Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Akik már találkoztak az ikerlángjukkal... fórum

Akik már találkoztak az ikerlángjukkal... (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2013. szept. 25. 18:13
Hátha külsőleg is hasonlítani kell az ikerlángunknak, akkor az enyém biztos bűn ronda. :) Elég sok testi hibát adott nekem az ég, szóval biztos valahol ő is küszködik hasonló gondokkal. :(
2013. szept. 25. 16:02

Lányok, lehet, eddig tévedtem......... elengedtem, mert tudom, hogy el kell engednem, valahogy ráéreztem, blokkoltam náluk a baba érkezését. DE találkoztam valakivel, olyan érzések jöttek, amit még soha nem éltem át!!!!!!!! Ismerlek már ezer éve, azonnal kölcsönös bizalom, közös hang, és az a tükör érzés.... leírhatatlan!!! Mint két tojás, olyanok vagyunk! Elsőre félelmetes érzés volt, most már nyugisabb. Közös dolgunk van most, remélem, marad is még sokáig. Hogy ő mit érez, nem tudom, de sok mindent megbeszél velem. Személyes találkozó még nem volt, úgyhogy nem tudom...

Miután kértem, hogy hozzák már el nekem, akivel igazán boldog lehetek, akkor robbant be a semmiből az életembe!

És külsőre is vannak hasonlóságok... Ízlésünk egyforma, stílusunk is, és van, hogy leír vmit, amit én akartam, épp amikor írni akar nekem, akkor hívom, többször is.

Teljes zűrzavar...

275. gribedli*** (válaszként erre: 274. - Szonmi)
2013. szept. 23. 15:31

Ezzel egyetértek, valahol ezért, bár nagyon megértem az ikerláng jelenséget, vagy úgy érzem, nagyon megértem (honnan tudhatnám, hogy az a jó, ahogy én gondolom, csak nekem van egy ilyen elképzelésem), nagyon fontosnak tartom az összes többit, szóval azt, hogy nem az egyedüli cél az ikerláng megtalálása, hanem az első cél rendbetenni mindenkinek a saját életét, elérni valamilyen célt, ami őt egész életében motiválja, és az ikerláng ebben a képletben vagy személyesen is ott van, vagy nincs, de mindenképpen nem ő igazán a főszereplő.


Vagyis főszereplő ő is a sajátjában, és amikor mondjuk mindketten elitézték a többi elrendezetlen kapcsolatukat, amikor nincsenek eldolgozatlan szálak, akkor összetalálkoznak:)))


Kivételes eset lehet, hogy galiba közepette jönnek össze, ezt csak olyan dologgal lehet kapcsolatba hozni, hogy éppen mindkettejüknek az volt a feladata, vagy hogy másképp az egyik nem tudna kivergődni belőle(és ez a ritkább eset). De a lényeg azon van, hogy igen, szeretet szeretetet vonz be, és félelem félelmet, szóval ikerlángot csak a szeretet vonzhat be, amikor épp minden tökéletes, vagy tökéletesnek látszik az ember életében. Nem pedig akkor, amikor épp hiányt érez valamire.

274. Szonmi (válaszként erre: 273. - Pöttöm2013)
2013. szept. 23. 12:01

Kedves Pöttöm, nem szeretnék vájkálni a kapcsolatodban, de ha nincs minden rendben, lehet simán kivágyódsz onnét. Az ikerláng akkor vonz a leginkább, mikor látszólag minden rendben, és a világod is kifordul belőled...szinte megmagyarázhatatlan. Idéznék egy írásból, milyen ez hogy el tudd dönteni magad is.


" Hiszen amikor szembetalálod magad az Ikerlángoddal fogalmad sincs mi történik. Az életed látszólag rendezett, a kapcsolatod vagy házasságod létező és lélegző intézmény aztán jön valaki és - se szó, se beszéd és ezt így értsd szó szerint - azt érezteti veled, hogy ő a Másik Feled. Talán csak egy pillanatnyi érintéssel, talán ha elég érzékeny vagy akkor érzed, ahogy az energiáid összekapcsolódnak, talán csak fura mondatok hagyják el a szádat, mint "hazaértem" vagy "végre, megvagy!". Fogalmad sincs akkor és ott miért mondod ezeket, hiszen ahogy már említettem az életed sínen van. Vagy te vagy életed sínén. Ez csupán nézőpont kérdése."

2013. szept. 23. 11:46
Szerintetek nálam is ez lehet?? 6 éve találkoztam egy fiúval, nagyon rezgett köztünk vmi, mintha nagyon régen ismernénk egymást. Azóta csak levelezünk, telefonon beszélünk, nem találkoztunk újra, de tervezzük. Csak a távolság :( Nincs nap, hogy ne gondolnék rá... Pedig férjnél vagyok, van két gyermekem. Vele nem történt semmi, csak órákon át beszélgettem. Ez mi lehet? Miért vonz annyira? Ő ugyanígy érez.... :(
272. Szonmi (válaszként erre: 271. - Gribedli***)
2013. szept. 23. 10:29
Köszönöm! Teljesen igazad van kedves Gribedli. Barátja nem tudnék lenni, vagyok ennyire tudatos, hogy ezt már most megállapítsam. Elengedtem egyelőre, mert mint írtam, nem mászom bele a kapcsolatába. Elengedtem, aztán ha jól engedtem el, mint a bumeráng egyszer visszatér, talán. Talán nem ebben az életben. Nem szomorkodom, csak üres vagyok, valahogy még a szomrokodás is kellemesebb :) Majd megharcolom, ezt az utat én választottam és nem véletlen. Nem befolyásolom és nem erőlödöm, csak várok...
271. gribedli*** (válaszként erre: 269. - Szonmi)
2013. szept. 23. 09:22
Szerintem ne erolkodj azon, hogy elengedd, ahogy mondtad, nem lehet szetszakitani ezeket a szalakat. Van es kesz. Felbonthatod a mostani kapcsolatodat vagy o az ovet, de te is tudod, hogy ez igy nem megy, amugy meg azt sem gondolom, hogy ezzel itt most lezartatok. Inkabb segithetitek egymast mindenben, es nem gondolom, hogy kenyszerbol tavol lenni az megold barmit is, masokon atgazolva egyutt lenni szinten nem, hagyd, hogy a veletlenek megint megoldjak ezt az egeszet, ugysem tehetsz mast. Ne szomorkodj:))) ahogy nem tehettel semmit a talalkozas erdekeben, vagyis elmeselted, hogy erezted, jott, de nem voltal iranyito ebben, ugy azt sem tudod iranyitani, hogy mi tortenjen ezek utan, erted. Ha nincs mas dolgotok a lelkitarsaitokkal, neki az ovevel, neked a tieddel, ezek a mostani kapcsolataitok ugyis bevegzodnek, szoval tok mindegy. Orulj, hogy megismerhetted, orulj az egyutt eltoltott sok percnek, sztem tok jo, esetleg probaljatok valahogy atvinni egy baratsagmederbe is a dolgot, ne felj attol, hogy nem tudsz ellenallni, mert az is lehet, hogy az lenne a legjobb, majd rajossz:)))
270. gribedli*** (válaszként erre: 264. - F6f8af8a28)
2013. szept. 23. 08:46

Nem. Mert egyreszt a szepseg szubjektiv, masreszt meg hasonlithatnak kulsore is.


Az mas, hogy karmikus par, aki nem az ikerlang, az mar lehet 2 nagyon eltero kulseju ember, szepseg es a szornyeteg is, mert mas miatt vonzzak be egymast, es ott meg hiaba csunyabb az egyik, a masikat mas dolgok miatt nem fogja erdekelni

269. Szonmi (válaszként erre: 268. - Hóemberke)
2013. szept. 23. 08:00
Örülök, ha te már felül tudsz ezen emelkedni és jól érzed magad! :) Nálam valahogy öröm az ürömben az egész. Megtisztelve érzem magam amiért megtörtént, de elátkozva is, amiért úgy történt meg ahogyan. Nyilván én is elengedtem, de a szálak mik összekötnek nem szakadnak, és nem is fognak, illetve lehet nem is szeretném. Ezek az érzelmek erősebbek nálunk, fentebbről, illetve mélyebbről jön. Küzdeni ellene kár, hisz minden karcsapással egyre fájdalmasabb lesz. Lehet rosszul tettem (hosszú távon persze,nincs olyan szó hogy rossz) hogy elengedtem, de nem mászhattam bele más életébe. Nincs jogom hozzá, még így sem. Ám úgy érzem az ez évi megpróbáltotásoknak még messze nincs vége...mintha valami robogna felém, mint egy sebes vonat én meg már készülnék kibújni a bábomból :) Lesz ez még így se! Mindenkinek sok erőt és kitartást, az élet szép. Csak kemény és pont attól, kemény amiért mi megválasztottuk magunknak sorsunk mielőtt leszülettünk. Fejlődni akartunk, az érzelmek meg eziránti vágyunk teljesítik.
268. Hóemberke (válaszként erre: 265. - Szonmi)
2013. szept. 23. 01:05

:( Nagyon szomorú történet...


Engem most kicsit összezavartak az Égiek, miután kértem, hozzák el nekem azt az embert, akivel most már végleg boldog lehetek, aki hasonlít hozzám, és hozzá. Aztán hirtelen jött valaki, de eléggé rossz a szituáció, még az eredeti felállásnál is rosszabb... Úgyhogy most igyekszem kiigazodni az útvesztőkben. :) Ha jutok valamire, megosztom veletek. Egy biztos, én most teljesen elengedtem az enyémet, hogy végleg-e, még nem tudom, de most nem hiányzik, ismét tudok örülni a boldogságának, mint pár évvel ezelőtt. Valahogy azt is tisztán tudom, azért van ez, hogy összejöjjön nekik a baba. Rég nem jött össze, úgy érzem, én blokkoltam... Viszont kaptam ehelyett az érzés helyett egészen újakat, amiket még soha életemben nem éltem meg. Egy hozzá nagyon hasonlót, így könnyebben el tudtam engedni. Viszont a vélhetően ikrem féltékeny, hallottam a hangján. Jajj, csak munkakapcsolat van köztünk, semmi egyéb, de mintha több ezer éve ismernénk már egymást, olyan érzések vannak bennem. Rettentő erős érzések, ami eléggé összezavar. A munka, azaz küldetés ugyanaz, mnt ikremmel... Szóval lesznek itt még zűrzavarok mindenki életében, már elkezdődött a folyamat, sokan beszámolnak hasonlóról.

267. Hóemberke (válaszként erre: 264. - F6f8af8a28)
2013. szept. 23. 00:50
Hallottam mostanában több ilyen esetről is... Így is vonzódnak egymáshoz, ami belülről jön. :)
266. Hóemberke (válaszként erre: 263. - F6f8af8a28)
2013. szept. 23. 00:49
Szerintem előzőéletbeli lehet, ebben biztos vagyok. :)
265. Szonmi
2013. szept. 22. 18:03

Sziasztok kedves lelkek :)


Az ikerlángommal való találkozás döbbenetes volt és nagyon fájdalmas egyszerre. Gyerekkorom óta csodabogár voltam. Láttam, hallottam, éreztem és egyszerűen tudtam dolgokról, amikről más nem. Tán hiperérzékenységemnek köszönhető, tán hiperérzékenységemet köszönhetem ezeknek, ki tudja.

Jelenleg több, mint 3 éve voltam együtt a párommal aki „csupán” a lelkitársam volt, és tökéletes volt a kapcsolatunk. Csak egy munka hiányzott, meg is kaptam végre. Ám ezzel együtt az ikerlángom is…még a főnököm is mondta utólag, hogy a férfiú igencsak kacifántos módon lett beválasztva mellém társnak, igazából nem is lett volna opció náluk,mondtam tudom, hisz érzem én vonzottam be, utána mondta „így már mindent értek”. Mindennek már 2 vagy több hónapja…azóta Őt kirúgták mellőlem, én meg megszakítottam vele a kapcsolatot, mert mindketten kapcsolatban él(t)ünk, és nem volt helyes éreznünk egymás iránt semmit.

Aznap mikor mentem erre az állásinterjúra még a buszmegállóban is megéreztem őt elsuhanni magam előtt(bár akkor nem tudatosult)…majd mikor a munkahelyen a szemembe nézett, azonnal éreztem, hogy végem van. Ott és akkor megpattant bennem valami, onnantól már nem Én voltam önmagam, hanem valaki más, szinte napról-napra kifordultam magamból és gondolataimból. Eleinte nem néztem rá olyan szemmel, nem én! Csak éreztem, hogy nem normális hogy azonnal köszönés után a kedvencéről beszélgessen két idegen ami történetesen a quantum fizika…vagy hogy befejezze a mondataim, illetve mikor nyitnám a szám (teljesen feleslegesen) kimondja amit szerettem volna… illetve a szemei…amik a lelkemig hatoltak ha rám nézett, illetve inkább belém. Éreztem én ismerem ezeket a szemeket! Az enyémek :)…

Nagyon sokat voltunk együtt munkánk során, és nagyon nagy volt az összhang, sokszor mondta nekem zavarban nevetve „felesleges beszélgetnünk.” Munka közben egymás társaságát kerestük(kilopakodtunk matezni, vagy bögréslevest inni) Meg munka után, mikor sokat beszélgettünk egy lépcsőre leülve, mikor hozzám ért látomások rohantak meg kettőnkről, hogy már éltünk együtt előző életeinkben… Mindennap viccből megtippeltem milyen színű pólóban jön, és be is jött egytől-egyig. Elménk össze volt kötve. Mindent tudtunk egymásról,pedig alig ismertük a másikat. Mindig esküszöm ,mindig higgadt ember voltam még kis tini koromban sem volt olyan soha, hogy egy pasit tátott szájjal bámultam volna, vagy meggyulladtam volna a közelében, de Érte! Háh, megvesztem! Sajnos a mai napig… Mikor közöltem vele hogy többé nem találkozhatunk, gondoltam kiöntöm neki a szívem,megírtam hogy szerintem ő nekem az ikerlángom, és érzem előző életeinkben is együtt voltunk már mert nem lehet más vonzó erő ebben, hisz semennyire sem tudtam ellenállni neki. Gondoltam ezzel elijesztem, hátha megsajnálja vagy megutálja ezt a hülye kis libát (7 évvel vagyok nála fiatalabb) és ezzel eltávolíthatom életemből,mondtam többé ne keressen, ám nem hagyta annyiban aznap végig leveleztünk. Meglepetésemre csupa szépet írt, és olyan felnőtt érett lelki lényt ismertem fel benne, amire sosem gondoltam. Mindent megértett, nem bántott, sőt idéznék tőle egyet „Nem vagyok buta, de te sem. Mindketten tudtuk mi a helyzet mielőtt a másik kigondolta vagy érezte volna. Minden úgy igaz, ahogy leírtad” majd később kérleltem, mostantól csak az élete árán keressen, vagy csak az álmainkban.


Ne higgyétek, hogy így könnyebb elengednem. Nem könnyű és azóta is arra várok, hátha megszán a sors és visszaadja nekem Őt. Igaz csak egy dolog miatt téptem ki magam mellől, amiatt a tény miatt, hátha neki a jelenlegi párja nyújtja a boldogságot…és nyilván nekem meg az a legfontosabb hogy Ő boldog legyen. Folyton itt érzem őt a fejemben, a szívemben és hiába próbálom elfelejteni, nem megy. Kapom a jeleket, az érzéseket, az impulzusokat…próbálja az agyam győzködni a lelkem, csak beképzeltem, csak fellángolás volt egy sima új kapcsolat iránt. Azóta az én kapcsolatom tönkre ment…hisz páromnak az elejétől kezdve mindent elmondtam (nem tudok nem egyenes lenni, véremben van) Sem a párom sem én nem tudtuk kiverni a fejünkből az ikerlángom. Volt párom tépi magát azon, hogy van nekem valahol valaki, aki jobban illik hozzám, mint Ő. Én meg azon tépem magam, hogy lehettem vele ilyen, hogy mellette másba szeretek bele…illetve még azon, hogy az ikerlángom mennyire hiányzik. Igazából annyi dolog fáj egyszerre, hogy azt sem tudom melyiket éljem meg. Vagy hogy élek e még…de nyilván élek, hisz csak az tud ennyire fájni  Bocsánat, hogy ilyen hosszú lett, azt szeretném mondani az ikerláng létező dolog, ha nem a leglétezőbb ezen a világon!

2013. szept. 16. 19:54
Szerintetek lehetséges az, hogy az egyik ikerláng csúnya testet kap a sorstól és ezért nem kell a másik ikerlángjának?
263. f6f8af8a28 (válaszként erre: 262. - Hóemberke)
2013. szept. 11. 13:31
Lehet csak nagyon bejöttél neki vagy lehet egy előzőéletbeli személy, akivel lehet még volt dolgod. :)
262. Hóemberke (válaszként erre: 261. - F6f8af8a28)
2013. szept. 11. 02:19

Nem hiszem, a jelek nem erre utalnak. Megint kipróbáltam vele a telekommunikációt, minden átmegy, amit küldök neki! Közös a sorsunk, ugyanazokat a feladatokat kapjuk az élettől, azt mondják, az ikerlángoknak egy a karmájuk, vagyis nagyon hasonló.


Hát, nem tudom, érdekes, amit írsz, és ismerős a helyzet is... nekem is van egy ilyen pasi, akárhova megyek, mindig szembejön velem. Egyszer, sok éve már majdnem randiztunk, megvolt az időpont is, meg beszélgettünk is sokat, de azóta is csak összefutunk, egymásba botlunk mindenhol. Ő kiszúrt engem, egy helyre jártunk ebédelni, megtetszettem neki, én nem emlékeztem rá, viszont!!! Ami rohadtul érdekes, mai napig nem hagy nyugodni! Amikor megláttam, hogy néz, mert mindig bámult és köszönt, esküdni mertem volna, hogy egy régi ismerősöm. Nyomoztam is, mert úgy rémlett, hogy szülőfalumból ismerem. Kiderült, talán nem is tudja, hol van! Soha senki mással nem volt ilyen mély érzésem, hogy régóta ismerem. Egyébként már vagy másfél éve nézett, köszönt, de úgy igazán követett a tekintetével, ha elmentem a boltja előtt, és már nem bírtam tovább a kívácsiságtól, megkérdeztem, hogy megy a bolt. :))))) Mert akkor már ismerősnek tűnt valahonnan régről.

Na, akkor ez mi? :)))))

2013. szept. 8. 17:14

Lehet megmondaná, hogy tényleg ő a másik feled. És ha az ellenkezőjét mondaná?


Nekem volt egy pár hónapja egy munkahelyem és ott mindog volt valaki, akivel véletlenül és sokszor szembetalálkoztunk. Meg volt olyan, hogy messze volt tőlem, de mintha hallottam volna mit beszél, vagy miről inkább. Na ez mi?

260. Hóemberke (válaszként erre: 259. - F6f8af8a28)
2013. szept. 8. 01:35
Hát, én szívesen elmennék a másik felemmel egy látóhoz, vajon mit látna?! :)))) Felénk van egy nagyon jó, lelkeket lát, húgom volt nála, nagyon sok mindent meglátott, amit nem tudhatott a családunkról. De én inkább nem megyek el hozzá, pedig szerintem még Őt is rá tudnám venni, egyforma beállítottságúak vagyunk.
2013. szept. 6. 18:33

Én egy nőről szeretnék megtudni pár dolgot, hátha valaki járt már nála.

Debrecenben vagy Hajdúszoboszlón van, még a nevét se tudom, csak a telefonszámát megkaptam, de nem hívom fel, csak ha már megtudok róla pár dolgot, hogy érdemes-e elmenni hozzá.

Ő megmondja bárkinek, hogy ki az igazi párja, vagy ikerlángja. Nem sokat tudok erről, de hátha valaki felismeri itt vagy volt is már nála.

köszi

2013. szept. 3. 18:03

Ezeket is szeretem.:)

Caramel Lélekdonor dala is a témáról szól szerintem. :)

2013. szept. 3. 00:16

És az Érintő. :))))


[link]

256. Hóemberke (válaszként erre: 255. - F6f8af8a28)
2013. szept. 3. 00:12

:)

És ehhez mit szólsz, mit szóltok? Nagyon sokszor meg kellett hallgatnom, hogy a szöveget teljesen megértsem. Pedig dalszövegíró vagyok. :)


[link]

2013. aug. 24. 18:48

Mikor ezeket a dalokat hallgatom mindig az ikerláng jut eszembe, olyan mintha rejtve erről énekelnének benne.


[link]


[link]

2013. aug. 18. 13:41

Ezt találtam Nektek!


"Van a találkozás... amit nem vársz. Ami váratlan... Vagyis... mégsem az... Mert vártad, csak talán nem az eszeddel, nem a tudatoddal, de legbelül érezted, hogy egy napon megtörténik. A találkozás... önmagaddal... egy másik emberben... Félelmetes és lenyűgöző ez a találkozás... Mert bár együtt élsz az érzéssel, lassan talán megszokottá válik, talán már nem is számítasz rá, talán már le is mondtál róla, mégis, megdöbbensz, amikor megpillantod önmagadat... a másikban." Csitáry-Hock Tamás

2013. aug. 16. 02:04

Ebben megtalálhatjátok a választ, nagyon szép írás. :)


Beszélgetés Adamával, Telos városának főpapjával


- Beszélnél nekem, Adama az ikerláng kapcsolatról? Mi még csak találgatunk. Rengeteg információ van a Világban ezzel kapcsolatban, de egyikről sem érzem, hogy igaz lenne. Elmondanád, valójában miről is van szó?


- Igen, természetesen. A helyzet egyáltalán nem olyan bonyolult, ahogyan ti azt gondoljátok. Gondolataitokkal minden túlbonyolítotok. Az igazság a szíven keresztül nézve közelíthető meg ebben is, mint minden másban az Univerzumban, mert itt minden Isten szeretetéből született. Érzelem - lények vagyunk. Olyan érzelemre vágyunk, amely pozitív rezgéseket hordoz. Mivel test adatott nekünk Isten szeretetének kifejezésére, így tulajdonképpen testtel rendelkező szeretet-organizmusok vagyunk. A szeretet energiáin, frekvenciáin keresztül kommunikálunk egymással. Ami nem ezen a nyelven beszél, az csak háttérzaj, zörej, torzulás a szeretet alaphangjaihoz képest.


- Igen, ezt eddig értem.


- Férfiak vagyunk és nők. Azért teremtett Isten így bennünket, hogy általunk megélhesse saját szeretetének kifejeződését, és rajtunk keresztül önmagára találhasson bennünk. Nem tudom, érted-e?


- Igen, értem. A bennünk lévő isteni rész talál egymásra a szerelemben.


- Nem, nem mindegyik szerelemben, csak ami a szív frekvenciáján tud kommunikálni egymással. Mikor két szív együtt dobban - ti így fogalmaznátok. Mi másként.


- Hogyan?


- A szív nem a fizikai szívet jelöli, hanem a szívcsakrát, melynek frekvenciatartománya az F (fá) hang.


- Igen, ezt ismerem, tanultam zenét.


- Ami az F hang rezgéstartományába tartozik, és a zöld vagy rózsaszín szín fénytartományába, az a Szeretet hangja és színe.


- Miért ábrázoljuk mi pirossal a szerelmet?


- Mert lehangoljátok a legalsó csakra szintjére. És ott élitek meg, az alsó 2-3 csakra szintjén, a szívbe nem engeditek fel.


- De nem is ott lent kell kezdődnie, nem, Adama? Úgy érzem, szívből kell indulnia.


- Igen, de nem neked kell elindítanod a szívből. Amikor minden egyes rezonanciahullámot egybe tud fogni a szívcsakra, akkor születhet meg az Örök Szerelem.


- Úgy érted, az alsó csakrák energiáit is, a felsőket is a szív gyűjti egybe?


- Igen. S ha meg tudja tartani magát ebben az állapotban, akkor te magad a SZÍV leszel. A Valóság középpontjával leszel EGY, Istennel.


- Hmm...


- És amint ez megszületik bennetek, megtaláljátok majd, akik mellétek rendeltetett. Minden egyes szív ugyanis egy picikét különbözik a többitől. Egyéni szálak, hangok, szimfóniák vannak beleszőve. Isten játékos kedvét bizonyítja, aki mindenféle formában szeretné megélni ezen teremtményei által a szerelmet, az örök egymásra találást.


- Tehát csak egyvalaki van, ha jól értem, mindenki számára rendelve?


- Igen.


- És miért hívják ikerlángnak?


- Azért láng, mert mikor egybegyűlik ez a sok erő a csakrákból, mint egy mágneses hullám, felizzik, egymásnak feszül a sok energia. A két pólus (a női és a férfi) egymásba kapaszkodik belül. Ebből a mágneses vonzásból vonzás-taszítás keletkezik. De az összevont energia nem engedi ellökődni őket egymástól.


- Értem. Mint mikor két egypólusú mágnes közelítünk egymáshoz, és feszültség képződik a két fél között.


- Feszültség áramlik. Szó szerint ÁRAM-má lesz.


- Akkor ennek a hangját hallhatom magamban?


- Igen.


- Ha egyszer létrejött, úgy is marad?

- Várj még! Mondom tovább: létrejön a feszültség, mágnesesség, áramlás, ÁRAM, és felizzik, kigyullad a FÉNY belül.


- Mint egy villanykörtében?


- Hasonlóképpen.


- Ez a Fény más, mint a belső fény?


- Nem. Ugyanaz, csak a szívben van; nem az energiacsatornában, hanem a gyűjtőpontban.


- Értem.


- Felizzik mindkét fél (női, férfi) belül. Két láng születik. Egyformák.


- Értem. Ikerlángok.


-Igen. Mikor elkezd működni, automatikusan odavonzza magához azt, akiben ugyanaz ugyanígy ugyanolyan frekvencián, módon, hangon, színben működik.


- De Adama..., mi úgy tanultuk az iskoláinkban, hogy két ellentétes pólusú mágnes vonzza egymást. Ha egyforma töltésű, akkor hogyan vonzza ugyanazt magához? Azt taszítania kellene, nem?


- Amint bent, úgy kint. Ugyanaz megy végbe kívül, mint belül. Odavonzod, ami még ellentétes, összekapaszkodsz vele, azonossá leszel, felgyújtod benne a lángot, és nem bírsz többé elszakadni tőle.


- Ó...így már érthető.


- Akarattal nem vonzható be. Csak úgy működik, ha hagyod, hogy előbb Isten véghezvigye benned a felizzási folyamatot.


- Hogyan?


- Hagyd, hogy építsen benned kedve szerint! Ha eljön az idő, megérzed majd, mikor működésbe lép.


- Nekem működik valami, de nem tudom, kész van-e már.


- Minden pillanatban kész lehet. Már odavonzottad az ellentétet, összekapaszkodtál vele, azonossá lettél, összeolvadtál, felgyúlt a szikra, már csak a láng hiányzik.


- Hú...Fájdalma. Majd szétszakad a testem tőle.


- Át kell, hogy égesse az anyagodat.


- És ha megvan, rám talált, mi a dolgunk együtt?


- Hagyni, hogy Isten mindenféle módon szerethesse magát benned a társad által, s elfogadni, bármi is történik. Nem könnyű az Út, de végtelen, mindenre van idő, csak türelem...


- Köszönöm Adama, nagyon sokat segítettél nekünk.


- És köszönöm, hogy nyitottak vagytok, és sokkal erősebben, mint hittük...

252. gribedli*** (válaszként erre: 251. - F6f8af8a28)
2013. aug. 14. 18:17

Lehet:) A buddhistaktol ered leginkabb de sok sok vallasban megjelenik egy hasonlo megfogalmazas.


Egyebkent en pont nem is kerestem, maga a buddhizmus erdekelt es ennek kapcsan talaltam meg veletlenul a fogalmat. Valojaban engem az egesz jobban erdekel, marmint a buddhizmus, mint maga az ikerlang, de tanulmanyoztam a dolgot, bevallom, nagyon misztikus tema:)

2013. aug. 14. 18:10
Arra lennék kiváncsi ,hogy honnan ered ez az ikerláng fogalom? Lehet nem is így van, csak valaki kitalálta.
2013. aug. 13. 01:00

Egyszer már majdnem...

Aztán kiderült, hogy mégsem.

2013. aug. 13. 00:41

Csak a lelked


Nem kell a tested, a lelked add nékem

Fényed nélkül mit ér földi létem

Szívemben dalolsz, bár kicsit még félsz tán

Érzelmed elnyomva tekintesz énrám


Istenünk küldött, hogy együtt létezzünk

Mindig és mindenkor egyformán érezzünk

S végül, ha mindketten elértük célunkat

Ölelve egymást álmodjuk álmunkat

248. gribedli*** (válaszként erre: 245. - 2dfcd669cb)
2013. aug. 12. 16:15

Igen, csak tisztazni akartam, hogy vannak esetek, amikor ezt komolyan gondoljak es vannak amikor nem. Akiket te ismersz, ahogy lefestetted, igazad lehet, kivulrol is latszik rajtuk, hogy egy par, es a tobbi jellemzo is, ahogy leirtad, sztem ott komoly.


Csak azert ne feledjuk, hogy ezt a dolgot sokan hasznalnak kiugronak egy regi rossz kapcsolatbol.


Akiket te emlitettel egyszer, naluk adott volt, hogy keszen voltak a talalkozasra es valoszinu, hogy mar korabban rendbetettek az osszes elozo rendezetlen viszonyaikat. En tisztelem az ilyesmit, szamomra nagyon jo latni ilyen embereket es ok cseppet sem szoktak vele dicsekedni:) tehat letezni letezik (mondjuk ez nalam sosem volt kerdes)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook