Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akik sokat szeretnének fogyni csatlakozzanak fórum

Akik sokat szeretnének fogyni csatlakozzanak (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
506. vikuka (válaszként erre: 504. - Mágikaa74)
2013. jan. 26. 14:59
sőtt nem ítélem el... ide állt és őszintén megvallotta,hogy elég volt!feladta! ennyi... de ne az legyen az indok,hogy CSIPSZ! pont az ami miatt kövérek vagyunk.. (jó nem mindenki azért,de nagyban hozzájárul a rossz kajáink ahhoz ,hogy csomó mindenki kövér) vagy az lesz majd ha nem figyel oda! nekem azért volt kellemetlen olvasni,mert én függő voltam! én tudom mit jelent csokin,csipszen,pizzán,kólán,tésztán élni! tudom miből épültem föl és miből léptem ki!!!!! és ő most ebbe megy vissza! egész addig míg a doki a szemébe meg nem mondja,hogy LÁNYOM CUKORBETEG VAGY! VAGY MITTUDOM ÉN MILYEN BETEG VAGY AZONNAL FOGY LE! NEM MIND1 HOGY MAGAD URAKÉPPEN AHOGY TE AKARSZ A TE TEMPÓDBAN NOSZOGTATÁS NÉLKÜL FOGYSZ LE SZÉPE... ÉS NAGYON GÁZ AZ HA MÁR A DOKI MONDJA HA ÉLNI AKARSZ MÉG AZONNAL FOGGY LE.. MINTHA EZ OLYAN ESZERŰ LENNE! ÚJCSETTINTÉSRE TÁDÁMMM FOGY LE! HÁT EZ KIBXXXTUL NEM ÍGY MŰKÖDIK!AZTÁNMEG BÁNJA,HOGY MEKKORA BUTA VOLT AKKOR AMIKOR NEM TETTE MEG. EZ IDŐ ALATT MEG SZÉTROMBOLTA A BELSŐ DOLGOKAT. LEHET GYÓGYSZERÉRT KAPKODNI.... EZ MEGINT EGY SAJÁT VÉLEMÉNY VOLT AMIT NEM LÉGBŐL KAPTAM....
505. vikuka (válaszként erre: 504. - Mágikaa74)
2013. jan. 26. 14:53
jolvan szivike.. meg eszel belőle 1 -2-3 karikát... oké.. de nem arra hivatkozva: abba hagyom nem csinálom finomabb a sok szemét!!!!!!!!!!!!!!! vágod???
2013. jan. 26. 14:39

Öszintén? Nekem is rosszul esett, hogy abba hagyja? Mert ha egy valaki elkezdi akkor az lesz a vége, hogy mindenki abba hagyja....csak ÉN NEM!!!! :)


Rossz az elején tényleg, de mindent tú lehet és kell is élni azért, hogy jobbak, szebbek legyünk.


Most lehetnék Mágus a Tv-ből....tehát küldöm az erőt :))) Gyerünk már.


Ja és még valami, egyik nap a fiam vett chipszet, mondtam is neki, hogy nem jó ötlet.....haza jöttünk bele öntötte a tálba...alig evett belőle, de én csipegettem, de nem úgy mint régen. Bajom nem lett, de tudtam, hogy nem eszek belőle sokat és így ettem is meg nem is :)

503. vikuka (válaszként erre: 502. - Kyra88)
2013. jan. 26. 14:16
jajj tudom én profi vagyok :))) csak néha a profik is csinálhatnak"nem ésszerű" dolgokat:))))))))))) betartok mindent csak a mai nap különleges volt... ezért a csúszás!!!amiket leírtál mindent imádom:))))
502. Kyra88 (válaszként erre: 501. - Vikuka)
2013. jan. 26. 14:10
Répa, csirkemell, uborka, saláta, kivi, tojás, virsli...mind semmi, vagy minimális szénhidrát és kalória tartalommal.
501. vikuka (válaszként erre: 499. - Kyra88)
2013. jan. 26. 13:47
nem nem jó:))) csak annyira kívántam a tejfölt meg túrót:))) és ezt most mindet megeszem együltő helyemben a 25dkg túrót is meg tefölt is meg zsömlét is nyámi:)))))))) szénhidrátilag ott vagyok 1 nap max bevitelnél! viszont azért nem harmadolok (most) mert most jöttem haza nem volt lehetőségem enni. most ebéd van ugye.. de mire végzek vele lesz vagy 3óra... így már késő van majdnem este... vacsi(5kor szokott) így ezért mondom,hogy már ma nem kajálok semmit!
500. vikuka (válaszként erre: 489. - Spicispaci)
2013. jan. 26. 13:45
remélem csak most vicceltél!!!... vagy nem is akarsz lefogyni!!!!!!!!!!! győzött az olajos tele E-val midnenféle konyhai szemét a céljaid felett??? FELADOD?? A CSIPSZÉRT?????A CUKORÉRT?? AMI MIATT MEG IS VAKULHATSZ MERT CUKORBETEGGÉ TEHET!!! EZT MOST KOMOLYAN BE ÍRTAD IDE????????????????? FEL ADOD???????????????Itt mindenki bátorít,és erőt ad a másiknak! majdnem 1 hónap el telt a kezdésetek óta!!! KISLÁNY ÉBRED FÖL VÉGRE EZ A VALÓ VILÁG!!!!!!!!!bECSÜLÖM BENNED,HOGY KI ÍRTAD,HOGY FELADOD! DE AZT,HOGY MIND EZT A SZEMÉT KAJÁKÉRT TESZED... EZ IRTÓ CIKI!!! NE haragudj ahogy ezt írtam és amiket írtam.. de hátha bele gondolsz abba amit írtam és amit te tettél!"FELADTAD"...KELJ FÖL... NEM LEHET,HOGY A KAJA IRÁNYÍTSA AZ ÉLETED!SÖTT MI TÖBB!KAJA... DE A SOK MŰ SZEMÉT.. A SOK KUTYÁMNAK SE ADNÁM ODA ÉTELEK MIATT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!CSAJ HAHÓ!!!!!!!! JÓ REGGELT!!!! NEM ADHATOD FEL... ITT A NYÁR A NYAKUNKON... MI LESZ ÍGY A STRANDON???VELED?? EL BÚJSZ? VAGY KI SEM MÉSZ? ÉS VISSZA GONDOLSZ JANUÁR 26RA? (HÁT FEL ADTAM LEXXXROM)ESZEK ISZOK KÉSZ? MAJD BŰNTUDATOD LESZ ÉS AZ EGÉSZ NYARAD KÁRBA VÉSZ A MOSTANI IGEN CSAK ROSSZ DÖNTÉSED MIATT!!!!!!!! ÉS EZT VEHETI EGY PICIKE FENÉKBE BILLENTÉSNEK MINDENKI AKI ABBA AKARJA HAGYNI AZT ÁLMAI FELÉ VEZETŐ UTAT ÉS LE TÉR A BŰN ÉS PISZKOS ÉTELEK FELÉ!!! DE MINDENKI MAGA TUDJA (én csak jót akartam ezzel ne vádoljatok,hogy le írtam ezt...)
499. Kyra88 (válaszként erre: 498. - Vikuka)
2013. jan. 26. 13:38
Biztos jó az, ha naponta csak egyszer eszel? Le fog lassulni az anyagcseréd szerintem...
498. vikuka
2013. jan. 26. 13:34
mai ebédem: 250dkg túró 1 db 12%tejföl. össze kevertem és 2 db tk tökmagvas zsömlével! ma nem ettem semmit most eszem és már nem is eszem ma szerintem semmit!!! imádom a túrót és a tejfölt:) így ma csak ennyi_:))de mindent!!!!!
2013. jan. 26. 13:28
Csajok ne adjuk már fel még csak 26 nap telt el az évből és már is feladjuk??? Nem szabad!!!! Erőt kell venni Magadon spicispaci!!!
496. Kyra88 (válaszként erre: 495. - Cherri58)
2013. jan. 26. 13:05
Hát nekem sem kellett sok....:D
495. cherri58 (válaszként erre: 494. - Kyra88)
2013. jan. 26. 12:47
Így igaz, egyszer vagyunk fiatalok! Abban az időben 2 pohár pezsgő után fél napig vigyorogtam, és nem tudtam felállni a székről ;-)
494. Kyra88
2013. jan. 26. 11:25

Jó reggelt mindenkinek!

Köszönöm Cherri, az ünnepelt én voltam, sikerült is a barátoknak kicsit becsiccsenteni engem, de végül is csak egyszer 25 éves az ember lánya. :D Lelkiismeret furdalás most van 1000el, mert kbázis nem mutatott éppen szép dolgokat:

Ma 1000.57 kalóriával többet égettél el, mint amit bevittél.


Ez nem rossz, bár kicsit túllépted a mai keretet (33,43kcal) . Előfordul ilyesmi, ne aggódj, holnap korrigálhatsz!


Ebben az ütemben heti 0.91, havi 3.9, fél év alatt pedig 23.78 kg fogyást lehet elérni.


Kicsit szomorú vagyok, nem féltem hiába az estétől. Nah majd korrigálom ma, feltéve, ha megszűnik a fejemben a dübörgés.

493. Kyra88 (válaszként erre: 489. - Spicispaci)
2013. jan. 26. 11:21
Próbáld meg nem feladni...egyél minden délelőtt édességet, ne sokat, ne edd magad degeszre vele, csak annyit, hogy napközben ne kívánd. Nekem nagyon bevált. Délelőtt mindent eszem, amit megkívánok éppen.
492. cherri58 (válaszként erre: 491. - Tita80)
2013. jan. 26. 11:10
Nem lehet, egészen biztos; tudod, a vízvisszatartás miatt, úgyhogy ne ess kétségbe! ;-)
491. Tita80
2013. jan. 26. 10:27

Sziasztok!

Kicsit eltűntem, meg nem is nagyon fogyóztam az elmúlt pár napban, mert úgy nézett ki terhes vagyok. Sajna mégsem, így folytatom a fogyást.

Most épp mensim van, szerintetek lehet hogy ettől több a súlyom???

490. cherri58 (válaszként erre: 489. - Spicispaci)
2013. jan. 25. 21:45
Próbálj valami egészséges édességet; én is "felfüggesztettem decemberben, aztán 8 kilo úgy visszajött, mint a semmi, még 30 dekát kell ledolgoznom, hogy visszaérjek a novemberi súlyomhoz. sok elvesztegetett idő, és gondold el, ha ez nincs, akkor most nem -13 nál lennék megint, hanem -20 fölött.
2013. jan. 25. 20:15
En azt hiszem,hogy most feladom egy picit a fogyozast. Annyira kivanom neha a csipszet, meg az edeset,hogy kicsit kesött kezdem el a fogyot, ha mar nem lesz ennyire tel. A termeszet ellen dolgozok, mert ilyenkor tarolni akar es most nagyon akarat gyenge vagyok. Sok sikert mindenkinek.
2013. jan. 25. 14:29
Sziasztok! Hallottatok a Slender you-ról, van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Én kipróbáltam, izomlázam van tőle. Jó lenne valaki tanácsa, hogy hosszú távon érdemes-e ezzel edzeni. Üdv mindenkinek.
2013. jan. 25. 14:21
Megnéztem, nem tudom mi lesz a vacsorám, mert már most mínuszban vagyok fél órányi szobabicajjal. Az a baj, a sült halat lisztesen csináltam, már ott is spórolhattam volna 100 kcal-t. Igazából kb 330-cal ettem többet, mint az ajánlott, az meg a tervezett fogyásomhoz áll be minden mérés után, most 940 a javasolt napi bevitelem. Úgyhogy még így is 1300 alatt vagyok. :-)
486. cherri58 (válaszként erre: 484. - Kyra88)
2013. jan. 25. 13:59
Ja, és boldog szülinapot neked, vagy az ünnepeltnek.
485. cherri58 (válaszként erre: 484. - Kyra88)
2013. jan. 25. 13:58
Én krumplilevest csináltam, meg rizsát, hozzá sült halat. Persze a rizsából most nem ettem, csak levest, meg halat céklával. Rizsa majd vacsira lesz, ha befér még, most megyek megnézni hol tartok.
484. Kyra88
2013. jan. 25. 12:31

Sziasztok!

Már az ebéden is túl írok nektek. Belaktam rendesen. :) Főztem bakonyi tokányt, amit nagyon szeretek tésztával. Most azonban friss vegyes salátára tettem rá az egészet. Annyira jól esett, hogy azt nem tudom elmondani :D

Ezek után már csak neki kéne állni tornázni, mert este ünneplés lesz, nagy szülinapozás! :)

Ki mit főz ma?

483. Mágikaa74 (válaszként erre: 482. - Cherri58)
2013. jan. 25. 12:11
Igen vagy már vagyunk is :)
482. cherri58 (válaszként erre: 480. - Mágikaa74)
2013. jan. 25. 11:44
Mágika, tényleg nem értettem teljesen, most már képben vagyok, egyébként meg csak egy kicsit csipkelődtem, hogy lesztek még ti is öregek. ;-)
2013. jan. 25. 08:27

HELP!


KI tudna nekem segíteni egy-két jó táblázatot csinálni??? Én tudjátok nagyon béna vagyok!!!! A fiamnak az osztálynak az osztálypénzéről kellene egyet csinálnom.

Az egyikbe névsor kellene bal oldalra és felül meg a hónapok. A másiknál meg csak a nevek baloldalra és felülre meg, hogy eddig hány hónapot fizetett be, tehát csak darabszám és max egybe az összeg.

Valami olyan lenne jó mint amit a Babu csinált, nekem az tetszik nagyon :)

480. Mágikaa74 (válaszként erre: 479. - Cherri58)
2013. jan. 24. 18:50

Szia! Nem azért írtam így le, mert nem érted :) hanem azért, mert szerintem több volt a magán levelezés közöttünk a táblázat miatt, azt meg te nem láthattad.


Én is fent vagyok a Nonó-nál :)

Ott ajándékért megy a verseny, de engem csak inkább az ösztönöz, hogy látom ki mennyit fogyót és képeket is látok és a sok-sok eszmecsere :) ami ott folyik :)

479. cherri58 (válaszként erre: 475. - Mágikaa74)
2013. jan. 24. 18:18

Köszi, így már értem. Lesztek még Ti is öregek ;-)


Nem is versenyre gondoltam, arra beneveztem NONO-hoz. Valóban egyre boldogabb leszek én is, lassan sikerül leadnom azt a több, mint 8 kilót, amit decemberben begyűjtöttem, úgyhogy hamarosan elérem a november végi súlyomat. De lehet, hogy ezt már írtam is? Tudjátok, a kor!

478. Mágikaa74 (válaszként erre: 477. - Kyra88)
2013. jan. 24. 18:08

Nekem van itthon gyógynövényes nyugtató tablettám, de nagyon nem vagyok a hive semmi ilyenek. Ezt is 3 hónapja vettem mikor Anyukám meghalt....a temetéskor vettem be utoljára.


Levendula olajat megveszek majd holnap és megpróbálom azt.

477. Kyra88
2013. jan. 24. 17:50

Nemalvósoknak: Javaslom nektek a levendulaolaj párologtatást, vagy ebből csepegtessetek pár cseppet a párnátokra. Ebből létezik tea is, bár azt ugye Vikuka írta, h nem szeretné. :) Óvónő vagyok, a párologtatást alvásidőben én is alkalmaztam előszeretettel. :)

Hmmm...van még egy teljesen gyógynövényekből összeállított tabletta is. Volt 3 éve egy elég stresszes melóhelyem. Minden reggel gyororgörccsel mentem munkába, és gyakran sírva jöttem haza. Akkor vettem be belőle 1-1 szemet, mert volt, hogy ha nem is akarattal, de magamban tettem kárt. (ha ideges voltam, hajlamos voltam harapni a nyelvemet. Ebben az időben ez néha nagyon durván sikerült.) Szóval röviden ez a tabi (100%ban növényi eredetű) kis adagban (1 szem) enyhe nyugtató hatású, ha idegesség miatt nem tudtok elaludni, akkor javaslom.

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook