Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A végleges szőrtelenítés manapság fórum

A végleges szőrtelenítés manapság (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A végleges szőrtelenítés manapság

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
325. gaggyi
2014. febr. 23. 18:45

Én is sokat hezitáltam, hogy érdemes lenne-e megvenni egy ilyen itthoni gépezetet, végül arra jutottam a sok negatív komment miatt, hogy nem. Pénzem a klinikák által ajánlott kezelésekre viszont sosem lett volna. Teljesen el is felejtettem az ilyen nemű vágyaimat, amikor is tavaly karácsonyra kaptam egy Remington i-light ipl6000-est. 4 kezelésen vagyok eddig túl, hónaljban és lényegesen jobb a helyzet, mint volt. Foltokban kikopott a szőr, ahol nő az is puha, alig látszik. Előtte ha leborotváltam is maradt a fekete folt a szőrös területen, 1-2 naposan olyan volt a hónom alja, mint egy sündisznó. Sajnálom, hogy nem csináltam előtte-utána képet.

Én már ennek a változásnak is örülök, szívesebben emelgetem már most a karomat (nyáron imádni fogom) frissen borotváltan, de természetesen a kezelést folytatom és remélem további eredményeket is elérek.

Ami fontos szerintem az az, hogy végleges szőrtelenítő nincs, csak tartós!

Egyébként nagyon világos bőröm van, nagyon sötét szőrrel és maximális fokozaton sikerült ezt az eredményt 4 kezelés alatt elérnem. Nem fájdalommentes, de sokkal kellemesebb, mint a gyantázás, epillálás. A gépet édesanyám is használja és nála már most sokkal látványosabb a helyzet, mint nálam, úgyhogy nem bántam meg, bőven visszahozta az árát ahhoz képest, mintha egy klinikán csináltattunk volna mindketten, ahol szintén nem garantálják a sikert. Én nagyon kellemesen csalódtam.

2013. szept. 21. 18:15
Az IPL van akinek bejön van akinek nem. Az előbbi dicséri az utóbbi szidja. Nekem bejött. Remington IPL6000-esem van, ha ki is jön a szőr sokkal lágyabb és nem szúr. Viszont aki ilyen márkát használ annak jótanács: hirdetési oldalakon találsz olyat aki felújítja a használt lámpát. Igazából a lámpának semmi baja, csak van benne egy számláló, hogy 1500 villantás után ne lehessen használni. Van ügyes ember aki átprogramozza és ismét használhatod . . . harmad áron! Így már kedvezőbb a rezsije!
323. 2145 (válaszként erre: 322. - Amacska)
2013. szept. 12. 15:44

Ennek örülök.

Másra ne hallgass.

322. amacska (válaszként erre: 321. - 2145)
2013. szept. 12. 11:11
egy embert ismerek évek óta és nem csapna be hogy neki bevált abban biztos vagyok
321. 2145
2013. szept. 12. 08:36

Az a baj, hogy a Neten nem tudhatod sosem ki milyen érdekből, okból ír hozzászólást.

Valódi tapasztalat vagy üzleti érdek.

Én sem tudom eldönteni, hogy megéri e megvenni egy otthoni IpL-t vagy marad a gyanta.

Az biztos, hogy "profihoz" nekünk nem érte meg elmenni.

320. amacska (válaszként erre: 316. - 8f8f3a827e)
2013. szept. 11. 20:06

a házi patika fórumon elégedettek és boldogok az otthoni ipl gépekkel

én is teljesen össze vagyok zavarodva

319. 2145 (válaszként erre: 318. - 8f8f3a827e)
2013. szept. 11. 12:48

Ez így van, 10 évvel ezelőtt naívak voltunk, mert hittünk abban, hogy a lézerrel valóban véglegesen eltűnik.

Alapból 10 kezelést írtak abban az időben mindenhol.

318. 8f8f3a827e (válaszként erre: 317. - 2145)
2013. szept. 10. 15:45

Nem profinál voltál, kóklernél jártatok. 2 kezelés után egy lábszár szőrzet fél évig alig nő vissza.


Amúgy tényleg profik voltak, ha 18-szor le tudtak húzni benneteket.


Kolbi

317. 2145 (válaszként erre: 316. - 8f8f3a827e)
2013. szept. 10. 14:56

18 alkalommal voltunk a párom is, én is profinál. A Westend mellett. Kidobott pénz volt, pedig betartottunk minden utasítást.

Gondolom azért próbálkozik az ember, mert már csalódott a másikban.

316. 8f8f3a827e (válaszként erre: 313. - Juditvali)
2013. szept. 10. 08:46

Hello Juditvali!


Miért nem ülsz le és olvasol?

A Hoxa-n van még egy szőrtelenítéssel foglalkozó fórum. Az Indexen van amúgy a legkomolyabb. Ha egy estét rászánsz, mindent megtudsz! Aki végigolvassa, az sohasem vesz otthoni készüléket.


Gondolod, ha százezerért lehet jó otthonit venni, akkor hogyan él meg a 10-20 milliós készülékkel dolgozó profi?


Kolbi


Kolbi

315. 8f8f3a827e (válaszként erre: 314. - Hamyka)
2013. szept. 10. 08:40

Jelenleg az a legjobb megoldás, ahol valódi garanciát adnak az eredményre...


Kolbi

314. hamyka
2013. aug. 17. 20:46
na jelenleg melyik a legjobb megoldás?
2013. aug. 11. 11:16

Sziasztok! Én tavasszal hezitáltam, és végül az ismert Rowenta cég gépére ruháztam be. A Metróban 90eFt-ért meg is vettem. Túl voltam már 6 kezelésen, de semmi eredményt nem láttam!!! A hónaljam enyhén foltosodik, pedig kezeltem a bajuszom, állam (igaz arcra ezt nem ajánlják), karjaim és lábaim is. Belefáradtam a 2 naponta szükséges borotválásba, és a hosszadalmas villantásokba. Jót ígér a gép, 3 lámpája van. Már a 2. lámpát is jó ideje használom, így szerintem 3 sem lenne elég a végeredményhez, ha van egyáltalán ilyen. Nekem viszonylag sötét a bőröm, a szőreim viszont nagyon feketék. Az arcomon teljesen megerősödött a borotválástól, ott naponta le kell szednem. Mindent utasítás szerint végeztem, most ott tartok, hogy a karjaim teljesen sebesek, mert begyulladtak 4 kezelés után a szőrtüszők. Egyezkedek a gyártóval, hiszen az ígéretük szerinti szőrzetcsökkenés nálam sehol sincs. Nagyon készségesek, múlt héten egy csereutalványt ígértek, ami jó-jó, de mit csináljak 90e Ft-nyi háztartási termékkel? Vegyek 5 porszívót??? Most gondolkodom, hogy kipróbáljam-e a szalonok IPL kezeléseit, vagy ott is hasonló eredményt érek el. Korábban már jártam EpilFree kezelésekre is, szintén eredménytelenül. Lehet, hogy az én szőreim extrán ellenállóak? Járt már valaki hasonlóan?


A próbavillantás mit jelent? Csak egyetlen egyet villantanak, és ennyi?

312. hamyka
2013. júl. 11. 18:23
engem is érdekel hogy melyik a legjobb megoldás, de szerintem egy szőrtelenítő készlettnél nincs jobb...
311. kicsibocs85 (válaszként erre: 310. - E4849fbbd2)
2013. júl. 10. 06:39
Én is folyamatosan keresek otthonra főleg arcra, de nem tudok dönteni. Te találtál már olyat ami tuti jónak tűnik?
310. e4849fbbd2 (válaszként erre: 308. - Dzsulia15)
2013. júl. 6. 16:04
és neked erős szőrszállaid voltak?mert nekem elég erős és én is keresek most valami hatásos otthoni szőrtelenítő gépet
309. amacska (válaszként erre: 308. - Dzsulia15)
2013. jún. 7. 07:41
ez a készülék mennyibe kerül?
2013. jún. 5. 17:06

Én most az E-light készülékkel kezeltettem a lábam és a hónaljam. Már 3 hónapja nem nőtt ki a szőr. :)

Az IPL-hez hasonló, de azt mondják hogy hatásosabb. Főleg ez a fajta amit a Baalbek Stúdióban használnak. Csak ajánlani tudom.

2013. jún. 5. 09:57
Ezt a típust ismeri valaki? Rio Beauty lézeres szőrtelenítő
306. kicsibocs85 (válaszként erre: 305. - Zsanci79)
2013. jún. 4. 06:38
Te is használod valamelyiket?
2013. jún. 3. 16:29

Jók ezek az otthoni gépek, csak folyamatosan kell használni, mert ha abbahagyod, előbb-utóbb ugyanúgy kinő a szőr, mint a "nagy gépes" szalonban történő kezeléseknél is.

Mondjuk szerintem csak kis területre éri meg használni, (pl bikinivonal, hónalj, arc?) pontosan amiatt, mert vissza fog nőni, noha vékonyabban, stb, de akkor is. A másik pedig, hogy nem sokáig tudod használni egyszerre, pontosan a hűtése miatt. Magyarul a lábszárnak többször kell nekifutni, és ez kissé bosszantó :)

2013. jún. 3. 13:11
Sziasztok én is itthoni készüléket szeretnék venni. Kinéztem a RIO® IPL Pro Szőrtelenítő Készülék™-et, de szeretnék tapasztalatokat olvasni róla mielőtt megveszem. Vagy ajánl-e valaki mást, jobbat? SOS! A héten meg kell vennem!
2013. jún. 1. 23:11

Sziasztok! Sajnos időhiány miatt nem tudok mindent visszaolvasni, így röviden segítségeteket kérném.

Pcom van, de még mielőtt kiderült volna több helyen is jártam lézeres szörtelenítésen. Dióda lézer Szeged, Ipl Bp,majd Kmétre is. Az eredmény: amikor jártam jó volt, de fél-egy év után visszajöttek a szőrök. Főleg az arcom nagyn problémás. Tudtok ajánlani vmi készüléket itthoni használatra ami tényleg használ?

302. hamyka
2013. máj. 26. 23:07

nagyon piszkálja a csőröm az hogy összevissza írnak mindent a mé masináról, 120 ezer villanás van írva, összesítő táblázatban pedig csak 3 ezer villanás van írva, ki érti ezt.....


vagy nem a villanófejre kell érteni a 120 ezer villanást hanem a készülékre hogy addig cserélhető a fej benne míg el nem éri a 120 ezer villanást??, rá írtam az egyik cégre, majd szólok mit írtak vissza


utálom az összevisszaságot

301. hamyka (válaszként erre: 300. - Bc257fd221)
2013. máj. 22. 16:30

hmm lehet, azért érdekelnének tapasztalatok hogy még is milyen, és hiába találták fel a villanó meg lézer szuper csodát, borotva akkor is kell, a villano fény meg a lézer arra jó hogy kiölje a szőrtüszöt vagy mit ( ahogy olvastam)


tehát: egy borotva vagy penge csak a felső részt szedi le


villanófény,lézer: borotválkozás után jöhet, a bőr mély rétegébe hat


szóljatok ha tévedek

300. bc257fd221 (válaszként erre: 299. - Hamyka)
2013. máj. 22. 16:25
hamyka nem értesz te ehhez!:)
299. hamyka
2013. máj. 22. 16:24
szerintem ez a lézeres meg villanófényes akármicsoda károsíthassa a szemet is ha valaki belenézz :(, és fájdalmas is, károsodhat a bőr is, honnan tudod hogy bírni fogja a bőrőd? szerintem egy szőrtelenítő készlet ugyanolyan jó leet, igaz nem végleges megoldás, de szóljatok ha tévedek, ha valaki akar villanófényes izét akkor a mét vegye, 120 ezer villanófényt igérnek, ha jól értelmeztem adják vele, ha borotválkozni akarsz vele az+ 20-30 ezer ft....
2013. jan. 24. 21:03
Sziasztok, itt is megkérdezem, hátha valaki csak ezt a topicot nézi, van valakinek tapasztalata ez e-light szőrtelenítéssel? Jobb, mint az ipl?
297. 5c975c63f7 (válaszként erre: 296. - 5c975c63f7)
2013. jan. 4. 21:26

nézegettem az otthoni gépeket és találtam egy ilyet: Kizáró ok ezen túl: lázas állapot, keloidos vagy hypertrophiás sebgyógyulási hajlam, pigmenthiányos bőrbetegség (vitiglio), rosszindulatú bőrelváltozás, bőrrák, véralvadásgátló (aszpirin szedése1 héten belül) vagy...


elírták, de ott van a vitiligo. szóval kizáró ok.

296. 5c975c63f7 (válaszként erre: 269. - 95651ce5fe)
2013. jan. 4. 20:54

köszi

a lényeg az, hogy ne kísérletezzek. : S

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook