Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Akik már találkoztak az ikerlángjukkal... fórum

Akik már találkoztak az ikerlángjukkal... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2013. júl. 23. 21:02
Nekem egyszer volt egy álmom és valaki mondta,hogyan hívják majd a párom, persze lehet az nem az ikerlángom. Angol nevet mondott. Voltam ** utaztatáson és kiderült előző életemben Angliában éltem, lehet akkor őt úgy hívták. :)

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
216. f6f8af8a28 (válaszként erre: 215. - Nuray)
2013. júl. 23. 20:56
Szia! Honnan tudod, hogy ő az ikerlángod? Ki mondta ,hogy előző életeitekben együtt voltatok?
215. Nuray
2013. júl. 23. 19:00
Sziasztok :) Én is találkoztam vele :) Bár nem egyszerű kapcsolat az biztos :) Sokszor, sok előző életünkbe együtt voltunk, hol így, hol úgy, most barátok vagyunk :)
2013. júl. 23. 18:38
Olvastam valahol, hogy már nincs több leszületésünk. Ha ebben az életemben nem találkozunk, akkor mi lesz?
2013. júl. 23. 18:36

Ezt most találtam.


Ikerláng találkozás lépcsőfokai:


1. FELISMERÉS ÉS ÁTMENETI/IDEIGLENES SPIRITUÁLIS FELÉBREDÉS

2. PRÓBA

3. KRÍZIS

4. ELTÁVOLODÁS

5. MEGADÁS/ÁTADÁS

6. ÖNMEGVALÓSÍTÁS/RAGYOGÁS/MEGVILÁGOSODÁS

7. HARMONIZÁCIÓ

212. f758a7200f (válaszként erre: 211. - Hóemberke)
2013. júl. 22. 19:18

Erre nem tudok válaszolni:)


Engem is nagyon érdekel a téma, csak nem szoktam rajta annyira kattogni, hogy ki az. Mivel tudom már, hogy végülis nem ettől élek vagy halok, teljesen mindegy, hol van az ikerlángom, nekem elég annyit remélni, hogy jól van:DDDD


Sokkal nehezebben boldogulok pl. a karmikus feladataimmal, mert az istennek sem értem meg sokszor, hogy ebből vagy abból most mit kellett volna tanulnom, esetleg, hogy mi lenne a helyes, hogy egy-egy adott szituáció ne ismétlődjön meg. Mármint, ha elsajátítottam az adott leckét és jól, elvileg egy ideig a "karma" békén hagy.


Utólag, ha nagyon hasonló szitukat élek, mindig a homlokomra csapok, hogy jó, bacca meg, akkor a múltkor nem jól csináltam, most megint mi a franc dolgom van vele, olyan ez, mint egy hülye tetrisz-játék:D

2013. júl. 22. 14:54

Nagyon szépen leírtad ezeket! :)


Én folyamatosan győzködöm magamat arról, hogy Ő talán nem az ikerlángom. De minden nap találok bizonyítékot az ellenkezőjére. Ezek talán belső hangok, napról napra tisztul a kép ezzel kapcsolatban. Ma pl. arra jöttem rá hirtelen, hogy szinte egy időben kerültünk egy bizonyos munkahelyre, mindketten azóta is ott dolgozunk, két különböző munkahely! Amikor megismertük egymást, mindketten imádtuk a munkánkat, azt, amit csináltunk, szóval jó volt. Aztán más munkakörbe kerültünk. Ő ott, én itt. Olyan munkakörbe, ami gép előtt csücsülős, unalmas, kimutatások, számok bogarászása, kapcsolattartások ezzel, azzal, szóval elég hasonló. És mindketten utáljuk. Sőt!!! Mindketten kaptunk egy szemétkedő főnököt, aki elszívja az energiánkat. Jó, én most egy ideje már itthon vagyok a kicsikkel, ő még szenved ebben a légkörben.


A lényeg! Mindketten Mindig szinte egy időben ugyanazokat a terheket, ugyanazt kapjuk az univerzumtól! És így mindig együtt tudunk érzeni. Egyformán látjuk a világot. De miért??? Ha nem Ő az ikerlángom, akkor miért? Egyre nyilvánvalóbb, hogy Ő lesz az, már csak kérdés, hogyan alakul az életünk. Külön, de mégis együtt, vagy teljesen együtt, és akkor leszünk igazán hatalmasak az alkotásban, és talán felkerülünk végre oda, ahova mindig is szerettünk volna jutni. Az apukáink mindig megkérdezték, hogy mikor. Talán most odafentről segítenek minket. :)

2013. júl. 22. 09:35

Bocs, nem tudom mennyire volt ertheto, szoval az ikerlang nem lehet csaladtagod, mert ha esetleg a lelkeitek ugy dontenek, hogy lesz szex is, ez ellentmondana a karma mas szabalyainak, tehat biztos lehetsz benne, hogy az ikerlang egy ellenkezo nemu valaki akivel lehet szex is es szerelem is, tulajdonkeppem 1 leleknek a noi es ferfi fele de mindkettoben harmoniaban kell lennie a noi es ferfi tulajdonsagoknak mert ha hiszunk a lelekvandorlasban, ugye nem mindig szuletsz ugyanolyan nemukent.


Ha nem hiszel a lelekvandorlasban, akkor sem ugy kell tekinteni az emberre, hogy csak no vagy csak ferfi, hanem noi testben harmonikus noi es ferfi szemelyisegvonasok, valamint ferfi testben harmonikus ferfi es noi vonasok. Ez nem kulsosegekben latszik, nem arrol van szo, hogy egy no ne oltozzon noiesen vagy ilyesmi hanem olyanok hogy pl egy adott szituacioban tud-e alarandelten vagy vezerkent viselkedni, esetleg egy ferfi kepes-e gyerekeinek olyan biztonsagot nyujtani mint egy anya hasonlokeppen stb. stb. Vagy hogy felmeri-e vki a nemek egyenloseget, szolidaris-e, mennyire tekinti ellensegnek az ellenkezo nemet illetve mennyire harmonikus a viszonya veluk.


Ezek inkabb megnyilvanulasok es nem kulsosegek. Kell egy egyensuly. Hogy ehhez te milyen kulsot valasztasz (extra noieset vagy androgint vagy ferfikent egy macho kulsot) az is rajtad mulik, nem befolyasolja, nem kell ahhoz nadrag, hogy vki tudjon iranyitani, nem tom ertheto-e, es izomagyu ferfi is lehet hazias ferfi, nem lesz tole kevesbe ferfias:)

209. f758a7200f (válaszként erre: 207. - Grizus)
2013. júl. 22. 08:57

Grizus,,nem neztem meg a videokat amit linkeltek, hogy ott hogy magyarazzak el, leirom azt a magyarazatot ami a leggyakoribb, a legtobb helyen ehhez hasonloan irjak le:


Kezdem ott, hogy hus-ver testben elunk de az egesz vilagunk alapja egy energia, pl tudod, hogy az atomban elektronok mozognak de nem tudod, hogy miert mozognak. Van szived, de mitol dobog? Ettol az energiatol, ami bennunk van.

A lelek is egy energia, ami a testedet elettel tolti meg, ha nincs lelked, halott vagy.


Ikerlang: egy lelek. Azert kell kettevalnia mert 1 test nem birja el ezt a hatalmas energiat, elegne tole, hiszen csak hus-ver, ezert ahhoz, hogy emberi tapasztalatokat gyujtson a lelek, kette kell valnia, egy testben megvalosithatatlan.


Ellenseged nem lehet, mert o is te vagy, szoval abszolut egyek vagytok:) mondhatod szerelemnek, de nem mindig szex a vege. Viszont nem lehet a gyereked vagy apad, anyad, stb. Az ikerlang egy ellenkezo nemu ember (es nem lehet allati formaban sem).


Karmikus tars: az ikerlangnal egy fokkal alacsonyabb rendu kapcsolat mert ok annyiban tarsaid, hogy egyutt szulettek meg a lelkeitek de nem vagytok egyek, ok masik lelkek akikkel dolgod van az eletben. Lehet szerelmed, tanarod, szulod, rokonod, allat is lehet, gyermeked. Ilyen karmikus tarsbol van 10(te vagy a 12. es az ikerlangod a 11.) tehat egy csapatnyi lelekrol van szo, meghatarozott karmikus feladatod van veluk. A karmikus tars mindig kitunik a tobbi eletelmenyed kozul mert eleted legfontosabb pontjait kiseri vegig. Pl karmikus tars lehet a gyilkosnak az aldozata is. De egy tanar/tanitvany is. Lenyeg, hogy miutan elvegeztetek ezt a feladatot, mindketten valtoztok, nem lesztek soha tobbet a regi, vannak fajdalmas dolgok is, de mindketten ellenkezoi vagytok a masiknak es ellenkezo feladat var ratok tehat elkerulhetetlen az osszeutkozes, legtobbszor nem egy bekes kapcsolat, de tanulsz belole.


Kiserolelek vagy lelektars: ez a harmadik csoport, oket sokfelekeppen nevezik, es sokan vannak. Veluk is dolgod van mert vegigkiseritek egymas eletet akar rovid vagy hosszu kapcsolatok ezek de toluk is tanulsz valamit, legtobbszor sem tul rossz, sem tul jo vagyis veluk pl kiepithetsz harmonikus viszonyt is vagy semlegeset, az elethez valo hozzaallasodtol fugg. Nagyszeru hazassagok is lehetnek egy kiserolelekkel vagy orok baratsagok stb. Lehet vele jo a szex, lehet vele romantikus a szerelem, elhetsz vele 50 evig is, nem az ikerlangod de eltengodtok egymas mellett akar boldogan:))))


Ezekbol is lehet olyan 100 lelkecske, szoval osszefutsz veluk mindenkeppen.


Ha ebbol a szemszogbol nezed, vilagos, hogy nem kotelezo talakozni az ikerlangoddal (hiszen van egy kapocs, nem vagytok egyedul es lehet, hogy a lelkeitek ugy dontottek, nem taliztok), nem lesz belole tragedia es nem is tudod eroltetni. Viszont a legfontosabb feladatok meg ugyis eled kerulnek karmikus kapcsolatok formajaban, nem tudsz elfutni a lecke elol. Masreszt a 3.tipussal, a kiserolelkekkel is nagyon boldog lehetsz, kintunik az egeszbol, hogy rajtad, csakis rajtad all, hogy mit csinalsz, hogy boldogulsz a parkapcsolatokban

2013. júl. 22. 08:16
Ebben a videóban részletesen elmondják az ikerláng jelentését [link]
207. grizus
2013. júl. 22. 05:03
Mi az az ikerláng? Csak nagy szerelem lehet, vagy barát is, vagy példakép, mester, vagy aki rádöbbent a hibáimra, szembesít, tehát akár ellenség is? Mi az pontosan? Köszi.
2013. júl. 22. 00:41

Hát, most jöttem rá még valamire! 8-9 évvel ezelőtt is írtam. Egy dalszövegben előre megírtam. Volt két angol nyelvű dal, aminek soha nem tudtam, honnan jött a szövege, elég titokzatosak és különlegesek. Pedig én írtam őket!

Egyik sor így hangzik:


"Rise with me above

And cross the time in sea of love"


Emelkedj felül velem

Szeljük át az időt a szerelem tengerén...


A felemelkedést írtam meg közel 10 évvel ezelőtt, és ráadásul épp Róla. A dal közös gyermekünk...


Most kicsit elgondolkodom...

2013. júl. 22. 00:05
A lényeg, hogy néha persze gondolkodom, hogy valóban ő-e az Ikerlángom, egyáltalán tényleg van-e Ikerláng. De tudjátok, vannak tiszta pillanatai a tudatunknak, mostanában nekem elég gyakran, olyankor tisztán látom! Valahonnan belülről jön, és látom is Őt magam előtt! Mostanában valahonnan jönnek belőlem gondolatok, sőt, kész kerek mondatok, én okosságoknak hívom őket. Most ezeket írogatom le, és majd egyszer összerakom az egészet!
2013. júl. 21. 23:31
volt igen... 8-9 éve, azóta is nem tudjuk, hányadán állunk. még most sem...
203. f6f8af8a28 (válaszként erre: 200. - Hóemberke)
2013. júl. 21. 21:15
Szia! Köszönöm, így már meg tudom nézni. :) Azt megkérdezhetem ,hogy volt párkapcsolatod az ikerlángoddal a mostani életedben vagy csak plátói szerelem maradt? Lehet már leírtad, de olyan sok hozzászólás van.
2013. júl. 21. 19:16

Valamelyikőtök kérdezte, hogy honnan tudom, hogy ő a másik felem. Egyszerűen érzem őt. Nem a szívemben, annál sokkal mélyebben. Nem tudom körbeírni, egy versbe öntöttem az érzéseket. :)


Mert amit érzek, az tiszta, mint az ég a felhők felett

Mert amit érzek, belülről fakad, átjár, nem csupán képzet

Mert amit érzek, bentebb van még a szívnél is, és éget

Mert amit érzek, édes megnyugvás, hogy szerethetlek téged

Mert amit érzek, a tudás, hogy régen benned élek

Mert amit érzek, fel nem fogható, egyszerűen csak érzek

Mert amit érzek, erős, hatalma van a konok ész felett

Mert amit érzek, messzire sodor, s hozzám elhoz téged

201. Hóemberke (válaszként erre: 199. - 2dfcd669cb)
2013. júl. 21. 19:09
Igen, én is, köszönöm a linket! Azóta már többször is. :)
200. Hóemberke (válaszként erre: 197. - F6f8af8a28)
2013. júl. 21. 19:08

Szerintem nem hasonlít, vagyis nem tudom, hogy ez mennyire lehet igaz! Az enyém 10 év 5 hónappal fiatalabb nálam. Ami 10 éve még elég érdekes volt, most már nem számít, nem pörgök ezen. Én már nem!


Itt a link, ha nem működik, akkor üsd be youtube-ra, hogy Várakozás magazin 4. adása. Úgy meg fogod találni. :)

199. 2dfcd669cb (válaszként erre: 196. - Hóemberke)
2013. júl. 21. 18:55
Igen, így van! Örülök, hogy megnézted! :)
198. f6f8af8a28 (válaszként erre: 192. - F758a7200f)
2013. júl. 21. 16:47
Szia gribedli! Már meg akartam kérdezni ,hogy Neked van látnoki képességed?
197. f6f8af8a28 (válaszként erre: 196. - Hóemberke)
2013. júl. 21. 16:44

Nekem nem jön be a youtube oldal, egy másik címet tudnál adni? Megnézném a videót.


Azt hittem számít a kor és a külső ebben a témában, mert olvastam egy nő írta itt ,hogy akit a ikerlángjának hisz, az hasonlít rá és 1-2 évvel idősebb nála. Ezért kérdeztem. :)

196. Hóemberke (válaszként erre: 142. - 2dfcd669cb)
2013. júl. 21. 12:12
Megnéztem ezt az adást! Kirázott a hideg!!! Ebben minden benne van. Aki tudja, aki érzi, aki már átélte, és össze tudja rakni a képet, az érti is miről van szó....
195. Hóemberke (válaszként erre: 194. - Hóemberke)
2013. júl. 20. 22:07
Mármint a jelenlegi párkapcsolatomban...
2013. júl. 20. 15:27

Ezt ma okoskodtam, nálunk valahogy így történt...


Az embernek az a dolga az univerzumban, hogy fejlődjön. Hogy saját magát, saját személyiségét fejlessze az idők végezetéig. Nem születünk bölcsnek, a bölcsességet tanulni kell. Mindenkinek meg kell tapasztalnia dolgokat, amik arra ösztönöznek, hogy ne ragadjunk le egy bizonyos állapotban, fejlődjünk, amennyire csak lehet. A világ változik. Az a normális, ha benne az emberek is változnak. Az élet mindig hozza a lehetőségeket, csak észre kell venni őket. Amit a magadénak érzel, meg kell ragadnod! Közben a sors összehoz emberekkel, akik közül kiválasztasz egyet, akiről azt hiszed, a lelki társad, a másik feled. Aztán történik valami. Az egyik fél elkezdi járni a fejlődés útját. Ráérez valamire, valami teljesen új dologra, ami csodálatos, és egyben teljességgel hihetetlen is. Elkezd hinni, tudatosan élni. Teljesen nyilvánvaló, hogy megfogja társa kezét, hogy magával vigye, hisz nincs nála fontosabb ember a Földön. A másik fél még nem kész a változásra, meg sem hallgatja a jajkiáltásokat, egyszerűen nem is reagál a másik megnyilvánulásaira. Az egyik már egy magasabb szinten jár, a másik megragad a régi világban. Hiába próbálod Őt is felemelni, hiába teszel meg mindent, kudarcot vallasz. Nem azért, mert nem próbáltad meg, nem azért, mert nem teszel meg mindent Érte, hanem azért, mert a másik még nincs kész erre a változásra. Vagy lehet, hogy olyan is van, hogy nem fogékony bizonyos dolgok befogadására, ezt nem tudom… És amikor a mérleg teljesen elbillen az egyik irányba, akkor a dolgok elkezdenek elromlani, a két lélek szép lassan eltávolodik egymástól. Mintha soha nem is tartoztak volna össze. Hogy ilyenkor mit lehet tenni? Ha úgy érzed, megéri, dolgozhatsz még rajta. Ha úgy érzed, csak hátráltatja saját fejlődésedet, akkor menj, és találd meg a fényt az alagút végén.

2013. júl. 20. 11:54

Hű, ez nagyon bonyolult dolog, ajánlom mindenkinek, hogy olvasson el néhány könyvet a pozitív gondolkodásról, párkapcsolatokról. Remélem, lehet itt címeket írni, John Gray könyveit tiszta szívből ajánlom, nézz utána, Mars és Vénusz sorozat! Rengeteget lehet belőle tanulni. De először A vonzás hatalma címűt ajánlom, azt nem lehet elégszer elolvasni. Én már háromszor végig olvastam, nem tudtam letenni. Ma már nincs rá szükségem, mert olyan szintre fejlesztettem magamat, hogy egyszerűen ráérzek ezekre a dolgokra! A párom sajnos nem hajlandó egyik könyvembe sem beleolvasni, és nálunk ez a baj! Ő nem fejlődik velem, sőt, visszahúz, elszívja az energiámat. :( Mára már ezt is megtanultam kezelni, hogy nehogy oda jussak vissza, ahonnan elindultam! És hiába fejlődik az egyik fél, ha a másik nem hajlandó, mert más beállítottságú. Akkor a kapcsolatnak egyszerűenn annyi! Nálam személy szerint hatalmas mélységből indult ez az egész. Apukám halála után hirtelen minden rossz lett, sorozatban jöttek a negatív dolgok, mígnem olyan mélyre zuhantam, ahol csak ritkán jár ember! Szó szerint a halál torkából jöttem vissza! Ez kellett, hogy most itt tartsak, ahol tartok. :) Csupa jó dolgok történnek velem, az álmaim sorra megvalósulnak, nap mint nap hihetetlen embereket küld elém az élet, volt, akit évekkel ezelőtt kerestem egy dolog kapcsán, kiderült, már 7 éve ott volt az életemben, egy bizonyos valamin szerepel a nevünk együtt. :) És erre épp tegnapelőtt jöttem rá, amikor is elkezdtem kutatni a hozzá hasonló embereket. :) Most azt nem részletezném, hogy miért.


A lényeg, ami nagyon fontos! Mindenkinek előbb magába kell fordulnia. Saját személyiségét kell fejlesztenie, át kell programozni TELJESEN a gondolkodásmódját, és ha már csak pozitív rezgéseket bocsájtasz ki magadból, akkor az univerzum magától küldi az ikerlángot is. :)

2013. júl. 20. 08:17

Cefetke, az eddigi tobb oldalbol nem tunik ki, hogy nem ezen mulik?


Hangsulyoztam, hogy a kulso csak aprosag, a szem egyformasag az csak egy ilyen pici erdekesseg, es honnan tudhatnam, hogy igaz-e, ezt csak olvastam tobb helyen. De egy ilyen aprosagba belekapaszkodni...ne legyel igy eltajolva!


Hidd el, nem olyan konnyen megy, hogy csak ugy kivalasztasz vkit a tomegbol a szemszine alapjan es akkor o lesz az. Halistennek nem igy mukodik, aki azt hiszi, nem kell erte megdolgoznia, nagyot teved! Mindenkinek onmagan kell dolgoznia, nem ketsegbeesetten keresni ezt az ikerlangot!


Akkor lesz kesz a kolleganod a talalkozasra, amikor mar minden karmikus feladatat elvegezte, minden tisztazatlan dolgat elrendezte es mar annyira boldog, megtanulja kezelni a parkapcsolatait, hogy mindegy is lesz, ki az az ikerlangja. Na, akkor lesz melto erre a talalkozasra (testileg, mert a lelkeik kozott mar van egy kapcsolat). Amikor mar enelkul is meglenne:)


Nehez ezt felfogni?? Logikus, annyira keresi az igazit mert nem lat az orranal tovabb, hogy hogy is kell megoldania a problemait egyedul, szerinted ez erettsegre vall? Nem szeretnek kritizalni, tavol all tolem, csak meglep (sot, mar meg se lep) amikor latom, hogy hiaba beszelunk teljesen mas dologrol, miert gondolja mindenki, hogy ez egy tarskereso segitoszolgalat?:)


Ha mar segitseget szeretnel nyujtani neki akkor segits neki abban, hogy melyen nezzen magaba, miert tortenik vele mindig ilyen vagy olyan tipusu szituacio? Mit tanulhat belole?

2013. júl. 20. 07:04

Arra lennék kiváncsi, hogy az ikerlángok között mennyinek kell lennie az évkülönbségnek? Szóval lehet az egyik 10 évvel fiatalabb is? Vagy hasonló korúak szoktak lenni? Vagy ez nem évekhez kötött? Erről tudtok valamit?


Meg írta valaki, hogy a szemek egyformák, de mi van ha egyiknek kék a másiknak barna szeme van? De lehet közben meg ikerlángja egyik a másiknak. Tudom jó kérdések. :) De hátha ti tudjátok a választ. Érdekel ez a téma, na nem azét mert annyira meg akarom találni, egy volt munkatársnőm most keresi az igazit és neki akarok segíteni.

2013. júl. 19. 23:49

"Mindenkinek megvan a maga társa. Mintha a két lélek egy volt volna, ott, ahonnan minden élet ered, s két testbe osztottan fújták volna alá, hogy itt éljen a földön, ezen a rendetlen csillagon. S a két léleknek keresnie kell egymást. Meg kell találnia egymást, különben örökre hiányzik a szívének a fele. S ha meg nem találja egymást, s nem a maga felével egyesül, holtáig érzi a tévedését, szívének a hiányosságát, csonkaságát."


Gárdonyi Géza

189. f758a7200f (válaszként erre: 188. - Hóemberke)
2013. júl. 19. 22:49
Hat nem. Aki falhoz keni a gyerekemet azt falhoz kenem en is, velem lezarta. Erre ertettem. Ilyen nincs... Nincs visszafogadas, lepek
2013. júl. 19. 19:37
Az még az elején volt, amíg nem volt a két kicsi.mármint az elköltözések.
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook