Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ágyi poloska a házban 2. fórum

Ágyi poloska a házban 2. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ágyi poloska a házban 2.

2022. aug. 8. 19:47

A topik indítója azt írta, hogy: "Soha többé nem veszek fából készült ágyat." (Sajnos tőle már nem tudom megkérdezni, mert nem tagja a hoxának.)

De akkor milyet érdemes venni? Mert szerintem a kárpitozott sem jó, hisz oda még jobban be tudja venni magát, nem?

2019. márc. 19. 14:20
Sziasztok!!! Szerintem nalunk is az van es nem tudom.melyik céget hívjam ki!!! Legyszives ajánljátok nekem egy jo megbízható céget!!! Koszonom
2015. aug. 17. 22:12
Sziasztok, KÉRLEK TITEKET AKI TUD SEGÍTENI ÍRJON!!! ÍRJON!!! FENDONÁT VAGY HOZZÁ HASONLÓ VEGYSZERT NEM TUDOM BESZEREZNI KÉRLEK HA VALAKI TUD SEGÍTSEN :((( Sokat olvastam sajnos (szerintem ) nagy nálunk a fertőzöttség mivel a pici átlátszók napközben is csípnek . 7-8. Hónap után vettük észre mive csípnek . 7-8. Hónap után vettük észre mivel mindenre gyanakodtunk csak erre nem.Az ágyat ,a legtöbb ruháinkat már kidobtuk. mindenre gyanakodtunk csak erre nem.Az ágyat ,a egtöbb ruháinkat már kidobtuk Szegények vagyunk ezért nincs pénzünk 3-4 írtatni és úgyolvasom nem is használ , teljessen kivagyunk nem tudom mit tehetnénk mivel ezeket a szereket nem tudom mit tehetnénk mivel ezeket a szereket amik segítenének nem lehet kapni :/((
2015. jún. 16. 19:03

Piszok egy istenteremtménye az ágyipoloska.

Imátkozzatok,hogy el ne szaporodjon.Ha megfogtok néhányt vigyétek el a templomba az istenházába és eresszétek szabadon ottan.Ha az Isten megteremtette

legyen ott és szaporodjon az Ő házában.

11. syria (válaszként erre: 10. - 44ee78d7b4)
2013. nov. 16. 11:05
Félelmetes! :(
10. 44ee78d7b4 (válaszként erre: 9. - Syria)
2013. nov. 15. 13:55

és ha tudnád, hogy az is újra terjed:((((


vissza a középkorba...már csak a pestis hiányzik:((

poloska, rüh jelen.

2013. nov. 15. 13:04

Hm. A cikkeket olvasva egy szót sem szólok. Én "csak" rühös lettem. Szociális otthonban élő anyukámtól sikerült beszerezni. Az sem volt piskóta!


[link] 270. bejegyzés.


[link] 291. bejegyzés.


A mai napig kiráz a hideg, ha visszagondolok rá.


A történetemben az a legszomorúbb, hogy milyen sok idő telt el a pontos diagnózisig, majd a megoldásig. Mintha nem is a XXI. században történt volna.

8. 44ee78d7b4 (válaszként erre: 7. - 56bdeba221)
2013. nov. 1. 10:32

ehhez nekem is kb fél év kellett, akkor írtam meg a második cikket


kommandós állás:DDD nagyon jó, tényleg az volt!!

2013. okt. 31. 18:26
Nekünk már sikerült elfelejteni, úgyértem hogy már nem gondolunk rá minden nap, nem vagyunk kommandós állában, lesve hogy mikor taposhatunk el egyet.Bár ehhez a nyugalomhoz el kellett telnie fél évnek.Most hogy olvastam róla, eszembe jut sok-sok dolog, amit átéltünk, de már csak emlék szerencsére. :)
2013. okt. 31. 18:14
Mi is találkoztunk a poloskákkal sajnos.Sokáig nem jöttünk rá, hogy milyen csípésekkel vagyunk tele .A gyermekemet szó szerint felfalták.Aztán jön az írtás, majd a nemalvás.Mi felkapcsolt villanynál aludtunk a gyermekünk mellett, illetve nem aludtunk, mert néztük , hogy nehogy rámásszanak.Naponta többször felforgattam mindent (ágyat, éjjeli szekrényt..,) keresve a dögöket,minden apró rést elemlámpával vizslattam.Hááát kemény volt az biztos.
5. 44ee78d7b4 (válaszként erre: 4. - 117b1693d0)
2013. okt. 30. 20:11
átélni is:(
2013. okt. 30. 20:05
Csajok, ezt még olvasni is horror! :(((
3. 44ee78d7b4 (válaszként erre: 2. - Mobidick)
2013. okt. 29. 11:19
kösz, eléggé ki vagyok képezve - sajnos:(
2013. okt. 29. 10:20

Szia "Sorstárs"

Nálunk is megjelent kb. 10 éve a parazita, lányom egyik barátja hozta be hozzánk. A szülei még csak nem is sejtették, hogy milyen iszonyú terhet vettek a nyakukba, amikor nem jelentették az önkormányzatnál, hogy a szomszédtól mi is szivárog át a lakásukba minden résen keresztül (vízcső, elektromos vezeték, és minden más papírlap vékonyságú résen keresztül. Meg kell érteni, hogy ezek a dögök olyannyira vékonyak tudnak lenni, hogy pl. a lepedő hajtásában is elbújnak. A Bábolna Bio cégtől szereztük be azokat az írtószereket, amelyek csak a poloskákra voltak veszélyesek, emberre nem. Természetesen a fiút eltanácsoltam, miután megbeszéltem a lányommal, hogy nem a fiú ellen van kifogásom, csak az általa - tudtán kívül - hozzánk hurcolt élőskodők ellen tiltakozom.

Megértette, így fél évi idegfrász után sikerült kiírtani.

Tanulság:

Mielőtt beengedsz valakit a lakásodba, nézd meg, vannak-e rajta megmagyarázatlan csípésnyomok.

Amennyiben használt bútort vagy kénytelen vásárolni - ma ez már természetes - házhozszállítás után NE VIDD BE A LAKÁSODBA - göngyöld be vastag nylonba és kérj tanácsot a Bábolna Bio cégtől és aszerint járj el!

Üdv. és bocs a bő lére eresztett dumáért

2013. okt. 29. 09:08
Akik olvasták az első cikkemet a témában, tudják, min mentem keresztül, és nyilván nem ok nélkül olvasták; valószínűleg szintén szenvedő alanyok.
Nem szeretném, hogy a téma állandóan jelen legyen az életemben, ezért nem is fórumozok már, de ki kell írnom, ami még bennem van.

Ugrás a teljes írásra: Ágyi poloska a házban 2.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook