Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A végleges szőrtelenítés manapság fórum

A végleges szőrtelenítés manapság (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A végleges szőrtelenítés manapság

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
235. 95651ce5fe (válaszként erre: 234. - 8f8f3a827e)
2012. márc. 20. 15:30
Ott a pont.
2012. márc. 20. 14:42

A fotodokumentáció alapján "a szőrzete nem ritkult".... Ez azt jelenti, ha már eggyel is kevesebb, nem jár vissza a pénz. És lehetne rengeteg kérdést feltenni. Például mikor, egy hónappal az utolsó kezelés után, vagy fél évvel vagy 3 év elteltével?


De szerintem a "garantáljuk, hogy az Ön adottságának megfelelő géppel kezeljük...", magyarán a szalagfűrész kizárva, pedig az végleges szőrmentességet ad.

233. 95651ce5fe (válaszként erre: 232. - 8f8f3a827e)
2012. márc. 20. 14:01

Az utolsó jól hangzik de mennyi ritkulást fogadnak el?

Mert 4 kezelés után legalább a felére kellene, hogy csökkenjen.

6 kezelés után pedig sima IPL-lel ha jól működik 70%-nak kéne lennie Az RF-el kombinált IPL-nek pedig 85-esetleg 90%.

232. 8f8f3a827e (válaszként erre: 231. - 95651ce5fe)
2012. márc. 20. 12:35

Hello!


Nem tudtam, hogy ez ilyen nagy falat lesz. Beírtam a keresőbe, hogy szőrtelenítés, garancia, orvosi garancia. Ezek jöttek ki két oldalon.


1.,Bársony Klinika Orvosi garancia


Az eddigi kezeléseink eredményessége és a szakmai tapasztalatunk alapján tevékenységünkre Magyarországon egyedülállóan garanciát vállalunk. Garantáljuk, hogy klinikánkon csak az Ön bőrtípusának és adottságainak megfelelő, bizonyítottan hatékony specializált cél-lézerkészülékkel végezzük el a kívánt kezelést. Valamennyi létező esztétikai lézertípus birtokában klinikánk garantáltan korszerű, ideális kezelést nyújt pácienseinek.


2., Kádár dr. ORVOSI GARANCIA:


Az első vizit után írásban rögzítjük a várható eredményt. Ha a páciens betartja a kezelési utasításokat, vállalom, hogy ha a kezelések nem érnék el a megadott időintervallumban az ígért eredményt, úgy INGYEN kezelem tovább. Ezt a garanciát így ma Magyarországon egyetlen lézerklinika sem adja.


3., Euromedica Nowinszky dr. Orvosi garancia


Eddigi kezeléseink és sokéves szakmai tapasztalatunk alapján beavatkozásaink esetében orvosi garanciát vállalunk.

Garantáljuk, hogy Egészségügyi Szolgáltató Központunkban csak az Ön bőrtípusának ill. adottságainak megfelelő, bizonyítottan eredményes speciális lézer- ill. egyéb berendezésekkel végezzük el a kívánt kezelést, és csakis abban az esetben, ha optimális eredményt várhatunk. A legkorszerűbb technika alkalmazása és a tapasztalati háttér lehetővé teszi, hogy előre jelezzük, milyen mértékű javulásra számíthatunk. A több, különböző lézertípus birtokában lehetőségünk van a legalkalmasabb, leghatékonyabb, kozmetikailag és orvosi szempontból is a legkívánatosabb eredményt nyújtó beavatkozás mellett dönteni, melyet - magától értetődően - a szakma szabályainak mindenkori betartásával, azokat maximálisan figyelembe véve végzünk el.


4., Royal Clinics


A konzultáción, a személyes állapotfelmérésen erre kollégáink pontosabb választ tudnak adni. A konzultáción a várható eredményről és az egyedülálló végleges szőrtelenítés garancia feltételeiről is tájékoztatják Önt.


5., Medaid Pénzvisszafizetési garancia


Szőrtelenítés esetén, aki a kezelőszemélyzet által előírt módon, 4 alkalommal szőrtelenítő kezelésben részesült, fotodokumentációba beleegyezett, betartotta a beleegyező nyilatkozatban foglalt előírásokat és a kezeléseket követően a kezelt területen a szőrzete nem ritkult, az visszakapja az addig befizetett díjat.


Nem valami híresek...

231. 95651ce5fe (válaszként erre: 230. - 8f8f3a827e)
2012. márc. 8. 09:15

Nem haragszom és köszönöm.


Elvégre is a fórum nem vitatkozásnak van hanem, hogy segítsük egymás munkáját és hogy egyre több becsületes vállalkozó illetve szolgáltató tudjon működni illetve az ügyfelek és érdeklődők megfelelő tájékoztatást kapjanak, ami alapján eldöntik, hogy csináltassanak e kezelést és hogy hol érdemes.


Sajnos még nem sok említésre méltó hely van de remélhetőleg rájönnek, hogy a csalásból nem sok haszon származik. Előbb vagy utóbb elfogynak a becsapható emberek. Engem már nagyon nehéz átverni. De még vannak praktikák amiknek bedőlök.


Forgalmazóként nem egy-két millióm bánja, hogy rossz helyről vásároltam gépeket. De mindenhol meg van a tanulópénz.


Ja egy megjegyzés ha egy aukciós oldalon láttok meghirdetve kozmetikai készüléket és azt mondják, hogy meghibásodás esetén a garanciát a külföldi gyártónál kell érvényesíteni. Az azt jelenti, hogy vedd meg a gépet mert a gyártó úgysem foglalkozik a garanciával. Ugyanis már próbáltam. Vettem gépet meg is hibásodott a gyártó pedig azt mondta, hogy ez a gép nem is tőlük származik.


szóval csak óvatosan.

2012. márc. 8. 07:59

Hello!


Tegnap nagyon zűrös napom volt, az átlagosnál is indulatosabb voltam, mindenre lőttem, ami mozog.

Az, hogy számlát, nyugták adtok, az nagyon nagy lépés a munkátok felvállalására, ellenőrizhetőségére, mely ha nem is fedi le a klasszikus garancia fogalmát.


Még egyszer elnézést.


Jó munkát, Kolbi


A papírnak hétvégén utánanézek.

229. 95651ce5fe (válaszként erre: 227. - 8f8f3a827e)
2012. márc. 7. 21:10

Igen én ingyen kezelem a hatodik alkalom után.


De igazad van egy nyomtatott nyilatkozat tényleg megfelel erre a célra.


Mostantól adni fogok az új és a már megkezdett kezelésekre.


Tudsz ajánlani egy linket ahol le tudok tölteni ilyet?


Előre is köszönöm a válaszod.

228. Letti76 (válaszként erre: 226. - 95651ce5fe)
2012. márc. 7. 15:30

szia,

köszönöm válaszod.

én is a kupon oldalon láttam..

nem tudom merjek-e így belevágni.

nem vásároltak sokan tőlük azt látom.

még holnapig gondolkodom rajta veszek-e kupont vagy sem..

Letti

227. 8f8f3a827e (válaszként erre: 226. - 95651ce5fe)
2012. márc. 7. 15:29

Nem voltál objektív, már megint.


"Én számlát szoktam adni ami megfelel a garancia nyilatkozatnak."


Csúsztatás. Nem felel meg, még itt a fórumon sem. A számla, vagy nyugta az elvégzett munkát bizonyítja. Elvégezted a szőrtelenítést. Pont. Ez így van pl.: a plasztikai sebészeknél is. Készen van a cici, de hogy milyen lesz, az egy másik tészta.


A garancia az, hogy én garantálom, hogy 8 kezelés után önnek nem marad csak 20%-nyi szőre, és ha ez nem teljesül, akkor visszafizetem a pénzt. Vagy ingyen kezelem, vagy elviszem egy kétszemélyes hétvégére, tehát adok érte VALAMIT, amit visszaválthat pénzre, árura, szolgáltatásra.


Ejnye, ejnye! Ez a fránya fogyasztói megtévesztés.

226. 95651ce5fe (válaszként erre: 225. - Letti76)
2012. márc. 7. 10:47

Szia


Elolvastam a készülék adatlapját. A kezelés hatásossága nem csak a készüléktől függ hanem a kezelőszemélytől is. Illetve hogy a kezelőfej mennyire használt és karban van e tartva. Ezeket a kezelőfejeket 10 000 villanásonként tisztítani kell mert a készülékből minimálisan kioldódott fém ionok azok rárakódnak a villanó csőre és a 50%- os hatásfok csökkenést is eredményezhetnek.


Ami nem tettszett az adatlapon hogy a maximális pulzus szám a 1-3-ig van és a maximális pulzus idő 10 ms / pulzus. Az összesen 30ms. Én csak ezt keveslem. De ha jó erősre felveszik a J/cm2 energiát. Mondjuk 40/45 körnékére akkor talán jó lesz. Meg kell próbálni és ha nem hullik ki első alkalomra akkor kevés az energia vagy a villanási millisec.


Szerintem kérj egy garancia nyilatkozatot vagy számlát. Ha nincs egyik sem az gyanús.



Én számlát szoktam adni ami megfelel a garancia nyilatkozatnak.


De ha nem vállalnak garanciát akkor szerintem csak a pénzre hajtanak. Mert láttam ilyet kupon oldalon reklámoznak.


Ha nem adnak számlát akkor ijessz rájuk, hogy a értesíted a fogyasztóvédelmet vagy a NAV-ot.


Számlát mindig minden esetben kell kapni ha fizetsz valamiért.


Remélem tudtam segíteni. És megfelelően objektív voltam.


Várom az eredményt, hogy mire jutottál velük.

225. Letti76
2012. márc. 6. 23:15

kopasz112,

ha jól olvastam te szakmabeliként írsz ebbe a fórumba.

Szeretnék érdeklődni, hogy mi a véleményed a 4. generációs PhotonJet286 készülékről?

Ha olyan szalonba megyek, ahol ilyet használnak az hatásos lesz a szőrtelenítést illetően?

üdv

224. amacska (válaszként erre: 223. - Eleutheria)
2012. márc. 5. 08:41

annyit halottam róla hamar bemelegszik és talán a rió jobb

de hogy hatásosak e vagy csak egy jó gyantázógép?????

2012. márc. 4. 18:13

Sziasztok!


Engem is az érdekelne, ami amacska-t. Véleményt szeretnék a remington gépről.


Előre is köszönöm!


Üdv,

Eleutheria

222. 95651ce5fe (válaszként erre: 221. - Panni2011)
2012. febr. 29. 19:05
Igen pont erről beszéltem én is csak nem akartam a nevén nevezni ezt a fantasztikus helyet a másik ilyen rablóbanda Debrecenben található amit anno kipróbáltam de szintén nem fogom megnevezni "Csak 1 ilyen van".
2012. febr. 29. 18:58

Szomorúan olvasom okoskolbász bejegyzését, meg már máséhoz is volt itt szerencsém.

Anno émn is jártam így a konzultációval. Rám se néztek és 2000 Ft. Lehet, hoyg van, akinek ez nem nagy pénz-nekem igen. És ezt velem a híres-neves Aesthetica szalonban játszották el.

Arról nem is beszélve, hogy a hirdetésben szereplő ár helyett jóval magasabbat szabtak meg már szóban.

Én is pont ezek miatt félek majd belevágni, ha eljön az ideje és otthon leszek. Alig lehet valakiben megbízni, komolyan...

220. 95651ce5fe (válaszként erre: 219. - 8f8f3a827e)
2012. febr. 29. 18:57

Az én készülék 40ms- ig adja le a villanást ami ugye a duplája. A 20ms az tényleg hatástalan még ha 60J/cm2 adjuk is le az energiát.


Ha nem szeretnél élni a lehetőséggel akkor elfogadom.


De köszönöm, hogy megvitathattuk a témát.


További jó érdekvédést de ha nem haragszol én a továbbiakban is tájékoztatom a fórumozókat.


Az a jó ha van ellen oldal is. De kérlek maradj objektív.

219. 8f8f3a827e (válaszként erre: 218. - 95651ce5fe)
2012. febr. 29. 14:34

Köszönöm az ajánlatot, de két okból nem élnék vele.


- ahol kellett, ott én már lézerrel leszőrtelenítettem magam,

- másrészt 10 éve foglalkozom a témával és nekem nem sok újat lehet mondani az ipl-ről.


Úgyhogy nem ülnék be egy Trabantba egy próba körre, hogy megnézzük, tud-e 200-at menni. Nem tud! És nem lehet biztosan, hosszútávon, sok vendégen szőrteleníteni egy olyan gépekkel, ami 20 msec-ig adja le az energiát.

218. 95651ce5fe (válaszként erre: 217. - 8f8f3a827e)
2012. febr. 22. 14:07

Akkor szeretettel meghívlak egy komplett hónalj kezelésre.


Az összes kezelést hónaljban én állom.


Semmit nem kell fizetned és engedd meg, hogy meg győzzelek. Vannak még tisztességesen dolgozó emberek akik merik vállalni a kezelést és mernek hozzá vállalni garanciát is.


Amit leírtál, hogy átverik az embereket az nagyon is igaz. Csak a probléma ott van, hogy azok a híres neves szalonok verik át az emberek akiknek a 10 milliós lézerük van. A szalonok 98% sajnos ilyen. És emiatt a maradék 2% még csak esélyt sem kap a bizonyításra.


Tudom voltam én is ilyen helyen. Csak a konzultációért kértek el 8000 ft-ot és akkor még nem engedték megnézni az árakat. Csak egy komplett arc kezelésért kértek el 180 000 ft.


Szerintem a fórumon jelenlévők ismerik ezt a helyet.


Engedd meg kérlek, hogy megmásítsam a véleményed.

Várlak szeretettel.

217. 8f8f3a827e (válaszként erre: 216. - 95651ce5fe)
2012. febr. 22. 13:56

Nem forgalmazó vagyok, hanem érdekvédő.


Védem az érdekeit azoknak, akik felháborodva írnak be a fórumokra, mert becsapták őket, mindent ígértek, tudatosan megtévesztették őket, mert végleges szőrmentességet és fájdalommentes szőrtelenítést ígértek. Mert azt ígérték, hogy a szőrösödési problémája örökre megoldódik, de aztán kiderül, hogy az összes páciens közül csak véletlenül, egy az ezerből neki nem sikerült. Aztán a fórumokat böngészve rádöbben, hogy csapatostul vannak, akik elhiszik, hogy a 2 napja dolgozó, éppen hogy csak betanított asszisztens a 1-2 milliós koreai, olasz meg kínai gép ipl gépekkel jobban dolgozik, mint a 10 millió feletti lézerrel. Ezek a pár tízezer forintjukat beáldozó csajok mosolyogva hiszik el a beetetést, hogy a Trabant sokkal jobb, mint a Mercedes, és fizetnek boldogan a semmiért. Elhiszik, hogy orvos, bőrgyógyász fogja kezelni őket, aztán orvost nem is látnak, csak minden kezelést valamilyen asszisztens végez. Elhiszik, hogy csak egy gombot kell megnyomni, és huss, máris nincsen szőr. Az útonállók meg szépen mosolyogva elveszik a pénzt. Mi a garancia arra, hogy sikerül a szőrtelenítés? Semmi. Óh, ön előtt már mindenkinek sikerült. Kérnék papírt, írják le, semmi.


Miért nem írjátok le, hogy ezekkel a gépekkel csak a szőrzetet lehet egy kicsit megritkítani, megvékonyítani, de ugyanúgy visszanő minden?


Igazából nem értem meg a válaszodat. Ez is egy fényezés, egy csomó csúsztatás. A gépek árát a gyártó adja meg, a disztribútor általában 40% haszonnal dolgozik és nem 4-5-szörös árral. Magyarországon senki sem cserélte le a drága gépét kínaira, meg koreaira. Azt, hogy egy drága gép rosszabb, mint egy olcsóbb, nem gondolod, hogy valaki komolyan venné, aki csak egy kicsit is utána néz.

216. 95651ce5fe (válaszként erre: 215. - 8f8f3a827e)
2012. febr. 21. 21:37

Üdv.


Gondoltam utána nézek a márka név regisztrációnak.

Hogy kell e vigyáznom a szavakkal.


Az E-light márkanév regisztráció megszűnt 2008-ban az okát nem tudtam kideríteni de valimelyen uniós vámproblémára utalt.


Tehát az E-light készülékeket bárhol lehet gyártani és forgalmazni.


Amit az előző hozzászólásomban írtam szintén igaz mert az RF az előmelegíti a szőrszálak gyökerét, annyit kihagytam hogy eközben természetesen villan is a kezelőfej.


Az ELOS név védettsége valóban aktív de egy szóval sem említettem ilyet. Egyébként az IPL + RF technológia nincs levédve.


Az utolsó hozzászólásom pedig az, hogy attól, hogy valami 10 millióba kerül nem biztos, hogy jobb egy 2 milliós géptől.


Nem véletlenül vásárolnak tőlem ilyen gépeket és cserélik le a nagyon drága "Izraeli készülékeiket"

az általam forgalmazottakra.


Attól még, hogy a magyar kereskedők megveszik a gyártótól 4-5 ezer dollárért és eladják azokat ötszörös áron nem biztos, hogy tükrözik a minőséget.


Én a készülékeimre 3 év garanciát vállalok. ÉS nem azért mert szeretek ilyen gépeket javítani.


Csak arra akartam rávilágítani, hogy a minőséget nem az ára határozza meg hanem az elért eredmény.


Nekem jelenleg 108 ügyfelem van és olyannyira meg vannak elégedve, hogy reklámoznom sem kell magam, mert mindegyik beajánl az ismerőseiknek. Ja és nem egy olyan ügyfelem van akik egy nagyon híres helyről jöttek át hozzám mert a kezelő személyzet bunkó volt és csekély eredményt értek el.


Elolvastam a régebbi hozzászólásaidat és észrevettem, hogy nagyon negatívan állsz ehhez a fajta kezeléshez.


Én nem ügyfeleket vadászok hanem csak objektívan válaszolok a kérdéseikre remélve hogy tisztázhatom bennük a kételyeket.


Remélem megérted a hozzászólásomat.


Üdv.

215. 8f8f3a827e (válaszként erre: 211. - 95651ce5fe)
2012. febr. 21. 16:24

Azért a szavakkal vigyázni kell egy kicsit!


Az E-Light készülék a Syneron védett készülékének a neve és ipl-lel és rádiófrekvenciával dolgozik, de nem külön-külön, hanem egy erőteljes visszacsatolással, mely szintén védett és a neve ELOS. A koreai gépeknek ehhez nem sok köze van. Az áruk meg nem egy-két millió, hanem 10 millió felett kezdődik.


Remélem, én is tudtam segíteni.

214. 7af2d3692b (válaszként erre: 209. - 95651ce5fe)
2012. febr. 20. 22:04
Csak néhány foltban hullott ki!Mi lehet az oka?Nem mentek végig alaposan a felületen?Szidták a helyet,ahol voltam,nem tudom mennyi lehet a valóságalapja...
213. cséká11 (válaszként erre: 211. - 95651ce5fe)
2012. febr. 18. 23:01

Köszönöm szépen!:)


Elvileg 1 hét múlva megyek, ha valami nem stimmel vagy pont, hogy elégedett vagyok, meg fogom osztani, biztos érdekel mást is!:)

212. amacska
2012. febr. 18. 09:44

Lányok megvette valaki a remington otthoni ipl gépet?

tapasztalat esetleg?

211. 95651ce5fe (válaszként erre: 210. - Cséká11)
2012. febr. 18. 09:27

Szia


Az E-light az IPL (Intensive Pulsed Light) és az RF (Rádió Frekvenciás) szőrtelenítés egyesítése.


A Rádió Frekvenciával felszerelt kezelőfejen van két elektróda ami közt nagyfrekvenciás nagyjából 1Mhz- el váltakozó áramot engedünk. Ennek következtében az irha rétegben nagy hő keletkezik.

Így előmelegítjük a kezelt területet mondjuk 50-60 celsius fokra. Majd az IPL-lel még több hőt szabadítunk rá. Így még a világosabb pelyhesebb szőrt is eltávolíthatjuk.


Míg a sima IPL-nél nics előmelegítés és ezért van az csak, hogy a sötét szőröket lehet kezelni mert csak az képes elnyelni hatásosan a fény energiát.


Magyarországon többnyire az IPL van elterjedve mert azt már 1 millióért lehet kapni.


De az E-light már jóval drágább. Az álltalam forgalmazott E-light legolcsóbb változata is 1,5 millóba kerül de van 3 millióért is. A nagy árkülönbség miatt az E-lightot csak igényesebb szalonok tudják megvenni. És ezek a szalonok nyilván drágábban is kezelnek de többnyire garanciát is adnak a kezelésekre.


Remélem megtudtam válaszolni a kérdéseid.

De ha van még akkor tedd fel bátran. Elvégre is azért van a fórum, hogy megvitassuk a témát.

210. cséká11 (válaszként erre: 205. - 95651ce5fe)
2012. febr. 17. 21:54

Köszönöm, sok mindent tisztázott és persze újabb kérdéseim is lettek!:) Bocsi tényleg: mi az az E-light, mi az az RF?:s


(Bocsi a késői válaszért, nagyon elfoglalt voltam )

209. 95651ce5fe (válaszként erre: 208. - 7af2d3692b)
2012. febr. 10. 17:26

Nem.

Az első kezelésnél is ki kellene hullania.

2012. febr. 10. 13:43
Van akinél több kezelés után kezdődik?
207. 95651ce5fe (válaszként erre: 206. - 7af2d3692b)
2012. febr. 10. 08:34

Szia


Várj még 1 hetet. Ha nem kezdődik meg a kihullás akkor tényleg hatástalan volt.

2012. febr. 9. 21:46
Ha valakinél nem hatásos,akkor is kihullik a szőre? 9napja voltam és eddig nem vettem észre semmit!:-(
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook