Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Akik már találkoztak az ikerlángjukkal... fórum

Akik már találkoztak az ikerlángjukkal... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
187. f758a7200f (válaszként erre: 186. - Hóemberke)
2013. júl. 19. 14:43

Na jó, ezek nagyon durva dolgok, én nem tudom, mit kerestél ebben a kapcsolatban ennyi ideig?? Hogy a fiadat kente a falhoz??!!!


Most őszintén, ennyi idő alatt egyszer sem jutott eszedbe, hogy ne fogadd vissza?


Nem tartanék ki, természetesen nem. Egy ilyen mellett nem. De azt sem hiszem, hogy csak 2 emberrel tudsz lenni, vagy ezzel, vagy a másikkal aki meg momentán foglalt.

186. Hóemberke (válaszként erre: 183. - F758a7200f)
2013. júl. 19. 14:40
Ez így van! Én is próbálom ám a párommal helyrehozni a dolgokat, néha egész jól alakulunk. De volt egy dolog, amit nem bírok elfelejteni! Nem akartam leírni, de úgy érzem, jobban leszek tőle, ha kiírom... amikor a kisfiúnkkal terhes voltam, megütött, bezárt a lakásba, elvette a telefonokat, hogy ne tudjak segítséget hívni. A fülem mögött bevérzett, két hétig nem tudtam rágni a bal oldalamon, felpuffadt az arcom, másnap zsibbadt a jobb kezem. Szóval elég nagyot kaptam. :( Ez még csak egy dolog, de épp hasbeszúrásos magzatvíz vizsgálat után volt 10 nappal, amikor a vetélés kockázata elég nagy volt, és én a 3 éves lányommal a kezemben rohangáltam fel-alá a lépcsőn, a lakásban. Ezek néha ilyen rémálomszerűen visszatérnek, de igyekszem azért. :( És nem ez volt az első esete, hogy részegen hasonlót tett, volt, hogy a fiamat kente a falhoz, elmondva neki, hogy egy senkiházi, miközben épp pszichológus kezelte, mert megverték az osztálytársai... Akkor el is rohant itthonról, a rendőrséggel kellett hazahozatnom, mert épp totál padlón volt lelkileg amúgy is. :( Szóval, azért még kitartsak lányok? :( És most már pityergek is...
185. f758a7200f (válaszként erre: 180. - Hóemberke)
2013. júl. 19. 14:39

Én az ilyenekre csak azt tudom mondani, hogy őszintén örülök.


De túl fiatal vagyok még ahhoz, hogy 20 években gondolkodjak, másrészt persze, elérkezik egyszer mindenkinek az, hogy "20 évvel ezelőtti ex újra felbukkanása..."

184. Hóemberke (válaszként erre: 182. - F758a7200f)
2013. júl. 19. 14:35
:)
2013. júl. 19. 14:31

Lemaradt:


Nem azért boldogtalan valaki, mert nem találja meg a megfelelő társat, hanem mert belül tisztáznia kell egy csomó mindent, és amikor olyanná válik, hogy nagyjából bárkivel boldog lehetne, mert képes kezelni az emberi viszonyokat, akkor lesz készen arra, hogy az ikerlángjával is együtt legyen

182. f758a7200f (válaszként erre: 178. - F6f8af8a28)
2013. júl. 19. 14:27

Na végre kapizsgálod!:)


Szerintem is sokan csak szeretnék azt hinni, hogy az illető, akibe szerelmesek, az ikerlángjuk, megint másoknak meg fogalmuk sincs mi ez, nem is hisznek benne, és lehet, hogy pont az ikerlángjukkal élnek:DDDD


Sztem ez tök jó! És tudod miért? Mert van, aki tesz érte, nem egy képzeletbeli dolgot kell keresni, nem kuruzslókhoz járni, hanem megpróbálni helyt állni az életben, célokat kitűzni, elérni azokat stb. Boldogulni. És ha mellesleg ott van az ikerlángod is melletted, vagy valahol az életedben ott volt melletted, az jó, de nem kell emiatt megborulni:))))


Nem azért boldogtalan valaki, mert nem találja meg a megfelelő társat, hanem mert belül tisztáznia kell egy csomó mindent, és amikor olyanná válik, hogy nagyjából bárkivel boldog lehetne, mert képes kezelni az emberi viszonyokat.


Egy csomóan meg mindig másban keresik a hibát, persze, könnyű ráfogni, hogy csupa csupa s-ggfejjel van dolguk és azért nem boldogok. Sztem az ilyeneknek az a bajuk, hogy mindig csak magukkal és a saját sérelmeikkel vannak elfoglalva, és képtelenek átadni magukat az örömteli dolgoknak, ezáltal képtelenek élvezni az életet, logikus, hogy csak csalódást fognak érezni és csalódást fognak okozni. Az ilyeneket meg mindig mindenki otthagyja. És természetesen ők annál betegesebben fogják kajtatni. Az ikerlángot, a képzeletbeli herceget-hercegnőt...


Én kétlem, hogy valaki mindig és mindig egyfolytában csak a bénákat vagy a bunkókat fogja ki. Inkább arról van szó, hogy nem is akar boldogulni, szeret siránkozni, mártírkodni.


Amikor segítő szándékúakat talál, azokat is csak bántja, miután ők feladják és tovább állnak, akkor megint ők a seggf-jek. Máskor meg esetleg ébredezik az illető és kapar kapar, de már elkésett, na ilyenkor is ő a szegény, mert összetörték a szívét. Az, hogy véletlenül a másikra koncentrálni, azt nem. Sztem meg úgy kell nekik!

181. Hóemberke (válaszként erre: 178. - F6f8af8a28)
2013. júl. 19. 14:26
Látod, ezt csak most olvasom, már írtam is erre egy történetet. :) Igen, így lehet! Ez az a bizonyos világvége, egy másik, magasabb szintre kerülünk, szerencsére ilyen boldogan lesz vége a világnak, mindenki megtalálja önmagát. :)
2013. júl. 19. 14:24
Elmesélek még valamit azzal kapcsolatban, hogy most az ikerlelkek egymásra találásának az ideje jött el. Húgom egy két lábbal a földön járó nő volt mindig is. Nem igazán vannak céljai, csak úgy sodródik az élettel, teljesen ellentétben velem. Az ő - szerintem és egy jósasszony szerint is - ikerlágjával fiatal korában találkozott, tipikus munkahelyi szenvedélyes nagy szerelem volt! Valamiért külön utakra mentek. Ez több, mint 20 évvel ezelőtt volt! A srác kétszer különvált a volt feleségétől, egyszer egy másik nőtől. Tesóm meg tűrte sógorom kicsapongásait két évtizeden keresztül. A kezdetekben is félrelépett, másfél évig tartott egy kapcsolata a férjének. Ekkor született az első lányuk. Azóta három gyermekük lett. A srác már akkor is mondta neki, hogy legyenek egymáséi, én is noszogattam mindig, de mégis a férjével maradt. Soha nem illettek egymáshoz, soha nem tudtam, mi dolguk egymással... Most nemrég derült ki a harmadik kapcsolata, a lányaik vették észre. Ekkor húgom azt mondta, elég volt, nem tűri tovább a megcsalásokat! Már válnak, közben az ő igazija megkereste, kinyomozta a számát. 20 év után végre egymásra találtak. :) Ők egymásnak lettek teremtve, ez biztos!
179. Hóemberke (válaszként erre: 176. - F758a7200f)
2013. júl. 19. 14:22

Értem. :)


Eszembe jutott, hogy a cigiről is szinte egy időben szoktunk le, egymás tudta nélkül. Én lassan 5 éve nem dohányzom, a szagától is undorodom!


Igen, érzem, hogy a lelkem boldog, mert tudom, nincs hatalom, ami szétválaszt minket. Viszont a testem néha nagyon szenved, hiányzik a közelsége. De majd ez is alakul... Pár hete volt egy érdekes beszélgetésünk, sok mindent elárultunk egymásnak, amit eddig magunkban tartottunk. És tegnap is. Elég különös volt. Szó nélkül érzetünk telefonon.


Mi akkor még egyáltalán nem álltunk készen egymásra Teljesen más volt a személyiségünk. Mai szavakkal élve úgy mondanám, hogy fejletlenek voltunk egy magasabb szintű kapcsolatra. Valahogy egymástól távol szinte teljesen együtt fejlődtünk! Nem is értem, nagyon különös ez. Napról napra egyre erősebben érzem, hogy eljött az idő, megértünk egymásra. Az élet majd úgyis hozza a dolgokat, most várok türelmesen. :)


Olyan, mintha az utóbbi hetekben egyre tisztulna a tudatom, de mindennel kapcsoatban. Tudom, hol a helyem az életben. Most minden percemet ennek szentelem, küzdök, hogy amit mindig is akartam, elérjem! És abból éljek, amihez tehetségem van. Nem is olyan távoli, hihetetlen emberkékkel hozott össze a sors az utóbbi hetekben, napokban, komolyan, nem győzök csodálkozni. :)

2013. júl. 19. 14:11
Ezek elég furcsa dolgok, mert lehet valaki úgy érzi, hogy megtalálta az ikerlángját és lehet közben nem is az. Erre nincs kézzel fogható bizonyíték. Ezért furcsálom, hogy sokan írják ,hogy megtalálták az állítólagos ikerlángját, de lehet csak ők maguk szeretnék ha így lenne. Az a baj, ez is olyan mint a jóslás vagy igaz vagy nem. Mindenesetre azért érdekel a dolog. :) Voltam egy nőnél, aki ilyen lelkekkel foglalkozik, nem tudom pontosan micsoda, de még tavaly emlékszem pont mondott erről valamit, hogy most sokan megtalálják egymást az ikerlángok, szóval ezt az időt éljük.
177. f758a7200f (válaszként erre: 175. - F6f8af8a28)
2013. júl. 19. 13:22

Kuruzslókból nincs hiány. Ikerlángja meg mindenkinek van. Ha nem találkozok, a lelkeitek választottak így.


Ez nekünk biztos magas, mert az egonkat halljuk leginkább. Logikus, hogy az egod mást akar mert nem látja át a dolgokat, ezenkívül van benned egy felsőbb én is, akit hívhatsz mondjuk lelkednek. Az ego pedig egy emberibb, alacsonyabb logika.


Marha nehéz ám elvonatkoztatni az egotól, ismersz vkit akinek sikerül mindig?? Én nem. Magam sem. Mondjuk kötve hiszem, hogy ha ez így van, akkor meg tudja vki mondani, hogy egy másik embernek ki az ikerlángja. Mert az életét mindenki saját maga éli, ezért a választ is csak magában találja.


Egy ember pedig igenis megölheti magát egy másik miatt, mert az emberek tudnak hülyék lenni. Nem érti mi ez az érzés, nem tud mit kezdeni, fáj neki, öngyilkos lesz. Totál emberi dolog sztem.


Ezzel nem azt akartam mondani, hogy minden gyilkosság, vagy öngyilkosság ilyen kapcsolatok műve, egyáltalán nem! Csak azt, hogy ilyen is becsúszik.

176. f758a7200f (válaszként erre: 174. - Hóemberke)
2013. júl. 19. 13:01

Én a házra és a többire céloztam.


Az ikerláng az nem karma, az ikerláng az van és kész, a karma az pedig egy törvény, így mondanám:)


Jó, lehet olyat is kívánni, hogy találkozzam az ikerlángommal, de mi értelme van találkozni vele, ha pl. ő észre sem vesz, mert nem egy szinten vagyunk. Másrészt, ahogy mondtad, van egy összekötő fonal vagyis egy érzés, tehát soha nem vagy nélküle. Legfeljebb távol. Szóval igazán kérni sem kell, hogy együtt legyetek, hiszen távolból is együtt vagytok. Nagyon sok ember boldog életet tud leélni olyan emberrel is, aki nem is az ikerlángja, csak egy társlélek, ilyen szempontból azt hiszem, fontosabb az, hogy boldogok legyünk, annál, hogy ezt okvetlenül az ikerlángunkkal éljük meg, nem?


Ha ott van a szívedben, ahogy mondtad, és ez elég neked, teljes életet élhetsz mással is. Lehettek barátok ugyanúgy. Volt rá lehetőséged, hogy szerelem is legyen kettőtök között, de nem maradtatok együtt szerelemben, vagyis, nem biztos, hogy kettőtöknek pont az kell egymástól, érted. Te annak idején foglalt voltál, de ő nem? Megvárhatott volna, nem tette, valószínű, hogy ő is értette, hogy nem az volt a helyes kettőtöknek, hanem a barátság. Most, ha te elválsz pl. te is megvárhatod, míg ő szabad lesz, de neki kell ezt eldöntenie, és mint mondtad, tiszteled a döntését


Ezen filózhatnánk sokáig:)

175. f6f8af8a28 (válaszként erre: 161. - F758a7200f)
2013. júl. 19. 12:54

Szia! Azzal nem értek egyet ha valaki megöli magát egy másik ember miatt ,hogy az az ikerlángja miattt teszi. Ott van a karma is, szóval csak lehet karmikus kapcsolat volt.

Nekem ilyen gondjaim nincsenek, mert én nem fogok találkozni az ikerlángommal ebben az életemben, ha van egyátalán olyanom. :)

Van egy nő Debrecenben vagy Hajdúszoboszlón, aki állítólag meg tudja mondani, hogy ki az ikerlángunk. Lehet az is kuruzsló, csak átveri az embereket, szóval abban sem hiszek. :) Ezekre nincs bizonyíték.

174. Hóemberke (válaszként erre: 172. - F758a7200f)
2013. júl. 19. 12:35
Nagyon érdekes dolgokat írsz. :) Akkor ez most azt jelenti, hogy ő nem volt benne eredetileg a karmámban? De akkor hogy lehet mégis az ikerlángom?
173. f758a7200f (válaszként erre: 170. - Hóemberke)
2013. júl. 19. 10:42
:)
172. f758a7200f (válaszként erre: 168. - Hóemberke)
2013. júl. 19. 10:36

Ha egy gondolat hamarabb valik valora, az mar benne volt a karmadban szuletesed elott is, szoval a folyamat mar utban volt, nem te kivantad, hanem rahangolodtal arra a dologra abban az idoben, ezt ugy is mondhatjuk, hogy inkabb megerezted minthogy kivantad.


De jo dolog, ugy ertem jo dolog azt kivanni amid van (vagy azt aminek hamarosan meg kell valosulnia es te mar ennyire ra vagy hangolodva, hogy kivanod is):)))))


Ha valami nem a karmad resze, hanem csak becsuszott, ahhoz tobb ido kell. Ez a jo dolgokban teljesen oke, turelem kerdese, kivarod. A negativ dolgokban viszont segit megerteni az osszefuggest, hogy miert vonzol be MOST valami negativ dolgot, holott mar evek ota "tiszta" vagy es pozitiv. A karma szerint azert, mert mondjuk 10 evvel ezelott vagy annal regebben meg nem voltal ilyen, es azt meg nem sikerult megoldani.


Plusz ott vannak az olyan rossz karmak, amik szinten mar szuletesed elott be vannak kalkulalva, ezeket is elvileg fel lehet oldani de csak akkor ha az a folyamat ami a megvalosulashoz vezet, meg nem kezdodott el. Szerintem nagyon keves az ennyire tudatos ember, hogy mar ilyen koran eldonti, hogy azt a rossz karmat feloldja, rendszerint a veletlen muve, vagyis utolag belatja, hogy veletlenul dontott igy es igy de orul a vegeredmenynek.


En speciel egy rossz csaladi karmat veletlenul oldottam fel mert szakitottam a csaladommal de sosem tudom meg, hogy ezt a lepest miert tettem, mi vezetett oda, stb. Ki a franc gondol 15-16 evesen ilyen karmikus osszefuggesekre?:)


De mas magyarazatot nem talalok a dologra...es termeszetesen sok mas karmikus szituban nem voltam ilyen "okos", ezert mondom, hogy az pont egy veletlen volt

171. Dodi44
2013. júl. 19. 01:22

Mai ertekrendszerben lehetetlen az olyan???

Mindenki tul onzo!!!


Ket no beszelget: nincs jo tulajdonsaga a ferjednek?

Valasz: de igen, volt, de mar elkoltottem!

2013. júl. 19. 01:11

Lehet, hogy ilyesmi a feeling. Most írtam Nektek! :)


Ikerláng


Itt két sors, két test, egy lélek él

Kit kettétépett az út

Nem kell a szó, az érzés elég

Hisz egyik a másikban gyúlt

Hatalmas lángra, a képzelet felett

Mely megrenget földet és feltár kék eget

Nem tudja senki, mert nem látja senki,

Érezni kell csak, s benne létezni

Én veled lennék egy teljes egész

Bárcsak tudnád már, e földön miért élsz

Mélyen a másikban megbújva, félénken

Tudva, hogy valahol ott vagy tán, én érzem…


Tetszik? :)

2013. júl. 18. 23:31
Az 5-6 évvel ezelőtti kívánságtáblámon szereplő dolgok közül csak egy nem vált még valósággá, a templomi esküvő. Újra kéne írnom azt a táblát! :)
168. Hóemberke (válaszként erre: 166. - F758a7200f)
2013. júl. 18. 23:29

A gondolatok előbb is valósággá válhatnak. Egyszer azt kívántam pl, hogy egy bizonyos helyre költözhessek. Kb. fél évre rá, amikor már nem akartam oda költözni, akkor jött egy álláslehetőség, pontosan azon a helyen.

Vizualizáltam sokáig egy vízparti házikót. Amikor betegségemből lábadoztam, sokat sétálgattam egy kellemes helyen, és szinte egy ugyanolyan házat láttam meg, eladó táblával, ami pár méterre van a víztől! Lehet, hogy a naplómba bele is tettem a képet. Most majdnem oda költöztünk, a folyó másik partján lakunk. :)

Kár, hogy sokan nem tudják vagy nem akarják elsajátítani ezt a képességet... A párom pl. abszolút nem hisz ebben, nem hajlandó beleolvasni a könyveimben, a Totok filmet végig aludta, amikor megmutattam neki. :(

2013. júl. 18. 23:03
Arrol is!:D de nem kizarolag arrol
166. f758a7200f (válaszként erre: 163. - Hóemberke)
2013. júl. 18. 22:59

Nem agyszulemenyek, dehogy!


Allitolag a karma mire valosagga valik kb 10 ev vagy picit tobb ido kell. Ezert nem erti sok ember mikor vegul megtortennek dolgok, mert ki az aki vissza tud pontosan emlekezni arra, hogy 10 evvel ezelott vagy annal is regebben mi az ami a legjobban foglalkoztatta, mind felelmek, mind vagyak, pozitiv es negativ erzelmek?


Ha vissza tudnank emlekezni ezekre vagy legalabb egy reszere, esetleg tettekre amiket jo v rossz szandekkal cselekedtunk, konnyebben menne a karma ertelmezese. Mert ugye egy gondolat az nem fizikai sikon keletkezik es tobb idobe telik mire "testet" olt csak ugy a semmibol. De az ember turelmetlen es valtozunk is, szoval mire tenyleg teljesulnek ezek a dolgok, a jokat pl alig tudjuk ertekelni mert mar mas mas celjaink vannak.


10 evvel ezelott meg hogy orultunk volna egyik masiknak!:) kozben lehet, hogy megdolgoztunk ertuk, termeszetesnek vesszuk, hogy ott van (nem csak targyakra gondolok, hanem megvalosult celok, pl gyerek). Ugyanigy nem emlekszunk arra sem, kit utaltunk akkor nagyon, milyen negativ gondolataink voltak es csodalkozunk, hogy most meg, amikor nem erdemeljuk meg, mit is fizetunk egyaltalan?


Veletlen, hogy te is pont 10-11 evvel ezelott ismerted meg?:))) marhara nem, de gondold vegig az osszes tobbit is, lehet, hogy akkor kivantal vmit ami most blokkol eppen, esetleg ellenkezoleg, most fog valora valni vmi jo csak meg picit varnod kell, szoval gondold at, mi foglalkoztatott akkor a legjobban?

165. Hóemberke (válaszként erre: 164. - F758a7200f)
2013. júl. 18. 22:57

Igen, ezt én is így érzem. A mi időnk még nem jött el, de érzem, hogy nincs messze! Egy kapcsolatot lehet toldozgatni-foltozgatni, ha alapvető gondok vannak, voltak, azok visszajönnek. Az én párom mindig a bajban hagyott cserben. Ezt is most látom csak tisztán. Hülye voltam, de biztos ennek is oka volt! Amikor apukámat elvesztettük, igaz, azon a napon maximálisan mellettem állt, de nem sokkal később újra elköltözött tőlem, épp egy műtét előtt. :( Én még sosem voltam kórházban a szülésen kívül, akkor még csak a nagyfiam volt meg, nagyon rettegtem! és ő ott hagyott engem teljesen egyedül! A műtét előtti percekben ráírtam egy SMS-t, hogy várom, hogy vigyenek a műtőbe. Azt hittem, majd bejön hozzám, vagy felhív. De nem tette meg! Közben a Titok könyvet olvastam ott az ágyban, csakis ezért maradtam talpon akkor. És akkor kaptam egy lelki segítőt mellém, egy kollégámat, aki mint derült égből villámcsapás robbant be az életembe. Épp akkor, amikor először hallottam a titokról! Két órával később nyitott be az irodába, maga volt a megtestesült fény! Komolyan, sugárzott belőle a pozitív erő! Tőle nagyon sok könyvet kaptam, minden héten meglátogatott, beszélgettünk. Ő egy lelki segítő volt, már tudom, hogy azért volt itt.


Látszólag ezeket a dolgokat megbocsájtottam a páromnak, de az utóbbi napokban, hetekben visszajönnek bizonyos képek. Volt durvább dolog is, azt inkább nem írom ide le!

164. f758a7200f (válaszként erre: 160. - Hóemberke)
2013. júl. 18. 22:43

Koszi, hogy megosztottad velunk ezt:)


Nem tudom elmagyarazni miert, de a legfontosabbnak az egeszbol az tunik hogy az egyetlen exed akivel baratsag maradt. Barmi is tortent koztetek nem volt veletlen. De sztem az sem, hogy mindig akkor futtok egymasba amikor egyik v masik foglalt szoval meg nincs itt az ideje hogy tenyleg egyutt legyetek. De tok jo, hogy igy is tudjatok egymast segitenj, tok jo ilyeneket hallani:))))

163. Hóemberke (válaszként erre: 161. - F758a7200f)
2013. júl. 18. 22:18

Imával talán nem, de hittel, és mély érzésekkel talán igen. Bár, szerintem a sors küldi a jeleket felénk, kérdés, hogy észrevesszük-e őket.


Épp az előbb jutott eszembe, hogy mi úgy tűnik, együtt fejlődünk, bár külön utakon. Amikor elkezdtem alkalmazni a vonzás törvényeit, és fejleszteni a személyiségemet, és már elég jól haladtam e téren, úgy, hogy másoknak is megmutattam egy-két dolgot, akkor derült ki, hogy ő is ezen az úton jár, és mindketten egy magasabb szintre kerültünk, teljesen függetlenül egymástól. A zenei ízlésünk is egy irányba alakult, anélkül, hogy tudtuk volna a másik haladását e téren. Lehet, ezek csak az én agyszüleményeim, bár, nem hiszem.

162. ba1054404c (válaszként erre: 160. - Hóemberke)
2013. júl. 18. 22:16

Jaj, de ismerős minden, amiről írsz!

Köszönöm, hogy megosztottad! :)

161. f758a7200f (válaszként erre: 159. - F6f8af8a28)
2013. júl. 18. 20:27

Nem hiszek az atokban es abban sem, hogy mindossze egy imaval be tudod vonzani az ikerlangodat. Allitolag, ha rossz pillanatban talalkozik 2 ikerlang, egyikuk (vagy mindketto) halalaval is vegzodhet a dolog, mert ha eltero szinten vannak, akkor utalhatjak egymast vagy meg rosszabb, az egyikben tudatosul, hogy az ikerlanggal talalkozott de a masikban nem, es nem valaszol ugyanugy a vonzasra, erted, az egyik halalosan szerelmes, a masik meg egyaltalan nem, es igy vagy az egyik megoli a masikat, vagy ongyilkos lesz mert annyira szenved.


Marhara nagy hulyesegnek tartom ezt megkockaztatni. Basszus, mar annyi ember ongyilkos vagy gyilkos a semmiert is, most nehogymar meg tobb legyen.


Mar ha hiszel az ikerlang jelensegben, miert kell ezt eroltetni? A sajat szemelyisegfejlodesedet kellene inkabb eroltetni. Nem ugy van, hogy kesz csod vki emberileg, erzelmileg, parkapcsolatilag, es akkor elhadarsz egy imat es jon az ikerlangod es "megszabadit"...


Jo, a koklerek biztos be tudjak adni embereknek, hogy igy is lehet...

2013. júl. 18. 20:11

Akkor én voltam férjnél még. :( 11 év házasság után váltam el, mert nem voltunk egymáshoz valók, fiatalon mentem hozzá, mai napig nem tudom, miért is! Ezen már nem tudok változtatni. Amikor már eldöntöttem, hogy válni fogok, 4 évig csak voltam, mert anyagilag össze kellett szedni magamat egy új élethez egyedül a fiammal, akkor jött a képbe, és tulajdonképpen Ő adta az utolsó lökést, hogy lépjek végre! Ő fiatalabb jó pár évvel, nekem volt egy gyerekem már akkor. Amikor úgy döntött, legyen vége a testi kapcsolatnak, azaz a Szerelemnek, tiszteletben tartottam, soha nem haragudtam rá, nem akartam ráerőltetni sem magamat, sem a gyermekemet. Akárhány lelki társ barát jött az életembe, ha kialakult a több, mint barátság, és elkezdtünk úgymond járni, szakítás után a barátság is megszűnt. Vele nem, sőt!


Én nem fogok erőlködni, mert pontosan így van, amit leírtál, ha Ő az ikerlángom, a sors úgyis alakítja majd a dolgokat, és együtt leszünk. De ha egy mély, leli barátságban maradunk, az élet más területén alkotunk egy egészet, azt is elfogadom, mert már ez is boldoggá tesz. :) Itt belül érzem az elválaszthatatlanságot. Ezt nem tudom megmagyarázni!!! De nagyon erős az érzés! A párommal sok a gond, már az elején is voltak, azokat nem részletezném, de sokan már nem lennének vele, én megpróbáltam megjavítani, mert úgy éreztem, hogy van értelme. De ha végleg elromlik, akkor elromlik, azon sem fogok bánkódni. Most lesz a nyolcadik évfordulónk. Nem a férjem, de van két közös kicsi gyermekünk. 6 éve megkérte a kezemet, nagyon romantikus lánykérés volt a Pannonhalmi Apátságban, olyan volt, mint egy tündérmese, titokban, egy hosszú szünet után történt, de azóta sem vett el. Ez nagyon fájt még egykor, már inkább örülök neki!


Egyet már tisztáztunk, a lehetséges Ikerlángommal, lelkileg nagyon közel állunk egymáshoz, ez kölcsönös. Nem tudom, mi lesz, ha találkozunk... Hát, épp ma beszéltük, hogy ideje lenne már találkozni, ezután a mondat után egy fél perces szünet volt, szerintem egyre gondoltunk. Évek óta valahogy mindig kibújik a találkozás elől, pedig jöttek olyan lehetőségek az életben, hogy találkoznunk kellett volna, de ahova hívtak minket, végül egyedül mentem el. :)


Mindenesetre néha nagyon tud fájni a hiánya, bele tudnék halni, de olyankor firkálgatok valami versfélét, és elküldöm neki kommentár nélkül. :)

2013. júl. 18. 19:59
Elolvastam itt egy régi hozzászólást és van egy ima, valaki írta ne olvassuk fel, mert átkot hoz, ezt ért valaki?
158. f758a7200f (válaszként erre: 156. - Hóemberke)
2013. júl. 18. 15:09

Szerintem ez amit leírtál, tök szép így, a sok egyforma dolog is. Tipikus példája az ikerlángnak. Csak az az egy nem stimm, hogy nem lehet elválni azért, hogy együtt lehess az ikerlángoddal.


Úgy értem, ha valakinek át kell gázolnia a családján, amiatt, hogy együtt lehessen az ikerlángjával, akkor vagy nem az ikerlángodról van szó mégsem, vagy az lenne a helyes, hogy továbbra is barátok legyetek.


pl. annak idején együtt maradtatok volna, ha ez lett volna a célotok, mert az ikerlángok soha nem hagyják el egymást, csak ha a közös cél kívánja így. Ha nem működött köztetek akkor, amikor mindketten szabadok voltatok, akkor nem ez volt a közös cél. És ne felejtsd el, hogy az összekötő fonal akkor is létezik, és akkor is lehet harmonikus a kapcsolatotok, ha nem egy család vagytok, másrészt, átgázolni másokon az negatív karmát szül.


Ha úgy kell lennie, úgyis feloldódik mindkét kapcsolat, a ti döntésetek nélkül is, amikor lezárul egy karmikus lecke, akkor lezárul a karmikus társaddal a kapcsolat. Jelen esetben a te férjed. Neki, teszem azt, a felesége a karmikus párja, de náluk még nem zárult le a feladat, ezt mindketten meg kell, hogy várjátok. Lehet, hogy neki is a felesége fog így dönteni pont, ahogy nálad a férj elköltözött stb., náluk is mondjuk a másik fél fogja felbontani a viszonyt. Esetleg külső körülmény hatására felbomlik mindkettő.


Siettetni úgysem lehet, de a ti esetetekben ez most annyira nem számít, ha a barátság jó, a kapcsolatotok jó, mi mást kívánhatsz?:))))Sok sikert!

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook