Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Akik már találkoztak az ikerlángjukkal... fórum

Akik már találkoztak az ikerlángjukkal... (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
307. gribedli*** (válaszként erre: 306. - Riella34)
2014. ápr. 7. 19:17

Persze, onsulya alatt is osszeroppant volna, szoval minek is surgetni ezt?


Majd az ido megoldja:)


Ugyis, addig nem fogja tudni lezarni o sem, amig nem sajatitotta el azt a karmikus lecket, amit neki azzal a novel, a mostani felesegevel meg kell oldania. Egesz addig nem tud kiszallni. Termeszetesen ezt nem tudhatjuk, marmint azt, hogy mi volt vagy mi ez a karmikus feladat, nyilvan valami olyan, amit meg mindig nem sikerult megoldania, ha meg mindig nem tudott elvalni.


En ismerek olyan esetet, ahol mar 10 eve kerulgette egymast 2 ember, mindketten kapcsolatban voltak, de platoian odavoltak egymasert. Eloszor a csaj hagyta ott az o elettarsat, a ferfi meg nem volt erre kesz. Mindenesetre ra 5 evre viszony lett belole. A ferfi tovabbra sem hagyta ott a feleseget de mikor vege lett a viszonyuknak (nagy szerelem, mi? 10 ev vagyakozas es egy egy evig sem tarto viszony...), a ferfi megis meglepte azt amit a no szeretett volna, csakhogy egy masik noert, otthagyta a feleseget. Igy megsem jottek ossze, es a mai napig utaljak egymast, es a nagy ikerlangsag meg kemia meg minden, hat megsem volt igaz.


Es ott is voltak kozos vonasok, csak megsem voltak ikerlangok. Mindegy, karmikus celja ezeknek is van, mindketten tanultak valamit!:)))

306. riella34 (válaszként erre: 305. - Gribedli***)
2014. ápr. 7. 19:00

" Néha azért megesik, hogy az ikrek egyesülése, felrobbant egy létező házasságot. Ez azonban minden bizonnyal önsúlya alatt is összeroppant volna. A válás ugyanúgy a gondviselés terveinek része, mint az ikrek találkozása.Az elengedés, az egymásra találás, a természet rendje. Ez esetben az ikrek találkozása új életciklust idít el, valamennyi érintett fél számára.

Mikor az egyik házastárs félrelép, biztosak lehetünk abban, hogy a házastársak nem ikerlelkek. Csupán az egymáshoz illő két lélek

frigye Egyetemes Törvény.."


Erre gondoltam mikor azt írtam, hogy lehetnek kivételek is. Én nem várok rá hogy elhagyja a családját sőt nagyon sokszor említettem neki hogy ezt sosem kívánnám tőle. Ő maga az aki már gondolkozik rajta. Ettől függetlenül lehet hogy köztünk csak egy nagyon mély barátság van, ki tudja.

305. gribedli*** (válaszként erre: 304. - Riella34)
2014. ápr. 7. 18:55

Bocs, te is elolvastad ugye, amit linkeltel?


Idezek belole:

Ha az ikerlélek egyike vagy mindkettő házasságban él, konfliktus támadhat az emberi törvénye és az ég akarata között. Egy házasságban élő felelősségteljes ember, nem hagyja ott a családját egy szerelemért, még akkor sem, ha ikerpárjáról van szó. Ellenkezőleg, még inkább kötelezőnek érzi magára nézve, hogy tekintettel legyen azokra, akik tőle függenek. Ez az igazi tisztesség, amely mindenek előtt a karma törvényeire épül, és a lelkiismeret szavára ügyel. Ha olyan férfiról/nőről hallunk, aki átgázolt családján, csak mert megjelent lelki ikertestvére, biztosak lehetünk abban, hogy hamis az egész. A valódi ikrek ezzel szemben bebizonyítják a világnak, mire képes a Szerelmük, amely nem földi szabályokat követ, hanem belső gyarapodásért. gazdagodásért, amely felfelé mutat, és további lelki találkozásokra sarkall. Azok az ikrek akik nem tudják együtt leélni az életüket, megkeresik az okát ennek a megszorításnak..

Bizonyára megértik majd, hogy próbának vetette őket alá az ég. Talán olyan szolgálatra szólít, melyet barátként, munkatársként könnyebben teljesíthetnek.


Ez csak egy pici reszlet volt. Leirja meg azt is, hogy altalaban olyan kontesztusban talalkoznak, amikor mindketten rendben vannak onmagukkal es a vilaggal is, es szamukra fontos a vilag kozos karmajan dolgozni (vagyis enyhiteni masok rossz karmajabol eredo fajdalmat), ennek kimondottan "tomeny" helyszine mindenfele onkentesek segitseget igenylo katasztrofa verte hely vagy mas hasonlo kontesztus, ahol segiteni lehet masokon.


Ez mar olyan szint, amikor ok nem magukra koncentralnak igazabol, hanem a vilagra. Mert nincs semmilyen elorelepes, ha nincs kozos elorelepes is ezzel egyutt. Erted, nemcsak az ego a fontos, hanem a kozosseg is, es ha segited mas karmajat, nagyon sok kozos jo karmat szulsz vele.


Most komolyan, szerintem emellett annyira eltorpul az, hogy valaki csak arra varjon, hogy a masik elvaljon es hagyja ott a csaladjat, hiszen, ha olvastad a szoveget, amit linkeltel, olvastad azt is, hogy az ikerlelkek baratkent is (vagyis szex es szerelem nelkul is) egyesulhetnek, a szinkronizacio letrejon. Az a lang, energia, amirol a szoveg is ir, igy is termelodik. Nemcsak ugy lehetnek egyutt, hogy szexelniuk kell. De termeszetesen, ha szinglikent es olyan korukent talakoznak, ami erre lehetoseget ad, lesz is szex.

304. riella34 (válaszként erre: 303. - Gribedli***)
2014. ápr. 7. 18:27

Vannak kivételek.

[link]

303. gribedli*** (válaszként erre: 299. - Riella34)
2014. ápr. 6. 23:23

Szep, amiket itt leirtal, hogy milyen kozos vonasok, kozos tortenesek vannak de amikor 2 ikerlang osszetalalkozik, nem kell elhagynia egyikuknek sem senkit a masik miatt.


Egy ikerlang nem gazol at senkin, hogy egyutt lehessen az ikerlang parjaval. Ezert azt mondom, hogy ha ugy ismertetek volna meg egymast, hogy mindketten fuggetlenek vagytok, akkor nem lenne az a csunya paca az egeszen, hogy neki ott kell hagynia a masikat, hogy egyutt legyen veled. Es lam, nem is bir elszakadni tole mert mindez a karma torvenye ellen lenne.


Viszont nagyon jo pelda ez is egy karmikus talalkozasra mert altala sikerult megertened a ferjedet, azt is, hogy hol hibaztal a te hazassagodban, ezert mimdent osszevetve akkor is egy pozitiv talalkozas ez az egesz. Persze, ha nem sikerul neki tisztaznia az o felesegevel es negativ erzelmekkel valnak el, az car ugy a kesobbiekben is.

302. 66112ea05a (válaszként erre: 301. - 9f1a0fd4cd)
2014. márc. 21. 21:13

"Gondoltam rákérdezek, megmondtam a nevét és azt mondta, hogy nekem Ő az ikerlángom, de én Ő neki nem én vagyok. "


Erre az "okos"-ra. Aki egy ilyet nyögött neked.Egyszerűen hazudott.

301. 9f1a0fd4cd (válaszként erre: 300. - 66112ea05a)
2014. márc. 21. 09:58

Szia!


Már melyik embernek?

A látóra gondolsz, akit írtam?

300. 66112ea05a (válaszként erre: 298. - 9f1a0fd4cd)
2014. márc. 19. 15:58
Ennek az embernek ne higyj semmit amit mond. Becsap.
2014. márc. 16. 11:56

Sziasztok! Nem tudom jár e még erre valaki, de gondoltam, megosztom veletek az én tapasztalataimat.

2012. július végén egy nyaralás után, mint derült égből a villámcsapás úgy ért amikor 15 év házasság után 4 gyerekkel a férjem úgy döntött elhagy minket. Szeptemberben el is költözött. Én a poklot jártam át, nem értettem, hogy történhetett ez, kerestem a választ mindenre, mert magyarázatot nem kaptam, csak azt hogy neki el kell mennie, nem teszi tönkre az életét. ( egy nála jóval fiatalabb nővel jött össze, akit ismerek, én voltam és a férjem a főnöke.) Fel nem bírtam fogni hogy hogy a fenében tudja a családját otthagyni, nem törődve a négy gyerekkel, a legkisebb 3 éves volt akkor. Nem értettem. Az első 3-4 hónap maga volt a pokol, bevallom egyszer még az is megfordult a fejemben, hogy nem csinálom tovább, mert nem bírom, de aztán decemberben megráztam magam, tudtam mi az amiben változnom kell, úgy külsőleg mint belsőleg. Hihetetlen gyorsan elkezdtem fejlődni, rengeteget tanultam, agykontrolloztam, vonzástörvénye, minden, ami csak ezzel kapcsolatos.

El is költöztem a családi házunkból a gyerekekkel, aztán szilveszterkor hazajöttem egyedül szilveszterezni, gyerekek apjuknál voltak, én anyuval és nővéremékkel. Kint voltunk a szomszédokkal. Ekkor még az égvilágon semmit nem sejtettem.

Visszaköltöztünk 2013 januárban, egyik pillanatról a másikra. Akkor már rengeteg változáson mentem keresztül, de még azt nem mondhattam el hogy jól vagyok teljesen, hogy is lehettem volna, hisz még alig telt el félév. De alakultam, nagyon gyorsan. Mintha én lennék, de még sem. Egy teljesen új ember lettem. Aztán észrevettem, hogy egy szomszéd facen elkezdte likolgatni a fotóimat, amiket feltettem. Mindig szimpatikus volt nekem, de mint férfira nem néztem, csak, mint egy szomszédra . Egyik éjjel azt álmodtam, ami inkább üzenet féle álom volt, hogy állt velem szemben ő, és azt mondta nekem hogy elakarok válni a feleségemtől és téged akarlak, szeretlek téged. Egyszerűen nem értettem hogy ez most mi. Aztán augusztus elején egyszer oda jött hozzám a fiával kint a kertbe, és rám nézett én őrá, és teljesen kész voltam, az a szívig hatoló pillantás, szikra. Csak annyit kérdezett, hogy vagyok, mi van velünk. Én mondtam remekül vagyok, akkor már úgy is éreztem, tényleg nagyon jól voltam és ez látszott is rajtam. Majd odajött a felesége és el is mentek. Akkor este úgy éreztem muszáj írnom neki. Jó ürügy volt, hogy a sógoromtól autókat kérdezgetett,én meg megkérdeztem, hogy sikerült e találni valami autót. Onnantól kezdve éjszakákat beszélgettünk, hajnal 3-4-ig, nappal szintén rengeteget. Úgy éreztük hogy ezer éve ismerjük egymást, olyan benső titkunkat érzéseinket mondtuk el egymásnak amiket soha senkinek sem. Mondta is többször, hogy úgy érzi én vissza adtam az életkedvét, velem meg áll az idő, bearanyoztam neki az életét, elmondta hogy szilveszter óta gondol rám, hogy mindig is nagyon rendesnek és hozzá közel állónnak érzett engem, aki nagyon szimpatikus volt neki, annak ellenére, hogy 5 éve élünk egymás mellett de soha két szónál többet nem váltottunk.

Amikor meglátjuk egymást szinte beleremegünk, az a nézés, mindennél többet elárul mindkettőnknek, erről nem lehet azt mondani hogy csak egy sima szerelem, ez annál sokkal több. Nem tudunk egymás nélkül meglenni, de nem csak fizikai értelemben, hanem lelkiekben. Mindkettőnknek szüksége van a másikra. De ami nagyon lényeges, hogy egymás tükrei vagyunk. Gyakorlatilag náluk az ő házasságában ugyan az megy vége ami az enyémben ment végbe, és ez tőlem totál független. Annyira hihetetlen az egész. Ugyan úgy történik. Mi tavaly augusztusban kezdtünk el beszélgetni ugye, az én házasságomban a férjem azt megelőző évben ment el, én nem kaptam a férjemtől elég szeretetet nem figyelt rám. A z ő felesége nem szereti őt, állandóan veszekednek, bántja őt szóval, az ő felesége pánik beteg, én már kigyógyultam belőle. Az én férjem 2012 júniusban ment el osztálytalálkozóra, neki is mostanában lesz majd. Mi is elmentünk wellnesezni mielőtt elhagyott a férjem, ők most voltak, mi még elmentünk egyszer nyaralni is. Hát nem tudom náluk ez bekövetkezik e. De azt gondolom, hogy igen, mert minden ugyan úgy történik az idő pontok is, csak eltolva az évek, én ennyivel előrébb járok mint ő. Rengeteget tanulunk egymástól, én is tőle, ő pedig tőlem. Nem tudunk elszakadni egymástól, próbáltuk már hogy megszakítjuk a kapcsolatot mert a feleségének szeretett volna adni még esélyt, de egy hónap múlva újra keresett. Azt mondta tejesen rabul ejtettem, nem tud tőlem elszakadni. Olyan mintha én segítenék neki abban, hogy ő eltudjon szakadni a feleségétől akitől már semmilyen szeretetet nem kap bármi féle próbálkozás ellenére sem. Hiába ülnek le megbeszélni, hogy ő mit szeretne, semmi, de semmi változás nincs köztük Én pedig választ kaptam arra, hogy a férjem miken ment keresztül mire eldöntötte, hogy elköltözik tőlünk, és innentől kezdve már nem haragudtam rá, hisz saját bőrömön tapasztaltam, megéltem pont ugyan azt, hogy a tükröt megkaptam, úgy hogy megismertem az ikerlángomat. Mert biztos vagyok benne hogy ő az. Gondolatban is érezzük egymást, van, hogy éjjel felébredek abban az időben, amikor ő szokott. Nappal is nagyon sokszor megérzem, amikor rám gondol, vagy amikor a feleségével veszekednek, akkor én is megélem pont ugyan azt a vergődést, rossz lelki állapotot.

Az én gyerekemmel úgy foglalkozik, mintha a saját fia lenne, ha meglátja, hogy kint vagyunk, ha csak egy percre is de már megy is oda hozzá, és vált vele egy pá szót, vagy focizik vele vagy kosarazik vele. És én is egész más szemmel nézek az ő gyerekeire, mikor meglátom őket melegség fog el irántuk és a gyerekek is érzik, mert rögtön jönnek oda hozzám.

Ugyan azokat szereti amiket én, ételekben, úgy issza a kávét ahogy én iszom, szereti a meleget, én is azt szeretem, azt mondta nem érti miért de elkezdett elegánsabban öltözködni, én elegánsan öltözködöm. Teljesen egyformák vagyunk, külsőleg nem mondanám, én alacsony barna hajú zöld szemű, ő meg magas szőkésbarna hajú kék szemű. És igen, ha az utcán meglátnám mint idegen abszolút ne lenne az esetem. De ő ő megfogott, teljesen, és tudom hogy mi már egyek leszünk valamikor.

Azt mondta a minap hogy úgy érzi csapdában van, mert szeretne elmenni otthonról, de ha összeomlik a felesége, akkor mi lesz a gyerekeivel. Hogyan lépjen így.

És amit én most elmúlt két alkalommal éreztem az meg szinte érthetetlen, de még is. Egyik nap amikor össze futottunk kint akkor amikor megláttuk egymást csak egymásra néztünk és olyankor megáll körülöttünk minden szó szerint, csak nézzük egymást, de olyan mintha magamat látnám. Szabályosan beleszédültem, és még utána sokáig szédültem. Aztán egy másik alkalommal szintén kint voltunk, egy másik szomszéddal, amikor ő jött haza megint egymásra néztünk, és teljesen kikapcsoltam agyilag mintha nem lennék a testemben, nem bírtam megszólalni, szintén csak néztük egymást. Egy pillanat volt az egész, de, még akivel beszélgettem is megjegyezte, hogy mi történt velem, csak annyit tudtam kinyögni, hogy csak elgondolkoztam.

Nincs köztünk féltékenység, csak a mély tisztelet, szeretet.

Hát ő az én ikerlángom, nem tudom mikor fog beteljesülni csak tippelni tudom kb augusztusra, minden úgy történik, ahogy az én életemben is történt annó.

2014. márc. 6. 10:48

Sziasztok! :)


Én már találkoztam az ikerlángommal az előző munkahelyemen.


Itt átolvastam pár dolgot és tényleg sok olyan hasonlóságot fedeztem fel, ami velem is megtörtént


Azért is írtam ide, mert tegnap voltam egy nőnél aki egy új módszert végez az Átalakítást, és hallottam róla, hogy ő látó is.

Meg tudja mondani ki az ikerlángom.

Gondoltam rákérdezek, megmondtam a nevét és azt mondta, hogy nekem Ő az ikerlángom, de én Ő neki nem én vagyok.


A nő azt mondta, hogy több ikerléng és duál pár van, de csak 1 lelkitárs.

Mindenhol meg csak azt írják, hogy az ikerléngból van 1.

Szóval nem igazán értettem miért mondja ezt.

De ha a szívemre hallgatok, akkor nem így érzem, hanem tényleg azt a valakit érzem ikerlángnak.


gribedli tényleg olyanokat írtál, amik tényleg így vannak vagy voltak velem is.

Szóval ezt is úgy érzem, hogy csak megerősítenek.


Ma már mindenki jósnak meg látónak hiszi magát.

Nem is lenne ezzel baj, csak nem kellene másokat félrevinni.

Nekem az eddig is többet mondott, amikor a szívemre hallgattam.


Jelenleg még nem vagyunk az ikerlángommal, most eltávolodtunk egymástól, itt tartunk.

De ha nem is leszek vele ebben az életemben párkapcsolatban, már megérte vele találkozni. :)

2013. nov. 10. 19:46
De hallottam olyanról, hogy van amikor egy életben az egyik csak szerető szerepben van, ezért egyik csak sérül, mert csak második lehet. Leket akaratlanul is, de csak árt egyik a másiknak, de lehet csak tanulniuk kell ebből, azért kapták ezt s szerepüket. A youtube-on van egy videó, erről hosszasabban beszélnek róla.
296. gribedli*** (válaszként erre: 295. - F6f8af8a28)
2013. nov. 4. 11:33

Nem, az ikerlángok nem ártanak egymásnak. De van olyan, hogy összesodorja az élet őket nagyon korán, mert egy olyan közös feladat vár rájuk, amit csak együtt végezhetnek el.


Ez rendszerint olyan feladat, ami nem kettejüket érinti, hanem az emberiségért tett dolog. Tehát valami nagy, emberiség közös karmájának megoldása, ahol arra van szükség, hogy ők harmóniában egymással, nagy tetteket vigyenek véghez. Tudom, ez nagyon plátóian hangzik, és lehet, hogy az is, de van sok önkéntes orvos, tudós, közös ügyért élő művész, vagy "egyszerű" foglalkozású önkéntes, aki nem saját magát teszi előtérbe, hanem az emberiséget, és egy kisebb csoda, amikor 2 ilyen ember összetalálkozik:) Mivel ez nem mindig a fiatalok sajátsága, ezért ritkább fiatal(emberileg fiatal) ikerlángok egyesülése, mint idősebbeké. De attól, hogy ritka, nem lehetetlen, és van rá példa.


Az ikerlángok célja túlmutat egy snassz, jó kis párkapcsolaton. Az csak egy része, de túlmutat ezen.

2013. nov. 4. 11:11
Sziasztok! Olyan lehetséges, hogy a 2 ikerlángnak egymással is van karmikus dolga? Szóval nem csak külön-külön ,hanem egymás között is le kell dolgozniuk még valamit? Mert ha egyik ártott a másiknak még előző életében, akkor ez is meglehet nem?
294. Böbica (válaszként erre: 291. - Gribedli***)
2013. okt. 30. 12:37

Igen...ezzel teljesen egyetértek! Ő hagyta ezt...én soha!! Az elmúlt évek alatt viszont úgy érzem,hatalmas változáson esett át,ezért is jött el szerintem éppen most az ideje annak,hogy beszélgessünk. Természetesen én is változtam...változom...átértékeltem dolgokat...!

Ennyivel tartozunk magunknak négy év után. :)

2013. okt. 30. 12:37
Mik vannak:-) Én akkor biztosan találkoztam, nekem a mostani kapcsolatomban a Szerelmem a nagyon nagy Ő.:-)
2013. okt. 30. 12:35
Mi az az ikerláng? ( most olvasom csak az elejét)
291. gribedli*** (válaszként erre: 288. - Böbica)
2013. okt. 30. 12:32

Igazából a külsősök csak akkor tudnak beleavatkozni 2 ember között zajló dolgokba, ha a 2 ember közül valamelyik hagyja ezt, mert nyilván tudat alatt egyetért. Ezért nem lehet annyira a külsősöket hibáztatni, inkább valamelyikőtök a gyengébb láncszem volt. Ez mindenféle félreértésekre is vonatkozik. Nincs félreértés, ha ti egy hullámhosszon vagytok, a többiek nem érnek fel arra a hullámhosszra, szóval keverni ott nem tudnak.


A beszélgetés kijár, úgyhogy nagyon szorítok, hogy tisztázzátok:)

290. gribedli*** (válaszként erre: 289. - Böbica)
2013. okt. 30. 12:30
Ez bölcs gondolat:)
289. Böbica
2013. okt. 30. 12:29
Ha egymás mellett döntenénk...ha úgy éreznénk,adunk egy esélyt a kapcsolatunknak...akkor pedig természetesen ebbe én is úgy mennék bele,ha az előzőt lezártam.
288. Böbica (válaszként erre: 287. - Gribedli***)
2013. okt. 30. 12:27
Én soha nem titkoltam el itthon semmit! A párom tisztában van ennek a férfinak a létezésével,arról is tud,hogy találkozom vele. És ezt nem azért teszem,mert arra vágyom,hogy legyen köztünk valami,én tiszteletben tartottam akkor is az ő döntését,és most is! A mi esetünk eléggé bonyolult...és azért akarok vele leülni beszélgetni,mert sosem tudtuk tisztázni az egykori félreértéseket.Mindketten csalódásként éltük meg,de ő is félreértett dolgokat,és én is. (Az is hozzá tartozik a történethez,hogy voltak a közelünkben "jóindulatú" emberek,akik rásegítettek,hogy így alakuljon a kapcsolatunk.) Felnőtt emberek vagyunk,azt hiszem ez a megfelelő módja annak,hogy tisztázzuk a problémákat.Szemtől-szembe elmondom,én,hogy látom....és ő is megteheti ugyanezt.
287. gribedli*** (válaszként erre: 286. - Böbica)
2013. okt. 30. 12:17

És mit szeretnél neki elmondani? Mert ő már kezdetekben kijelentette, hogy férjes nővel nem kezd. 2 lehetőséged van, lezárod a mostanit és utána beszélsz vele, ahogy esik úgy puffan, vagy nem zárod le a mostanit, de megbántod ezzel a mostani partneredet és ha végül mégsem jön össze a másikkal, akkor bármelyik utat választod, te szívsz.


Volt egy előző leírás, mindjárt visszaolvasom, kitől, akinek sikerült megmaradni barátnak. De ők munka közben sem veszekedtek, nem gyűlölték meg egymást és a lány elmondta a barátjának is otthon, hogy miről van szó. Tudom, ez is bánthatja a másikat, de őszinte megoldásnak tartom, amolyan félmegoldás, nem bántotta meg szándékosan a barátját, csak elmondta, hogy van ez a munkahelyi barátság, amit így és így lát. Valahol ezzel nem gázolt bele senkinek az érzelmeibe, vagy nem direkt, a lehető legkíméletesebb utat választotta (a karma szerint nagyon fontos az indíték, maga a karma szó is indítékot, szándékot jelent). Így is lehet. Miután beszéltél az illetővel, gondolkozz el ezen! Nem léphet közbe senki, hogy ne csinálj hülyeséget, ez a te életed, csak utólag gondolkozz majd el ezen, hátha segít.

286. Böbica (válaszként erre: 285. - Gribedli***)
2013. okt. 30. 11:54

Értem! :)

Bárhogy is nevezzük...egy dolgot biztosan tudok,azóta,hogy megpillantottam őt: dolgom van vele!! A legnagyobb boldogságot,és a legnagyobb fájdalmat is tőle kaptam az életemben. Most már belefáradtam...és csak azt tudom,hogy Vele vagy nélküle,de nyugodtan szeretnék élni.Rengeteg kérdés van még bennem....és tenni fogok érte,hogy megértsem a miérteket.Segítség nélkül nem fog menni,azt is tudom!

Úgy alakult,hogy már ma este leülök vele beszélgetni...most nagyon határozott vagyok...remélem ez akkor is így marad,ha ott lesz újra velem szemben.

285. gribedli*** (válaszként erre: 284. - Böbica)
2013. okt. 30. 10:11

Szerintem ez a megfogalmazás egy kicsit félreérthető. Mert ezeket a harcokat, amiket leírsz, nem az ikerlángoddal folytatod, hanem a saját életedben, egy folyamat, amikor rendet raksz, fejlődsz, megérsz a találkozásra. Csak akkor fogsz vele összetalálkozni, ha benned és benne is már béke van, és mindketten megoldottátok a saját problémáitokat (amik, utólag elmesélve egymásnak, lehetnek hasonlóak, hogy ja, veled is ez történt, velem is, stb.)


Az ikerlángoddal nem egyesülhetsz úgy, hogy ezt másokon átgázolva teszed, vagy pl. megcsalod a férjedet, feleségedet, barátot, barátnőt. Ezért ezt kifogásként nem lehet használni. Ha valakit meg kell bántanod emiatt, akkor nem az ikerlángodról beszélünk, hanem egy karmikus kapcsolatról, lelkitársnak is hívják, mindegy, ezek szavak, nem az ikerláng.


Amivel számolnod kell ilyenkor, hogy minden tettnek van egy következménye, szóval ha úgy történik köztetek valami, hogy az megsért másokat, akkor annak is lesznek rátok nézve következményei. A helyzetet nem kerülheted ki. De te vagy a döntőbíró, hogy hagyod, hogy lejátszátok vagy sem. Ami utána lesz, az egy olyan élmény, jó vagy rossz, ami után soha sem leszel a régi, de mindenképpen tanulsz az esetből. De ő is. Ezek a karmikus szituációk jellemzői.


Míg az ikerláng, ellenkezőleg, két, már kiteljesedett ember egyesülése, akik az életükben már eldolgozták a kilógó szálakat, nincsenek elrendezni való dolgaik, mindketten révbe értek a másik nélkül is, külön-külön is béke van bennük és rendszerint mire összetalálkoznak, már nem hagyják el egymást soha.


És rengeteg ikerláng nem találkozik, mert így választottak. Egyébként ilyenkor is van egy fonal, ami összetartja őket, ugyanazokon az élményeken mennek keresztül:)

284. Böbica (válaszként erre: 283. - Gribedli***)
2013. okt. 30. 09:25

Köszönöm a válaszod! Igen,érzem,hogy dolgom van vele. És 4 év után-tegnap végre eljutottunk addig,hogy sikerült megbeszélnünk egy találkozót.Holnap délelőtt újra látom őt,hihetetlen izgalom van bennem,öröm és félelem egyszerre.

Egyébként ez indított el abban,hogy kicsit jobban utána járjak ezeknek a dolgoknak...

""A hagyomány szerint az Örök Ember félbetört lényei vagyunk.Férfivá és Nővé törött az egyetlen Egész.De ne hidd,hogy a Másik Feleddel való találkozás a beteljesült harmónia.Sőt!

A legnagyobb feszültség lehet közöttetek.

Dráma,véres küzdelem,őrült háborúság.

Senkivel olyan nagy csatát nem tudunk vívni,mint a Másik Felünkkel.Nem véletlenül törtünk ketté és taszítottuk el egymást valaha.És nem véletlenül pörgünk egymás nélkül térben-időben,sok-sok életen át.Zuhanunk és emelkedünk a sorsösvényben.

Küzdünk félbetörötten is Önmagunkkal,egymás démonával,harcolunk a külső és belső sötét erőinkkel,s közben mégis sejtjük a Másikban,hogy: Te...Te igen Te vagy Én!Az nem lehet,hogy ne sejtsük,mert egyek voltunk ...és leszünk...és vagyunk talán,a gyűlöletben is.Fölemeljük egymást és le is tudjuk rántani.S aki feljebb van,annak vissza kell jönni Társáért,ha kell a pokol tüzébe is és vinni,cipelni magával fölfelé,mert egy vele.

Örökös harc van köztük.Vad fájdalom és mérhetetlen boldogság.Gyilkos harag és könnyes megbocsátás. Sebesülés és gyors gyógyulás.Mi tartja össze ezt a két embert?Miért nem menekülnek egymástól?

Azért,mert összetartoznak.Ha szellemi szemmel látsz,a szikrázó nagy drámát néha többre értékeled,mint az oly nagyon vágyott harmóniát."

283. gribedli*** (válaszként erre: 282. - Böbica)
2013. okt. 29. 12:45

Szia, szerintem nem az ikerlángod, több okból is, mert már korábban leírtam, mit gondolok erről, de egy nagyon fontos karmikus kapcsolat.


Ami megkülönbözteti az ikerlángot és a karmikus kapcsolatot, karmikus társat, hogy az ikerlánggal nem fogsz veszekedni, és nem ismered meg olyan kontesztusban, hogy valamelyikőtök még kapcsolatban van. Csak mint független emberek, álltok egymás előtt. Ha kapcsolatban is vagytok mindketten, akkor sem szenvedős a dolog, hanem tiszta barátság, nem harc egymás ellen. A gyűlölet, vagy harc, vagy bármilyen görcsös érzelem (szereted, de erőlködsz, hogy gyűlöld, mert fáj, hogy nem lehet a tied) semmiképpen nem fér bele, mert egyek vagytok.


A karmikus kapcsolatba pedig nagyon is! Oda nagyon is passzol az eset amit leírtál, nagyon erős vonzerő az elején, mert máskülönben senki nem megy a vesztébe, ha tudja, hogy az a veszte, ha tudja, hogy szenvedni fog attól az embertől. Ezért kell az, hogy vonzódj hozzá nagyon, így önként cseppensz bele a dologba, szinte saját akaratodból. Másrészt jól gondolod, egyáltalán nem véletlen a találkozás és mindketten tanulnotok kell a másiktól valamit. Akkor lesz vége, ha megtanultátok a leckét:) A karmikus találkozások kellenek az életünkbe, attól, hogy nem ikerláng, semmivel sem kevésbé fontos, nagyon kellenek, mert így tudtok csak eljutni egy-egy olyan pontra a személyiségfejlődésben, ami ennek a találkozásnak a célja, célja volt.


Minél érettebb vagy most, minél jobban nem harcolsz az élmény ellen, de megpróbálod kideríteni, miért is keveredtetek össze, annál kevesebb szenvedéssel megúszod és annál hamarabb lezárul a kapcsolat, amikor a feladatot megoldottátok mindketten. Érdekes, hogy elkezdted kutatni a jelenséget, mert ez is annak a jele, hogy tudatosabb vagy, érdekel a téma, mert meg szeretnéd oldani. Te is érzed, hogy dolgod van vele:)

282. Böbica
2013. okt. 29. 12:21

Sziasztok!

A napokban kezdtem el olvasgatni az ikerlélek fogalmáról.Így találtalak meg titeket.Nem tudom,hogy én őt "találtam-e meg"...de biztosan nem véletlenül érzek úgy,ahogy.Több,mint négy éve ismerem...akkor kerültem a jelenlegi munkahelyemre,ahol ő vezető beosztásban dolgozott.Megláttam,semmit sem tudtam róla,még a nevét sem,de valami hihetetlen erővel vonzott hozzá.Csak azt éreztem,hogy meg kell ismernem,mert közöm van hozzá!Egyetlen szót sem váltottunk hosszú hónapokon keresztül,mégis mindig úgy gondoltam rá,mint egy nagyon értékes emberre.Nyolc hónapja dolgoztam a cégnél,mikor úgy alakult,hogy egy szombati túlórás napon végre szóba elegyedtünk.Akkor elindult valami.Mindketten barátságként kezeltük,de bennem több volt,és tudom,hogy benne is!Én házasságban éltem(élek)ezt el is mondtam neki már az elején,ő pedig akkor értésemre is adta,hogy szóba sem jöhetnek nála olyan nők,akik kapcsolatban élnek.Megértettem,elfogadtam.De nagyon szenvedtem,mert szerelmes voltam belé.Minden pillanatban rá gondoltam.Rengeteget beszélgettünk,nemcsak munka közben,de utána is.Kerestük egymást telefonon,sms-ek hada,levelezések...!Két hónapig tartott,majd váratlanul,hirtelen ellökött magától.A mai napig sem tudom pontosan az okát.Csúnyán eldurvult a kapcsolatunk,annyira,hogy már képtelenek voltunk együtt dolgozni.Végül ő ment el...!Megszakadt a szívem!Próbáltam vele felvenni a kapcsolatot,mert tudni akartam,mi vezetett idáig...hol reagált a megkeresésemre,hol nem...mindenesetre jobb nem lett a helyzet.Másfél év után most újra "itt van". De nagyon komoly harcokat vívunk egymással.Ez az ember már olyan sokat tett azért,hogy gyűlöljem őt...mégis...még csak haragudni sem tudok rá!Egyszerűen nem tudom elképzelni nélküle az életemet!És csak az jár a fejemben,hogy ez nem lehet véletlen...nem lehet az,hiszen az első pillanattól kezdve vonzódom hozzá,és közel érzem magamhoz. Próbáltam elengedni,de nem megy...és ha őszinte akarok lenni,nem is akarom!Azt érzem,hogy dolgom van vele. Bocsánat,hogy ilyen hosszan sikerült leírnom,bár ez még így is csak töredéke a történetnek. Mit gondoltok,mi közöm lehet ehhez az emberhez??

281. Szonmi (válaszként erre: 277. - F6f8af8a28)
2013. szept. 26. 17:51
Ne mondj ilyet! Senki sem csúnya, különben is a külsőnk csak burok...mindenki gyönyörű :) Az én (feltehetően) ikerlángom is nagyon hasonlított rám. Egyszerre gesztikuláltunk ugyanúgy,egyszerre ittunk, mozogtunk, gondoltunk dolgokra stb. No meg a külső is hasonló volt. Tükörkép :)
280. Szonmi
2013. szept. 26. 17:49
Nagyon érdekes, hogy mindenkinek elkell Őt engednie...most valahogy ez globális...és igen tényleg nem tehetünk mást, most ez az egy perspektíva volt adott. Sajnos sorra jönnek olyan dolgok (nem csak vele kapcsolatban) amitől azóta szenvednem kell...nem lett jobb.
279. Hóemberke (válaszként erre: 278. - F6f8af8a28)
2013. szept. 25. 22:22
Ez egy nagyon jó kérdés... valamiért így kell lennie! De általában a körülmények nem engedik, hogy együtt legyünk velük.
2013. szept. 25. 18:15

Amúgy én sem értem, ha már megtaláltátok, miért vagy hogy tudtátok elengedni? :)

Nem lett volna jobb leélni vele az életeteket? Mint vágyodni egy életen át arra, hogy visszajön?

Ha visszajön?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook