Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ágyi poloska kiirtása - tapasztalatok fórum

Ágyi poloska kiirtása - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
5190. panellakovics (válaszként erre: 5185. - PanniBp.)
2021. febr. 9. 23:10
szia Panni!köszi a tanácsot, már szinte üres volt a lakás, csak matraccal aludtunk és még akkor se oldódott meg.A házban meg mindenki letagadta, pedig körbe csöngettem az egészet...:( azóta elkölt9ztönk vidékre, de itt is sikerült magunkkal hozni valahogy :( most találtunk egy félig ismerős irtót, ő azt mondta, hogy szerez valami erősebb cuccot...meglátjuk :/ de am ő is mondta, hogy nagyon sok kókler van a piacon és sokszor még irtóanyagot se tesznek bele, csak vízzel fröcskölnek....vicc
5189. horakulum (válaszként erre: 5188. - Mesko2)
2021. febr. 9. 22:56
Drukkolunk. De biztos csak hosszú hónapok vagy évek után lehetsz, amíg csipesmentesek vagytok.
5188. Mesko2
2021. febr. 9. 22:49

Sziasztok?! Megtörtént a 3 dik irtás.

Plusz hidegköd kébződes.

Este láttam egy pici bogarat. De szerintem még volt mergezodve. Mert szét nyomtam és fekete volt. Illetve egy fekete lárva vagy mi. Remélem vége lesz a remalomnak. A szaki szerint nem kellesz következő irtás. Nem talált semmit az ágyban.

5187. bopet
2021. febr. 9. 05:05

Sziasztok!

Kovaföldet hol lehet venni vagy rendelni?

5186. Mesko2 (válaszként erre: 5184. - Panellakovics)
2021. febr. 7. 17:49

Kedden jön egy új irtó 3 dik irtásra. Az 1 ső 2 irtás óta bogarat nem látok. De neha csipes van. Zokniban alszunk.

Azt monta a szaki. Hogy 3 dik irtás elég lesz. Mivel nem nagy a fertőzés de en mar semmiben nem bízom. Életem sincs már. Abban reménykedem. Mivel családi házban lakunk. Nincs kitől kapjam a pótlást. Tényleg jó lesz. Mert szó mi szó. Az 1ső irtás nem volt normálisan le fújva. Csak épp hogy fújt ki valamit. Reménykedem 🙏🙏

5185. PanniBp. (válaszként erre: 5184. - Panellakovics)
2021. febr. 7. 11:30
Az ágyat kidobtátok, a paplanokat, párnákat? Lehet, hogy már a könyöködön jönnek a kérdéseim, bocs., amennyiben ez a helyzet. Tán.' 1 éve járt nálunk valaki, Pest megyéből. Du. 4 óra helyett 3-kor megjelent. S, mi van akkor, ha nem vagyunk otthon? Kb. 30 perc alatt végzett két szobával, a fényképeket, könyveket bespriccelte. Persze nem adott 3. lehetőséget, az un. grátiszt, "az én munkámhoz nem kell, az tuti." Persze. Sajnos nálunk a felettünk lakónál is volt. Kétszer járt ott az írtó... Szerintetek már ok.? Szerintem nem. Szóval Te kedves "Panellakovics" a gőzölést csináld, s ha van szomszéd, ott is érdeklődj. S, amit lehet dobj ki, a lényeg: ne szégyenkezz. üdv.!
5184. panellakovics (válaszként erre: 5180. - Mesko2)
2021. febr. 7. 10:22
SZia. Mi próbáltuk a kétoldalút és gyönyörűen átsétál rajta... nekünk a kova föld se jött be :/ egyedül a gőzöléssel jó pár napig, de kiirtani sose tudjuk. Egyeztettem egy vidéki irtóssal, elvileg 80ért kijön, meg el is küldte, hogy mikkel irt - utánanéztem és elég jó cuccok - de ez egy valag pénz és mi van, ha kétszer kell?!! meg ha ez is kontár, mint a többi....azt mondta, hogy azért drágább ő, mert a pesti irtók a legolcsóbb vegyszereket használják, azért kell állandóan ismétlés és csak az élőket, ha kinyírja.. erről ti hallottatok valamit?
5183. PanniBp.
2021. febr. 5. 11:54
Kiegészítés az alábbi hozzászólásomhoz. Tulajdonképpen a csípésre eszméltem fel, s ezután kapcsoltam fel a villant, s miután szétnéztem körülöttem, a párnán fedeztem fel őket.
5182. PanniBp.
2021. febr. 5. 11:52
Próbálkoztatok már a gőzöléssel. Sajna örökzöld téma. Mi jelenleg ezt végezzük heti 1-2 alkalommal. Éjjel is fogtam két nagyot és 1 vékony, mint a cérnaszál, s kb. 0,5 cm hosszúságu bogarat?, ivadékot? A két nagy közül az egyik tele volt vérrel, a másik pedig "csupán a sajátjáéval". A sötétben, lepihenés után kb. 20-30 perc elteltével jött elő az a 3 példány, amit észrevettem... A fehér párnán előbb megállt a bogár, majd miután észrevett, ill., hogy meg akarom fogni, futásnak eredt. Szerintem a közelünkből jön az utánpótlás. Még akkor is, ha már volt ott 2 írtás.... Vettem "Killt" azokra az időkre szánjuk, amikor nincs gőzölés. Sziasztok!
5181. Jag0721
2021. febr. 4. 22:15
sziasztok, felmerült az ágyipoloska gyanú nálam ... eddig szent meggyőződésem volt , hogy az , de most nem vagyok biztos benne... december elején a karom belső oldalán lett kb 5 db csípés és utána kezdtem kutatni mi csíp ilyet akárhogy keresgettem folyton a poloskánál lyukadtam ki ... aztán 3 nap mulva megint hasonló ... pár napig nem aludtam itthon de ahogy hazajöttem, volt megint ... aztán napokig semmi , és már minden kiütést vagy pattanást csípésnek hittem ... szval begolyóztam és kiköltöztem a nappaliba ... minden ruhámat kimostam magas hőn,kitakarítottam a szobát, az ágyat atomjaira szedtem és kb karácsony óta a nappalimban alszom azóta semmi csípés egy se semmi ... mondják hogy ha kijön az ember a szobából a poloska követi ... ma áttakarítottam a szobát megint ,felforgattam nem láttam semmi jelét, amit kellene ... ma tervezek először ismét ott aludni de őszintén be vagyok tojva ... ha nem jött utánam a nappaliba lehet nem is poloska volt ?
5180. Mesko2 (válaszként erre: 5126. - 371baaf0b7)
2021. febr. 3. 10:23

Szia neked sikerült még szabadulni ezektől a dolgoktól?

Mi segített? Valóban a két oldalú ragasztó bevalt?

5179. Mesko2
2021. febr. 3. 10:21

Sziasztok! Nagyon el vagyok keseredve 😩😥😥😥 nem jött be az irtás. El pusztult valamennyi. De lehet a petékbol maratt nem látom őket. Sehol. Ágy tiszta. De a falon észre vettem kakit. Illetve a fiam ön volt 1 csipes.

Anyagilag csöd minden pénzem az irtásra attam😩😥

Nem nagy a fertőzés. Szerintem az elején vagyok. Agyatok kérlek könyörgöm valami tanácsot. 😥😩😩😩

A naturland kova föld jó?

Segített valakinek. Mit csináljak gyerekek kérlek mongya tok valamit. Be kattantam😩😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥

SOSS!!! KÉRLEK VALMIT ÍRJATOK.

5178. PanniBp.
2021. febr. 2. 17:18
Sziasztok! Amint látom, minden a legnagyobb rendben Nálatok.
5177. PanniBp. (válaszként erre: 5176. - A97b9a4e4e)
2021. jan. 20. 17:28
Szia! A "kisebb és barna színü" poloska nagyon veszélyes és szívós. Sajnos.
5176. a97b9a4e4e (válaszként erre: 5174. - PanniBp.)
2021. jan. 18. 21:58
Ja, hogy több is van. Én azt hittem csak egyfajta van. De most utánanéztem guglival, ez tényleg más. Vándorpoloska. Az enyém zöld,a tiétek meg barna. Fura hogy még ilyen hidegbe is vándorol. De lehet még a nyáron beköltözött, csak nem vettem észre.
5175. horakulum (válaszként erre: 5172. - PanniBp.)
2021. jan. 18. 15:56
Kiteregetett szelloztetett ágyneművel igen.
5174. PanniBp. (válaszként erre: 5173. - A97b9a4e4e)
2021. jan. 18. 12:20
Szia, azt gondoltam, az ágyi poloskáról érdeklődsz. Bocs. félreértettem.
5173. a97b9a4e4e (válaszként erre: 5172. - PanniBp.)
2021. jan. 17. 18:35
Szia! Annyira nem vészes a helyzet. Néha egy-két kóbor lélek betéved erre, de annyira nem sok hogy írtani kéne. Csak mikor meghallom hogy zümmög vmi akkor vagyok ki. :D Lehet azért is mert régebben tavasszal-nyáron mindig megjelentek azok a kis ritkaronda jószágok amik beköltöznek a fába, aztán napokig rágják, majd egyszer csak gondol egyet aztán hangos koppanással kirepül a rejtekéből. Ezektől a ragya is kivert. :D De mióta poloska van azóta azoknak nyoma sincs. Amúgy tök szelíd kis állatok, a múltkor rámszállt egy, de nem zavartatta magát, amíg ki nem dobtam a kukába. Kezdek velük megbarátkozni, asszem. :D Azelött meg a mikró tetejéről nézett velem farkasszemet egy. Van ott egy tálca borítékoknak meg iratoknak, bebújt a papírhalmaz alá aztán csak nézett kifele a nagy kandi szemeivel. :D Lehet csinálok nekik egy terráriumot, aztán majd ott jól ellesznek. Melegben lesznek, nem fagy be a kis zöld picsájuk. :D
5172. PanniBp. (válaszként erre: 5171. - A97b9a4e4e)
2021. jan. 17. 17:35
Szervusz! Sajnálom, nálunk a felettünk lakónál volt - ráadásként -. Nálunk lassan mintha kipusztultak volna, úgy tűnik a felettünk élőnek "sokat köszönhetünk". Ismét előkerült a gőzölő, a napokban vettem BIO Kill sprayt is - ismételten. Az ablakon nem tudom át tudnak-e menni. Utcán? Hidegben? Üdv.!
2021. jan. 17. 11:40
Már megint támadnak ezek a kis büdös bunkók. 😄 De hogy jön be, ha minden csukva? Átteleportalja magat az ablakon? 😁
5170. PanniBp.
2021. jan. 17. 11:19
Kiegészítés. Az enyémhez hasonló "félreértés" miatt azt javaslom, privát írjanak egymásnak azok, akik konkrét választ várnak. Ez csak javaslat.
5169. PanniBp. (válaszként erre: 5168. - Panellakovics)
2021. jan. 17. 11:13
Szervusz! Bocsánat, félreértettem.
5168. panellakovics (válaszként erre: 5167. - PanniBp.)
2021. jan. 16. 22:55
Szia. Igazából nem értettem a kommentedet, írtam a keverési arányra, hogy nem tudták megmondani, erre írtad, hogy hol lehet venni. Vettünk már, csak a keverési leírás között nem szerep ágyi poloska, mert hivatalosan nem arra van. De kipróbáltuk és nem sok haszna volt.
5167. PanniBp. (válaszként erre: 5165. - Panellakovics)
2021. jan. 16. 12:39
Szia, vártam a válaszodra... Szóval a decis nem drága dolog, viszont azt hallottam, hogy 24 óra hosszáig tilos a lakásban maradni. /Nem tudom igaz-e?!/ Fiolás is van, 5 db-os, illetve nagyobb kiszerelésben. Üdv.!
5166. PanniBp. (válaszként erre: 5165. - Panellakovics)
2021. jan. 11. 18:34
Szia mezőgazdasági boltban árulnak. Kertészeti dolgok. Szia!
5165. panellakovics (válaszként erre: 5164. - PanniBp.)
2021. jan. 10. 12:42
Szia. Köszi, kérdeztük már, de fogalmuk se volt róla, mivel a decis hivatalosan nem ágyi polskára van.
5164. PanniBp. (válaszként erre: 5163. - Panellakovics)
2021. jan. 8. 09:19
Szia. Az üzletben talán meg tudják mondani. Vetőmag, stb. boltban árulják, a pontos megnevezését nem tudom e boltoknak.
2021. jan. 5. 23:19
Decist tudjátok esetleg, hogy milyen aranyba kell keverni? :)
5162. panellakovics (válaszként erre: 5160. - PanniBp.)
2021. jan. 3. 17:47
LEmaradt, hogy Neked is BÚÉK :) reméljük ez az év elhozza azt, hogy megszabaduljunk tőlük... egy ideig mi is gőzzel toltuk, de x idő után már nem tudtuk vele féken tartani...
5161. panellakovics (válaszként erre: 5160. - PanniBp.)
2021. jan. 3. 17:37
Nagyon drukkolok, hogy megszabaduljatok tőle!!Biztos, hogy javított a helyzeten, hogy a néninél is volt irtás. Nálunk anno a panelbe senki se vallotta be, hogy van nála, de valahogy mindenki nagyon részletesen ismerte... :( Köszönöm, hogy szóltál a decissel kapcsolatban, reggel munka előtt befújunk vele és este, ha hazaértünk szellőztetünk alvásig. Remélem hatni fog. Bejelentkezett az egyik gázos cég, azt írták, hogy ők meg tudják oldani azt, amit a tipik vegyszeres irtók nem. Hát kiváncsian várom :D
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook