Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik a debreceni Kenézyben szültetek! Tapasztalatok? fórum

Akik a debreceni Kenézyben szültetek! Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2011. dec. 10. 18:50
Amit még kérdezni akartam,nem tudtok nekem ajánlani olyan weboldalt,ahol szakértőktől lehet kérdezni,mind a babával ,mind pedig a táppénz,gyes ilyesmivel kapcsolatban.Előre is köszi.
2011. dec. 10. 18:48
Sziasztok!Segítenétek nekem abban,hogy ha magánrendelőbe megy az ember,mert kismama,akkor mennyit szokás adni,vagy hogy működik ez?Az ultrahang mennyi idő után mutatja ki hogy kismama vagyok?Sztem 2-3 hetes lehet,de itt a neten ha kiszámolom azt írja hogy már több mint 4 hetes kismama vagyok.Előre is köszi a segítséget
143. h.wiki (válaszként erre: 142. - Akarya)
2011. dec. 10. 09:26

Örülök,hogy jól vagytok. Ha a szülés nem is könnyű, a lényeg, hogy mama és baba is jól legyenek!!!

Mi hétfőn töltjük a 15.hetet. Szerintem mi csak januárban megyünk 4d-re, még nem fixáltuk le.

142. akarya
2011. dec. 10. 06:51

köszi Wiki, jól vagyunk. Ma lettünk 13 hetesek :)

Tegnap beszéltem barátnőmmel aki múlt 7végén szült. Első babája, nem volt a legkönnyebb szülés. Hót büszke vagyok rá.

Veletek mizu?

Meg valaki idén 4d-re akkor? Én jövő 7en lehet foglalok egy időpontot a karácsony előtti hétre.

141. h.wiki (válaszként erre: 140. - Akarya)
2011. dec. 9. 11:15

Igen:-) Én nem iszonyodok tőle. Oké,hogy néha fájdalmas, amit csinál, na de ez van!

Hogy vagytok?

140. akarya (válaszként erre: 139. - H.wiki)
2011. dec. 9. 11:14
fújj fogorvos. remélem minden ok volt!
139. h.wiki (válaszként erre: 138. - Encifinci)
2011. dec. 7. 20:22

Reméljük elkerül minket a járvány! Puszi, jó éjt.

(holnap korán kelek, fogorvoshoz megyek:-s)

2011. dec. 7. 17:31

Én nem oltattam magam és nem is szeretném..:S

Most kicist kapar a torkom,de nem vészes én is szem agyüölcsöt,remélem az influenzajárvány csak szülésem után lesz vagy ne is legyen:)

137. h.wiki (válaszként erre: 136. - PRyka)
2011. dec. 7. 14:03

A gyümölcs nekem is megy. A közösség érdekes, szerintem elég egy zsúfolt üzlet, posta, kórház, stb. Ilyen helyekre meg ugye muszáj menni néha.

:-S

136. PRyka (válaszként erre: 135. - H.wiki)
2011. dec. 7. 12:08
Biztos nem lesz semmi gond, bár Én nem vettem fel, a tavasszal felvettem, meg is voltam utána fázva, meg kínlódtam, és inkább nem vettem fel. Közösségbe ritkán megyek, meg eszek sok gyümölcsöt :-)))
135. h.wiki (válaszként erre: 134. - PRyka)
2011. dec. 6. 13:08

:-)))

Most voltam a dokinál, felvettem az influenza védőoltást. Voltak bennem kétségek, de nagyon remélem, hogy nem lesz gond!!!

134. PRyka (válaszként erre: 133. - H.wiki)
2011. dec. 6. 10:23
Az biztos :-))) jó volt látni a páromat ahogy örült neki,úgy hogy most meg mindig azt kérdezi hogy na mozog nem, már szeretné érezni :-)) de hát szerintem akkor este egy heti adagot letudott :-D
133. h.wiki (válaszként erre: 131. - PRyka)
2011. dec. 6. 08:46

Az én párom is meg van áldva ezzel, mindig füleli a pocim, mintha csak úgy hallhatna valamit! :-)

Tuti ő is odáig lesz, ha érezheti majd a babát mozogni!

132. h.wiki (válaszként erre: 130. - Akarya)
2011. dec. 6. 08:40
Gratula! Örülök,hogy rendben vagytok!!!
131. PRyka
2011. dec. 5. 20:43

Szép estét!


Hogy vagytok???


Mi úgy néz ki hogy nem fogadunk orvost, pénzt meg még mi se tudjuk, hogy mennyit fogunk odaadni.


Tegnap este nagyon mocorgott a pici, sőt olyannyira hogy apa is érezte, azóta fel van dobva teljesen, nagyon élvezte :-)

130. akarya
2011. dec. 5. 18:43
Ma voltunk a 12 hetes uh-n, és minden a legnagyobb rendben :) Olyan jó megnyugtató. Nagyon csinos baba!
129. h.wiki (válaszként erre: 128. - Akarya)
2011. dec. 3. 13:10
Ilyen rossz közérzet mostanság nekem is van. Kellemetlen tud lenni.
128. akarya
2011. dec. 3. 10:54

Én még nem tudom hogy mennyit adok, az én dokim nem mond tarifát.

A 9 hónapot nem biztos hogy nézem, mert most is hányingerem van, és ha a terhességgel foglalkozok ilyenkor, akkor még jobban rosszul vagyok. jó hülyeség, de ilyenkor próbálom mással lekötni magam. tegnap este meg éjszaka nagyon ramaty volta közérzetem, annyira várom már hogy jól legyek!

127. h.wiki
2011. dec. 3. 09:24
Csajok, ma lesz 12:25kor a tv2-őn a 9 hónap c. műsor, nézitek?
126. h.wiki (válaszként erre: 125. - Encifinci)
2011. dec. 2. 13:51

Mármint a szüléskor? Én még nem tudom, mert szerintem meg fogom tőle kérdezni kerek-perec, hogy mennyibe kerül?! És persze ez majd megint sok mindentől függ, pl: ha nem lesz ott valamiért, amikor kell, nem kap semmit

ilyenek

2011. dec. 2. 12:52
Én még árakra lennék kíváncsi,ki mennyit ad a dokinak ha ad???
124. akarya
2011. dec. 2. 11:55

kívánom az egészséges kajákat. almát, főzeléket, amit régen magamtól sosem ettem volna. Tök fura, nem gondoltam hogy ennyire átalakulunk testileg, lelkileg :)

Néha nem bírok ellenállni az édesnek, utána meg annyira bánom, mert émelygek. Holnap lépek a 12. hétbe, remélem onnantól lesz gy nyugis időszak. Elvileg a 2. trimeszter a legjobb része az egész terhességnek.

2011. dec. 1. 20:29
én a sósat kívántam 1,2 hétig de semmi más,nem szédültem nem émelyegtem semmi extra,most a csípőm fáj nagyon ,aludni meg nem tudok...még van kb 10 hét:)
122. h.wiki (válaszként erre: 121. - Akarya)
2011. dec. 1. 19:45

Én az első hetekben kívántam a csípőset, pl: borsoztam sok mindent, előtte meg nem ettem volna az almapaprikát

Aztán ez elmúlt, és jött a húsundor. Ja, és volt pár hét, amikor minden este jégkrémet ettem. Most már nem igazán tudnám megenni.


Neked mi a helyzet?

121. akarya
2011. dec. 1. 19:35
nektek változott az ízlésetek kaja téren a terhesség óta?
120. h.wiki (válaszként erre: 119. - Akarya)
2011. dec. 1. 15:38

Nekem az a gond, hogy a kész hústól van undorom:-(

Igen,remélem,hogy elmúlik ez a gyengeség!

119. akarya
2011. dec. 1. 15:31

a hasam nekem is tegnap szurkált először, de ez normális. próbálj meg pihenni, bár nekem az nem tesz jót. nem esik jól a bezártság. Remélem holnap már jobb napod lesz!

A hús az nyersen nekem is elég undi, múltkor alig tudtam "megpuculni" a csirkét. Ráadásul a vendégeknek meg majdnem mondtam hogy kajakészítés közben majdnem hánytam a hústól :) Még jó h észbe kaptam és nem vettem el az étvágyukat.

Jó kevesen vagyunk ezen a fórumon. Az nlcafe oldalon van a 2012. júniusi babák, aki júniusi, csatlakozhat ha van kedve. Aranyos a csapat, jó infókat lehet egymástól szerezni.

118. h.wiki (válaszként erre: 117. - Akarya)
2011. dec. 1. 13:44
Ilyen alvásgondom nekem is volt. A hústól van egy kis undorom, amúgy semmi. Ma vagyok egy picit másképp az előző napokhoz képest. Kissé szédülök, fejem fáj, poci szurkál, ilyesmi. Nem valami jó ma a közérzetem:-(
117. akarya (válaszként erre: 116. - H.wiki)
2011. dec. 1. 12:47

Én végre átaludtam az éjszakát, nem is emléxem mikor volt ilyen utoljára. Már csak a hányingert kell kiküszöbölni. Nekem szerinte leginkább az édességtől vagy bármi olyantól van, ami cukrot tartalmaz. Mindig azt mondom, hogy már most baromi okos a gyerek, mert tudja mit nem szabad anyának enni :) Amúgy nagyon édesszájú vagyok, így jó hogy most nem ehetem.

Nektek milyen tüneteitek vannak?

116. h.wiki (válaszként erre: 115. - Akarya)
2011. dec. 1. 09:11
Nem tudom miért nincs fent a neten?! Hogy vagytok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook