Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akik sokat szeretnének fogyni csatlakozzanak fórum

Akik sokat szeretnének fogyni csatlakozzanak (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
566. Mágikaa74 (válaszként erre: 560. - Kyra88)
2013. jan. 30. 16:16
Gondolj rám egy finom Tiramisu láttán :)
565. Mágikaa74 (válaszként erre: 563. - Ducijuci)
2013. jan. 30. 16:16

Szia Nálunk :)

Mi táblázatot vezetünk a cm és kilókról, szerdán írjuk be a közös táblázatba és egymást nyüstöljük, ha valami nem megy vagy épp örülünk a másik sikerének.

564. Mágikaa74 (válaszként erre: 562. - Mamika68)
2013. jan. 30. 16:14
Szia! Ha gondolod nekem elküldheted és én beírom utána meg megpróbálom átküldeni majd :)
2013. jan. 30. 15:28
Sziasztok! Új vagyok én is. Még nézelődöm, hogy hogy is megy itt a dolog. :) Igazítsatok el! :)
2013. jan. 30. 12:34

Sziasztok!

Én új vagyok, de estére küldöm az adataimat.De kinek?

Valaki segít nekem?

Most még meló van, de estére kőkemény mérés lesz. Szegény mérlegem :(

üdv.MIndenkinek.

2013. jan. 30. 12:21
Nyugi, Teca, senkinek nem megy egyik napról a másikra, sőt, sztem a harmadikra sem. Gondolom, nem csak én vagyok úgy, hogy rendszeresen "bűnözöm", de legalább már nem úgy, mint azelőtt.
560. Kyra88
2013. jan. 30. 11:06
Sziasztok!sütihàzban bezàrva,telorol irok nektek. Nem nagyon volt idöm reggel mèricslèlni,engedelmetekkel en holnapra halasztom. Este nem volt alvas, ejjel fel 2 körül aludtam el,hajnalban meg kelni kellett. Innen a tablazatot sem tudom meglesni,de gratulalok mindenkimek!!!;D
2013. jan. 30. 10:04

Sziasztok!

Valaki elküldené nekem a táblázatot,mert nem tudom megnyitni.Már kértem a babut de nem válaszolt.

Én nem fogytam most semmit,mert megvolt a múlt héten,és akkor teljesen kivagyok ezért nem tudtam tornázni.Mágika addig is beirnád helyttem,sajna ugyan azt amit a múlt héten.Ha valaki elküldené a táplázatot akkor léci irjon és küldöm privibe az email cimem.

Köszi

558. teca76
2013. jan. 30. 09:12
A pici lépteket magamra értettem.
557. teca76
2013. jan. 30. 09:11

Mindenkinek gratulálok!!!!!!!!!!!!!

Úgy látom mindenki halad, és ha picik is a léptek mindenki előre tart a célja felé!!!

Csak ne adjuk fel :) !

556. teca76
2013. jan. 30. 09:09

Sziasztok lányok!

Vagyok én is, csak kicsit rendbe kellett tenni magam. Mert elég gázos volt a hozzáállásom. Kicsit elgondolkodtam magamon. Talán most már sikerült a helyes útra térnem.

Ugy döntöttem nem fogyókúrázom.


ÉLETMÓDOT VÁLTOK!!!!!


Csak nekem ez a nagy változás nem megy egyik napról a másikra.

Beírtam én is magam a táblázatba, csak súlyt tudtam mérni ugyanis a centimnek hűlt helye!

A Dominik nevű manó eltüntette! Veszek egy tartalékot.

555. Tita80
2013. jan. 30. 07:54

Sziasztok!

Én is beírtam már.:)

Olyan vagyok mint a mosott sz... Kicsi fiam nekem is még alszik, mondjuk kb. hajnali 1-ig 20-30 percenként fent voltunk sírt, vagy nem kapott levegőt rendesen. Tegnap késő délután jól megijesztett, felment a láza 39,9-re :(

2013. jan. 30. 06:11

Jó reggelit!

Tudjátok ma milyen nap van? MÉRÉS!!! :)

Én már le is adtam...igaz egész család alszik csak én vagyok fent :) ezért vagyok ilyen fittipaldi :) mindjárt indul a 3 mérföldem :)

553. Kyra88
2013. jan. 29. 21:07

Hát az erősítésből ma sem lett semmi. Torta pont kész lett, rohanás keresztanyut köszönteni, majd futás haza. Holnap ismét sütiházba leszek bezárva majd' 10 órán keresztül, így muszáj volt kaját csinálnom. De csak feltenni volt időm, gyors öltözés aztán irány zumbázni. Most estem haza, de a pozitív, hogy ma is megjegyezték többen is, h fogytam. :) Olyan jól esik... :D

Mai össz kalóriabevitelen 666 kcal. Holnapra csak -1 kg-ot kérek, ha nem is többet, de annyinak annyira örülnék!

552. Tita80
2013. jan. 29. 20:04

A mai kalóriabevitelem 727. Nem gondoltam, hogy ilyen kevés lesz, de így jött ki. Pedig háromszor ettem. Remélem holnapra legalább egy pici megy le, mert különben azt hiszem nulla lesz a fogyásom, legalábbis kg-ban.

Nektek hogy megy?

551. Kyra88
2013. jan. 29. 12:56

Eddigi kalóriabevitelem 577, szénhidrát 53. Nem rossz, de a szénhidrát már most kicsit sok. Kéne hasprésezni, erősíteni, de nagyon nincs kedvem. Ohh és most kaptam a telefont, hogy tortát kell sütni keresztanyunak. Eszterházy...ez a kedvence. :D

Nah irány sütni, ha utána lesz energia még, akkor torna, bár edzés is lesz ma, de hasból kéne lefaragni.

Szép napot nektek!

2013. jan. 29. 12:54

Helló Mamika!


Üdv közöttünk, sok sikert és kitartást!


Kyra, köszi, megkaptam.

549. Kyra88 (válaszként erre: 548. - Mamika68)
2013. jan. 29. 12:52

Üdv köztünk! :)

Szerdán van méretleadás: kg, mell, derék, csípőbőség kell. Ezen kívül a magasság és a kor is be van írva a táblázatba. Elvileg Babunak kell elküldeni az adatokat, de ő most elveszett. :(

A táblázatot csak az láthatja, aki meg van hívva, aki benne van. :)

548. Mamika68 (válaszként erre: 547. - Mágikaa74)
2013. jan. 29. 12:35
Igen persze.Hol találok táblázatot? vagy kinek küldjem, és mikor mértek? hétvégén?
547. Mágikaa74 (válaszként erre: 546. - Mamika68)
2013. jan. 29. 12:29
Szia! Gyere nyugodtan :) mi táblázatot kezelünk a méreteinkről, heti mérés cm és kg is. Van hozzá kedved? Tét nincs :) csak vékonyabb alkat :) és öröm :)
2013. jan. 29. 12:18

Sziasztok!

Csatlakozhatok hozzátok? Nyárra sokat szeretnék én is fogyni, de ha később jön össze az sem baj, csak lemenjen.kb30 kg és akkor is lesz még rajtam bőven.

Üdv.

2013. jan. 29. 11:13

Sziasztok!


Én is figyelem Babu-t és nem ír, nem is volt fent. Írtam most neki már üzit, hogy jelentkezzen, hogy mi van vele.


Bement a Párom a cégéhez papírkat leadni addig én meg el kezdek tornázni, mert kicsit rossz érzés nekem, hogy nézz közbe....zavarba vagyok.


Holnap méricke :)


Jók legyetek és írjatok, ki hogy bírja a nem evést :) és tegnap majd megörültem, hogy egyek még este valamit, de inkább gyorsan elaludtam :)

544. Kyra88
2013. jan. 29. 10:32

Jó reggelt!

Cherri, megcsináltam a táblázatot, elvileg elküldte. Ha vannak legalább közelítő értékeid az előző hetekre, csak be kell írni, elvileg számol utána már magától.

Babu vajon merre van? Olyan rég nem írt már. Még a táblázatba sem írta be az előző hetet.

Napra_forgó, akkor hajrá! :D

2013. jan. 28. 19:59

Bocsi, én olvasok rendszeresen, csak rengeteget dolgoztam...

Mától suli van három hétig, így kicsit rendszeresebb, nyugisabb az életem, biztos többet jövök majd dumálni, de csak délután-estefelé..


Nekem még elkezdeni sem sikerült rendesen a fogyót, nemhogy feladjam. ;o)

De már jó úton vagyok, csak lassan. ;o)

Ha a mostani mérés nem is, a következő biztos mutat majd már eredményt. ;o)

542. Kyra88
2013. jan. 28. 19:14

Mágika, a hiányzás igazolt! :P

Ürülünk veled, hogy párod otthon van veled, biztos sok erőt ad majd! :)

Tita, jobbulást kicsikédnek!

Nem vagyok nagyravágyó, de nagyon csalódott leszek, ha megállt a fogyás. A pocakommal kéne valamit kezdenem. Olyan szépen megindult első héten, aztán meg semmi. Holnap felüléseznem kéne.

Most letekertem egy órát. A mai keretemből kicsúsztam volna egy kevéskével, így bőven túlteljesítettem. Holnap után reggel mérlegelés, holnap nagy hajrá lesz :)

További szép estét mindenkinek!

541. Tita80
2013. jan. 28. 17:04
Hááát az én mérlegelésem most jó lesz, ha nullát mutat majd, és nem pluszt. Mostanában nem mondhatnám, hogy fogyóztam. Most meg még mozogni sem tudok, mert beteg lett a kisfiam és most nagyon anyás. Ja, meg még megis van :/
2013. jan. 28. 13:36

Sziasztok!


Itt vagyok csak haza jött a Párom végre majdnem 4 hét után :)

Nem szeretem én se a vitát szeretném, ha nem is lenne, eddig nem is volt :)


Már nekem is jobb a kedvem a múltkori kilengésem miatt, de én is akkor nagyon el voltam szontyolodva. (így kell írni?)


Mindegy szerdán mérés, tehát húzzunk bele és ne adjuk fel!!!


Nekem például az egyik ami hozzájárult végre hogy elkezdjem ezt az egészet, hogy a Párom beszólt karácsonykor....nem kemény csak nekem szívbe markolóan. Ennyi!


Meg kell csinálnom, mert erős vagyok!!!



Hol vagy Babuuuuuuuu?????????????

539. Kyra88 (válaszként erre: 538. - Tita80)
2013. jan. 28. 12:47
Helyes! :D
538. Tita80 (válaszként erre: 536. - Kyra88)
2013. jan. 28. 12:45
:) Akkor nem szabadultok meg tőlem.
537. Kyra88
2013. jan. 28. 12:43
Bocsánat cherri, rájöttem, hogy már küldtél nekem adatokat. Ha lenne esetleg kezdő adatod (jan. 9), az sokat segítene, illetve egy január 16 környéki. Ha nincs az sem baj. a 23-it felvittem a táblázatba. :)
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook