is kb 10 fele történik csak meg...és éjfélkor meg felkelek :( volt pár nap amikor meg hajnal 1-3 ig tévéztem, persze csöndbe, hogy nehogy felkeljenek a gyerekek :) Nincs ötletem, hogy miért nem alszunk és hogy tudnánk aludni végre egy jót.
475. Mágikaa74 (válaszként erre: 473. - Cherri58)
2013. jan. 24. 16:53
Babu888-nak írj egyet, hogy írjon be a táblázatba téged is. cm/kg, mell, csipő, derék, ezek az adatok kellenek. Utána ad meg neki az email címedet és oda elküldi a táblázatot ahol már mi is benne vagyunk. Ez nem verseny, hanem csak egy táblázat :) Mindenki halad szépen lefele a súlyokkal és a centikkel és ezért remélem mindegyikönk boldogabb? Ugye Csajok? :)
474. vikuka
2013. jan. 24. 15:58
sziasztok. ma kicsit le vagyok lakva.. tegnap túl "mentem a gépen" és nem aludtam semmit az éjjel"megint"... kb egy hete nem tudok aludni szinte semmit.ha azt mondom 7nap alatt aludtam =6órát!? igen..kb.. 2kor kb elaludtam de 4kor kelni kell.. nagyon fáradt vagyok,rengeteget gondolkozom, fizikálisan szét vagyok hajtva pedig még csak január van:)))))))))nagyon stresszes életem van.. a sok gond nem hagy aludni. van valakinek ötlete tipp?? gyógyszer nélkül! gyógytea nélkül,mert a teától meg fölébredek éjjel pisilni,és nem tudok vissza aludni.ú de kész vagyok... ma nem megyek a padomon,de voltunk kint a szabadban sétálni egy jó nagyot. jó levegő bár nagyon hideg és nagy szél.. bár amúgy is minden nap szabad levegőn vagyok hajnal 4től 14-15óráig.. de akkor is jó volt.sütött a nap meg minden.
2013. jan. 24. 15:38
Tudom, csak egyszer kell megtanulnom, utána menni fog, de hova kellett volna kapnom, mert sehol nem találom.
472. Kyra88 (válaszként erre: 471. - Cherri58)
2013. jan. 24. 14:42
Kaptál egy emailt, ott kattintasz rá a netes csajok-ra (úgy emlékszem).
471. cherri58 (válaszként erre: 470. - Kyra88)
2013. jan. 24. 13:39
Lehet, hogy buta kérdés, de hol tudom megnyitni?
470. Kyra88
2013. jan. 24. 11:36

Sziasztok!

Cherri, nem én, hanem Babunak csinálta, de te is be tudod írni magadnak. Csak bepötyögöd megnyitás után, nem kell se menteni, se semmi.

A jó hír reggelre, kal. bázis helyreállt. Visszamenőleg is beírtam mindent, nagyon remélem, hogy semmit sem hagytam ki.

2013. jan. 24. 06:20
Jó reggelit! Babu és Angyal nem írták be az adatokat :) Hahó Csajok!
2013. jan. 23. 22:50

Na lányok, most jutottam az olvasás végére, örülök, hogy megtaláltalak titeket.


Kyra, ha jól emlékszem (mert nem jegyeztem fel, és ebben a korban már felejt az ember), neked kell elküldenem az adatokat, ugye?

467. Kyra88
2013. jan. 23. 20:47

Szép estét!

Kicsit lelkiismeret furdalásom van...este jött bnő és előtte csak 10 km-t tekertem le.

Tudom, több, mint a semmi, kb 25 perc mozgás ez is, de többet szoktam. Holnap hasra kéne "gyúrnom", nagyon zavar, hogy most ekkora, és az is, hogy nem fogytam belőle.

466. angyal78 (válaszként erre: 450. - KRISZTINA1)
2013. jan. 23. 17:09
Köszönöm!
2013. jan. 23. 15:16
Én elmentem az osenba most jöttem csak meg:) ma nem főztem :( és még nem is tornáztam és még alig ettem....szóval nem igazán vagyok jó passzba, de hát ez van...
464. vikuka
2013. jan. 23. 14:50
végeztem is.. sehol senki???????
463. vikuka
2013. jan. 23. 13:04
én lelépek randim van a padommal:))) kitartást MINDENKINEK!!!
462. vikuka
2013. jan. 23. 13:04
és mondják,hogy ha nem lehet lisztes édes sós meg mindenféle szemetes cuccokat enni , akkor MIT LEHET ENNI?????hát mindent:))) meg az ember olyan kreatív dolgokat tud össze hozni:))) akár otthon "maradékból is"és nem mondanám,hogy drágább mint a "NORMÁL"ÉTKEZÉS...teszem azt : pizza hambi tészta kenyér szalonna vaj olaj stb stb stb stb... csak sokan paráznak,mert féltik a hájukat:))) csajok mindent meg lehet szokni!!!! a párom 55kg... ugyan ezen a kaján él mint én... kirobbanó formában van. annyi a külömbség amíg én lefogytam addig ő egészségesebb lett mint valaha:) a súlya marad 55kg.nem duggatom őt sem mindenféle szaxxxkal.
461. vikuka (válaszként erre: 459. - Kyra88)
2013. jan. 23. 12:59

nagyon fincsinek hangzik:)))))))))))

igen én is imádom a halat!!!! fő kajáimközt vannak a halak és a SAJT!!!!!!!!!!!!!! nem tudok lemondani a sajtokról:))))

460. vikuka
2013. jan. 23. 12:57
levesben itt a kedvencem: 2 répa 2 fehérrépa káposzta zeller karfiol brokkoli ,csirke máj 20dkg csirkemell csont 3db,.. olcsó kb 1000ft és 2 3 napig eszem:) ezt a sok mindent össze rakod az edénykédbe megpucolva tisztán öntessz rá vizet amennyi el lepi... kb 30perc össze fő.. olyasmi mint a húsleves csak nyílván szerényebb kiadásban.. ezt sokat eszem akár éjjel is:)))))))))))))) bármikor!!!!! ízesíteni pici delikáttal! borsal. TÉSZTA NÉLKÜL!!!!!!!!!! és bármilyen húst rakhatsz bele én a bőr nélkülieket szoktam csak.. :)))))) isteni jajj lehet főzök ma:))))))))ja nem ma narancsot eszem este meg almát is:)))))))
459. Kyra88
2013. jan. 23. 12:56
Én most halat sütök. Halfilé kiolvasztva, sózva, fűszerezve. Alá répát "reszeltem", pontosabban csíkokat vágtam pucolóval, rá daraboltam egy kis fej lilahagymát, pici ol. olaj, só és fűszerek rá, erre a hal és be a sütőbe. Remélem hamarosan kész lesz, mert éhes vagyok :D
458. vikuka (válaszként erre: 457. - Mágikaa74)
2013. jan. 23. 12:51

az nem jó... semmin élni nem is lehet...azért szoktam sokszor le írni mit eszem hátha segítek vele az itt lévő sorstársaknak!!!enni kell!!!!!!!!!!!!!

edd azt amit szeretsz és nincs benne fehér liszt ,cukor ,meg mindenféle olajok...vagy párolj! kedvenc ételem figyelj: csirke mell de lehet akármilyen húr is!!!!!!!!!! edénybe bele! rá mustár , rá bors tör!,rá 2deci édes vörös bor! fedőt rá! 30perc párol!!!!!30perc után kapsz egy szaftos kicsit folyós de inkább lédús mártásnak tűnő elegyet! ehhez köretnek barna rizs .vagy krumpli püré ... kovászos uborka!!!! vagy cékla!! isteni 30perc nagyon finom nem hizlal mi kell még??? vagy tejbe zabi:)))))))) imádom!!: 1deci víz 1 deci sovány tej bele 3 evőkanál zabkorpa! össze főz kb olyasmi lesz mint a tejbegríz ... kiöntöm tányérra a közepébe ejtek egy kis lekvárt!! össze keverem... mennyei:))))))))))))) jó tápláló sokáig nem vagy éhes... és még annyi étel van:)))

457. Mágikaa74 (válaszként erre: 455. - Vikuka)
2013. jan. 23. 12:43
Jó étvágyat! Én még azt se tudom mi lesz ma az ebéd....mondjuk semmi??? :(
456. vikuka
2013. jan. 23. 12:42
aztán egy jó nagy adag sietés a padon aztán tovább intézkedem teszem a tennivalómat. este apával továbbképzés;)ami plusz kalória égetés... megy ez nekem mit akartok?:)))))))))))
455. vikuka
2013. jan. 23. 12:41
persze lehet még sajtot is tenni bele vagy ki mit szeret:) és a tonhalról az olajat mindenképpen le kellene önteni:))))))))) isteni most is majszolom:))))
454. vikuka
2013. jan. 23. 12:40
sziasztok: mai ebédem: káposzta reszelve vörös és fehér össze keverve rá önt egy db kis kukorica,ráönt egy db tonhal konzerv, bele tesz 6db datoya paradicsom , rá önt egy kis db natúr joghurt. össze keverve hatalmas adag:))) minden van benne amire szükség van jó sok és nagyon finom nem drága! este meg narancs alma és csipke tea! na jól hangzik?:)))
453. Mágikaa74 (válaszként erre: 452. - KRISZTINA1)
2013. jan. 23. 12:36
Én a szűzteát ittam, de már elfogyott. Minden másnap.
2013. jan. 23. 12:12
szedi valaki közületek a mályva tea kapszulát, vagy hasonlót?
2013. jan. 23. 12:09
A Norbi DT 3 az meg gyenge :)
450. KRISZTINA1 (válaszként erre: 447. - Angyal78)
2013. jan. 23. 12:07

szia ha unod már a kettőt itt mind a 4-et megtalálod le sem kell töltened:-)

[link]

ha gondolod:-)

2013. jan. 23. 12:05
Én egyszer már megcsináltam DT 2-öt, hát nem egyszerű, igaz sok benne a duma, de akkor is popsira és combra megy :) és még 8-at és még 8-at....:)
448. Kyra88
2013. jan. 23. 12:05

Úgy is próbáltam, de nem ad hozzá videót. Archívumban van és nincs hozzá semmi, csak a cím. Eddig is nagy nehezem jutottam el, mert első körben azt írta ki, hogy rossz a cím.


Angyal, kitartás...én is egyre többször érzem úgy, hogy ennék valamit. Ettem múlthét vasárnap updates pizzás csigát és akkor nagyon éreztem, hogy hiányzik a pékárú. Ha lesz "keret", veszek lisztet, amit ehetek és akkor tudok majd sütni magamnak ilyeneket. Nagyon jó lenne.

Amúgy nekem nincsenek ilyen videóim, csak netről nézek innen-onnan. Változatos. Van pl a fittvideo (ingyenes videók is vannak, bár kevés), a fittzona, és persze a youtube, ami tele van mindenfélével. Erősítés, kardió, tánc...mindig kiválaszthatod, hogy mihez van kedved :)

2013. jan. 23. 11:54

Sziasztok!

Na meg volt a mérlegelés,nem fogytam valami sokat,de az az igazság,hogy a hétvégén nem is tartottam magam a diétához mert bulizni voltunk és hát nem jutott idő magamra hogy főzzek külön valamit,de legalább hizni nem hiztam vissza.

Azt szeretném kérdezni,hogy közületek tornázik valaki a Norbi duci tréning 2-re?Mert nekem az 1 van de már kicsit unalmas.Jó hogy van ez a forum,mert néha felednám az egészet,mert még elég messze a cél,a tűrelem meg már néha fogyoban.De éppen valamielyik nap mondtam a családnak torna után,ogy csak egyszer fogyjak le,soha többé nem zabálom tele magam hizlaló kajával!

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook