Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kalo végleges szőrtelenítő krém - ismeritek? fórum

Kalo végleges szőrtelenítő krém - ismeritek? (tudásbázis kérdés)


23. bf3f2dc3a8 (válaszként erre: 22. - Zani)
2010. márc. 30. 10:58
Úgy látom, egyértelműen ritkul, és lassabban is nő. Persze vannak stratégiai pontok, amik nagyon lassan változnak. MOndjuk a térd. Csak tipelek, hogy mivel ott nagyon erős, így gyakran nem jön ki tövestől, hanem beleszakad. Ergo, m intha borotválva lenne. És nem is tud rendesen belefolyni így a lötyi. De ez csak találgatás a részemről. Vagy lehet, hogy ott is van változás, csak nem annyira látványos.
22. zani (válaszként erre: 21. - Bf3f2dc3a8)
2010. márc. 29. 12:14

majd számolj be légysz h ritkul-e tovább a szőr.

én is megelégednék már azzal is h ritkább lenne.

21. bf3f2dc3a8 (válaszként erre: 20. - Brájgátta)
2010. febr. 6. 10:23
Azt nem tudom, lesz-e teljesen végleges, de egyelőre ez is eredmény. :-)
20. brájgátta (válaszként erre: 19. - Bf3f2dc3a8)
2010. febr. 6. 10:18
Köszi, h megírtad, utána nézek a spray-nek :)
2010. febr. 5. 23:10

Régen írtatok, de hátha valaki még keresni fogja. A krémet használtam, de annyira nem jött be. Viszont létezik spray formában is, bár azt csak neten láttam és vettem. Eddig egyértelműen pozitív. Lényegesn lassabban nő, és ritkább is. Pedig nem 3-3x használom, csak 1x kenem fel majd másnap még 1x. Pár hónap múlva referálok :-)

A villanófényes nekem annyira nem szimpatikus. Egyrészt, mire az én lábaimmal végeznének, rámenne egy autó ára :-). De növesztgetni is kell a bundát hozzá. Már a kezelésekhez. Na, az kizárt. Még a gyantahosszt se viselem el, és azuram se. EZért epilálok. És így se tart ki 3 hétig. Sőt, azt mondom 1 hét, ami még tetszik. Bár ezzel a cuccal kicsit tovább.

18. pteri
2009. jún. 9. 16:43
Egy másik márkanevűt használtam pár éve. Nagyon drága volt, 6 hét szőrtelenség után kinőtt az összes szál szép lassan. nyertem vele egy tapasztalatot, és vettem egy epilátort.
17. zani (válaszként erre: 16. - Pircsi24)
2009. jún. 7. 18:05
ez igaz, a villanófénynek is hamar nagy híre lett pedig az egy magasabb árkategória.
2009. jún. 7. 17:50

Szerintem ez nem így van. Gyantázni is lehet otthon és más fajta szőrtelenítés is van, ami köztudottam otthon is könnyen megoldható, a (csapból is ez folyik) mégis sokan kozmetikushoz mennek. Attól nem lesz sem több sem kevesebb egy kozmetikus munkája ha rábólint arra hogy otthon is kivitelezhető valami, ha kérdezik tőle.

Ha lenne ilyen szer az már rég a köztudatban lenne. Szerinted egy ilyen nem terjedne futótűzként? Kizárt.


Szerintem ez annyit ér mint a nagy fogyást ígérő szerek ..

15. zani (válaszként erre: 13. - Badonyimariaeva)
2009. jún. 7. 17:43
én is arra gondoltam, h a kozmetikusnak az az érdeke h gyakran járj hozzá, ha meg le kell mondania rólad mert végleges szőrtelenítést akarsz akkor legalább fizesd ki az elkövetkező pár évet a lézerre.
2009. jún. 7. 17:31
Te elmennél egy elég kellemetlen és drága lézeres szőrtelenítésre ha krémben is létezne megoldás a lézereshez képest potom áron?
13. badonyimariaeva (válaszként erre: 10. - Pircsi24)
2009. jún. 7. 17:27
Azért nem ajánlanak ilyen és hasonló krémeket,mert akkor nem lenne munkájuk.
2009. jún. 7. 17:17
Annál a lézeres vagy milyen végleges szőreltávolításnál is csak a sötétszőrűeknek tudják garantálni hogy nem nő vissza .. minek lézereztetne valami ha van krém is? Egyszerűbb felkenegetni otthon mint raklap pénzért eljárni megcsináltatni, Elég szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban, így látatlanba.
11. zani
2009. jún. 7. 17:09
??? nem tudom, bennem is emiatt van sok kérdőjel..
2009. jún. 7. 17:02
Még nem hallottam ilyen krémről ami véglegesen eltüntetné a szőrt ... sőt elgondolkodtató ha van ilyen akkor a kozmetikusok miért gyantáznak, és nem ezt ajánlják?
9. zani
2009. jún. 7. 16:59
de nem érdekelne az sem h ennyibe kerül ha valaki megerősítené h ez tényleg hatásos. mert amit leírtam azt a marketinges mondja és ő el akarja adni a terméket, én meg hitetlen vagyok.
8. zani
2009. jún. 7. 16:57
Azt írják róla, h természetes anyagokból készül és epilálás v gyanta után kell alkalmazni amikor kinyílnak a szőrtüszők, ekkor belemassszzírozni és a kén megvonásával gátolja a szőr újbóli kinövését. és h már egy alkalom után látványos, de mivel a szőrszálak nem egyszerre nőnek ezért kb 6 hónapig kell használni. 9000 ft körül van az ára 60 ml krémnek.
2009. jún. 7. 16:53
Ez érdekelne engem is :)
6. zani (válaszként erre: 5. - Pircsi24)
2009. jún. 7. 16:51
tv műsor a tv2-n, minden vasárnap délelőtt van a stahl konyhája előtt, kb 5 éve :)
2009. jún. 7. 16:49
mi az a 2testőr?
4. zani
2009. jún. 7. 16:48
ma is volt róla szó a 2testőrben, ezért újra felkeltette az érdeklődésemet. múltkor láttam a dm-ben is.
3. zani
2009. jún. 7. 16:47
Többször hallottam már róla, de nem tudom, hihetek-e neki, tényleg jó-e. Ha valaki ismeri, használta már légyszi írja meg mit tapasztalt.
2009. jún. 7. 16:47
Van ilyen??? Azonnal kérek belőle? Hol lehet kapni? :))
1. zani
2009. jún. 7. 16:46
Kalo végleges szőrteleítő krém - ismeritek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook