Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A végleges szőrtelenítés manapság fórum

A végleges szőrtelenítés manapság (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A végleges szőrtelenítés manapság

115. Orina1
2010. dec. 9. 17:23

Ezt csak mellékesen jegyzem meg, még csak 2 alkalommal voltam, de szinte már alig van rajtam szőr :)

Már boldog vagyok az eredménnyel :)

114. Orina1 (válaszként erre: 113. - Sztolyka)
2010. dec. 8. 15:47
hát gondolkozz! :)
113. sztolyka (válaszként erre: 112. - Orina1)
2010. dec. 8. 10:17

hát gondolkozom rajta!

köszi!

112. Orina1
2010. dec. 8. 10:10

Erről még nincs tapasztalatom,

de én úgy olvastam, hogy nem végleges csak Tartós!...

"A hő által sérült szőrtüszők tényleg nem termelnek több szálat, ám a hormonális változások, a bőr megújulása miatt jó pár év elteltével előfordulhatnak új szőrszálak. Ám ezek nem hasonlíthatók a korábbiakhoz, mivel jóval vékonyabb és kevesebb szőrzettel állsz majd szemben, amennyiben ez megtörténne."

111. sztolyka (válaszként erre: 110. - Orina1)
2010. dec. 8. 08:18
többet tényleg vissza se nő?
110. Orina1
2010. dec. 7. 18:48

Szőr minőségtől függ, hogy hány kezelés szükséges.

min 5 kezelés ...

1 kezelés kb 13500 ft-tól indul

tehát kb 70 e Ft

109. sztolyka (válaszként erre: 108. - Orina1)
2010. dec. 7. 09:18
kérdezném hogy egy teljes végleges szőrtelenítés mennyibe kerül?
108. Orina1 (válaszként erre: 107. - Sztolyka)
2010. dec. 6. 19:54

Szia!

igen! :) többen is vagyunk ...

2010. dec. 6. 18:12
van,aki intim részen végeztette a szőrtelenítést?
2010. dec. 4. 16:41
Szép estét.
105. Orina1
2010. nov. 10. 16:33

Sziasztok!

A téma már régóta foglalkoztatott engem is.

Próbáltam utána olvasni, fórumokon infót szerezni, de Szegedről elég kevesen nyilatkoznak.

Sikerült találni egy nagyon korrekt helyet, az első kezelésen már túl vagyok és abszolút nem fájt, inkább kellemetlen volt.

Hozzáteszem , nekem általában minden fáj, és egy kicsit féltem is tőle, de teljesen felesleges volt!

Evka kérdésére a válaszom, engem nem szemceruzáztak be, szemmértékre ment... azért látszik hogy hol lövik meg, mert én még este is láttam a kis kockákat... :) Az első kezeléstől nem vártam csodát, pedighát... megritkult a suba vastagsága/mennyisége :)

Az ár korrekt, most 50 %-os akció van December 31-ig. Üdülésit, egészség kártyát elfogadnak .

Privátba tudok csak helyet írni, sajnos már kétszer kimoderáltak, úgyhogy nem kockáztatom meg!

104. Evka
2010. júl. 2. 12:26
sziasztok, akit kezelnek IPL géppel írja meg nekem legyen szíves, hogy felkockázzák-e a területet fehér szemcerucával vagy nem? aki csinálja csak szemmérték alapján lövi. Mindenemet szerettem volna szőrteleníteni. A lábam 12hetente, a többit 6 hetente szőrtelenítik. A lábamnál még csak az első alkalommal vagyok túl és 2 hónappa. borotválom a kezelések közt, de most hagytam egy kicsit megnőni és a tapasztalatom az, hogy vannak szabályos csíkok a lábamon, ahol a szőr egyenletes és erős... először azt hittem, hogy a borotválásnál kihagytam, agy leborotváltam külön ezeket a csíkokat, de pont ugyanúgy visszanőttek. Szerintetek lehetséges, hogy ezeket nem kezelte le a csaj szemmérték alapján és amikor fordultam az kimaradt? vagy csak beképzelem és ez így természetes? a karomon ilyet nem tapasztalok... Ami viszont nagy problémám, hogy nekem a nyakam is szőrös. Elmentem vérvételre a pajzsmirigyem rendben van. PCO-m van, megkérdeztem 2 orvost is, azt mondták, hogy kiesnek majd ezek a szőrök és elkezdtem kivizsgáltatni magam, hogy ne nőjenek vissza. A nyakamon viszont nem hogy kiesni nem akarnak, de a borotválás miatt, ami a szőrtelenítés miatt kell, egyre erősebbek. Amikor a második kezelésre mentem, szóltam, hogy állíthatná erősebbre is a nyakamon a gépet, mert csak egy pár szál esett ki, de azt mondta, hogy szerinte nem kell. így másodjára szerintem egy szál sem esett ki... 100ig lehet állítani a gépet és engem kb. 50esen kezel... Szerintetek mit csináljak? Ja és az intimemnél teljes intimet fizetek, ami elöl hátul teljes a leírás szerint. Szerintem nem villantott be elöl sem teljesen, amikor megkérdeztem, hogy meddig ment be, akkor azt mondta teljesen, de én nem így éreztem és külön kellett szólnom a hátsó rész miatt, ahova így kb. 3at villantott, de szerintem több kellett volna... Nem akarom megbántani azt sem, aki kezel vagy szólni a főnökének, de alkalmanként 100ezer ft felett fizetek és nincs kidobni vló pénzem. Ti mit tennétek?
2010. jún. 1. 18:29
Sziasztok! Bár én friss regisztrált vagyok, és direkt a szőrtelenítő fórum miatt regisztráltam azért szeretnék hozzászólni. Kíváncsi voltam hogy milyen véleménnyel és tapasztalattal rendelkeznek az emberek a végleges szőrtelenítéssel kapcsolatban. Nekem eddig vidéki leányként nem sok tudomásom volt erről, sőt semmi biztosat nem tudtam. Hallottam hogy van és hogy drága stb. . . Nemrég kezdtem el dolgozni bp. -en egy olyan helyen ahol magas szinten foglalkoznak ezzel, és így hogy belátok a háttérbe tudom hogy mi is történik igazán. Ha valakit esetleg érdekel a véleményem akkor szívesen elmondom. Nem reklámozni szeretnék de elég fontos témáról van szó, s visszaolvasva a hozzászólásokat elég sok a hozzá nem értő kezelő is. Ha valakit érdekel akkor írjon privát üzenetet és szívesen válaszolok. Szép estét :)
102. bonpprr
2010. máj. 4. 15:12
Ma megyek 4.kezelésre másfél hónap kihagyás után. Lehet kár volt megszakítanom. Ismét gyorsabban kezdett el nőni a szőr, nem akarom így hagyni. Én eldöntöttem pár hónapja, hogy eltűntetem őket, hát legyen is úgy:)
2010. ápr. 27. 11:00

Sziasztok!


Valakinek van tapasztalata a Bársony klinikával? Nekem egész jónak tűnik. Meg igazából lehet jobban bíznék orvosokban, bőrgyógyászokban, mint kozmetikusokban. Már szinte minden kozmetikus "végleges szőrtelenít" IPL-el. Nekem ez egy kicsit hihetetlen. Arról nem is beszélve, hogy nem két forint, úgyhogy viccből nem szeretnék ennyi pénzt kiadni. Ha viszont tényleg eredményes, akkor naná. Vélemény? Bársony? :)


Szép hetet mindenkinek!

100. b.gyuri (válaszként erre: 98. - Bonpprr)
2010. ápr. 22. 17:25

ódzkodom a dologtól, de alighanem előbb-utóbb felkeresek egyet..

előtte meg rákeresek valami online szakértőre v. tanácsadóra..

:-)

99. b.gyuri (válaszként erre: 96. - Sagota)
2010. ápr. 22. 17:23

külföldi oldalakon nézelődtem, a tapasztalatok vegyesek, de nekem úgy tűnik, talán inkább negatívak.


az említett forgalmazónak címeztem egy ímélt konkrét kérdésekkel. a legjellemzőbb a válaszok között az volt, hogy 5 (vagy 5-10?) Joule/cm2 teljesítményűek a gépjeik. ez pedig jóval kevesebb, mint a lejjebb említett 30 Joule-nyi.

úgyhogy alighanem tartós, de nem végleges megoldás ez... :-(


nekem azért sem ideális, mert a teljesen intim területen nem javallott a kezelés vele...


remélem tudtam segíteni valamit.

98. bonpprr (válaszként erre: 94. - B.gyuri)
2010. ápr. 22. 13:53

b.gyuri!


Egy sima kozmetikus nem tudom mennyire tudná ezt kezelni. Nem is biztos, hogy azon a területen ezt a gépet lehet használni. De véleményem szerint mindenféleképpen keress fel egyet, kérdezz rá és ha nem, legalább megpróbáltad. Utána jöhet egy szakember, ő biztos többet tud mondani. Sok sikert:)

2010. ápr. 22. 13:50
Letettem az otthoni gépről, mert kaptam egy privát levelet, amiben leírták, hogy milyen sok kiadással jár egy otthoni gép és milyen rossz tapasztalatai voltak. Azt a pénzt pedig akkor inkább fordítom kozmetikusra. Pedig már beleéltem magam én is:)
96. sagota (válaszként erre: 95. - Bonpprr)
2010. ápr. 22. 10:43

akkor ezek szerint nem vettél otthoni készüléket hanem kozmetikushoz fordultál?

Én még nem tettem le az otthoni készülékekről, csak nem találok egyikről sem infót, valami tapasztalatot...

2010. ápr. 21. 15:13

Sajnos félúton a "siker" felé abbahagytam, mert úgy gondoltam, hogy nekem ez elég is, de jövőhónapban inkább folytatom:)

Szeretném elkezdeni a bikinivonalat is, csak az anyagiakban lenne most -nekem- sok.

Ti hogy álltok?

2010. ápr. 21. 15:12

nekem egy elég kényes kérdésem volna.

sajnos olyan területen is nő rajtam szőr, ahol nemigen kellene (pénisz).


eleinte megoldást jelentett a borotva - még ha gyakori használatot is igényel -, de az utóbbi időben erősebbé vált, és a korábbi pár szőrszál is megsokszorozódott. igen zavaró nekem is, hát még a partneremnek :(


sejtésem szerint a lézeres és a villanófényes szőrtelenítés is megoldás lehet, de nehezemre esne az utcáról betérve egy orvos/kozmetikus/akármilyen szakember előtt erről beszélnem, akik talán nincsenek is felkészülve ilyen kérésekre. olyan helyet keresnék, ahol találkoztak már hasonló problémával, és diszkréten tudná(na)k kezelni.


köszi a válaszokat,

Gy.

2010. márc. 23. 14:55

Sziasztok!


Kíváncsi lennék, hogy van-e valaki közületek, aki használta már a Rio Scanning Laser, vagy a Salon Laser X60-as otthoni készüléket?

Ha igen, akkor kíváncsi lennék, mik a tapasztalatok? Hatásos-e, melyik területen próbáltátok, mennyi kezelés kellett?


Előre is köszönöm a választ!

92. bonpprr (válaszként erre: 91. - Stuxx)
2010. márc. 23. 14:13

Nem nagyon akarom reklámozni a terméket amit én találtam(priviben elküldöm a linkjét, akit érdekel:D), de az oldalon istenítették ezt a terméket. 135.000 Ft-ba kerül. és 5 J/cm2 a teljesítménye...akkor ezekszerint ez kilőve.

Pedig kezdtem magam beleélni, hogy ennyi pénzért otthon is végezhetem a kezeléseket magamon:) Akkor maradok a jó öreg drága kozmetikánál, az legalább biztosabb:)

91. stuxx (válaszként erre: 88. - Emike10)
2010. márc. 23. 12:28

Szia!


Járj utána, hogy a teljesítménye eléri-e a 30-35 Joule/cm2-t!

Ha nem, akkor kb. olyan a hatása, mintha "mélyborotválást" végeznél. A szőrtüsző alatti tőmátrixig nem jut le a bevitt energia, nem pusztul el. A szőrtüszők újra fognak szőrt növeszteni. Igaz, nem olyan gyakran, mintha gyanzáztattál, vagy epiláltál volna.

Ha ennyivel is segít, akkor vedd meg, de ha végleg meg akarod szüntetni, akkor bizony a professzionális gépek jelentik a megoldást.

Azt is vehet egyébként magánszemély...

Kb. 2-3 M-től kezdődnek az árak. A profi gépek 4-5 M-től...

90. bonpprr (válaszként erre: 88. - Emike10)
2010. márc. 22. 15:57

wwááúú...

Ha valóban ennyibe kerül még a hülyének is megéri(már bocsi a kifejezésért:D) kb 4 teljes láb kezelés árát kell kifizetned, és ott szőrtelenítesz ahol akarsz??!!!?? :O Százezreket lehetne ezzel spórolni, és csupasz vagy:D Kérdés, hogy ezek vannak-e olyan minőségűek, mint a kozmetikában használt gépek.

2010. márc. 22. 15:25
ja persze ez is IPL tecnológia alapú, úgy látom , hogy magyarorszáon még nincs forgalomban, hasonló gépet más márkanévvel találtam csak a magyar piacon és az kb 150. ezerbe kerül
2010. márc. 22. 15:22

sziasztok

én most találkoztam egy külföldi magazinban egy otthoni használatra készült philihs készülékkel, használta már valaki vagy hallott róla valamit esetleg?

87. stuxx (válaszként erre: 86. - Bonpprr)
2010. márc. 20. 21:19

Ne add fel! Érdemes kitartani, mert idővel egyre kevesebb fog kinőni és egyre hosszabbak lesznek a szőrmentes időszakok.

Én már túl vagyok szinte minden lehetséges területem kezelésén.

Ami maradt azzal meg csak eléldegélek valahogy ;)

2010. márc. 19. 11:54
Fúh..remélem én nem fogok "anyázni" :S :D Hiszek benne, és addig megyek amig "ki nem hullik" szinte az összes:) Ha ez 10-12 alkalom lesz, akkor 10-12x megyek el.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook