Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ágyi poloska kiirtása - tapasztalatok fórum

Ágyi poloska kiirtása - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
5310. PanniBp. (válaszként erre: 5309. - Patyo29)
2022. márc. 4. 11:47
Szia! Saját tapasztalatom, a kérdések zömmel hosszabb ideig maradnak megválaszolatlanul. Nem is értem az okát. Szivesen megadok Neked 1 céget, privátban, aki foglalkozik csapdákkal. Előzetesen pedig annyit, ki kellene hívnotok 1 írtót. Ez a cég ad el interneten kersztül csapdát, s írtást is vállalnak a helyszínen. Üdv.: A.
5309. Patyo29
2022. márc. 4. 08:47

Sziasztok! Kérem, aki tud, segítsen!

Szeretnék olyan ágyi poloska-csapdát csinálni, ami elfog legalább pár kis dögöt. A sztorim röviden annyi, hogy kb. két hete költöztünk albérletbe panelba. Estére vettük észre az első betolakodókat és a lárvákat az ágyban, ami a lakásban volt...persze erről a tulaj "nem tudott". Most se igazán hiszi, hogy vannak, és szakértők kihívása helyett, kibokte a szemem valami olcsó permettel, ami hatástalan... Párszor éjjel aludtunk ott még csak, de nem sikerült tetten érni őket, csak másnap voltak kiütések...Emiatt akarom, hogy a csapda elfogja őket, hogy a tulaj is lássa. A tanácsokat előre is köszönöm

5308. PanniBp. (válaszként erre: 5307. - KétségbeesettMariann)
2022. febr. 23. 11:29
Szia, kaptál-e választ erre?
2022. febr. 20. 18:45
Sziasztok! Néhány hete vette észre a párom, hogy estére fura csípések jöttek ki rajta. majd egyre többször panaszkodott. Rajtam semmi. majd ma találtunk egy dögöt, beazonositottam a keresővel, na szép ágyipoloskánk van. olvastam itt, hogy a gőzölés segített sokaknak. máshol, hogy nem volt hatásos, meg drágán csinálták. Én azt szeretném kérdezni, van-e tapasztalata valakinek, azzal a céggel aki gőzöl, poroz, és valami amerikai szerrel kezeli a lakást bioirto a nevük, kérem aki már találkozott velük jelentkezzen, nekem szinpatikus és szretném őket hívni, csak nem olcsó, ezért kérném, ha van valakinek tapasztalata irja meg. Nagyon köszönöm.
5306. PanniBp. (válaszként erre: 5305. - PanniBp.)
2022. jan. 27. 10:41
Utóirat az 5305. sz. hozzászólásomhoz: természetesen privátban kérném az írtó cég elérhetőségét.
5305. PanniBp. (válaszként erre: 5303. - Thomaser)
2022. jan. 27. 10:41
Szia, kaptunk Tőled már privát levelet. A módszer sajnos jelelenleg kivitelezhetetlen. Kérlek írd meg az általad a napokban, egy másik Társunknak ajánlott írtó címét, amennyiben nem okoz gondot. Köszönöm! Anna.
2022. jan. 26. 14:58
Nem kell hivni senkit, mert draga. Addig kell kutatni, amig az egészet megtalalod. Vagy a tyukokat is be lehet engedni a hazba, talan megkapjak, nem tudom.
5303. Thomaser (válaszként erre: 5302. - Csorti)
2022. jan. 26. 12:17
Ment a privat
5302. csorti
2022. jan. 26. 11:38
Akkor melyik céget érdemes hivni
5301. Thomaser (válaszként erre: 5300. - Csorti)
2022. jan. 26. 08:45
Semelyikkel. Azzal kiirtani nem tudod, max féken tartani a populációt, de folyton ott lesznek.
5300. csorti
2022. jan. 25. 18:47

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni ,hogy milyen gözölövel lehet kiirtani az ágyipoloskát? Régebbei hozzá szólásokban olvastam, hogy valakinek sikerült gözöléssel kiírtani Szeretném a legjobbat készüléket megvenni.

5299. PanniBp. (válaszként erre: 5298. - Thomaser)
2022. jan. 4. 17:28
Szia, lehet, hogy ez nem a reklám helye. Akár jó, akár rossz a tapasztalat - gondolom én. Ok. értem. az 5297-es hozzászólásodat úgy értem: 5-6 óra hosszára kell elhagyni a lakást. Üdv.
5298. Thomaser
2022. jan. 3. 11:35
Törölték a hsz-t ahol megneveztem a ceget, bár nem értem ez miért fáj a moderátoroknak.. elvegre az a lényege az oldalnak hogy egymást segítsük
5297. Thomaser
2022. jan. 3. 11:34

Egy írtás, ha utana megkell ismételni az free.

Kb 5-6 óra

5296. PanniBp.
2022. jan. 3. 10:48
BUÉK!!! Köszönöm - köszönjük a fáradtságodat. A ma, 2022. január 3.-án, 10.35- perckor írtál üzenetedre kérdezek rá. Az 1 alkalommal történő írtás ára: 35 ezer ft.? Egy-vagy két szobára értendő ez az összeg. Egy-vagy több alkalomra. A másik kérdésem: a füstpatron után kb. mennyi időre hagytad el a lakást? Üdvözlettel: P.
5295. Thomaser
2022. jan. 3. 10:39
Az ár sokmindentől függ ahogy a weboldaluk is írja. Nálam 35.000Ft volt
5294. PanniBp. (válaszként erre: 5294. - Thomaser)
2021. dec. 23. 18:48
Szia, éppen tegnap gondolkodtunk el ezen a lehetőségben. Köszönöm, hogy gondoltál rám - ránk. Bárhogy alakulnak a következő napok, üdvözlettel és ismeretlenül kívánok Boldog karácsonyi ünnepnapokat Neked. Üdv. Panni.
5293. PanniBp. (válaszként erre: 5280. - Cicaanya)
2021. dec. 18. 12:17

Szia! Köszönömaz infót. A ROVATEX EXTRA verzióban írod, hogy

Ágy alá,szélekre, háta mögé,beszórod ágyat befújod,letakarod...ugye ezt +1 lepedő huzattal amire fekszel... semmi ne legyen az ágyba!


2hét alatt kiirtódik, ezt 2x megcsinálni és időközönként!--------------------------------------------------Rá lehet feküdni az ágyra? Igen. Akkor viszont nem megoldható az, hogy ..."semmi ne legyen az ágyba" - gondolom én párna, paplan sem. Akkor mivel takaródzon az ember? Köszönöm a segítségedet. Üdvözlettel.

5292. c9155193c4 (válaszként erre: 5280. - Cicaanya)
2021. dec. 16. 01:34
Alaposan kell befújni mindent, helyesen írod. Kis rovarok, mindenhová elbújhatnak, a fotel réseibe is.
5291. Thomaser (válaszként erre: 5290. - PanniBp.)
2021. dec. 15. 06:06
Gondolom mindenki kiírtotta, ezért nem nagyon nézek már fel ide én se. Javaslom nektek is az írtást
5290. PanniBp.
2021. dec. 11. 11:29
Megint NAGY A CSEND. SZIASZTOK!
5289. PanniBp. (válaszként erre: 5288. - Thomaser)
2021. nov. 22. 11:40
Nagyon köszönjük a részletes, odafigyelő válaszodat. Megszívlelendő dolgok, amiket írtál Üdvözlettel: Panni.
5288. Thomaser (válaszként erre: 5287. - Thomaser)
2021. nov. 22. 08:46
Ja, kb 2 hétig ne moss fel és ne is takaríts le semmit
5287. Thomaser (válaszként erre: 5286. - PanniBp.)
2021. nov. 22. 08:45

Nem, a petékre nem hat semmi. Ezért kell egy második írtás némely esetben. De a tapasztalat azt mutatja hogy ennél a cègnél elég volt 1 írtás. Fontos hogy írtás után ne moss fel, ne takaríts le semmit. Pont azért hogyha a peték kikelnek akkor a kifújt méreg megöli azokat is.

Barátomnál befújt mindent, a ruhákat is.. kb 1 hónapig méreg szagú volt a lakás meg az összes ruhája hiába mosta ki.. de el is tűnt az összes 1 írtás után.


A lakásban a fűtés csövek koruli hézagot meg szilóval nyomjátok ki, így a másik lakásból se tudnak át vándorolni

5286. PanniBp. (válaszként erre: 5285. - Thomaser)
2021. nov. 21. 10:41
Szia! A patron a petéket is kiírtja? Bocsánatot kérek az esetleges "ostoba" kérdésem miatt.
5285. Thomaser
2021. nov. 18. 20:22

Aki jött irtani az hozta, egy normális írtás végén használni szokták ezt is.

Minden becsuk, szoba kozepere letesz, meggyújt és füstöl mint a barom, a legkisebb repedésekbe is behatol a füst.. bejárati ajtó körbe szigetelő szalagoz, aztan majd 5-6 óra múlva vissza mész szellőztetni..

Ami a lakásba volt az megdöglik.

5284. PanniBp. (válaszként erre: 5283. - Thomaser)
2021. nov. 18. 10:45
Szia! Köszi, hogy írtál. Érdeklődöm mit jelent a füst patron? Hol szerezted be ezt a szert. Üdvözlettel: Panni.
5283. Thomaser
2021. nov. 17. 22:04

PanniBp.


Sokat vissza olvastam a topikban, régóta ajanlod mindenkinek a gőzölést. Inkább mint egy rovarírtót.

Ez a hosszú idő alatt nektek sem sikerült kiirtani a poloskat.. maximum féken lehet tartani.. de se én meg szerintem senki más nem féken akarja tartani hanem kiírtani. Es ehhez egy normalis írtó kell.

Nálunk szét fújtak mindent, ruhákat is. Utána füst patron.. és ki lett írtva minden….

5282. Agnes.n2
2021. nov. 13. 06:11

Sziasztok!


Mi még javában benne vagyunk a poloska írásban.


Nem tudom mivel hozhattuk be a lakásba, de visszagondolva kB tavasz óta lehet (vagy korábban, mivel úgy olvastam télen nem olyan aktívak) kamaszlányomon kezdődtek a csípések. Akkor szúnyogra, bolhára gyanakodtunk, mert nem olyanok mint a neten látható csípések. Aztán találtam takarításkor az ágya alatt levedlett bőrt, ekkor tudatosult mivel állunk szemben. 5 irto volt nálunk azóta de még folyamatosan találunk kicsit nagyot egyaránt. Az ágyat ágyneműt kidobtuk, sajnos a francia ágy széle amit lányom használt telivolt petékkel, illetve a parketta szegőket felszedve egy részben talaltunk több nagyot, valószínűleg kisebb fészek volt, én minden ruhát zsákoltam és lesz ami lesz 80 fokban mostam, majd onnan még pluszban átvasalva kerültek vissza a szekrénybe. (szóval ezen a téren mindent megtettem 2 hétig csak vasaltam amikor tudtam!)

Nem tűnt vészesnek a helyzet, sőt az első írtós is azt mondta kell a kétszeri írtás a peték miatt de nem tűnik fertőzöttnek a lakás, biztosak vagyunk e benne hogy ágyi poloska?! Most hogy irtottak illetve az ágyak mozgatásával is meg lettek bolygatva ott tartunk hogy fényes nappal a falon találok, a gipszkarton mennyezetbe süllyesztett lámpa szélén fekete pontokat találtam, tegnap pakoltam a komódban, majd észre sem vettem nyomát de valószínűleg végig mászott egy dög a kezemen sz@rrá csípett. Az első írtás óta vagy 20-30bogarat elnyomtunk különböző színben és méretben. Akármelyik írtós jön nem látja fertőzöttnek a lakást, legalábbis annyira nem hogy 20-30 bogarat nyitunk már ki. Azt mondja annyira kevés a nyoma mintha 2-3 db lenne csak és az elején járnánk. Sőt még egyik sem talált egy dögöt sem írtás során. Gyűjtjük őket üvegbe és mutogatjuk, hogy pedig van! :(

Nem tudom mikor lesz ennek egyáltalán vége, pedig csak olyan irtosokat hívtunk akiről már több pozitív véleményt olvastunk másutt, de itt a fórumok közt is. (átlagosan 20-25 közt irtottak) Most az ÁNTSZ-t fogom hívni tudnak-e valami okosat mondani. Ruhaszárítóról öltözünk mert már feleslegesnek tartom az állandó mosast vásárlást, szerencsére van lehetőség kint szárítani a folyosón így 3 szárító áll hónapok óta. Már nem tudom mit csináljunk, nem látjuk a végét. A gyerek játékait is egyesével zsákoltam és csak a 2.irtas után hoztam vissza egyesével átnézve-takarítva (könyveket inkább kidobtam, játékok ha elemes ha nem úgy voltam vele ha túléli a fertőtlenítős vizet marad, ha nem mennie kell) szerencsétlen kicsinek egy darab játéka nem volt elől :(

Mostmár mindenhova szétmásztak, ez egy 3 szobás panel ahol csak az egyik szoba volt írtás előtt panaszos, most mind. 😭

5281. PanniBp.
2021. okt. 25. 12:51
Szervusztok! Tegnapelőtt elfogtunk 1 hatalmas nagyot, ami televolt a hasa fehér tojásokkal - petékkel. /Éjszaka, zseblámpával, csípett és felébredtünk rá./Hátha ez az infó is Valakinek segít.
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook