Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik a debreceni Kenézyben szültetek! Tapasztalatok? fórum

Akik a debreceni Kenézyben szültetek! Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


115. akarya
2011. dec. 1. 08:43

én nem oltatok. erős a szervezetem és megvédi a picit :) Nem szeretem a gyógyszereket.

encifinci - pihenjél tényleg!

A 9 hónap szombati részét nem találom a neten, csak a dehir-en van ennyi. Mondjuk nem sok látszik az osztályról, de ez is valami.

[link]

114. h.wiki
2011. nov. 30. 20:19
Kismamik, ti felvettétek az influenza védőoltást?
113. h.wiki (válaszként erre: 111. - Encifinci)
2011. nov. 30. 20:19

Akkor pihenj,amennyit csak tudsz!!!

Tv2 9 hónap a címe, dr. czeizel endre műsora!

112. encifinci (válaszként erre: 110. - H.wiki)
2011. nov. 30. 19:14
melyik adón?neten nincs fenn? megnézném.
111. encifinci (válaszként erre: 104. - PRyka)
2011. nov. 30. 19:13

huu hát nem semmi,én mint írtam az elsőt a Klikán szültem nekem nagyon jó volt,semmi negatív max a csecsemősök..mondjuk az is tény hogy nincs oylan hely ami mindenkinek megfelet volna.

Azt én hallottam a Kenézyt ujjították,remélem minden oké lesz.

Ma voltam dokinál C2100-es lett az értékem,magyarul kicsit nyitott a méhszáj,de még csak 29 hetes vagyok,sokat kéne pihenni.

110. h.wiki (válaszként erre: 106. - PRyka)
2011. nov. 30. 16:19
Szombaton volt egy műsor a tv-ben,ahol a kenézy szülészetét mutatták be. Igen, nagyon szépen felújították!!!
109. PRyka (válaszként erre: 108. - Akarya)
2011. nov. 30. 14:52
Szia! Mi 18 hetesen elmentünk 4D-re és ott már kiderült, hogy kislány, de mentünk 19 hetesen a klinikára ott is mondták, hogy tutira kislány, és a magzatvízvétel eredményeként is kiderült, hogy tutira kislányt várunk :-) Bár Én megéreztem, hogy kislány lesz, amíg nem tudtuk mindig mondtam a páromnak, hogy szerintem kislányunk lesz, nem akarta elhinni :-)
108. akarya (válaszként erre: 104. - PRyka)
2011. nov. 30. 14:26
Szia PRyka! Örülök hogy minden jóra fordult! Jó sok aggódás lehetett. A Kenézy uh-n tényleg nagyon kedvesek, jó szívvel megyek oda. 4D-re én is ide szeretnék majd menni, azzal a céllal hogy hátha kiderül a neme a kicsinek. Neked a genetikán derült ki?
107. PRyka
2011. nov. 30. 14:19
Én még gondolkodok azon hogy fogadjak-e orvost,vagy sem...ezzel kapcsolatosan is olyan sok mindent hallottam. Én Demeter doktor úrhoz járok, csak jót hallottam róla.
106. PRyka (válaszként erre: 105. - H.wiki)
2011. nov. 30. 14:18

Ott sokkal több ideig nézték a babámat, mutatták az uh-n, itt a klinikán mint valami futószalag úgy ment az egész.


Uncsitesóm a múlt héten szült meg a kenézybe, és mondta, hogy nagyon szép helyre megyünk, fel van teljesen újítva :-)


Én még gondolkodok, hogy

105. h.wiki (válaszként erre: 104. - PRyka)
2011. nov. 30. 14:12
Szia, jó hogy csatlakozol hozzánk! Gratula a kislányhoz! Jó sok mindent átéltetek, ahogy olvastam, hű... én nem jártam még a klinikán, de ezek után, nem is szeretnék! A kenézyben az uh-t végzőkről nekem is ilyen jó élményeim vannak! Kedvesek, és tényleg mindent elmagyaráznak!
104. PRyka
2011. nov. 30. 13:24

Sziasztok!


Én 22+3 napos kismama vagyok :-) Én is a Kenézyben szeretnék szülni, 12 hetes ultrahangon ott voltunk, időpontot lehetett kérni és nem kellett órákat várni mire bejutunk, nagyon aranyosak és kedvesek voltak. Képet Én is szerettem volna akkor, de nem tudtak adni, viszont telefonnal lehetett volna képet készíteni. Sajnos nekem az AFP eredményem nem lett jó, így mennünk kellett klinikára a genetikára, hát ami ott ment nekem borzasztó volt,még az uh-ra be is kerültünk hamar, de ott amilyen gyorsan végeztek velünk csak lestem, semmit nem mondtak el nekem, hogy mi hogy van stb. csak annyit hogy minden rendben van és nem lát rendellenességet, a Kenézybe mindent megmutattak és mindent megmagyaráztak. Ezután nagyon sokára bejutottunk a genetikai tanácsadóba, na azt nem kívánom senkinek, úgy beszéltek velünk,mint valaki utolsó senkink lennék, durván, arrogánsan, nekem magas volt a kockázati tényező a down kórra, így fel kellett a doktornőnek ajánlani a magzatvízvételt, hát egy kicsit kétségbe estem és nem tudtam mi legyen, attól függetlenül, hogy úgy mentünk oda, hogy ha felajánlják akkor megcsináltatjuk, de abban a helyzetben nem tudtam mi legyen, erre a doktornő azt mondta, hogy döntsem el mit akarok,szülők egy beteg babát, vagy megcsináltatom a magzatvízvételt, meg lesz az eredmény és még törvény adta lehetőségem,hogy elvetessem, hát azt hittem lefordulok a székről, még jó hogy a párom ott volt. Mi megcsináltattuk, igaz 3 hét volt az eredményig, nagyon borzasztó időszak volt, de túl vagyunk rajta és minden rendben van, nincs rendellenesség és tuti, hogy kislány lesz. Magzatvízvétel nem vészes, tényleg csak egy csípés inkább utána kell nagyon vigyázni és pihenni sokat. Úgy hogy ennek alapján továbbra is azt mondtuk, hogy marad a Kenézy.

Nekem a klinikán van ismerősöm aki dolgozik, ő azt mondta, hogy a kenézybe megy szülni, mert neki voltak gondjai,hogy teherbe essen és azt mondja nagyon durván bántak ott vele, ez is érdekes de sajnos van ilyen. Klinikán nekem nem tetszik hogy éjjel-nappal veled van a baba, a kenézyben éjszakára elviszik még ha babás szobában is vagy, annyi pihenés kell.


Mi voltunk 4D-s ultrahangon, nagyon nagy élmény, és még elszeretnénk egyszer menni.

[link] Mi itt voltunk, van olcsóbb része is az uh-nak, és nagyon aranyos hölgy aki csinálja.

2011. nov. 30. 11:39

[link]

Itt pontsabban leírják

102. encifinci (válaszként erre: 100. - Akarya)
2011. nov. 30. 11:38
a kombinált teszt az választható ha egyáltalán van oylan hely a közeledben ahol csinálják,vérvételből és uh-alapján nézik a 12 hét körül.
101. h.wiki (válaszként erre: 100. - Akarya)
2011. nov. 30. 09:23
A 12hetes uh-n is nézik, és később is az AFP vizsgálat(vérvétel 16.héten)
100. akarya (válaszként erre: 98. - Encifinci)
2011. nov. 30. 06:56
a sima mezei vizsgálatokon ezt nem szűrik?
99. akarya (válaszként erre: 97. - H.wiki)
2011. nov. 30. 06:55
jajj értem már így a jeleket, köszi őket, tök ari vagy :D
98. encifinci (válaszként erre: 95. - Akarya)
2011. nov. 29. 20:02
down szűrésre van a kombinált teszt.
97. h.wiki (válaszként erre: 96. - Akarya)
2011. nov. 29. 19:54

Az üzeneteid menü alatt találsz olyat, hogy jelek. Arra rámész, és a kapott jelek felett van egy olyan: a jelekről bővebben itt olvashatsz. Klikk rá, és ott a válasz! puszi


Jól vagytok amúgy?

96. akarya
2011. nov. 29. 19:15
ja, Wiki, kapok tőled jeleket itt a hoxán. azok mit jelentenek? amúgy köszi őket ésbocsi h ilyen tudatlan vagyok :D
95. akarya
2011. nov. 29. 18:44

Sziasztok, szia encifinci! Én is a Kenézyben fogok szülni, Dr Bacskó György a dokim, nagyon jó fej. Június közepére vagyok egyelőre kiírva, de jövő 7en megyek 12 hetes uh-ra, meglátjuk akkor mekkora lesz a pici.

Csajok, a kombi tesztet mire csinálják, vagyis mit néznek? Wiki, ha megtudod hol lehet csináltatni és mennyi, írd meg lécci.

94. h.wiki (válaszként erre: 93. - Encifinci)
2011. nov. 28. 21:55
Hát igen, van ez így!:-) remélem picurink nem fog sokáig titkolózni!
93. encifinci (válaszként erre: 92. - H.wiki)
2011. nov. 28. 18:34
a 18 hetes uh nekem igy 19 hetesen lett és hogy mondjak valamit akicis hason feküdt semmit nem látam belőle,így 2 hét mulva kellett menni:d szóval nincs garancia
92. h.wiki (válaszként erre: 91. - Encifinci)
2011. nov. 28. 14:34
Nagyszerű... pedig reménykedtünk,hogy még az idén vissza tudunk menni uh-ra, és hátha megtudjuk kisfiú, vagy kislány... :-o
91. encifinci (válaszként erre: 90. - H.wiki)
2011. nov. 28. 14:25
nekem 1,5 hét volt,szóva akkor kb január elején lesz meg neked is
90. h.wiki
2011. nov. 28. 12:54
Délben végeztem,hm... Minden rendben, 12.21.-én kell mennem AFP-re. Szuper, az ünnepek miatt tuti későn lesz eredmény. :-S
89. h.wiki (válaszként erre: 88. - Encifinci)
2011. nov. 28. 09:05
:-))) Nemsoká megyek védőnőhöz,majd jövök.
88. encifinci (válaszként erre: 87. - H.wiki)
2011. nov. 28. 07:15
:D:D Mi is H-sat néztünk hát azt nem találtunk,de amúgy rájöttem mindegy miylen betű:)
87. h.wiki (válaszként erre: 86. - Encifinci)
2011. nov. 27. 20:55
Nálunk a H és a V kezdőbetűsek jönnek szóba. Mit mondjak, nincs sok választék belőlük. :-)
86. encifinci (válaszként erre: 85. - H.wiki)
2011. nov. 27. 20:29

a baj hogy nem nagyon:) mert nincs két oylan név ami mindkettőnknek bejön,nekem még a Lőrinc tetszik nagyon de páromnak kicsit sem.

Nektek még nevek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook