Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Akik már találkoztak az ikerlángjukkal... fórum

Akik már találkoztak az ikerlángjukkal... (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
337. gribedli*** (válaszként erre: 336. - Vesica)
2014. szept. 9. 18:49

Szerintem a "segítők", akiket említesz, azért mindig csak a dolog szerelmi jelentőségét hangsúlyozzák, mert erre az emberek fogékonyabbak. Főleg a nők, hiszen ők járnak többet ilyen tanácsadásokra, nehéz lenne beadni nekik, hogy egy úgynevezett barátért tegyék meg ezt és ezt a lépést, emiatt nem fognak annyit fáradni, eljárni rendszeresen egy-egy kuruzslóhoz és fizetni.


Mint írtam, különböző szituációk vannak. Te úgy látod, hogy csak akkor tudsz tenni a közös karmáért, ha már előtte egyesülhetsz az ikerlángoddal. Más meg úgy látja, hogy előbb kell egyedül elérnetek a harmóniát (és feloldani a karmáitokat, plusz valamennyit az emberiség karmájából), és utána egyesülhetnek az ikerlángjukkal.


Tulajdonképpen mindkettő igaz, és lehetséges, de csak akkor, ha fennáll egy, vagy több olyan szituáció (és feloldandó karma) amit csak egyesülés UTÁN tudnak megoldani, ezért egészen korán találkoznak és azonnal megtörténik a dolog, de az ilyen párok soha nem hagyják el egymást. Nem kell szó szerint venni ezeket az állomásokat, amiket írsz és amiket egy-két elmélet ír, mert nem mindenhol van eltávolodás, sőt, abszolút nincsenek ilyen fázisok, csak egymásra találás és együttmaradás van. Nem lehet lefordítani 5 pontra az univerzum szabályait.


Írtad, hogy: "mind a kettőnkben egyre erősebb a késztetés a továbblépésre-már ami a kapcsolatunk milyenségét,minőségét és mélységét illeti,és ez már nem fér bele egy hagyományos kapcsolatba sem"


De akkor mi a gond az egoval? Ha ezen egyetértetek és jó így mindkettőtöknek, akkor miért nem megy? Ha egyikőtöknek sincs ellenére, hogy a kapcsolatotok nem hagyományos mintát követ, folytassátok így! Ha megtalálta mindkettőtök azt, amit keresett, szerintem nincs több kérdés, ami nem megválaszolt számotokra a ti helyzetetekben.

336. Vesica (válaszként erre: 334. - Gribedli***)
2014. szept. 9. 14:44

huhh,azt hiszem,azért van a nézőpontjainkban külömbség-hangsúlyozom,nézőpontban,nem véleményben-,mert én,mivel igencsak érintve vagyok személyes ügyként kezelem ezt a témát,hiszen sok mindent átéltem,megéltem már,amiről mások is írtak,-a kapcsolati szakaszokra gondolok,amik annyira ülnek,hogy hihetetlen.

Igen,igaz,hogy sok évvel ezelőtt minden vágyam volt,hogy egy család lehessünk Ő meg én,a klasszikus,hagyományos családmodell alapján. A mi kapcsolatunk nem fért ebbe bele,nem is sikerült,valóban csalódás volt. Az is normálisnak mondható szerintem,hogy amíg az egyik fél nem eszmél rá akár magától,akár a párja segítségével,hogy ez a kapcsolat miért más,mint az összes többi ezidáig,érthető,hogy a korábban megélt helyzetek,a régi programok akarnak működésbe lépni,és ezeken keresztül próbál magyarázatot találni a megmagyarázhatatlan érzésekre. Ezzel sztem nincs is semmi gond,feltéve,ha készen áll arra,hogy megnyíljon akár a spirituális világ felé is,mert ott megtalálhatja a válaszokat. Az előző példámnál maradva pedig látható,hogy bár sok évvel ezelőtt azt hittük,hogy vége,ennyi volt ebben a kapcsolatban,már nem ugyanazt akarjuk,most mégis ott vagyunk,hogy mind a kettőnkben egyre erősebb a késztetés a továbblépésre-már ami a kapcsolatunk milyenségét,minőségét és mélységét illeti,és ez már nem fér bele egy hagyományos kapcsolatba sem. Igen,vannak még előttünk játszmák,le kell tennünk végleg az egot,de idáig el kell jutni.Viszont egyre tisztábban látunk,új utakon járunk,lassan eltűnnek a régi programok.

Igen,én túlságosan magáról a kapcsolatról,a Kapcsolódásról írok,erre gondolok,meg arra,amit átéltem és még szeretnék átélni és ehhez mit kell tennem-DE! már tudom,hogy mindezt nem Őérte és nem azért,hogy végre egyesülhessek az ikerlángommal és utána hú de milyen hepi lesz minden-hanem saját magamért. Mindazért,amit eddig elértem,tanultam-saját magamról,neki köszönhetően,mert ez már az enyém. Ha ő is bejárja a saját útját,kitisztul,kioldódik belőle és belőlem is minden korábbi rossz program,beidegződés,hit és hitetlenség,akkor találkozunk....és itt nincs vége a történetnek,itt következik mindaz,amiről te írtál,a közös szolgálat az emberiségért,a Földért. Csakhogy,ez,amikor eljutunk idáig,úgyis be fog villanni,akkor már látni fogjuk ,mi a következő lépés,mi is a mi találkozásunk valódi célja,miért vállaltuk? De addig,amíg erre még nem értünk meg,én személy szerint csak a következő lépcsőfokot vagyok képes látni,azt kell megoldanom és ennek a lépcsősornak a végén még valóban csak az újraegyesülsét látom.Mert még nem vagyok készen,még nem vagyok érett arra,ami ott vár rám,hiába tudom "ésszel",de megélni még nem tudnám.


Én nem hiszem,hogy az ikerláng kapcsolatok maradhatnak a barátság szintjén,erről eddig még sehol sem hallottam,a segítők,akiket ismerek általában mindig,mint párkapcsolatról beszélnek,de hát ezen nem veszünk össze :-) .

Ami a nem ikerláng boldog párkapcsolatokat illeti,már én is kifejtettem,és teljesen egyetértek veled,hogy szerencsére van azért sok boldog párkapcsolat,sőt,ha kijelenthetem,"boldogabb",de mindenesetre kiegyensúlyozottabb is,mint egy ikerláng-kapcsolat.Én azt nem értem ebben a mostani nagy ikerláng-mizériában,hoyg az emberek,mintha egymással versenyeznének,hogy na,te megtaláltad már,én igen bibibííí....mintha tényleg arról szólna az egész,hogy akire rátalált,az megütötte a lottóötöst...hát egyátalán nem. Van olyan ismerősöm,aki konkrétan megmondta nekem,hogy bár tök jó lehet az egység,a tökéletes harmónia érzése...de látva engem akkor,amikor szenvedtem és fájt..hát inkább lemond róla,és jó lesz neki a "normális" kapcsolat is. És teljesen meg is tudom érteni.

Végül : akár ikerlánggal,akár más kapcsolattal,egyszerűen csak az a dolgunk,hogy jobb emberré váljunk ezen a Földön,szeretetet adjunk,és tudjunk elfogadni. Egy ikerláng kapcsolat a legteljesebb Mennyország-amibe a Pokol is beletartozik :-) Aki megkapta-élhet vele,de nem kötelező.

2014. szept. 9. 11:06
Ígérem, a jövőben megpróbálok rövidebben fogalmazni:D
334. gribedli*** (válaszként erre: 332. - Vesica)
2014. szept. 9. 11:04

"Hiszen minden ikerláng kapcsolatnak ez a szent célja,hogy újra egyek legyenek. "


Ne felejtsük el azt sem, hogy nem az a "szent cél", hogy egyesüljenek, hanem az, hogy mindketten minél többet tegyenek az emberiség közös karmájának a feloldásáért. Aki csak testi szinten akarja megélni az ikerláng kapcsolatot, abban még túlzott módon jelen vannak a szexuális igények, nem lát túl ezen. Természetesen az ikerlánggal jó a szex, stb. De nem arról szól, hogy nagyokat szexelünk, nagyon jól érezzük magunkat, szerelem, család, ketteske, miközben a külvilág meg rohad.


Nézz körül! Van egy csomó szenvedés. Nem véletlen, hogy nagyon sok ikerláng pont olyan szituációkban találkozik, amikor külön-külön épp azon dolgoznak, hogy ez egy jobb világ legyen, pl orvosok, önkéntesek, stb. Ne haragudj, hogy esetleg így kivetítve túl nagy pátosz, de valahol ez van.


Az a férfi, nő, aki menekül az ikerlángjától, mert nem tudja ráhúzni a "hagyományos" kapcsolatmintát, semmivel sem rosszabb, mint az, aki meg az ikerláng kapcsolatra csakis a megszokott sémákat szeretné ráhúzni (szex, gyerek, család stb.). Természetes, hogy ez az utóbbi is csalódni fog, mert létezik sok ikerláng kapcsolat mint barátság, mert ez sem szokványos. Ha jó is a szex az ikerlánggal, nem mindenki akarja ezt megélni. Főleg, hogy rengetegen olyan idős korban találkoznak az ikerlángjukkal, amikor már unokáik is vannak és a szexuális életük háttérbe szorul, viszont annál több hangsúlyt kap a tevékenységük az emberiségért.


Romantikus párkapcsolatot, családot, szexet a karmikus társainkkal és a kísérőlelkeinkkel is megélhetünk, tehát aki csak erre vágyik, nagyon sok lehetőséget kap rá az életben. Ezért én mindig azt mondom, hogy mindenki próbálja kihozni a maximumot az adott párkapcsolatból (karmikus társaival) amennyire tudja, nem baj az, ha földi céljai vannak, ezeket valósítsa meg nyugodtan, nem baj a testiség hajhászása, vagy a gyerek iránti vágy, ezek is mind szintek. De ne élje meg tragédiaként, ha nem az ikerlángjától lesz gyereke, vagy nem vele áll az oltár előtt. Fontos, hogy olyannal éljünk, akit szeretünk, szerelemmel. De nem okvetlenül fontos, hogy az illető az ikerlángunk legyen, mert ha vele épp nagyobb horderejű dolgokat kell véghezvinni (fontos munka, vagy egy nagyon fontos barátság, valamilyen nem szexuális és nem párkapcsolati, hanem humánus célok), akkor nem biztos, hogy lesz idő vele erre is. 


Aki pedig még nem áll készen erre, igenis, belebetegedhet, de én nem konkrétan erre gondoltam, amikor azt írtam, hogy testi fájdalommal jár az ikerláng közelsége. Mivel energiák vannak bennünk, ha 2 mágnest a "rossz" oldalával akarsz összeérinteni, taszítás lesz a vége (képletesen az ikerlángok előtte 1 "mágnes" voltak, kettészakadnak, mert 1 emberi test nem bír el ennyi energiát, mivel elégne), ha eltörsz egy mágnest, azonnal mindkét darabkája 2 pólusú lesz, holott előtte, amíg 1 volt, akkor is csak 2 pólusa volt. A 2 db-ot csak megfelelően illesztheted újra össze, a rossz oldal taszítja egymást. Ez a rosszul összeillesztés, rosszkor találkozás az emberi test sajátosságai miatt fájdalommal jár (pl van, aki úgy írja le, hogy egy erős fájdalom a lapockákban, mások máshol).

333. Vesica (válaszként erre: 332. - Vesica)
2014. szept. 9. 10:00

Eza fránya oldal nem enged linkelni :-(

A futurepont5mpponteu oldalon a Miről ismerem fel című írásról beszéltem.

332. Vesica
2014. szept. 9. 09:57

Érdekes veled beszélgetni,mert a meglátásaid bővítik a látkörömet,ugyanakkor ponat azért,mert nem mindenben értünk egyet-vagy legalábbis nem látjuk ugyanúgy-van miért "beszélgetnünk" :-).

Erről a találkozás-nem találkozás dologról már korábban leírtam,mit gondolok,sztem azon a szinten,amikor a lelkek felismerik,hogy dolguk van egymással-és itt akár spirituális megközelítésről,akár csak ösztönös "tudásról" beszélek-,innen már csak rajtunk múlik és az önmunkán,amit saját magunkkon hajlandóak vagyunk-e elvégezni ahhoz,hoyg újraegyesüljünk. Hiszen minden ikerláng kapcsolatnak ez a szent célja,hogy újra egyek legyenek. Mindazoknak, akik találkoztak és felismerték egymást,megadatik ez a lehetőség. Sokan nem tudják,mit tegyenek,sokan beleragadnak az Eltávolodás szakaszba,a régi,hozott minták,sérelmek erősek,egyedül nem tudják oldani őket,erős az ego, stb stb és így marad a fájdalom,a szenvedés,a másik hiányába való akár belebetegedés,ahogyan írtad.Ne felejtsük el,hogy nem azért kapjuk ezt az áldást,hogy belebetegedjünk,netántán belehaljunk. Az ikerláng kapcsolat nem sétagalopp,a kezdeti tündérmese után kemény munka jön-saját magunkon. Nem véletlen,hogy csak azok tudják beteljesteni,akik elég erősek,lelkileg érettek,egészek letisztultak. De a lehetőség ott van mindenkinek,az sem véletlen,ki kapja és ki nem találkozik a másik felével,vagy legalábbis fel sem ismeri. Lehet,hogy az utolsó leszületésre vonatkozó elmélet is erre utalhat. Bár én sem szeretem ezeket a kijelentéseket,hiszen csak jelen életünk végén tudhatjuk meg,mit,hogyan végeztünk és mi a következő feladatunk. Lényegében sztem egyről beszélünk,csak más szempontból :-). A lélekvádorlásnak valóban nem az ikerláng megtalálása a célja,hanem a vállalt feladataink elvégzése-viszont csak akkor tudsz újraegyesülni a Másik feleddel,ha ezeket a feladatokat képes vagy elvégezni-tehát valahol összefutnak a szálak és talán értem,mire gondolt,aki ezt így kijelentette. Szóval itt nem mindegy,melyik volt előbb,a tyúk,vagy a tojás :-),de végül is ugyanarról beszélünk.


Kerestem azt a cikket,amely arról szól,hogy általában-ism.általában :-) - a nő az,aki hamarabb ráébred arra,mi történik vele-velük,mert "általában" a férfi az,aki a kezdeti megmagyarázhatatlan élmények hatására elmenekül,mert nem tud vele mit kezdeni,nem illik egyik korábbi kapcsolati sémájába sem,a nő pedig érteni akarja, keres,kutat...de nem találtam,viszont ráakadtam erre a fura módon tegnap készült írásra és meg kell,hogy mondjam, ennyire komplett,logikus és átlátható képet még senki nem festett a hagyományos és az ikerláng kapcsolatokról pro és kontra,pedig olvastam már egy párat. Érdemes elolvasni. Bár eléggé sarkított és cinikus,de ennek is oka van. Tudom,rengetegféle kapcsolat,jól működő kapcsolat létezik ezen kívül is,de ha már egyszer "bele estél" egy ilyenbe...nincs sok választás :-

331. gribedli*** (válaszként erre: 330. - Vesica)
2014. szept. 8. 12:06

Végülis sok tanítás létezik erről, de több helyen is olvastam, hogy ha nincsenek egy rezgésszinten, sajnos egyikük halálával is járhat a másik közelsége, mert annyira fájdalmas neki (ez testi fájdalom is), egyáltalán, fájdalom, megmagyarázhatatlan ellenszenv is lehet, ha túl váratlan az összegabalyodás, szóval érdekük, hogy ne találkozzanak, amíg nem készek mindketten, addig is van egy fonal, ami összeköti őket, érzik egymást (a lelkeik, nem az ego) csak nem találkoznak.


Mivel az ego és a lélek nem mindig komunikál egymással, egy adott személy nem mindig van tudatában annak, hogy a lelke és a másik ember lelke már "lerendezték", hogy mikor lesz találka, illetve, hogy nem lesz soha. Nem hiszem, hogy utána már ne születnének le, hiszen ha több életünk van, mindegyikben összefuthatnak, de ez nem jelenti azt, hogy ők már nem születnek le.


A lélekvándorlás célja nem az, hogy megtaláld az ikerlángodat, hanem az, hogy elvégezd az összes karmikus feladatodat (ikerlángod segítségével vagy anélkül, ezeket mindkettőtöknek meg kell oldanotok). Miután ezt az összes karmikus feladatot elvégezted, amire több élet áll rendelkezésedre, már nem születsz le. De miután az összes karmikus feladatodat elvégezted egy életen belül, találkozhatsz az ikerlángoddal mert ebben az életben készen állsz rá, ha ő is olyan szinten van, mint te, ő is készen áll. Sőt, vannak olyan karmikus feladatok, amiket közösen kell végigvinnetek, ezért kivételes esetekben már előtte is.


Abban nem hiszek, hogy inkább a nők veszik észre ezt a fajta kapcsolatot. Azért nem, mert a 2 ikerláng mindkettő női és férfi tulajdonságokkal is rendelkezik, szóval maga a test az csak egy test, a testnek muszáj valamilyen neműnek lenni, de érezhető, hogy sokfélék vagyunk. A férfiak is észreveszik, ugyanúgy mint a nők, ha az ikerlángjuk van a közelben. Az, hogy ki hogy fogalmazza meg, lényegtelen, én pl először férfitól hallottam ezt a kifejezést és nem olyantól, aki ezzel foglalkozik. Mégis jobban meg tudta fogalmazni mint én.

330. Vesica (válaszként erre: 329. - Gribedli***)
2014. szept. 8. 11:31

A közös rezgészintről én annyit tudok,hogy többek között az is a csodálatos egy ikerláng kapcsolatban,hogy ők nem tudják egymást lehúzni,visszatartani,csak erősíteni. Persze,legtöbbször az Újraegyesülés előtt még nincsenek egy rezgészszinten,és általában a nő az,aki először ráébred kapcsolatuk mivoltára,hiszen ő az,aki inkább keresi a válaszokat. Az ikerláng-párok 70-80%-os hatékonysággal képesek húzni egymást-tehát ha fejlődik az egyik,követi a másik is. Nekem nem fáj a hiánya,ezt már régen megtanultam,hiszen a "nincs" ből nem lehet teremteni,csak a "van" ból, így inkább csak hálás vagyok minden egyes együtt töltött percért és tanításért,amit kaptam tőle és hálás vagyok még azért,amit ezután fogok kapni. Én hiszem,hogy az ikerláng-találkozások és éppen ezért a beteljesülésük korát éljük mostanság,nem véletlen,hogy ennyire felkapott lett ez a téma, talán most van itt az ideje,hogy ezek a párok megkapják végre a lehetőséget és a segítséget is az újra egymásra találásra. Ahogyan írtam már neked az is érdekes,hogy a mi esetünkben már többször is találkoztunk korábban,de nem tudtunk mit kezdeni a helyzettel és pont 2013-ban indultak el olyan események mind a kettőnk életében párhuzamosan,amely előkészítette és elősegítette azt,hogy végre egymásra ismerjünk. Ez nem egyedi eset,tudom,hogy ezek az évek az ikerlángok szempontjából is sorsdöntőek. Érdemes meghallgatni youtube-on a Hatos csatorna műsorában Vizdák Andit,aki nagyon érdekesen mesél erről. Ha érdekel,belinkelem.

Ha nagyon racionális akarnék lenni -na jó,most az egyszer :-)-,akkor azt mondanám,hogy ha ő mégis azt az utat választja,amely tőlem elviszi,akkor nekem az a feladatom,hogy ezt elfogadva,a szívembe zárva Őt járjam tovább az utam és megtanuljak ezzel együtt élni. A sok különböző külső megerősítés nem ezt mutatja,benne van a horoszkópomban,ahogyan én is az övében, a tarot és a megengedés állítás is mind egymástól függetlenül látja Őt és nem mutat más férfit és mutatja a beteljesülés lehetőségét is,bár addig még van munka mind a kettőnkön. Ezeket még akkor kaptam,amikor talán csak egy olyan választ vártam volna,amelyik azt mondja,hogy hagyd a fenébe,ne pazarold rá az idődet és én lehet,hogy megkönnyebbülve vontam volna el az energiámat tőle,de nem így történt. Tudom,sok ember él azért hála Istennek boldog párkapcsolatban,ami nem ikerláng-kapcsolat és ennek így is kell lennie,de nekem úgy tűnik, más az utam.A "csak" barátság nálunk kilőve,ez a téma egyikünket sem érdekli :-) Viszont lenne egy kérdésem: te mit gondolsz arról,hogy az ikerlángoknak,miután újraegyesültek, nincs több leszületésük erre a Földre? Amikor ezt olvastam,bevallom,elfogott a kétkedés. Ki az,aki ezt képes előre megmondani,hogy jelen utunk végén hogyan,milyen eredménnyel fogunk végezni??

329. gribedli*** (válaszként erre: 328. - Vesica)
2014. szept. 6. 10:08

Szerintem ha egy rezgésszinten lennétek, nem ágálna ennyire a közös folytatás ellen, azt meg tudod, hogy ha az ikerlángok közül csak az egyik ért egy szintre, nem fognak "összetalálkozni", mert annak az egyénnek ez fájdalommal jár, aki már tudja, hogy mi van, és nem tud úgy a másik közelében lenni, hogy ez ne fájjon. Másrészt el sem tud menekülni előle mert mégiscsak az ikerlángja, és a vonzalom olyan erős (erre értettem, hogy nincs más választásod mert annyira szeretnél vele lenni, hogy ha ő nemet mond, akkor is ott maradsz a közelében). Ezért az események rendszerint úgy alakulnak, hogy ne találkozzanak, vagy kénytelenek legyenek elsodródni egymástól, ha már együtt nem megy.


Azt is tudjuk, hogy a távolság nem akadály, ha 2 ikerláng nem is tud egymásról és egész életükben nem fognak összetalálkozni, akkor is párhuzamosan megélik azokat az eseményeket, amelyeket kell. Szóval azt jól látod, hogy ha te le is mondanál másodszorra is a közös életről vele, attól még ahogy pontosan le is írtad, a szíved mélyén mindig egy különleges helye lenne. De ahogy írtam, nagyon sokan végigélnek egy boldog életet egy kísérőlélekkel, tudva, hogy ki az ikerlángjuk, csak felmérték, hogy lehetetlen egy közös élet az illetővel, pl. megmaradnak barátnak:)))

328. Vesica (válaszként erre: 327. - Gribedli***)
2014. szept. 5. 22:38
Többször elolvastam,amit írtál,hogy megértsem a hozzászólásod logikáját :-). Igen,lehet,hogy úgy tűnik első ránézésre a helyzetem,ahogyan leírtad. DE :-) ugye ikerláng fórumon vagyunk,nem egy Se veled,se nélküled-címűn...vagyis mióta "felébredtem" nem is tudom már más szemmel nézni és máshogyan értelmezni a történteket,éppen ezért írtam ide,nem máshová. Szóval én már nem harcolok se vele,se ellene,természetesen van választásom,ahogyan mindig,mindenkinek van és nem szenvedek a hiányától sem,hiszen én egymagam is egész vagyok és jól vagyok. Amit a végén írtam,az talán az tükrözi egy picit,most hogyan állok a témához. Tudom,hogy ő a Lelkem másik fele,de tudom,hogy létezik a Szabad Akarat,amit tiszteletben kell tartani és el kell fogadni. Ha nem ismerném az ikerláng fogalmát és ismérveit,továbbra is abban senyvednék,hogy nem tudok tőle szabadulni,pedig többször is megpróbáltam,őtőle meg csak azt érzem,hogy akarna ő is...DE ... és ez a "de" készített ki-idáig. Ma már tudom,hogy egy folyamat részesei vagyunk,ahol az igazi energiák csak a legutolsó találkozásunkkor indultak be,az összes korábbi sztori csak az előkészülete volt,lehetőség,de mind a ketten nagyon "elrezegtünk" , - vagy inkább nem rezegtünk még a megfelelő szinten - mellette, esélyünk sem volt,hogy felismerjük tudatosan,csak éreztük,hogy van valami különös ebben a kapcsolatban...Idővel az ember bölcsül,változik,jó esetben emelkedik a rezgése és más dolgok lesznek fontosak,mint 20,vagy akár 30 évesen. Én ott tartok,hogy teljes mértékben rábíztam magam a Gondviselésre,hogy ha ez az utam,ha a mi utunk közös,akkor kész vagyok megtenni ezért mindent és ezért meditálok,ezért foglalkozom most főleg magammal,próbálok tisztulni,oldódni,ha a Jóisten ezt a szolgálatot szánta nekem-nekünk,amit én is vállaltam a kezdetekkor,akkor legyen. Ha nem, mert a Párom erre nem kész,nem akarja ezt vállalni,nem tud szembenézni és felvállalni saját magát,akkor ezt is el kell fogadnom,attól az élet megy tovább és nekem fel kell fedeznem a szépségeit-akár nélküle is. A helye mindig ott lesz a szívemben, de tisztelnem kell a döntését. Ő most bejárja a saját útját,hogy megtegye a saját felismeréseit.Most az a folyamat zajlik,amelyben ki kellene oldódnia az összes régi rossz mintának és el kellene engedni a hozott,korábbi rosszul sikerült kapcsolatok sémáit,vagyis levetkőzni a régi programokat. Nehéz szakasz,talán a legnehezebb mindenkinek és ez egy magányos út. Én most hátraléptem - bár nagyon nehéz volt és ő is megszenvedte,hogy nem vagyok ott mögötte,ahogyan mindig is voltam,de úgy érzem,ez a legjobb,amit tehetek. Ő nem spirituális,inkább ösztönös férfi,tudatosan nincs tisztában azzal,milyen kapcsolat van közöttünk,de azt tudja,hogy ez nem evilági történet. Ha eljön az ideje és a lehetőség,elmondom neki. Hát most ennyi. Ahogy mondani szokás,meglátjuk,mit hoz a jövő :-). És teveled mi a helyzet? Beleástad magad a témába,vagy személyesen is érdekelt vagy?
327. gribedli*** (válaszként erre: 326. - Vesica)
2014. szept. 5. 11:55

Na igen, erre is céloztam, hogy valahol ha a környezet nem vevő erre a témára, jobb nem erőltetni a témázást:D


Amúgy még valahol a topik elején írtam, hogy nem kell okvetlenül megtalálni az ikerlángunkat, hiszen nagyon sokszor boldog életet lehet élni egy olyan emberrel is, aki nem az ikerlángunk, hanem mondjuk "csak" kísérőlélek, amiből sok-sok van:)


Remélem, hogy köztetek is rendben lesz nemsokára és sok jót kívánok, nekem kicsit azért túl drámai a lefutás, úgy értem, én ennyit nem harcolnék valakiért(-vel), ha ő maga egyedül szeretne lenni vagy még nem kész a kapcsolatra, gondolj bele, hogy a leírásod alapján 20 évvel ezelőtt sem volt kész egy életre veled, de most a válása után sem. Szóval már másodszorra mondott nemet. Tudom, biztos úgy érzed, hogy momentán más választásod nincs, a saját közérzeted forog kockán, vagy vele folytatod, vagy nem, de mindenképpen igényelnéd a közelségét, akár kompromisszum árán is, csak hogy komplettnek, egésznek érezd magad (gondolom, akár barátság árán is, de ha már szeretők voltatok, ez nehéz lenne). A meditáció neked biztos sokat segít, hogy megismerd magad de neki mi erről a véleménye? Ő is benne van, csinálja? Egyáltalán beszéltél vele erről vagy hagyod, hogy gyakorlatias síkon gondolkodjon rólatok?

326. Vesica (válaszként erre: 325. - Gribedli***)
2014. szept. 4. 11:39

Szia!

A "földre szállást" én csak úgy értettem,hogy jó és megnyugtató érzés olyan emberekkel beszélgetni,akik vagy megértik és elfogdaják ( pl baránőim),vagy átélték és ezért tudják,hogy miről beszélek,mint ti. Persze,gondolom másnak is folyamatos (lenne) az összeütközés a közvetlen környezetével,ha boldog boldogtalannak arról mesélne,hogy megtalálta az ikerlángját...miközben ezer más gyakorlatias,akár anyagias,akár párkapcsolati gondja van. Na de nem akarok erre ennyire kitérni,ne erről szóljon ez a topic.

Én személy szerint talán 1 hónapja,hogy megkaptam a válaszokat a sok-sok éve feltett kérdéseimre és azóta iszonyat sebességgel állnak össze a kirakós apró darabjai.

Az én Történetem : Másik Felemet több,mint 20 évvel ezelőtt ismertem meg 20 évesen :-) egy elég furcsa szituációban,több száz km-re az otthonomtól. Rögtön megvolt a vonzalom,a mai napig emlékszem,mi volt rajta,milyen volt a tekintete...de hát nagyon fiatalok voltunk még, részemről nyelvi nehézségekkel,így elsodródtunk egymás mellől-DE- az első csókra,amit kaptam tőle,a mai napig emlékszem-akkor naívan azt hittem,hogy egy csóknak ilyennek kell lennie,ez így tökéletes és ezt nyilván a többi pasi is tudja...:-D hát nem tudta,azóta sem senki. Mintha magamat csókoltam volna,annyira komplett,tökéletes és ismerős volt az egész,talán te érted,miről beszélek. Eltelt 10 év,tapasztalatszerzéssel,új kapcsolatokkal,karrierépítéssel,majd magam sem emlékszem már,hogyan (a családjával tartottam a kapcsolatot,erős érzelmi szálak fűznek a nővéréhez,tudom,ez sem véletlen,de ez egy másik történet)de a mobiltelefonok megjelenésekor a kapcsolattartási forma is megváltozott és közöttünk is feléledt ismét a kommunikáció. Találkoztunk,én is mentem,ő is jött (különböző országokról van szó),megpróbáltuk komolyabban,de én kocka voltam,családot,gyereket akartam,neki pedig több idő kellett volna - nem adtam,kiléptem. Férjhez mentem,család gyerekek,megkaptam,amire vágytam,a férjem jó ember,megvolt benne az,amit Tőle akkor nem kaphattam meg,az elköteleződés.Azt hittem,végre lezártam ezt a fejezetet. Eltelt ismét több,mint 10 év...Ő közben megnősült,én örültem,reméltem,megtalálta a számításait,mindig szeretettel gondoltam rá. Na nem akarom ennyire nyújtani,de az események olyan logikusan épülnek egymásra,hogy nehéz kihagyni részleteket belőle. Lényeg,hogy időközben a férjemmel lazult a kapcsolatunk,külföldre ment dolgozni,egyedül lassan ráébredtem,hogy nem vagyok boldog ebben a házasságban,kerestem magamat. Jöttek az anyagi gondok,így előtérbe került a lehetőség,hogy ismét kimenjek oda dolgozni,ahová 20 évvel ezelőtt,vagyis hozzájuk,az ő vállalkozásukba. A nővére segített,persze Ő is beleegyezett,hiszen mi mindig jó szívvel "váltunk el" (igazából soha nem szakítottunk),soha nem veszekedtünk (erre a mai napig sem vagyunk képesek) és a bizalom sosem ingott meg.Én örömmel és nyugodt szívvel mentem,hiszen családom,férjem van,ő is nős,3 hónapot kibírok,legalább kikapcsolódom egy kicsit...háááát nem így lett.Ahogyan megláttunk egymást,mitha valaki egy nagy szivaccsal kitörölte volna az elmúlt éveket,teljes természetességgel öleltük át egymást és a legnagyobb káosz közepette elindítottunk egy olyan folyamatot,ami mindkettőnket eddig nem ismert utakra vitt,tudtuk,az életünk már nem lesz soha olyan,mint előtte. Hihetetlen intenzitással éltünk meg egymással az első igazi Szerelem lépcsőfokait,amit korábban nem tapasztaltunk még soha,egymással sem. A szinkronitást (bocs,ha ez nem magyar szó), a komplettséget,az egy szinten rezgést,az érzelmek mélységét,az összetartozást,"egy húron pendülést"... Hiába volt ott a felesége,a család,rengeteg ember,összekapcsolódtunk végérvényesen. Ismeretlenek látták,érezték,hogy mi egyek vagyunk,mindenki látta, pedig senki nem tudta.

Azután követezett az Eltávolodás szakasza,a pokoljárás.Hazajöttem,nem tudtam,nem akartam már folytatni a házasságomat,amint lehetőség volt rá,meg is beszéltem mindent őszintén a férjemmel. Már csak papíron vagyunk házasok,ez egy hosszú folyamat lesz. Párom időközben elvált ( az a házasság is az utolsókat rúgta,ott nagyon durva dolgok történtek korábban is,de én voltam az utolsó csepp,mondhatni). Nagyon nehéz időszak elé néztünk,mind a ketten,én azt hittem,ketten könnyebb lesz átmenni rajta,de ő eltávolodott,egyedül akarta végigcsinálni. Én nem értettem,kerestem a válaszokat,most akar,vagy nem akar? Csak móka volt,nyári szerelem? Miért nem vállal fel,vagy miért nem enged el? Próbáltam értésére adni,hogy részemről ez így nem pálya,kívánok neki minden jót az életben...mindig utánam nyúlt,éreztem,hogy nem képes még,nem mondhatja ki,amit hallani szeretnék,csak szavak nélkül kéri,hogy maradjak,szüksége van rám,de még nem úgy,ahogyan talán nekem őrá..irtózatosan nehéz volt,de az érzéseimet nem tudtam kitörölni,letagadni. Ahogyan lassan összeszedtem magam (és persze ő is),nemcsak hogy a kapcsolatunk is új lendületet vett-előbb különböző kommunikációs csatornákon keresztül,majd közös (táv)munkában is(amiben szintén verhetetlenek vagyunk), úgy elkezdtek jönni az információk,amikre olyan nagyon vágytam pár hónapja. Egy Megengedés-állítás kapcsán kerültem ismeretségbe egy fantasztikus emberrel,akitől először kaptam meg levél formájában az Ikerláng kapcsolatok szakaszait. Rögtön eltöltött egy mély megértés és belső nyugalom,hogy igen,mostmár értem.Ennek talán 1 hónapja.Azóta az ő meditációinak segítségével,szépen járom az utamat,egyre jobban érzem magam,hála a Jóistennek,érzem,hogy haladok előre a szakaszokban (és az Életemben is), és ami külön jó,érzem,hogy Ő is jön velem! Együtt emelkedünk,a rezgésem egyre magasabb (tehát az övé is,bár nem tudom,pontosan,hol tart,tudom,az ego-harc egy nagyon kemény játszma neki-is). Nem tudom még mennyi idő,nem is érdekes,tudom,mély bizonyossággal tudom,hogy jó úton vagyunk.Erre megerősítést is kaptam egy másik csodás személytől, aki jól ismeri az Élet eme nagy csodáját,ezt a fajta kapcsolatot(mert hát az ego néha még nálam is megszólal,de már csak vinnyog :-) ) . Hálás vagyok a fentieknek,hogy megadatott nekem ez a tapasztalás és szerencsés,hogy egy ilyen ember van az Életemben,akitől rengeteget tanulhattam eddig is saját magamról és bár az út gyakran fájdalmas volt és könnyekkel teli és bár még nincs vége,tudom,hogy megéri/megérte. Legyen úgy minden ezután is, ahogyan lennie kell és akkor, amikor készen állunk rá és a Jóisten megadja a lehetőséget az Újraegyesülésre. Köszönöm,hogy elmondhattam,szép napot! :-)

325. gribedli*** (válaszként erre: 324. - Vesica)
2014. szept. 3. 13:29

Én kíváncsi vagyok!:)


Nézd, amit a Földre szállásról írsz, végülis én osztom azok véleményét is, akik ezt mondják. Mert egy gyakorlatias világban élünk, szóval nem pottyan csak úgy semmi, ha nem teszünk érte, illetve nem hiszek semmilyen kuruzslónak, aki ilyenért pénzt kér, stb.


Mindenkinek meg kell élnie a dolgok spirituális oldalát is, de a gyakorlati oldalát is, és mivel a Földre mindenki azért IS született, hogy földi élményeit megélje, megtapasztalja, nem élhet folyton csak a spirituális vágyainak és pont. Egyszerűen csak jó rácsodálkozni, amikor érzed, hogy olyan "véletlen" történt, ami tuti, hogy nem volt véletlen és elmélázni rajta egy kicsit, megpróbálni analizálni ezeket a dolgokat, nagyon nagy segítség lehet egy csomó mindenben.


Gyakorlatiasan "emberismeretnek" is nevezhetjük, ha sikerül leszűrni a szokottnál gyakrabban a következtetéseket és jól. Egy pszichológus biztos azt mondaná erre, hogy az illető, aki harmóniában él, milyen jó emberismerő:DDD

324. Vesica
2014. szept. 2. 12:28

Sziasztok!

Bár csak pár hozzászólást olvastam el,örülök,hogy ennyire "jól tájékozottak" vagytok,akik pedig kérdéssel,vagy segítség kéréssel jönnek,ők is nyitottak,elfogadóak,keresik a válaszokat,nem pedig fejüket csóválják,hogy na ti sem vagytok normálisak,száljatok már le a földre...ahogyan azt gyakran megkapjuk az életben is,ugye? Szívesen folytatnék értelmes beszélgetést veletek,akár tapasztalatcsere,akár segítség formájában és persze elmondanám a saját történetemet is,ha van itt még Élet :-)

323. cbd97d3145 (válaszként erre: 321. - Gribedli***)
2014. júl. 31. 13:01
Köszönöm biztató szavaid.Jelenleg elutasít,nem akar velem semmi nemű kapcsolatot,tiltakozik, de én érzem, hogy dolgunk van egymással.
322. *Leila*
2014. júl. 30. 12:50

Sziasztok!


Én már találkoztam az ikerlángommal. Két éve a se veled, se nélküled kapcsolat a jellemző ránk, most az utóbbi időben inkább a nélküled.


Való igaz, hogy nem csak belső, hanem külső hasonlóságok is megfigyelhetők. Olyan mélységeket él meg az ember, amit azelőtt soha senkivel. Erre azt mondanám, hogy nincs rosszabb, mikor az ember lelke fáj, nos ezt is meg lehet tapasztalni a másik felünk által. Megjárni a poklot, majd a mennyországot.

Hűséget "fogadni", még ha nem is vagyunk együtt.

És igen, vannak küzdelmek, elutasítások, harcok, amit a másik felünkre vetítünk ki.

Manapság a férfiak megijednek, ha egy céltudatos, erős jellemű nővel találják szemben magukat és inkább menekülőre fogják, pláne ha ott már komoly az érzelmi háttér. Ekkor jön a szembeszegülés, az egó harc, félelem, negatív erők széles tárháza. Sokan azt hiszik, hogy ők maguk irányítják az életüket, sorsukat, pedig nem így van. Nagyon kicsik vagyunk mi ehhez. Addig-addig kapjuk a pofonokat, szenvedünk el újabb és újabb csalódásokat, míg fel nem ébredünk az illúzióból. Most van itt annak az ideje, hogy az emberek lelkében a világ vége állapot játszódik le. Nem véletlenül. Komoly változáson megyünk keresztül, ha tetszik, ha nem. Már azt a kort éljük, mikor szembe kell néznünk félelmeinkkel, és vállalnunk kell a döntéseink következményeit.

Nincs visszaút.


Tény, hogy kőkemény feladat ez az ikerlángosdi, de szerintem megéri. ;)

321. gribedli*** (válaszként erre: 319. - Cbd97d3145)
2014. júl. 29. 09:49

Nem feltétlenül úgy értettem, hogy ez egy rossz élmény lesz, és nem feltétlenül azt jelenti egy akár rosszul végződő karmikus kapcsolat, hogy valami rosszat tettél ellene vagy tartozol neki vagy ilyenek. A karmikus történések, karmikus feladatok egyszerűen azért vannak, hogy tanuljunk belőlük és ezeket azért a karmikus társainkkal éljük meg, mert ők a legmegfelelőbbek ehhez, mivel nekik is pont valamit meg kell tanulniuk tőlünk. Itt nem arról van szó, hogy az egyik rossz és a másik jó, bár ilyen is van, de a karmikus társ nem mindig szerető, lehet barát is vagy más.


Pl sokszor halljuk, hogy ha egy párnak beteg gyereke születik, megérdemelték, ez volt a sorsuk. Amellett, hogy oltári bunkóságnak tartom ezt így kijelenteni, nem hiszem, hogy tartoznak valakinek vagy rosszat tettek, de az adott gyerek is nekik pl egy karmikus társ. Tehát nemcsak szerelem a karmikus feladat.


Egy betegen született gyerek nem biztos, hogy vétett valamit előző életében és most bűnhődjön meg ilyenek (ez egy buta felfogás). Inkább arról van szó, hogy az ő karmikus kapcsolatuk azt a feladatot hordozza magában, hogy a beteg gyerek megtanulja, milyen érzés, amikor valaki törődik vele, milyen érzés a testi fájdalom és milyen érzés, amikor valaki aggódik érte, mert szereti és fontos neki. Ugyanígy a medál másik fele ugye az, hogy a szülők megtanulják, milyen érzés törődni valakivel, aggódni érte, esetleg elveszíteni és megélni ezt a fájdalmat. De mellette megélni, amikor egy kis élet tőlük függ, illetve rajtuk is áll enyhíteni egy másik lélek fájdalmait, gondoskodni róla stb.


Mindkét oldal ezután az élmény után már nem lesz ugyanolyan mint előtte, mert átmennek egy fejlődésen, ami igen, hordoz magában örömöt is de könnyeket is, fontos történés az életükben. Így tudnám magyarázni, nem mindig arról szól, hogy szerelmes leszel valakibe és szenvedsz, vagy meggyűlölöd vagy nem, de igen, arról is szólhat. Ha eléd sodorta az élet, próbáld kideríteni, mit hozhat neked ez az egész és éld meg az élményt úgy, ahogy tőled telik. Ha nem lesz belőle semmi, akkor azért, ha lesz egy barátság, akkor azért, stb. De ha neked ilyen fontos, hogy nem tudsz lapozni, nyilván van valami oka. Utólag tudni fogod:)

2014. júl. 29. 09:44
én is, én is. :):)
319. cbd97d3145 (válaszként erre: 316. - Gribedli***)
2014. júl. 28. 17:40

Köszönöm, hogy válaszoltál.

Gondolkodom a leírtakon, lehet igen,hogy inkább karmikus társam, és előfordulhat, hogy elkövethettem valamit ellene, amit szeretnék jóvátenni.

Furcsa érzés, nincs bennem gyűlölet, csak végtelen szeretni akarás.

2014. júl. 28. 14:42

Sajnos ki is aludt a láng egy idő után.

Pedig annyira jó volt....

2014. júl. 28. 14:03
Bocs, nem hunyorka, hanem Cibilla irta, amirol beszeltem:)
316. gribedli*** (válaszként erre: 315. - Cbd97d3145)
2014. júl. 28. 13:08

Bar sok ponton egyetertek az also leirassal, amit hunyorka irt, szerintem az a leiras inkabb a karmikus kapcsolatrol ir, nem az ikerlangrol de beleszott lepeseket, amik jellemzoek az ikerlangokra is. Ettol fuggetlenul jo volt olvasni.


Amivel nem ertek egyet, az az, hogy futo es uldozo meg ilyenek. Ez tokeletes jellemzoje a karmikus kapcsolatnak de nem az ikerlangnak.


Ahogy sokan felreertelmezik, az ikerlangok NEM ellentetei egymasnak. A karmikus tarsak viszont igen, ezert a karmikus kapcsolatban mindig van egy aki pl uldozi a masikat, a masik meg az uldozott vagy mas-mas ellentetes tulajdonsagokat talalni, mindkettejuknek az a feladata, hogy megtanulja a masiktol pont azt, ami belole hianyzik.


Az ikerlangok pedig egyformak, csak ugy egyformak, hogy egy egesznek a ket fele, DE mindkettejukben megtalalhato a tobbi tulajdonsag is, ezert vonzzak be egymast, mert egyformak es mar komplettek. Egy sorozatnyi karmikus talalkozasnak (karmikus parokkal) koszonhetik ezt, es miutan mindkettejuk kulon-kulon megjarta a maga utjat es "komplett", akkor all keszen arra, hogy talalkozzon az ikerlangjaval. Egeszen addig, ha az egyik le van maradva, nem lesz semmi koztuk, mert nem egy frekvencian vannak.


Szerintem az, hogy te ugy erzed, valaki nagyon vonz es taszit egyszerre, mindenkeppen annak a jele, hogy lesz vele valamilyen elmenyed, ami a fejlodesedet szolgalja. De nem jelenti egyertelmuen azt, hogy az ikerlangod, hiszen az ikerlang kapcsolat nem ennyire csapongo, nem utalom-imadom valtakoznak, hanem egy harmonikusabb osszetartozas, nem hagyjak el egymast, miutan osszejonnek. Ha elhagyjak egymast, akkor az nem ikerlang volt. Ha kepesek meggyulolni a masikat, nem ikerlang kapcsolat volt, hanem karmikus tars.


Nem is folytatom ezt, a te szituaciodban lenyegtelen most. Ami a lenyeges, hogy erzed, hogy ez az ember valamit hoz a szamodra, menj elebe ennek az elmenynek es tanuld meg belole, amit meg kell tanulnod!:)))

2014. júl. 26. 21:40

Megköszönném, ha segítenétek!:)Honnan tudhatjuk pontosan, hogy valóban az ikerlángunkkal találkoztunk?

Találkoztam valakivel, aki úgy vonzz, mint a mágnes, annyit érzek vele kapcsolatban, hogy szeretnem kell őt, óvni, védeni.Kapcsolatban biztos nem tudnék vele élni, mert nem ilyen embert képzelek magam mellé társnak, olyanok vagyunk, mint a tűz és a víz, ellentétek.Minél többet olvasok a témában, annál jobban hiszem, hogy talán ő az én duálpárom.

314. gribedli*** (válaszként erre: 312. - Cybilla)
2014. júl. 22. 12:10
Jó volt olvasni!:)
2014. júl. 16. 21:40

Én ugy érzem találkoztam vele de hallani sem akar rolam már egy jo ideje!

Azaz pontosítok inkább nem akar többet mint hogy néha fussunk össze de nekem az kevés!Szeretném végleg lezárni de mint valami mágnes ugy vonz pedig már nem találkoztunk több mint 1 éve !

Remélem sikerül egyszer végleg lezárni és ujra boldog lehetek mert ez igy csak szenvedés

312. Cybilla
2014. júl. 8. 23:27

Az ikerláng kapcsolat szakaszai


Az ikerláng szerelem nem olyan tökéletes, mint ahogy elvárnánk, különösen a kezdetekkor..(általában néhány évig) De nagyon szoros, ha egyszer a két lélek összetalálkozott elszakíthatatlan kapocs alakul ki. Amit a felek, a kapcsolat előrehaladtával nem is ért miért nem tudnak elszakadni egymástól.

Sokan, miután sokat hallanak és olvasnak az ikerlángokról, úgy gondolják hogy ez egy tündérmese, megtalálod-az-ikerlángod-és – örökkön-örökké-boldogan-élünk-míg –meg-nem-halunk dolog. (alig hisznek benne, pedig létezik)

Ez nem az.

Ez egy tökéletes szerelem,de nagyon sok munkára van szüksége mindkét félnek.

Miután különváltak több millió évvel ezelőtt egymástól, mindkét ikerláng (mint minden lélek) sok szenvedésen és fájdalmon ment keresztül...és negatív érzelmeket hozott a folyamatba. Ez eltarthat egy ideig míg rendeződik. És ez nagyon nehéz idő lehet. De keresztül fogsz menni rajta.. és a szerelem fog elvinni téged oda.. És akkor a világ lesz a festővásznatok és ti lesztek a festők.. Együtt, szerelemben,harmóniában,és örök boldogságban.

Ahogy látom, 5 fő része van az ikerláng kapcsolatnak. Mindenki másképp értelmezi a tükörszerelmet...és az egyes szakaszok nincsenek élesen elhatárolva egymástól. Minden tükörszerelemben ez másképp néz ki,tehát egyedi. Leírok néhány dolgot és ezzel jobban megértheted ezt a kapcsolati formát. Nincsenek szabályok, és nincsenek mindenkire érvényes megállapítások. Minden kapcsolat egyedi, ahogy minden pár az. Íme a kapcsolat 4 fő fázisa, amin valamilyen módon minden ikerláng kapcsolat átmegy.

Első rész: Előkészítés

Ez a rész akkor van,MIELŐTT találkozol az ikerlelkeddel. De meg vagyok győződve, hogy ez egy lényeges szakasza a tükörszerelem kapcsolatnak. Mi is történik itt?

Szót kell ejteni a karmikus kapcsolatokról....Karmikus kapcsolatok: Van néhány komoly pusztító kapcsolat.Ezek erős érzelmekkel kezdődnek és nagyon fájdalmasak. Ezeket hívjuk karmikus kapcsolatnak. Nehéz belőlük szabadulni, még akkor is ha tudatosan tudjuk hogy ránk nézve ez pusztítólag hat.

Ez után, vagy ezzel párhuzamosan üresség következik és erős vágy az egységre Miután keresztül mentél karmikus kapcsolatokon,erős vágyat fogsz érezni,hogy megtaláld az IGAZIT. Ebben az időben vágyakozol arra, hogy találkozz az igaz szerelemmel, aminek a képe a fantáziádban már él (vagy néhány esetben az álmaidban). Ez a kép a te ikerlelked,habár te még nem jössz erre rá ekkor. Ez azért történik, mert a lelked érzi,hogy az ikerlelked közeleg!

Második rész: A találkozás (a mennyország egy szelete)

Ez akkor következik be,ha először találkozol az ikerlelkeddel (ebben az inkarnációban) Te megpróbálsz ellenállni,de beleesel valahogy. Utána jön egy rövid periódus, a tökéletesség. Ez az, amire azt mondják,hogy bepillantás a mennybe.

De mi is történik ebben a szakaszban?

-Az első találkozás:

Az ikerlelkeddel szokatlan körülmények között, vagy egy váratlan helyen fogsz találkozni. (egy olyan helyen, ahol nem gondoltad volna, hogy találkozol életed szerelmével) Ezt az embert valamiért különlegesnek fogod gondolni. Még akkor is, ha nem tudod elképzelni partneredként.

-Az első varázs/vonzalom:

Hamar azt érzed hogy vonz az ikerlelked, nem tudod megmagyarázni, de vele éled meg a legfőbb vágyaidat, mellette békére,nyugalomra és meghittségre lelsz még akkor is ha egy szót sem szóltok egymáshoz. Úgy érzed a másik feled találtad még és nélküle elveszett vagy ezen a földön. Lehet,hogy nem vagy még kész egy kapcsolatra (a karmikus kapcsolatok miatt, amiken keresztül mentél) és így megpróbálsz ellenállni a vonzerőnek. De mindenképp belezúgsz. Mély szerelemben leszel.

-egy rövid szakasza következik ennek a tökéletes szerelemnek amire sosem számítottál.

A kezdeti vonzalom után hirtelen egy mély, romantikus kapcsolatban találod magad, ami tökéletesnek tűnik minden szempontból. Mindent megtalálsz a partneredben amire vágytál és még annál is többet.

Ez az amiről egy ikerlélek kapcsolatnak szólnia kellene. És még jobban azzá válik miután keresztül mész azokon a problémákon,amelyek a következő szakaszokban várnak rátok. Ez a rövid szakasz ébreszt rá a te és ikerlelked tökéletességedre és felébreszti benned a mélyen lévő emlékeket,amelyek legbelül mindig benned voltak. Ez továbbgördít téged a következő szakaszba (amely nagyon nehéz) Ez olyan mint egy bemutatása annak, hogy mi lesz a negyedik szakaszban az újra egyesülés után.

Harmadik rész: A tánc -Rájönni,hogy mit értünk a karma alatt.

Ez egy nehéz rész. Ez azután történik,miután az ikerlelkeddel kapcsolatban vagy már egy ideje.. Ebben a részben,minden felgyülemlett negatívumnak és alacsonyrendű érzéseknek a felszínre kell törnie. Ez emberi szinten nehéznek tűnik, de ez egy igaz isteni folyamat, amelyben az ikerlángok mélyen megtisztulnak egymás segítségével. Ez segít magasabb szintre lépni,hogy felemelkedhessenek a boldogságba. Ez az a rész amikor mindkét ikerláng spirituálisan megvilágosodik...

Ez az amikor mindketten keresik és meg is találják a valóságot. Ha te jelenleg egy ikerláng kapcsolatban vagy, akkor valószínűleg most ebben a fázisban vagytok.( ebben az időszakban kapnak az ikerlángok információt arról , hogy mi is ez)

Mi is történik ebben a szakaszban:

Viták/harc

Sok vita és rengeteg harc van ebben a szakaszban. Ez azért történik, mert mindkét partner sok negatívumot hoz magával (általában tudatalatti szinten) és ezek most napvilágra kerülnek. Az ikerlángod ezt vissza fogja tükrözni feléd, ezért azt hiszed, hogy benne van, közben pedig a valóságban benned van. Oda-vissza tükrözitek egymás felé a bennetek rejlő sérelmet és sebet. A bennetek lévő mérhetetlen szeretet-szerelem a másik iránt nem hagyja hogy elszakadj tőle, de mégis úgy érzed nem vagytok egymáshoz valók. És ekkor elkezdődik a tisztító folyamat.

A vak játék

Minden ikerlángfél látja saját negatívumát és zűrzavarát a másik ikerlángban. A mélyen ülő félelmek és a frusztrációk a felszínre kerülnek.. Úgy gondolod, hogy ez a másik miatt történik, és elkezdtek szemrehányást tenni egymásnak. Tudatosan nem veszed észre, de tisztításra kerül minden frusztrációd,ami nagyon jó dolog.

A futó és az üldöző

A viták és szemrehányások sok zavart okoznak (mert általában nem értik meg a felek tudatosan, hogy ez egy spirituális folyamat, mivel azt tanították nekünk, hogy jobban bízzunk a logikában mint az érzelmeinkben...de semmilyen reális ész nem ad kézenfekvőbb választ mint az érzés és az érzelem....Az érzések nem hazudnak sosem.

Ezen a ponton az egyik ikerlángfél felveszi a “Futó” szerepét (általában a férfi)

A futó igyekszik elkerülni a partnerét és elfutni a kapcsolat elől. Folyton menekül.

Ez azért történik, mert a futó nem tudja tudatosan,mi folyik itt ,és úgy érzi, mintha elveszítette volna az ellenőrzést a dolgok felett, vagy képtelen elhinni a történteket. Próbál magyarázatot keresni, de nem talál...

A másik ikerlángfél úgynevezett üldözővé válik ekkor (általában a nő).

Az üldöző általában spirituálisan már tudatosabb, mint a menekülő fél, és megpróbál a futó után menni.

Az üldöző általában valamilyen elkötelezettséget akar ezen a ponton. Az üldöző mélyen sokkolt, és a sérül a “futás” alatt, a futó nem várt viselkedése miatt.

Ez az a pont, amikor meg akarják érteni, hogy valójában mi történik, és elkezdenek keresni és utánaolvasni. Ez a megvilágosodáshoz vezeti az üldözőt. Közben a futó is megvilágosodik spirituálisan, az üldöző tudatos erőfeszítése miatt vagy az üldöző lelki sokkja miatt.

Ez az a pont, amikor az üldöző feladja, és abbahagyja a futó ikerlelkének “üldözését”. A folyamat olyan hosszú, ameddig a futó futása tart. Végül a futó visszafordul és a karma teljesen feloldódik.

Negyedik rész : Az újraegyesülés

Ez az a rész amikor a két lélek újra eggyé válik. Ez először lelki síkon történik meg, majd fizikai szinten is. (igen, akkor amikor megházasodsz,hacsak nem, ritka esetben, a fizikai egyesülés nem a terv része)

Az újraegyesülés megtörténik, amikor mindkét fél teljesen tudatában van a spirituális realitásnak.

Ötödik szakasz – Örök boldogság – szeretet

EZ a “boldogan élünk míg meg nem halunk” rész. Erre az időre mindkét ikerláng fél spirituálisan megvilágosodik.

Ez a tökéletes szeretet és a harmónia, amiért olyan sok mindenen keresztülmentek.

AZ ikerlángok élvezhetik a szent szerelmet és a meghittséget, és rendelkeznek a hatalommal hogy mindent létrehozzanak, amit csak elképzelnek…

A világ a festővásznukká válik és ők a szerelem színeivel festenek.

És a földi utazásuk végén együtt felemelkednek..

És folytatják útjukat a további megtapasztalások felé..

Ahogy mindig is tették…

Más világokban, más bolygókon, ebben az univerzumban és azon túl..

Együtt, szerelemben, örömben, békében

Együtt, örök boldogságban...ami tényleg működik. /Szerző: Ismeretlen/

2014. ápr. 22. 16:48

[link]


Találtam egy hosszabb fordítást, hátha érdekel valakit erről a témáról.

Pont benne van, hogy az ikerláng kapcsolatok nem felhőtlenek.

310. gribedli*** (válaszként erre: 309. - 9f1a0fd4cd)
2014. ápr. 7. 20:59
Nem. Nem lehet elcsabitani oket egymastol de nem szabad mindezt foldi kapcsolatokra mintazni, ugy ertem, vannak pl a kiserolelkek, tarslelkek, akik nem az ikerlangjaink, megis ellehetsz veluk akar tobb evtizedig egy harmonikus hazassagban es nem erdekel annyira, hogy o nem konkretan az ikerlangod mert kozben boldog vagy vele is:) ezert nem kell megorulni, hogy okvetlenul megtalald!
2014. ápr. 7. 20:40

Olvastam itt valameilyk hozzászólásban, hogy az ikerlángokat próba elé állíthaják.


Olyan is lehet, hogy a próba nem más mint egy 3. fél, aki elcsábítja az egyik ikerlángot?


Ez elég kemény próba lenne.

Ti milyen próbára gondolnátok?

308. riella34 (válaszként erre: 307. - Gribedli***)
2014. ápr. 7. 19:25
Hát igen. Eröltetni úgy sem szabad és nem is kell, ha egymáséi kell hogy legyünk akkor úgy is megtörténik. Ha meg nem akkor nem.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook