Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A végleges szőrtelenítés manapság fórum

A végleges szőrtelenítés manapság (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A végleges szőrtelenítés manapság

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2019. jan. 10. 10:53

Sziasztok!


Amennyire utánaolvastam háromféle hullámhossz van, amin lehet szőrteleníteni, így háromféle lézer is. Akinek bevált, melyik típust használta?

354. Amelia38 (válaszként erre: 353. - Temmp)
2018. okt. 23. 23:03

Szia!

A hónalj 60,az intim 100 körül. Ezek 40 Ill 20 % akció melletti árak, de kupon napokon nagyon jó akciók vannak. Érdemes kivarni. Nem olcsó, de nekem megért minden fillért.

353. temmp (válaszként erre: 352. - Amelia38)
2018. okt. 22. 10:47
Szia, megkerdezhtem mennyi egy kezeles? A weboldalukon sajna semmi info nincs az arakrol.
2018. szept. 11. 11:58

Sziasztok!

Én is az Aestheticanal voltam Ill vagyok kezelésen. Sok szempontból nem vagyok szerencsés, sok szempontból mégis. A bőröm hófehér, szinte "legendásan". A szőr átlagos, két területen azonban megkeseriti az életem, a hónalj és az intim. Itt vaskos, fekete, sűrű. Borotvalom én hősiesen, de elég elkeserítő, hogy reggel lehuzom a hónaljam és estére gyakorlatilag olyan, mint egy smirglipapír és már messziről is virít. Egyik nyári este a városban jegyezte meg a párom egyébként rosszindulat nélkül, hogy szívem, a hónalj elmaradt, tedd le a karod... És hát igaza volt, csak épp nem maradt el. A legjobb férfi borotva is életlenné vált pár alkalom után, így nem keveset költöttem a küzdelemre. Az intim régiót már nem is említem a rendszeres gyulladt tüszőkkel és a logisztikai gondokkal, melyek abból adódtak, hogy még annak idején az ominózus ígéretes randik előtt hova igazítsam a gyomlalast, hogy szép is legyen, maximum pár órás, ki se pattogjak....Még a strandot is gyűlöltem, mert 24 óra után mint a süni tört át a bikinimen a vehemens szőrzetem.

Szóval belevágtam hosszas kutatás után. Hónalj épp 40% engedménnyel ment, mondom legyen az, max elkárolom. Egy kezelésen vagyok túl. Nekem fájt vagyis égetett 1-1 pillanatra, igaz eleve magas értékkel kezdtek. Ki lehet bírni bár vonaglottam ott mint egy kukac. Kb 2 hét múlva valóban potyogni kezdtek a szálak. Hetekig nem borotváltam. Ma megyek második kezelésre. Nőtt azért vissza vagyis nem vissza hanem amit épp nem talált meg a lézer, de kevés és az is puha. Komolyan ha ennyi lenne az eredmény is boldog lennék. Napokig nem nyúlok hozzá és akkor sem olyan érzés mint egy sajtreszelő, nem virít, nem szúr le senkit. Egy laza mozdulat borotvával és voila! Úgyhogy ma megyek intim konzultációra is. 8 alkalom alatt valószínűleg nálam tökéletes lesz az eredmény, de valóban ha azt elérem, hogy csökken a mennyiség és a vastagság már megszabadultam rengeteg fájdalomtól, szenvedestől, amit az életlen borotva, elhagyott borotva helyett vmi olcsó vacak a kisboltbol, a rossz borotvahab, a gyulladások, a kapkodó itt ott borotválások okoztak. Mindenben osztom Asztapaszta88 véleményét. Az vágjon bele, akinek ennyi eredmény is örömet tud okozni.

Csodát ne várjon senki, kell hozzá testi adottság különben csalódás. És reális legyen a cél, ne azt lássuk, hogy maradt pár szál, hanem hogy mennyivel könnyebb. Sokak szerint ez csak szőr, jó az úgy is, de nekem kifejezetten hozzátartozik a női "jól érzem magam a bőrömben" érzéshez az, hogy nem vagyok majomszerű se hónaljban se intim részen. Nekem bevalt.

351. mm19
2018. aug. 18. 22:17

Sziasztok!


Budapesten hol érdemes végleges szőrtelenítésre bejelentkezni? Sajnos annyi rémtörténetet hall az ember, hogy már abban is elbizonytalanodik, hogy egyáltalán megéri-e belemenni. Elsősorban az Aesthetica Orvosi Központ és a Medaid Clinic Budapestből származó tapasztalatok érdekelnének.


A válaszokat előre is köszönöm!

2018. márc. 2. 15:04

Sziasztok!


Meg szeretném osztani a tapasztalatomat az SHR szőrtelenítéssel kapcsolatban. Több, mint 1 évig jártam, 10 alkalommal. Ott tartok, ahol elindultam. Nekem nem jött be. Mondjuk rajtam szőke szálak vannak, az sajnos nem nyeli el a romboló lézersugarakat, mondhatni lepattan róluk. Ez van.

349. VALucky
2017. júl. 31. 22:07

Sziasztok!


Van itt meg valaki? Hosszas gondolkodas utan elmentem az Aesteticaba konzultaciora. Szimpi a hely, kerdeznem h kik voltak ott es bevalt-e? Asztapaszta88, neked azota rendben van, visszanott vagy tart meg? Koszi a valaszokat, remelem nezi meg valaki.

2016. szept. 15. 22:01

Sziasztok!


Leírom az én tapasztalatimat, hátha hasznára lesz valakinek.


Én az Aestheticába járok lézeres szőrtelenítésre 2014 óta, és 100%-ban meg vagyok vele elégedve.


Fontos azonban, hogy valóban nagy változást azok fognak érzékelni, akiknek a szőrtelenítés a szokásosnál nagyobb problémát jelent a mindennapokban. Persze tudom, hogy minden nőnek nagy probléma, és mindenkinek a sajátja a legnagyobb, de vannak azért különbségek. Nekem tök fehér a bőröm, a szőr viszont hosszú, fekete, férfias. A lábamon végig és még a köldököm alatt is. Nem csak egy vékony kis csíkban, mint sokaknak, hanem tenyérnyi felületen, férfiasan.


Egész életemben szőrtelenítettem, de sosem hordhattam még csak háromnegyedes nadrágot sem, mert vagy épp be volt gyulladva a szőrtüsző a gyantázástól, vagy már újra kinőtt a szőr. Nyáron is földig érő szoknyát hordtam, strand szóba sem jöhetett.

Most, ha leborotválom a lábam, 2 nap múlva is elmehetek esküvőre harisnya nélkül, és ez nekem hatalmas változás.


Ugyanakkor látom magamon, hogy mi a különbség akkor, ha csak sötét a szőr, de nem fekete. Pl. a combomnak azon a részén, ahol nem volt annyira fekete a szőr, inkább csak barna, ott a hatékonyság sem akkora. A fekete részen szinte nincs is már semmi, a "barnán" viszont a fele kb. még megvan. Nekem ez is hatalmas eredmény, de elhiszem, hogy annak, akinek az egész felületen ilyen világosabb a szőre, az nem lesz megelégedve az eredménnyel, ezért nekik nem is javaslom.


A másik dolog a technika: ügyesen kell csinálni. Az Aestheticában 8 alkalmat tartalmaz egy csomag, korlátlan ideig felhasználható. Egy kezelés alkalmával kihullik az éppen aktív szőrszálak kb. 70-80%-a. A titok, hogy nem szabad túl sűrűn menni, hogy legyen ideje kinőni az új szálaknak, hisz minél több van, annál többet írt ki egyszerre. Ha te elhasználod a 8 alkalmadat 1,5 év alatt, akkor mindig csak minimális mennyiség fog kihullani, így hosszútávon az eredmény sem lesz olyan jó, mivel marad egy csomó szőrtüsző, amik csak azután aktiválódnak.

Én a lábszárammal kezdtem 2014-ben. Az első 2 alkalom között csak a minimum 3 hónap telt el, hisz akkor még nagyon sok aktív szőrszálam volt. Viszont: eddig összesen 4 alkalmat használtam el erre a területre, az utolsót tavaly!!! januárban. Jelenleg elég, ha hetente egyszer leborotválom, de igazából látszani nem látszik, mert nem sötét. Akkor fogok újra menni, ha megerősödik és sötét lesz, szeritem jövő év elején. Nyár elején kezdtem el borotválni is, előtte nem is kellett, nem volt rajta 1 évig semmi.


Amit még észrevettem: 2 gépük van, egy kis fejű és egy nagyobb. A nagyobb az újabb, reklamázzák is, hogy kevésbé fáj, gyorsabb stb. Ez igaz, de ahogy én magamon tapasztaltam, nem olyan hatékony, mert könnyebben kihagynak vele területeket és észre sem veszik. Szóval én mindenkinek ajánlom, hogy direkt a kis fejűt kérje.


Árak: nem olcsó, de megéri. Mindig vannak kedvezményeik, a májusi Joy napokat érdemes kivárni, akkor 50%os kupon szokott lenni. Amikor a szerződést kötitek, akkor csak az összeg 10%-át kell kifizetni, a többit az első 4 alkalommal is lehet részletekben, és az első 4 alkalom minimum eltart egy évig, vagyis van idő összegyűjteni. SZÉP kártya 3. zsebét elfogadják.


Ja, és fájni fog. De megéri annak, akinek a bőre fehér a szőre pedig fekete.


Remélem valakinek hasznára lesz az irományom,

Üdv.

347. Eveee87 (válaszként erre: 345. - Liska)
2016. aug. 11. 09:03

Szia Liska!


Milyen allergiás reakciód volt? Mit tapasztaltál közben, utána?

346. Eveee87
2016. aug. 11. 09:02

Szia Liska!


Milyen allergiás reakciód volt? Mit tapasztaltál közben, utána?

345. Liska
2016. aug. 8. 15:56
Sziasztok, mondhatni, hogy én a szőrtelenítés minden negatívumát ismerem, a borotvától a krémeken át az epillatorig mindent kiprobaltam. Mar kezdtem azt hinni, hogy az állandó szőrtüszőgyulladasból nincs kiút, amikor is megjelent a az IPL és a LÉZER.... 3 különböző klinikán jártam, orvosok végezték a kezelést, majd közölték, hogy allergiát vált ki nálam mind a két módszer így a kezelessel le kell állni...mondanom sem kell, csalódottság a köbön. Aztán próbálgatták csak kis területenként kezelni a lábam, de az sem működött. Valószínű, hogy a szőrön át bőrbe jutó hő olyan erős, hogy allergiát okoz. Ennek már jó pár éve, de a problémára azóta sem találok megoldást. :( Szóval érdekelne, hogy járt e már valaki hasonlóan,es hogy tud e valaki olyan módszert ami tényleg segíthet! 😀 Köszönöm a segítséget!
2016. jún. 17. 17:42
Sziasztok! Aki volt már az Aestheticaban segítsen nekem :) hogy működik az, hogy a lézer elégeti a szőrtüszőt, majd kihullik a szőr? Arra gondolok pontosan, hogy ugye frissen borotvalva kell menni, majd meghal a szőrtüsző de ugye a bor alatt van pár milliméter szőr, az hogyan no tovabb ha halott a tüsző? Igazabol azert erdekel mert voltam 1 hete az elso kezelésen es azt veszem észre hogy rengeteg szőr benőtt... Gondolom ezek a halottak es nagyon erdekel hogyan fognak kihullani mert ha kiszedem oket fájdalom nelkul kijon, de magátol nem tud szeritnem... :/
343. técsé (válaszként erre: 341. - Fenevad)
2016. ápr. 30. 18:23

Szia Fenevad !

Igen, pontosan ahogy írod. Egy nagyon vékony tűt kell bevezetni a bőröd alá és egy pedállal kell az áramot kapcsolni. Nem mondom hogy kellemes, én úgy vettem észre, hogy ahol vékonyabb a bőr ott kicsit jobban fáj, de ismered a mondást a szépségről meg a szenvedésről. A lényeg , hogy ez tényleg végleges, ha jól csinálod nem marad heg, ha rosszul akkor is csak alig észrevehetően. Én elég csúnyán meg égettem magam a nyakamon pár éve, de ma már senki nem mondaná meg, hogy látszik.Anno 20 e körül vettem ezt a gépet a Pintér Cosmetics Kft-től, ma már nem árulják, de úgy tudom 100 e körül már lehet kapni a hozzá való tű, amit cserélgetni kell pár száz forintos tétel. Az egésszel csak az a probléma, hogy azokat a helyeket amiket nem érsz el illetve nem látsz rá nem lehet kezelni.

342. any002
2016. febr. 20. 12:52

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnek kérni.

Tegnap vásároltam egy Lumea ipl gépet es ki is próbáltam az arcomon. Előtte leborotvaltam a kezelt területet ahogy kell.

Viszont azóta borosták vannak... Mennyi idő kell, hogy ki hulljon? Vagy borotvaljam le?

Köszönöm a segítséget :)

341. Fenevad (válaszként erre: 338. - Técsé)
2016. jan. 28. 17:45

Kedves técsé!

Remélem olvasod amit írok! Ezt az otthoni elektrolízises gépet hogyan kell elképzelni? Magadat szúrod meg a tűvel és vezeted bele az áramot? Kicsit morbid... légyszi mesélj róla részletesen! nagyon érdekel, én sem akarnék kozmetikus járni már ez miatt, de ezt otthon képtelen vagyok elképzelni.nekem az arcomon kéne. köszi a válaszod, üdv.

340. Fenevad (válaszként erre: 338. - Técsé)
2016. jan. 28. 17:45

Kedves técsé!

Remélem olvasod amit írok! Ezt az otthoni elektrolízises gépet hogyan kell elképzelni? Magadat szúrod meg a tűvel és vezeted bele az áramot? Kicsit morbid... légyszi mesélj róla részletesen! nagyon érdekel, én sem akarnék kozmetikus járni már ez miatt, de ezt otthon képtelen vagyok elképzelni.nekem az arcomon kéne. köszi a válaszod, üdv.

339. Fenevad (válaszként erre: 338. - Técsé)
2016. jan. 28. 17:45

Kedves técsé!

Remélem olvasod amit írok! Ezt az otthoni elektrolízises gépet hogyan kell elképzelni? Magadat szúrod meg a tűvel és vezeted bele az áramot? Kicsit morbid... légyszi mesélj róla részletesen! nagyon érdekel, én sem akarnék kozmetikus járni már ez miatt, de ezt otthon képtelen vagyok elképzelni.nekem az arcomon kéne. köszi a válaszod, üdv.

338. técsé (válaszként erre: 336. - Zsuzzsi)
2015. okt. 29. 21:29

Szia.

Én magamnak vettem egy elektrolízises szőrtelelnítőt kb 15 éve és a mellkasomról szedtem ki a szőrszálakat. ( ffi vagyok :)) Az eredményről annyit, hogy azóta sem nőttek vissza. Ha kell bármi bővebbne, kérdezz nyugodtan.

2015. okt. 11. 10:34
Aestheticában volt vki bajusz szőrtelenítésen? Mik a tapasztalatok? Megéri az árát?
336. zsuzzsi
2015. szept. 3. 23:53
Sziasztok! Az elektrolízises szőrtelenítésről szeretnék véleményeket kérni. Illetve Budapesten melyik elektrokozmetikust ajánljátok? köszi! :)
2015. jún. 26. 10:07
12 alkalommal voltam már hónaljszőrtelenítésen,és nem vagyok mammut típus.Még mindig van elég sok szőr,ami visszaqnő..Szóval ennyit a végleges szőrtelenítésről..És öt, de nagyon max. tíz alkalmat mondanak,hogy végleges lesz az eredmény..:(
334. Anna888 (válaszként erre: 333. - Áron2013)
2015. ápr. 25. 21:14

Sziasztok!

Igen, én erre kifejezetten figyelnék, csúnya pigmentáció vagy hyperpigmentáció alakulhat ki. Amúgy az otthoni gépekkel is érdemes vigyázni, nehogy megégesd magadat. Többször hallottam már baleseteket.

2014. nov. 11. 17:03
Sziasztok! Van a Homedics Mé otthoni ELOS szőtelenítő gép tájékoztatójában egy ilyen mondat: "Ne használja, ha bőre napbarnított, leégett, szoláriumozott vagy barnító krémet használ. Ez a bőre átmentei vagy akár maradandó fehéredését okozhatja" Találkozott már valaki valaha ezzel a jelenséggel?
332. hdsb (válaszként erre: 329. - Ancsika860721)
2014. okt. 31. 11:56

Szia!

Én voltam náluk, és meg vagyok elégedve. De azt tudni kell hogy 8 alkalmam volt, és most egy év elteltével voltam egy fentartó kezelésen. Nekem ez nem okoz gondot hogy nem lett 100%os a 8.után, mert mindent megér az hogy már nem kell minden egyes nap szedegetnem!!! ŰÚgy vagyok vele hogy egy évben 1X elmegyek egy fentartó kezelésre. Amúgy anno voltam IPL villanófényes kezelésen és olyan volt mint halottnak a csók...tehát semmi értelme nem volt csak a pénzem dobtam ki. A lézer igaz fáj de megéri!!!

331. Heni83
2014. okt. 31. 11:16

hor56-nak:

Szia, én silkn GLIDE ot használok, nekem ennyi idő alatt már elkezdett látszani az eredmény, de nem vagyunk egyformák, szerintem hamarosan nálad is látszania kéne az eredménynek, szóval ne keseredj el, jó gépet vettél csak valószínűleg a te szőrzeted lassabban reagál a kezelésre.

330. hor56
2014. okt. 16. 16:31

Szeretném a véleményét, tapasztalatait megismerni annak aki ismeri és használja a Silk n Glide készüléket. Én szeptember elején rendeltem egyet és 1-2 kezelés után vártam a" csodát" amit ígértek, hogy majd magától kihullik.Hát ez nem történt meg,pedig volt olyan, hogy hetente 2x is használtam és a legerősebb 5-ös fokozaton, (a bőrömnek ez semmi problémát nem okozott,igaz a szőrszálaknak

sem). Mivel az arcon használom, biztosan állíthatom, (látom) hogy egy sem tünt el és már fogytán van a türelmem ( ugyanis 2 kezelés között nem szabad kihúzni csak borotválni, amit előtte sosem tettem.) Van valaki akinek használ(t)? vagy csak én vagyok türelmetlen?

2014. szept. 21. 10:14

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata végleges szőrtelenítésben az Aesthetica Orvosi Központnál?

Köszönöm :)

328. csoki05
2014. szept. 6. 13:29
Heni83 Silk'n Glide neked hatásos volt? Én most gondolkodom azon,hogy beruházok rá,szóval nagyon érdekelne a tapasztalatod :)
2014. júl. 21. 19:47

Sziasztok,

én most kaptam/vettemegy remington ipl 4000-et, és kipróbáltam a hónaljamon... hol máshol?! és a legalacsonyabb fokozaton volt és fájt (na nem kibírhatatlanul, de mint amikor megrázzunk egymást...) az normális?


És ezt mindenki magának csinálja, mármint ha most ez hülyén hangzik.. de ha "fáj" akkor már jó? mert én automatikusan elrántottam a gépet...

és honnan tudjátok h hol tartottatok? vagy csak én vagyok iylen béna?

326. Heni83
2014. máj. 8. 09:47
Tényleg ne higgyétek el, hogy létezik végleges szőrtelenítés, igaza van gaggyi-nak a hozzászólásában. Jelenleg a lézeres és villanófényes gépek is csak tartós eredményt adnak, de azért ez már szerintem bőven elég, mert egy IPL vagy HPL vagy nevezzük akárhogy, szóval villanófényes kezeléssorozat után az a szőr, ami esetleg pár év múlva visszanő, az már nem lesz a régi, mert egy sokkal gyengébb, puhább szőr fog nőni, amit néhány újabb kezeléssel ismét jópár évre el lehet tüntetni. Azért ez ég és föld egy heti/havi vagy neadj'isten napi rendszerességgel végzett borotválás, gyantázással vagy ilyesmivel összehaosnlítva, szóval ez azért óriási előrelépés. És igen, van akinek nem válik be, például a nagyon sötét bőrűeknél van, hogy nem hozza a kívánt hatást egy villanófényes szőrtelenítő, mert a fényenergiát a sötét színű felület nyeli el, a szőr a legtöbb európai emberné sokkal sötétebb mint a bőr, így ott működik ez a technológia, de sötét bőr esetén a bőr is elnyel egy csomó fényenergiát, így nem jut elég energia a szőrbe, így nem lesz hatásos (vagy némiképp hatásos lesz, csak nem annyira látványosan) a kezeléssorozat, akár otthoni, akár kozmetikában vagy akár bőrgyógyászatban kezelik ilyesmi géppek az embert, ez fizika, tehát ez attól független, hogy "nagy" szalonba való, vagy "kis", házi géppel villantgatnak. Sok helyen ezt meg is mondják előre (ahol korrektek). Hogy mire alapozva mondom ezt? Részben saját és családon belüli tapasztalat, részben rengeteg utánaolvasás külföldi oldalakon. Merthogy fél éve én is akartam venni egy villanófényes gépet és kb mindent feltúrtam a neten, és nem csak a magyar oldalakat néztem hanem az amerikaiakat is, mert ők mint mindenben, ebben is előrébb járnak. Néztem a kezeléseket is, de nem tűnt túl gazdaságosnak kozmetikában végeztetni. Persze az otthoni gépket is drágálltam, de még így is az volt a jobb döntés így utólag is azt mondom. Végülis egy Silk'n Glide-ot vettem, mert ár érték arányban akkor ez volt a legjobb, 50.000 villantást tud, 50.000 ft körüli áron volt a gép azaz 1 ft per villanás, az igen jó ár volt akkor. Ahogy nézem itt pl most is akörül van a gép [link] azaz kicsit olcsóbb, azaz 1 ft per villantásra jön ki ami ahogy néztem akkor, a legjobb "árban" volt, most úgy nézem van ebből már valami Glide XXL ami 150.000 villantást tud és 65.000 körül van, szóval 0,43 ft egy villantás, most ezt venném de ez akkor sajnos nem volt, ez van...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook