Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik a debreceni Kenézyben szültetek! Tapasztalatok? fórum

Akik a debreceni Kenézyben szültetek! Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


25. h.wiki
2011. okt. 1. 07:36

Találtam Nyíregyházán egy magán uh rendelőt,majd meglátom mi lesz a dokinál,és legfeljebb elmegyek itt egy uh-ra,hogy legyen képem. Annyira szeretnék,nem értem,miért nem lehet egyet adni,főleg ha első babáját várja az ember,nem? :-S

bosszantó...

24. h.wiki
2011. szept. 30. 16:27

Ez tényleg nagyon szomorú,és sajnálatos. De amíg nem tudni részleteket,ki tudja mi lehetett. Nem akarom pártolni a kórházat,de ilyen bárhol megtörténhet,sajnos.:-(

Csajok,higgyétek el, van ettől rosszabb is! Én szabolcs megyei vagyok,a nyíregyházi kórház egy pokol,ezt sajnos saját tapasztalatból is tudom.(sok téren)

Én ezért mentem Debrecenbe,nekem ajánlották,a dokit is,akihez járok,és ezerszer jobb minden(eddig) mint nyíregyházán!

Szóval,van rosszabb is!

23. Orsy27 (válaszként erre: 22. - Agnes89)
2011. szept. 30. 10:01
Amennyire én tudom (debreceni vagyok, a szüleim ott is élnek), nem ez az egy eset történt ott... Nem általánosítok, de akkor inkább a Klinikára mennék, onnan még nem hallottam ilyen esetet. Én nem mondtam, hogy rossz ez a kórház, de máskor is folyt már vizygálat más esetben. Én ha most választanék kórházat, azért ezeknek utánajárnék.
2011. szept. 30. 09:50
Egy esettel nem szabad általánosítani. Míg nem tudni a részleteket, bármi okozhatta ezt a szörnyű tragédiát!
21. misz (válaszként erre: 19. - Orsy27)
2011. szept. 30. 09:00
Én is hallottam. Erre nincsenek szavak... :(((((((((((((((
20. misz (válaszként erre: 16. - H.wiki)
2011. szept. 30. 08:58

Hát nem tudom, hogy a megye más részéről lehet-e menni. De mivel a körzeti nődokik rendelője mellett van, hát, lehet csak debreceniek mehetnek. Esetleg telefonálj be, 52/513-613 és kérd a nőgyógyászati UH rendelőt. Ott pontos felvilágosítást tudnak adni.


Próbálkozhatsz még a Klinikán. Ott is adnak pénzért képet is meg DVD-t is.

Ha egyik sem sikerülne, maradnak a magánrendelők. Olyan 10 ezer körül csinálnak 30 perces DVD-felvételet, meg CD-re tesznek egy pár képet, és ki is nyomtatnak egyet. Bár rendelőjeként változhat a szolgáltatás.

19. Orsy27 (válaszként erre: 18. - H.wiki)
2011. szept. 30. 08:29

[link]


Van itt egy fórum is ezzel kapcsolatban:


[link]


Persze lehet, hogy az anyukának volt valami betegsége, nem tudni, még folynak a vizsgálatok.

18. h.wiki (válaszként erre: 17. - Orsy27)
2011. szept. 30. 08:00
Hol olvastad? Mi történt? Én nem hallottam semmit.
17. Orsy27
2011. szept. 29. 21:51
Nemrég olvastam egy sajnálatos esetet a kórházból, és amennyire olvasgattam, nem ez volt az egyedüli...:(( Még folyik a vizsgálat, nem tudni pontosan, hogy mi történt...:((
16. h.wiki (válaszként erre: 14. - Misz)
2011. szept. 29. 19:01

Csak,ha debreceni vagyok? (megyén belül nem?)

OTI ?

15. h.wiki (válaszként erre: 13. - Misz)
2011. szept. 29. 19:00

Köszi a gratulációt!:-)

Jaj,én nem szeretnék majd így járni,ha odakerül a sor! Sokszor hallottam már,ez tipikus eset,ha nincs a saját dokid,a helyettese nem valami kedves. (biztos,mert nem őt pénzelte az ember)

Legelőször még ezt szeretném tudni,hogy kaphatok uh-képet?(talán azt is pénzért?)

14. misz (válaszként erre: 5. - H.wiki)
2011. szept. 29. 18:59
Nem szoktak adni képet. És DVD felvételt sem készítenek. Ha debreceni vagy, akkor az OTI-ban viszont bemehet a párod is az UH vizsgálatra, és pénzért lehet DVD-t és képet is kérni. Az ott készült leletet is elfogadják a kórházban.
13. misz (válaszként erre: 1. - H.wiki)
2011. szept. 29. 18:54

Én mindkét gyermekemet a Kenézyben szültem. Magával a kórházzal, a dolgozókkal, az ellátással, a szokásokkal kapcsolatban jót véleményem van. Ha kértem, mindig segítettek mindenben, többségben kedvesek és megértőek voltak. Nem bántam meg, hogy ezt a kórházat választottam.

Egyedül egy szadista orvossal találkoztam. :( Szerencsétlenségemre, a fogadott dokim helyett ő jött be a 2. szülésemre. Mert 4 héttel hamarabb érkezett a kisfiam, és a dokim nem volt a városban. :( De erről nem a kórház tehet.


Konkrétan mi érdekel? Szívesen mesélek. És gratulálok. :)

2011. szept. 29. 17:39
Nekem csak akkor lett képem, amikor 4D-kre mentünk!
11. h.wiki (válaszként erre: 9. - Agnes89)
2011. szept. 29. 15:00
Ja,értem. Nem is tudom,mert én úgy szeretnék képet a babóról,és ha tényleg nem adnak? :-(
10. h.wiki (válaszként erre: 8. - Ditta67)
2011. szept. 29. 14:59
Ne értsd félre,nem azért írtam,hanem,hogy akkor már jó nagy gyerkőcöd van! Bocsi,ha megbántottalak.
9. agnes89 (válaszként erre: 5. - H.wiki)
2011. szept. 29. 10:19
Hát erre pont nem tudok válaszolni... Ugyanis terhesgondozásra nem oda jártam, mivel hajdúböszörményi vagyok. Bocsi :).
8. Ditta67 (válaszként erre: 7. - H.wiki)
2011. szept. 29. 09:35
Hát a címből nem derült ki,hogy a "most"-ra kiváncsi.
7. h.wiki (válaszként erre: 6. - Ditta67)
2011. szept. 29. 09:25
Azta, az már nem most volt! :-)
2011. szept. 29. 06:35
15 éve még nagyon jó volt.Én Endrődinél szültem.
2011. szept. 28. 21:23

Először is gratulálok a babátokhoz!

Amint látod,nekem még korai ez a dolog,de szeretnék "mindenre" felkészülni. Én kb. 2 éve járok oda nőgyógy-ra, van dokim. Igazából most kicsit megnyugodtam,hogy csupa jókat írtál a kórházról. Igen,ilyen kicsit "undok" ott dolgozókkal én is taliztam már, de ez elenyésző volt.

Most legelőször az érdekelne,hogy kapok-e majd uh képet babóról?! (láttam kiírva,h nem áll módukban adni) Ezt most csak az "olyan emberek" miatt, vagy tényleg nem?

2011. szept. 28. 21:12
Kérdezz bátran, válaszolok szívesen. Augusztus 6-án született meg ott a kisfiam, szóval még elég friss az élmény :D.
2011. szept. 28. 21:11

Én teljesen meg voltam elégedve! Nem volt fogadott dokim, és így is nagyon meg voltam elégedve vele... Segítőkészek voltak, minden kérdésemre válaszoltak, szép a szülőszoba is. Mi apásban voltunk, meghitt, ment a zene, a fény homályosítható, az ágy is kényelmes volt. Egyedüli hiánya, hogy alternatív vajúdásra nem sok lehetőség van. A legalternatívabb, hogy sétálhatsz.


A gyermekágyas osztályon már jobban ki lehetett fogni undokabb csecsemősöket, de végülis összességében nem volt gond. Bár az infrastruktúra elég gyenge. De ahogy hallottam, pont ahogy kijöttünk szinte egyből elkezdték a gyermekágyas osztályt felújítani :). Szóval remélhetőleg a másodikat már szép környezetben babusgathatom :). Mindenképpen ott szeretnék következőnek is szülni!

2011. szept. 28. 21:10
Mindenféle vélemény érdekelne! Köszi.
2011. szept. 28. 20:24
Akik a debreceni Kenézyben szültetek! Tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook