Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Akik már találkoztak az ikerlángjukkal... fórum

Akik már találkoztak az ikerlángjukkal... (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2013. aug. 12. 16:13

Én abban hiszek, hogy talán van Egy olyan ember, akivel ha majd találkozok nagyon ismerős lesz. És anélkül, hogy mondana valamit, neki is ismerős leszek "mélyről"... És mindent meg akarok majd osztani vele, szinte az egész életem, anélkül, hogy találkoztunk volna előtte, mert tudom, hogy megbízhatok benne, mert Ő is Én. Tehát nem kell védekeznem, mert nem fog átvágni. Mert nem teheti, mert akkor magát bántaná. És ez az ismerős vagy valahonnan érzés nem a csajozós/ pasizós dumára gondolok.

Az azonos hullámhossz alap ilyenkor is, de ez sokkal mélyebb érzés lesz, mint azokkal, akikkel hosszabb ismeretség után érzek rá szintén a mondandójára. Tehát van/lesz különbség. Nem is feltétlen a testi kapcsolatra vágyom majd vele, sőt, elképzelhető, hogy boldog vagyok közben mással... De ha ez magasabb rendű kapcsolat, akkor nyilván a többi kapcsolat nem fog működni mellette, főleg ha már tudom ki az. Eltörpül mindegyik, mert nem a szexuális kapcsolat a legmagasabb rendű igény a léleknek, hanem a lelki kapcsolat... És ebből lehet haladni a testiség felé...

Abban igazat adok, hogy nem az ikerlángtól kell elvárni a boldogságot. Önmagunkat kell képessé tenni a boldogságra.

246. gribedli*** (válaszként erre: 244. - 925bfc6000)
2013. aug. 12. 16:03

En abszolut nem vagyok szkeptikus, es tudom is hova tenni, es hiszem, hogy mindenkinek megvan az az 1.


DE: nem szokas mellette csak ugy elmenni es a fura jelek azok fura jelek is maradnak. Ha ra vagy hangolva, nincs ketseged a dologgal kapcsolatban es egyebkent ha egyszer mar osszetalalkoztok testi sikon, onnantol nem fogtok elvalni, nincs olyan, hogy mar talalkoztal az ikerlangoddal de aztan megse. Jobban hiszek abban, hogy a legtobb ember idosebb koraban talalja meg, es ennek is biztos, hogy megvan a maga oka. Nem arrol szol, hogy megtalalod mittudomen 20 evesen, hogy aztan leeljetek egy eletet egyutt.


Az en elkepzelesem szerint inkabb leeltek egy eletet kulon kulon, mindketten a magatok karmikus feladatait elvegzitek, eldolgozzatok az osszes kilogo szalat, rendezitek az osszes rendezetlen kapcsolataitokat es aztan mint 2 egesz, komplett es onmagaban kiteljesedett ember, nincs mas hatra, osszefuttok.


Valahogy nekem ez a szemlelet sokkal jobban fekszik, vegtere is a tobbi karmikus parjainkkal es a kiserolelkekkel is lehet jo a szex, lehetunk szerelmesek csurig, baratok is stb. Egyszoval nem lehet csak az ikerlanggal valo talalkozastol varni a boldogsagot.


Ja, es ugy is el lehet menni az ikerlangod mellett, hogy egyikotok meg nincs azon a rezgesszinten mint a masik, ilyenkor csak az a masik (aki felismerte kirol van szo) fog csak szenvedni, de halalosan. Ugyhogy en reszemrol nem is surgetem annyira ezt a dolgot, nehogy pont en legyek az, aki mar magasabb szinten van, koszi, ilyenkor maradjon csak a tavolban:))))


De a masik se legyen az, aki miattam szenved, hogy en ot nem ismertem meg fel, mert nem vagyok az o szintjen! Az ilyen senkinek sem tesz jot

245. 2dfcd669cb (válaszként erre: 242. - Gribedli***)
2013. aug. 12. 15:53
Ikerlángokról beszélgetünk, nem átlagos találkozásokról :)
2013. aug. 12. 15:48

Nekem az a véleményem, hogy a legtöbb ember szeretne hinni abban, hogy van az- az Egy...

Ha netalán még találkozik is Vele, akkor sem merik száz százalékosan kijelenteni, hogy: "megvagy", vagy "hazaértem",

hiába küldi az élet a furábbnál furább jeleket, valamiért nem veszik az emberek az adást, vagy nem is merik venni...

Csak "kicsit" hisznek ennek a létezésében, mert sokszor "fura" is ez az egész...

Igazából más emberek tapasztalata-átélése sem segít, csak az, ha illető a saját bőrén tapasztalja, hogy mi is történik vele.

Bevallom, én szkeptikus vagyok ez ügyben.

243. gribedli*** (válaszként erre: 241. - 925bfc6000)
2013. aug. 12. 15:43

En nem vagyok benne biztos, hogy mindig egyidosek, es amit a kapcsolat magasabbrendusegerol mondasz, pont ennyi, magaert beszel: mindenek feletti eppen ezert nem szabad beskatulyazni rogton a foldi, anyagiasabb kapcsolatok koze.


El tudod-e kepzelni, amikor mar pusztan attol jo erzesed van, hogy erzed az ikerlangodat? Ezt akkor is megteheted, ha kozben massal van masmilyen jellegu karmikus feladatod, igy lehetetlen, hogy szem elol teveszd az ikerlangot:)


Amig csak parkapcsolatban, csak szerelemben gondolkodsz, nem tudod jol megkozeliteni, mert ez egy magasabb rendu kapcsolat.


Tulajdonkeppen lehetsz boldog egy olyan szemellyel is, aki tortenetesen nem az ikerlangod, felteve, hogy eretten tudod kezelni a kalcsolataidat. De amig nem tudod eretten kezelni, addig nem vagy keszen az ikerlangoddal valo talalkozasra sem (testileg).

242. gribedli*** (válaszként erre: 238. - 2dfcd669cb)
2013. aug. 12. 15:34

:)


Ez szep, de mondjuk ha nincs mogotte valodi erzes, valaki direkt is mondhat ilyeneket, vagy az olyanok, akik az atlagnal szelsosegesebben, szenvedelyesebben elik meg minden egyes kapcsolatukat, nekik minden parjuk lehet egy ilyen "racsodalkozas":)))) akik nem szegyellik kimutatni az erzelmeiket akkor sem, ha tortenetesen nem az ikerlangjukrol van szo, csak nem szokasuk eleve megjatszani a huvosseget.

241. 925bfc6000 (válaszként erre: 239. - Hóemberke)
2013. aug. 12. 14:54

Azt nem értem, hogy ha valaki megtalálja a felét, akkor miért nem törekednek a felek arra, hogy egyek legyenek? Hiszen ez egy égi csoda- áldás, kinek előbb-utóbb jön el, akkor evidens, hogy élni kellene vele, hiszen ez a legmagasabb rendű kapcsolat, és minden más jellegű kapcsolat eltörpül mellette? :)


Annyit olvastam még, hogy igazi akadály nem lehet köztük, mert a felek nagyjából azonos korúak, tehát nincs köztük számottevő korkülönbség, pont amiatt, hogy betölthessék a szerepüket egymás mellett. Körülbelül ideáljai egymásnak, vagy ha nem is, akkor is a lelkük dönt egymásról.

Akkor miért van az, hogy sokan elsétálnak egymás mellett? legalábbis olvasva más tapasztalatait? :)

240. 925bfc6000 (válaszként erre: 238. - 2dfcd669cb)
2013. aug. 12. 14:39
:)
2013. aug. 12. 14:34
A tudat maga, hogy megvagy, igen, megtaláltuk egymást, már boldoggá tesz, még akkor is, ha valamiért ebben az életünkben nem lehetünk együtt, nem lehetünk egy család. Tudom, hogy egyek vagyunk, soha semmilyen hatalom nem választhat szét minket, együtt maradunk a végtelenségig. :) És ezt tudni, átélni maga a tökéletes boldogság. És az az önzetlen szeretet, ami két Ikerláng között van, az leírhatatlan.
238. 2dfcd669cb (válaszként erre: 231. - 925bfc6000)
2013. aug. 12. 13:54

"...talán ha elég érzékeny vagy akkor érzed, ahogy az energiáid összekapcsolódnak, talán csak fura mondatok hagyják el a szádat, mint "hazaértem" vagy "végre, megvagy!"


Vagy... "hol járt maga idáig?!:)

Vagy..." sokat, nagyon sokat vártam rád! :)

237. 2dfcd669cb (válaszként erre: 231. - 925bfc6000)
2013. aug. 12. 13:50

"Ezért látunk annyi ikerlelket közös szolgálatban buzgólkodni: tanítani, könyvet írni, csoportfoglalkozásokat vezetni. "

Akiket ismerek, mind ezt teszik. Nagyon szép! :)

És jó még a közelükben is lenni...:)

236. gribedli*** (válaszként erre: 234. - E735ca597c)
2013. aug. 12. 13:19

Ezt úgy értsd, hogy mielőtt megszülettél, elvállaltál egy bizonyos karmát. Ennek eldöntésében biztos voltak befolyásoló erők (nem tudhatom mik, hiszen úgysem emlékszünk erre, születéstől kezdve semmire nem tudsz majd visszaemlékezni). Mindenki a saját erejének, és saját karmikus adósságainak megfelelően választ. Sajnos útközben szembesül azzal, hogy ez nehéz, de ha könnyű lenne, nem is lenne annyira karmikus feladat, másrészt mindenkinek a sajátja a legnehezebb, külső szemmel nézve lehet, hogy ugyanez egy másik embernek meg sem kottyanna, illetve nem találna benne akkora nehézséget.


Azokon pedig, akik teljesen egy nagyon, rohadt nehéz és szomorú karmát választottak, akármilyen szemszögből nézzük, egy nehéz szituáció, azokon illik valamennyire segíteni, vagyis, az, amikor mások nehéz karmájának a megoldásában besegítesz, az neked is szül pozitív karmát. Nem kötelező ez, de amikor egy ember eljut egy bizonyos szintre, önkéntelenül is teszi. Nem feltétlenül látványos dolgokra gondolok, nem az, amikor odadobsz pénzt a koldulónak látványosan


3 féle karma létezik, mindenkinek jut mindegyikből:

-sajátod

-családi (ezt örökölöd és hozzáadódik a sajátodhoz)

-emberiségé (ez minden emberre vonatkozik, közös karma)


Az anyagi körülmények és az ember külseje de bármilyen anyagias dolog, ezek csak körülmények, ahhoz, hogy a feladatodat jobban végre tudd hajtani. Mint ilyenek, nem cél, csak eszköz. Más, egészségügyi problémák, veleszületett dolgok szintén ilyenek. De ismétlem, mielőtt megszülettünk, mindenki választotta. Aki azt választotta, hogy éhező afrikai gyerek legyen, az egy kicsit nehezebb karmát választott, ez nem jelenti azt, hogy hagynunk kellene hogy most dögöljön meg ott ahol van...Tisztelni kell benne, hogy egy ilyen szituációt választott és könnyíteni az ezzel járó szenvedést. Neki is van egoja természetesen, szóval belőle is lehet mondjuk gyilkos. De lehet belőle orvos is:)

235. 925bfc6000 (válaszként erre: 233. - Gribedli***)
2013. aug. 12. 13:10
Ööö, én nem tudom, csak bemásoltam... :)
234. e735ca597c (válaszként erre: 233. - Gribedli***)
2013. aug. 12. 13:05

"de mindenki, tök egyforma esélyekkel...született"


ezt kivéve a többivel egyet értek

2013. aug. 12. 12:58

Ja, és az is ugye, hogy a Csoda része vagy, ezt nem szabadna ilyen diszkriminálós hangnemben leírni, Ros a Linda, nem rád értem, hanem arra, aki ezt írta. Mert mindenki a Csoda része, szóval nincs olyan, hogy valakinek ne lenne ikerlángja. Már eleve a létünk egy csoda, úgyhogy attól függ, ki mit hoz ki ebből a létből, negatívan is hozzáállhat de mindenki, tök egyforma esélyekkel, tök ugyanarra a mintára, csodaként keletkezett az univerzumban, bármilyen alakban is született.


És mindenkire ugyanannyi feladat vár csak amennyit már születése előtt elvállalt. Hogy közbeszól az ego, és mikor ezeket a bevállalt feladatokat kínkeserűség végrehajtani, az már az adott ember egojától függ, nem a feladat valódi nehézségétől.

232. gribedli*** (válaszként erre: 231. - 925bfc6000)
2013. aug. 12. 12:52

"meg kell bántanod olyan embereket akik nem értik mi történik körülötted és őszintén fel kell vállalni mindenki előtt, hogy igen: a Csoda része vagy. Olyan Csoda része, ami most még nagyon kevés embernek adatik meg."


A cikk eleje tök jól indul, de ez a dolog nekem nem fér bele, úgy értem, a legtöbb tanítás pont az ellenkezőjéről szól. Nincs olyan, hogy meg kellene valakit bántanod, hogy egyesülhess az ikerlángoddal. Ez csak duma lehet olyankor, amikor otthagyni készülsz valakit mert beleszerettél valaki másba, akiről korántsem biztos, hogy az ikerlángod, szóval nem lehet ezt kifogásként említeni.


A karmának egyetlen törvénye van, ami a szeretet, szóval semmilyen ikerláng iránti szeretet nem lehet olyan, amiért másokat bántanunk kellene.


Persze, az ember megbánt amúgy is egy csomó embert élete során, ez benne van a pakliban. De ezt nem lehet a "szerelem nevében" tenni, vagyis oké, hívjuk szerelemnek, de nem az ikerlángoddal egyesülsz épp, hanem egy másik karmikus pároddal. A kettő pedig nem ugyanaz.


Ami az elején volt, azzal pedig 100%-ig egyetértek, az ikerlángoknál nagyon gyakori, hogy pl. együtt dolgoznak, egy valamilyen felsőbb célért, önzetlenül, mások rossz karmájának az enyhítésén, és így találkoznak össze, és ilyenkor van egy nagyon szoros barátság. Ha úgy választották a lelkeik, hogy éppen az összetalálkozáskor mindketten függetlenek, akkor vagy a "szokásos modell" párkapcsolatban folytatják, vagy továbbra is barátok maradnak.

2013. aug. 12. 08:31

Én is olvastam róla, be is másolom. :)


"Amikor megismered azt érzed: hazaértél. Amikor Vele vagy úgy érzed, hogy minden rendben, újra a helyeden vagy. Amikor az emberek rátok néznek azt mondják, ti egy pár vagytok. Együtt vagytok. Ő az Ikerlelked.

Furcsa? Szokatlan? Megdöbbentő? Hihetetlen? Te magad sem hiszed el?

Pedig itt lenne az ideje, hogy ha megtaláltad, akkor ne harcolj ellene. Amikor már minden jel az Ikerlelked irányába mutat, minden ellene vívott küzdelmes nap fájdalommal jár, hiszen annak idején egy energia voltatok és most újra egymásra találtatok, akkor hátra kell dőlnöd és ráfeküdnöd a következő hullámra. Ehhez persze nem elég az, hogy úgy érezd a jelenlegi életed nem tökéletes. Hiszen hányan érzik így? De hiába néznek jobbra, hiába néznek balra, nem látnak ott senkit.


De amikor két ember egymással szemben ül és bár nem sokkal előtte ismerték meg egymást, mégis egyikük kijelenti, hogy "hazaértem", a másikuk csak annyit mond halkan és óvatosan, hogy "nem vagyok a helyemen", akkor ideje elgondolkozni.


Amikor a körülöttük lévők mind érzik, hogy vibrál körülöttük a levegő. Amikor egy térben vannak szinte minden percben azt érzik, hogy meg kell érintsék a másikat és nem a testi vágy miatt, hanem mert ők egy energiából származnak.


Az Ikerlelkek kiegészítik egymást. Nem egy szempillantás alatt, hanem újfajta fejlődési folyamat részeként. Mindeközben önmagunkban is egyre egyénibbek leszünk.

Az ikrek paradoxona: hogy mialatt a kettő egyesül, egyéniségük is kivirágzik.

A párjára lelt ikerlélek a Teljességet - a tökéletes lényt - látja a másikban, és a Szerelem erejénél fogva segít is kibontakoztatni. Az egymáshoz visszatérő ikerlelkek az egész teremtést arra sarkallják, hogy visszatérjen ősforrásához. Mindeközben tudatában is vannak felelősségüknek, valamennyi magasabb rendű élet felelősségének a többi létező felemelésében. Ezért látunk annyi ikerlelket közös szolgálatban buzgólkodni: tanítani, könyvet írni, csoportfoglalkozásokat vezetni.


Sokan vitatják az Ikerlélek vagy Ikerláng létezését, mások áhítoznak utána és vannak akik megélik ezt.


Igen - csodálatos.

Igen - kőkemény.

Igen - nem egyszerű.


Hiszen amikor szembetalálod magad az Ikerlángoddal fogalmad sincs mi történik. Az életed látszólag rendezett, a kapcsolatod vagy házasságod létező és lélegző intézmény aztán jön valaki és - se szó, se beszéd és ezt így értsd szó szerint - azt érezteti veled, hogy ő a Másik Feled. Talán csak egy pillanatnyi érintéssel, talán ha elég érzékeny vagy akkor érzed, ahogy az energiáid összekapcsolódnak, talán csak fura mondatok hagyják el a szádat, mint "hazaértem" vagy "végre, megvagy!". Fogalmad sincs akkor és ott miért mondod ezeket, hiszen ahogy már említettem az életed sínen van. Vagy te vagy életed sínén. Ez csupán nézőpont kérdése.


Az Ikerlángoddal való találkozás, létezés valóban csoda. Csoda, ahogy érzed őt, ahogy megérzed őt, ahogy tudod, hogy ha a szomszéd utcában megy akkor merre kell tartanod, hogy összetalálkozzatok, tudod, hogy éppen mit eszik mert érzed az ízeket a szádban és tudod, hogy pocsékul van, mert a fájdalom - legyen az akár fizikai akár lelki - benned is megjelenik. Ha ez fizikai fájdalom, akkor neked is fáj, ha pedig a Lélek egy fájdalmas pillanata, órája vagy akár hosszabb időszaka, akkor ez rátelepszik az életedre és képtelen vagy úgy élni, ahogy saját akkori hangulatod kívánná. Ideig-óráig megy, de aztán megint jön egy lökés és a földre visz, mert talán ő most sír, szomorú, tanácstalan, kiutat keres, kétségbeesett.


Ilyenkor zokog a Lélek. De ne hidd, hogy az Ikerlélek ennyiben hagyja. Soha, hiszen pont ez az a kapcsolat ami ha egyszer elindul - mert mindketten vagytok olyan magas rezgésszinten - akkor már nem lehet kikapcsolni. Nincs piros gomb vagy vészkijárat, hiszen összetartoztok. A Lelkeket egy, csupán két testben él, de ha készen álltok újra egyesülhet.

Ehhez persze szembe kell nézni magaddal, le kell küzdeni a démonaidat, meg kell bántanod olyan embereket akik nem értik mi történik körülötted és őszintén fel kell vállalni mindenki előtt, hogy igen: a Csoda része vagy. Olyan Csoda része, ami most még nagyon kevés embernek adatik meg. Olyan energia és lélekközösség van köztetek, ami a telepatikus közös gondolatokon át az érintés nélküli szeretkezésig akármeddig terjedhet, hiszen az energia nem ismer határokat. Amikor olyan mély intimitást élsz át a másikkal, hogy azt hiszed ilyen nem létezik, pedig nélkülöztök minden hétköznapi érintkezést, amikor érzed, hogy a két Lélek táncra perdül boldogságában amikor közel kerül egymáshoz, amikor a köztetek lévő energia egyre erősebb és formálható, érzékelhető és fantasztikusan erős - akkor a démonok, a félelmek, a gyávaság, a sémák, a dobozok és fiókok és az elfogadástól való rettegés csupán ideig-óráig helytálló.


Mert aztán a fásultság mögül újra előtör az érzés, a közösség, a csoda, az energia és az a végtelen, megmagyarázhatatlan szeretetérzés, amit érzel most és éreztél akár már előző életeidben is iránta. A Szeretet, ami minden akadályt áthág, a Szeretet ami utat tör és körbeölel mindenkit aki kételkedik, aki bánt, aki meg szeretné akadályozni, hogy a két csodálatos lélekdarab újra egyesüljön.


Szeretet. Ezzel kell számolnod. Nem erőszakos, de mégis erős. Nem akaratos, de mégis mindig minden életpillanatodat áthatja. Nem birtokló, mégis tudod, hogy Lélek és Lélek helye együtt van, hogy a kettőből újra egy jöhessen létre és valami új, valami fantasztikus, valami: harmadik. Legyen ez akár egy gyógyító közösség, akár egy új család, akár példamutató tanítói és segítői munka és olyan ébredések minden reggel amikor a szemed boldogan mosolyog a másikra, hiszen végre a Helyeden Vagy."

2013. aug. 12. 08:28
:)
2013. aug. 12. 01:19

Hogy megtörjem a csendet ezen az oldalon. :)


Olyan ez az egész, mintha valaki szórakozna az erősítővel. Egyszer teljes hangerőre kapcsolja, a dallam szinte már fáj, ahogy a szívedig hatol, a következő pillanatban meg teljesen elnémítja, és olyan távolinak érzed a csábító éneket, hogy csak mosolyogsz azon, hogy hogyan is érezhetted annyira erősen az elmúlt pillanatokban… Hullámzik, akár a tenger vagy a Balaton. Ettől olyan szép és megunhatatlan.

228. ba1054404c (válaszként erre: 227. - Hóemberke)
2013. júl. 29. 00:04
Igen, ez nagyon szééép!!! :)
2013. júl. 29. 00:01

Nagyon jó ez a riport, érdemes végigolvasni! :)


Beszélgetés Adamával, Telos városának főpapjával


- Beszélnél nekem, Adama az ikerláng kapcsolatról? Mi még csak találgatunk. Rengeteg információ van a Világban ezzel kapcsolatban, de egyikről sem érzem, hogy igaz lenne. Elmondanád, valójában miről is van szó?


- Igen, természetesen. A helyzet egyáltalán nem olyan bonyolult, ahogyan ti azt gondoljátok. Gondolataitokkal minden túlbonyolítotok. Az igazság a szíven keresztül nézve közelíthető meg ebben is, mint minden másban az Univerzumban, mert itt minden Isten szeretetéből született. Érzelem - lények vagyunk. Olyan érzelemre vágyunk, amely pozitív rezgéseket hordoz. Mivel test adatott nekünk Isten szeretetének kifejezésére, így tulajdonképpen testtel rendelkező szeretet-organizmusok vagyunk. A szeretet energiáin, frekvenciáin keresztül kommunikálunk egymással. Ami nem ezen a nyelven beszél, az csak háttérzaj, zörej, torzulás a szeretet alaphangjaihoz képest.


- Igen, ezt eddig értem.


- Férfiak vagyunk és nők. Azért teremtett Isten így bennünket, hogy általunk megélhesse saját szeretetének kifejeződését, és rajtunk keresztül önmagára találhasson bennünk. Nem tudom, érted-e?


- Igen, értem. A bennünk lévő isteni rész talál egymásra a szerelemben.


- Nem, nem mindegyik szerelemben, csak ami a szív frekvenciáján tud kommunikálni egymással. Mikor két szív együtt dobban - ti így fogalmaznátok. Mi másként.


- Hogyan?


- A szív nem a fizikai szívet jelöli, hanem a szívcsakrát, melynek frekvenciatartománya az F (fá) hang.


- Igen, ezt ismerem, tanultam zenét.


- Ami az F hang rezgéstartományába tartozik, és a zöld vagy rózsaszín szín fénytartományába, az a Szeretet hangja és színe.


- Miért ábrázoljuk mi pirossal a szerelmet?


- Mert lehangoljátok a legalsó csakra szintjére. És ott élitek meg, az alsó 2-3 csakra szintjén, a szívbe nem engeditek fel.


- De nem is ott lent kell kezdődnie, nem, Adama? Úgy érzem, szívből kell indulnia.


- Igen, de nem neked kell elindítanod a szívből. Amikor minden egyes rezonanciahullámot egybe tud fogni a szívcsakra, akkor születhet meg az Örök Szerelem.


- Úgy érted, az alsó csakrák energiáit is, a felsőket is a szív gyűjti egybe?


- Igen. S ha meg tudja tartani magát ebben az állapotban, akkor te magad a SZÍV leszel. A Valóság középpontjával leszel EGY, Istennel.


- Hmm...


- És amint ez megszületik bennetek, megtaláljátok majd, akik mellétek rendeltetett. Minden egyes szív ugyanis egy picikét különbözik a többitől. Egyéni szálak, hangok, szimfóniák vannak beleszőve. Isten játékos kedvét bizonyítja, aki mindenféle formában szeretné megélni ezen teremtményei által a szerelmet, az örök egymásra találást.


- Tehát csak egyvalaki van, ha jól értem, mindenki számára rendelve?


- Igen.


- És miért hívják ikerlángnak?


- Azért láng, mert mikor egybegyűlik ez a sok erő a csakrákból, mint egy mágneses hullám, felizzik, egymásnak feszül a sok energia. A két pólus (a női és a férfi) egymásba kapaszkodik belül. Ebből a mágneses vonzásból vonzás-taszítás keletkezik. De az összevont energia nem engedi ellökődni őket egymástól.


- Értem. Mint mikor két egypólusú mágnes közelítünk egymáshoz, és feszültség képződik a két fél között.


- Feszültség áramlik. Szó szerint ÁRAM-má lesz.


- Akkor ennek a hangját hallhatom magamban?


- Igen.


- Ha egyszer létrejött, úgy is marad?

- Várj még! Mondom tovább: létrejön a feszültség, mágnesesség, áramlás, ÁRAM, és felizzik, kigyullad a FÉNY belül.



- Mint egy villanykörtében?


- Hasonlóképpen.


- Ez a Fény más, mint a belső fény?


- Nem. Ugyanaz, csak a szívben van; nem az energiacsatornában, hanem a gyűjtőpontban.


- Értem.


- Felizzik mindkét fél (női, férfi) belül. Két láng születik. Egyformák.


- Értem. Ikerlángok.


-Igen. Mikor elkezd működni, automatikusan odavonzza magához azt, akiben ugyanaz ugyanígy ugyanolyan frekvencián, módon, hangon, színben működik.


- De Adama..., mi úgy tanultuk az iskoláinkban, hogy két ellentétes pólusú mágnes vonzza egymást. Ha egyforma töltésű, akkor hogyan vonzza ugyanazt magához? Azt taszítania kellene, nem?


- Amint bent, úgy kint. Ugyanaz megy végbe kívül, mint belül. Odavonzod, ami még ellentétes, összekapaszkodsz vele, azonossá leszel, felgyújtod benne a lángot, és nem bírsz többé elszakadni tőle.


- Ó...így már érthető.


- Akarattal nem vonzható be. Csak úgy működik, ha hagyod, hogy előbb Isten véghezvigye benned a felizzási folyamatot.


- Hogyan?


- Hagyd, hogy építsen benned kedve szerint! Ha eljön az idő, megérzed majd, mikor működésbe lép.


- Nekem működik valami, de nem tudom, kész van-e már.


- Minden pillanatban kész lehet. Már odavonzottad az ellentétet, összekapaszkodtál vele, azonossá lettél, összeolvadtál, felgyúlt a szikra, már csak a láng hiányzik.


- Hú...Fájdalma. Majd szétszakad a testem tőle.


- Át kell, hogy égesse az anyagodat.


- És ha megvan, rám talált, mi a dolgunk együtt?


- Hagyni, hogy Isten mindenféle módon szerethesse magát benned a társad által, s elfogadni, bármi is történik. Nem könnyű az Út, de végtelen, mindenre van idő, csak türelem...


- Köszönöm Adama, nagyon sokat segítettél nekünk.


- És köszönöm, hogy nyitottak vagytok, és sokkal erősebben, mint hittük...

226. ba1054404c (válaszként erre: 225. - Hóemberke)
2013. júl. 25. 21:24
:-)
225. Hóemberke (válaszként erre: 224. - Ba1054404c)
2013. júl. 25. 01:31

Ez tényleg nagyon jó, és így igaz!!! Hihetetlen, a hideg futkos a hátamon, mert mielőtt elolvastam, egy perccel éreztem úgy, és le is írtam, hogy el kell őt engednem! Nem lelkileg, mert mi ilyen soha nem múló barátságban vagyunk, csak a gondolataimat máshova kell összpontosítanom, és nem szabad ennyire mélyen rá gondolnom, mondjuk a nap minden percében. :) Megpróbálom jelen helyzetemet rendbe tenni, még adok egy utolsó utáni esélyt a kapcsolatomnak. Igen, azok után a durva dolgok után is!


Ma két órát beszélgettünk, mindenféléről, kiderült még három közös dolog, amiben szinte egyek és ugyanazok vagyunk... És ez megy már 11 éve! Órákig tartó beszélgetések, egymás segítése, támogatása, és hatalmas őszinteség. Nincs még egy ember a világon, akivel ilyen a kapcsolatom. Meg neki sem.


De most külön családban élünk, lehet, így is marad, lehet, hogy nem. A jóslatok szerint nem marad így, de a jóslásban csak kicsit hiszek.

2013. júl. 24. 22:37

Szó szerint kell idéznem, mert annyira jó.

Köszönet, Atlantisz Ősi Bölcsessége!


" Néha előfordul, hogy már minden sínen van, eleget kértünk, hálát adtunk, teremtettünk, oldottunk, tettünk ... és az álmaink beteljesedése csak egy karnyújtásnyira van tőlünk, de ilyenkor általában mindenkinél hátra van még egy utolsó és a cél érdekében legfontosabb lépés az ELENGEDÉS. Mi lenne, ha az igaz szerelmem beteljesedne az ikerlángommal? Mi kellene ehhez? Mi egyéb lehetséges még? Mi lehetne még annál is jobb? Azt mondod Kedves, hogy te már csak neki sugárzol. Ezzel egyrészt lekorlátozod magad, másrészt őt is teljesen elriasztod, mert nem tud mit kezdeni a hatalmas szeretet és energia áramlattal amit küldesz felé. Talán nem látod, de sarokba szorítod és ezzel kényszeríted menekülésre. Sokan félnek elfogadni a szeretetet és félnek szeretni, de leginkább attól félnek, hogy elveszítik akit szeretnek, ezért inkább bele sem mennek egy kapcsolatba, akkor sem ha érzik, hogy a másik az igazi. Hiszen az igazit elveszíteni még fájdalmasabb... Persze gyakran ezek a félelmek tudat alatt működnek. Amíg nem ébred valaki tudatára annak, hogy valójában soha sem veszíthetünk el senkit, addig ezek a félelmek gátat szabhatnak a szeretet megélésének. Viszont ha nem engeded el nem kapod meg. Kérheted például Mihály arkangyalt és Rafael arkangyalt a félelmek kiporszívózására. Ha engedélyt kérsz az érintettek szellemétől, akkor kérheted, hogy abból aki engedélyezte, belőled, a környezetetekből és a helyzetből porszívózzák ki a félelem alapú energiákat és töltsék fel a megüresedett helyeket a kozmikus szeretet fényével. Persze rengeteg módszer van még a félelem elengedésére, használd amit szíved szerint jónak érzel. Amint nem nyomod őt az akarásoddal, hogy vele akarsz lenni, meg csak ő kell ... megváltozik minden. De az nem elég ám, hogy sértődötten azt mondod már nem kellesz akkor sem, ha kellenék. Őszintén el kell őt engedned. Megélni a lét örömét a jelenben és átélni azt, hogy akkor is boldog vagy, ha fizikailag nem vagytok együtt és soha nem is lesztek, mert a szívetekben egyek vagytok és megélheted a legnagyobb örömet úgy is, ha csak átéled a boldogságot, hogy létezel és ő is létezik. Valójában nem vagytok elválasztva és soha nem is voltatok, a fizikai világ csupán illúzió. Mind a lét kivetülései vagyunk és valójában mind egyek vagyunk mindnyájan, örökké. Azt pedig nem tudhatod mit kell még megtanulnod ahhoz, hogy egyesülhess a másik feleddel... Hálás lehetsz, hogy találkoztatok, hogy tudod, hogy létezik ebben a valóságban, hogy megfelelő társ lehet neked és ettől függetlenül lehet, hogy még egy ideig másokkal kell kapcsolatban élned ahhoz, hogy kidolgozd a mintáidat, megold a megoldandóidat és amikor egyesültök az már csak a szeretet, béke, tökéletes összhang, harmónia és mennyei boldogság, szent házasság megélése lesz. Sok ikerlángtól olvastam, hogy még össze kellett jönniük másokkal mielőtt az ikerlángjukkal egyesültek volna... Van, hogy be kell fejeznünk a karmát másokkal mielőtt az igaz szerelmünk beteljesülne. Nem azt mondom, hogy feltétlen keress magadnak valaki mást. Csak legyél nyitott és amikor úgy érzed valakivel van közös dolgoztok ne utasítsd el csak azért mert hűséges akarsz lenni az ikerlángodhoz, hiszen lehet, hogy ez a valaki más a híd amely elvezet végül "hozzá". "

223. f758a7200f (válaszként erre: 220. - Grizus)
2013. júl. 24. 19:48
Vannak leirasok ahol ezt mondjak, hogy nem kotelezo, hogy mindkettotok leszuletik, pl ha egyikotok mar befejezte a fejlodest es nincs tobb megoldando karmikus feladat, mas leirasok szerint mindenkeppen leszuletik mindkettotok, de nem biztos, hogy talalkoztok.
222. f758a7200f (válaszként erre: 221. - Mazsinka)
2013. júl. 24. 19:38
:DDD
2013. júl. 24. 19:15
What a fuck is ikerláng?
220. grizus (válaszként erre: 209. - F758a7200f)
2013. júl. 24. 19:08
Köszi. És az lehet, hogy az ikerlángom nem is születik meg, hanem fentről segít engem?
219. Hóemberke (válaszként erre: 218. - Nuray)
2013. júl. 24. 00:55
Igen, ezt nem lehet nem érezni. :) Nekünk egy mai jóslat és egy régebbi alapján úgy tűnik, be fogunk teljesedni. Néha látom is, hogy hogyan. Valahogy ott van a tudatalattimban!
218. Nuray (válaszként erre: 216. - F6f8af8a28)
2013. júl. 23. 21:21
Szia :) Amikor megismerkedtünk, tudtuk, hogy van valami különleges kötelék köztünk...Ezt érzi az ember :) Aztán voltam akasha olvasáson, és megerősítették, hogy egymás másik fele vagyunk :)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook