Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A végleges szőrtelenítés manapság fórum

A végleges szőrtelenítés manapság (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A végleges szőrtelenítés manapság

2011. aug. 11. 19:04
Az ipl-es gépekkel végzett szőrtelenítés nem végleges,végigjártam sok helyet és ki is próbáltuk férjemmel sok pénzt kidobva az ablakon,mert ezt is véglegesnek mondták...Én Lányi Cecíliához járok,őt azért javaslom,mert látom az eredményt magamon,ő alexandrit lézerrel kezel,nem ipl-el...Tényleg jó,a hónaljamon három kezelés után alig nőtt vissza szőr..négy kezelés már végleges hatást érhet el,persze sötétebb szőr és világos bőr kell hozzá:)))
174. matoke
2011. aug. 2. 15:45
Remingtonn IPL 5000 i-Light IPL tartós szőrtelenítő készülékkel kapcsolatosan én is kérnék mindenkit, hogy ossza meg a tapasztalatát. Ha egy villanócső nem elég még egy láb szőrtelenítéséhez sem, akkor tényleg nem éri meg az árát :(
173. 95651ce5fe (válaszként erre: 170. - Mozzarella01)
2011. máj. 30. 08:12
Igen a "pucsítós póz" a legmegfelelőbb erre.
172. Orina1
2011. máj. 27. 08:32

Mozzarella de jó fej vagy :)


Gondolom az a lényeg, hogy a szőr eltűnjön...

csak egy példa,

Hasra fekszel és saját kezeddel segíted a hozzáférést ;)

de ahogy kényelmesebb és kivitelezhetőbb...

171. Mozzarella01 (válaszként erre: 170. - Mozzarella01)
2011. máj. 26. 00:01
Azt elfelejtettem írni,hogy az első gyermekem megszületése után kezdett szőrösödni,előtte még pihék sem voltak.
170. Mozzarella01 (válaszként erre: 169. - 95651ce5fe)
2011. máj. 26. 00:00

Olvasgattam a topicot,és láttam,hogy te is csinálsz ilyen kezeléseket.

A kérdésem az lenne,hogy női fenék végleges szőrtelenítést vállalsz-e.A problémám az lenne,hogy a fenekem "belsejétől" kezdődik a szőrösödés.Ha esetleg vállalsz ilyet,akkor hogyan csinálod?Be kell pucsítani mint a kozmetikusnál gyantázáskor?

169. 95651ce5fe (válaszként erre: 167. - Cornflower)
2011. máj. 22. 16:26

Az egyik (volt) ügyfelem vásárolt ilyet mert elfogyott a pénze és nem tudta nálam folytatni a kezelést. Erre vett egy ilyen RIO ipl készüléket 80 ezerért. Kérdeztem tőle, hogy hány Joule/négyzet centiméter a teljesítménye. Amire azt válaszolta, hogy a 6J/cm2. Én a lábát 40J/cm2-vel kezeltem.



A szőr tényleg ki hullik csak ez soha nem lesz végleges mert a szőrszál az elég és emiatt kihullik de a gyökerekre és a sejtekre már nem hat.


Azon kívül a villanó cső a készülékbe kb 8000-ft.

Ami 750 villanást bír egy teljes lábra meg akár 1500 villanás is kell.


Szerintem ezek a készülékek nem sokat érnek a több milliós gépekkel szemben.

2011. máj. 20. 08:56

Nézd, az a lényeg, hogy hány J a teljesítménye?

Ha azt veszed, 40 alatt nem csinálják a szakemberek. Nekem 45-tel csinálták.

Úgy hallottam, ha 30 alatt van a teljesítmény, akkor az teljesen hatástalan.

Itt olvastam róla, esetleg nézz vissza pár oldalt.


Én egyáltalán nem fűznék hozzá sok reményt sajnos.......

2011. máj. 19. 23:44

Ismeri valaki a Remingtonnak az IPL 5000 i-Light IPL tartós szőrtelenítő készülékét?

Használta valaki?

Az ára igen húzós, 70-80 ezer körül van, így nagyon kiváncsi lennék arra, hogy hatásos, vagy csak szédítés.

Köszi!!

166. Evka (válaszként erre: 165. - Castellina)
2011. máj. 19. 11:44
a hairfree gélt használtam, de nekem semmit sem ért
2011. máj. 18. 13:10
Sziasztok! Olvastam egy újfajta szőrtelenítő dán gélkrémről. Elég drága, de végleteset ígér. A nevét nem írhatom le, mert reklám lenne. Használt valaki ilyesmit? Milyen tapasztalatai voltak?
2011. máj. 17. 13:40

Ezt itt tilos! Törölni fognak!


valmint újabb pénzlenyúlás!

2011. máj. 10. 10:39
Még annyit, hogy szépségszalonba járok, nem orvosi klinikára. Végignéztem a palettát árak, stb. Az a véleményem, hogy nem érdemes drága, belvárosi klinikákba menni. Biztos jó és hatásos, de egy kozmetikus is érthet hozzá, szinte feleannyiért.
2011. máj. 10. 10:32

Én kb egy hónapja voltam az első szőrtelenítő kezelésen, IPL villanófényes eljárással.Az intim területen fájdalmas volt, persze,mert érzékenyebb, de ki lehetett bírni. A lábamon szinte meg se éreztem. Bár én a fogorvosnál se kérek érzéstelenítést..

Nos, a tapasztalatom: A lábamon a szőr jócskán megkopott, már az első kezelés után foltokban nem nőtt vissza. Sőt, borotválás után kb 3 napig nem borostás, csak utána kezd el nőni. Mivel csak borotválhatom, a nem kezelt, pihenő fázisban lévő, de már növekedésnek indult szőr bizony erősödött, de ez gondolom természetes.

Ez a lábamra vonatkozik. Sajnos az intim területen nem sok változást látok, azt nehezebb lesz eltüntetni..

161. Castellina (válaszként erre: 83. - Eb673dfdcb)
2011. máj. 9. 14:17
Nem ők azok, akik a jól nézek ki viasatos műsorban közreműködnek? Nem úgy néz ki, hogy hókusz- pókusz lenne, nagyon látványos a vége..
160. Castellina (válaszként erre: 45. - Zsuzso100)
2011. máj. 9. 14:10
le bizony!
159. Castellina (válaszként erre: 156. - 95651ce5fe)
2011. máj. 9. 14:06
Csak egy kezelésre szól az ingyenesség, vagy a hónalj végleges szőrtelenítésére? Mert gondolom egy kezeléstől nem múlik egy végleg...
158. zsanci79 (válaszként erre: 156. - 95651ce5fe)
2011. márc. 29. 14:05
Az első kezelés után nagyon ltványos az tény. De utána már sokkal lassabban megy.
2011. márc. 29. 13:48
Bocs a helyesírási hibákért gyorsan gépeltem és nem olvastam vissza.
2011. márc. 29. 13:46

Sziasztok


Olvastam, hogy sokatoknak vannak kétségei a kezeléssel kapcsolatban.


Akit esetleg érdekel a végleges szőrtelenítés

az nálam kipróbálhatja ingyenes.

Az első alkalom hónalj szőrtelenítés ugyanis ingyenes. Ha nem tetszik az eredmény akkor természetesen nem kötelező fojtatni a kezelést.


Akit érdekel az írjon nekem privátban.

155. Evka (válaszként erre: 154. - Makkmarci)
2011. febr. 20. 18:47

most már késő...

de ha nem egyszerre kezeltetem, akkor kb. 5 év mire az egész végére érek szép sorjában...

vegyes a gép, lézeres villanófénnyel

6 hetente megyek, a lábam 12 hetente kezelik

letisztáztam a szerződésírást, aztán addig magyaráztak, míg nem kaptam meg

nem adnak számlát, most pedig a 7. alkalommal már elég ciki lenne elkérnem...

próbáltam lefényképezni, de semmi nem látszott a képen...


a hülye sajnos a saját kárán tanul, úgy látszik én is :(

154. makkmarci (válaszként erre: 152. - Evka)
2011. febr. 20. 12:23

Van néhány szabály,amit be kell tartani:


sohase kezelj egyszerre több területet,

sohase kezeltess olyan helyen, ahol csak egy gép van,legyen lézer és villanófény is,

sohase menj vissza egy hónapon belül,mindig várj a kezelések között legalább 8 hetet,

mindig írj szerződést,

mindig kérj számlát vagy nyugtát,

készíts fotó a kiindulási állapotról.


Ne higgyél a fórumozóknak (nekem se)

153. Orina1 (válaszként erre: 152. - Evka)
2011. febr. 19. 22:19

Sajnálom,

Én a helyedben a végsőkig is elmennék, rengeteg pénzről van szó... :(

7 alkalom után a kezlésnek már látványosnak kell lennie!!!

Beszéld meg a főnökkel hogy milyen problémáid vannak, és hogy mennyit áldoztál már rá,ha rugalmatlannak látod, habozás nélkül a panaszkönyv illtve fogyasztóvédelem...!

Ez van, ebből értenek!

152. Evka (válaszként erre: 151. - Orina1)
2011. febr. 19. 20:42
10% kedvezményt adnak, de így is horribilis lesz a vége. Nem akartam egyesével kezelni, mert nem akartam évekig húzni. Kb. 1 év így is mire kész lesz teljesen. Férjem azt mondta, hogy kérjem el a panaszkönyvet, mert azt a fogyasztóvédelem figyeli. Úgy hirdették a kezelést, hogy 2 alkalom után ha nincs hatása, akkor visszaadják a pénzt. a 2 alkalommal szóltam a nyakam és az állam miatt, de azt válaszolták, hogy ennyi idő kevés ahhoz, hogy eredményt lássak... Egyébként ez egy spirál, amiből nehéz kiszállni, amikor a 4. alkalom körül kezded kapizsgálni, hogy nem erre számítottál, akkor még mindig azt mondják, hogy alakul és a 7. alkalommal alig lesz... az 5-6. alkalom magasságában pedig már arra gondolsz, hogy garanciát vállaltak rá, így már kifizetem a fennmaradó 1-2 alkalmat... Szerintetek elég, ha a fogyasztóvédelemhez fordulok vagy ez veszett fejsze? Tudtam, hogy drága lesz, de reméltem, hogy legalább szőrtelen leszek... azt nem tudom megemészteni, hogy drága volt és szőröm is maradt... és még az a gáz, hogy lassan elfogy az erre elkülönített pénzem is, így máshol sem kezdhetem el újra, illetve mi van, ha megint átcseszik a fejem....???
151. Orina1
2011. febr. 19. 16:07

jaj...

Ez nagyon elkeserítő...


Ha ilyen sok részt kezeltetsz, kapsz rá kedvezményt? mert majdnem sokallom...

Nem tudom mennyire adtad már fel lelkileg, vagy anyagilag hogy állsz?

de ezt már azért nem hagynám szó nélkül, sőt a vezetőnek is megmutatnám... szégyellőség ide-vagy oda jelen esetben már mindegy! Reklamálj!

Néma gyereknek anyja sem érti a szavát!

Befolyásolhatja a szőrtelenítést a szőr színe is!

Azt nem értem, hogy miért kezeltettél egyszerre mindent? anyagilag is megterhelő, és hát lett volna egy próba lehetőséged...

De ez most már majdnem mindegy...

150. Evka (válaszként erre: 118. - Piskota91)
2011. febr. 19. 12:15
szia, én most csináltatom a végleges szőrtelenítést. nekem is van PCO-m. Egy lézeres ipl géppel csinálják egy 17. kerületi szalonba.... 5-7 alkalom között ígérnek végleges eredményt. Nekem most 7. alkalmas a hónaljam és a 90%a visszanőtt. Rengeteg pénzt költöttem rá. Kar, nyak, áll, bajusz, pajesz, teljes intim, láb és az eredmény csapnivaló. Garanciát ígértek, de az állam és a nyakam csak rosszabb lett a borotválások miatt.... nem tudom, hogy mit csináljak... gondolom egy forintot nem fognak visszafizetni, tehát buktam a kezelések árát és még a szőröm is maradt....
149. Orina1
2011. febr. 10. 17:30

Timsel, szerintem egy kicsit olvass vissza, végülis erről szól ez az egész fórum.


Igen, vannak különbségek árban és minőségben is...

Nézz szét a településeden, milyen lehetőségeid vannak, mennyit áldozol rá, milyen visszajelzések olvashatók a fórumokon...

Aztán a többi rajtad múlik.

148. Timsel
2011. febr. 9. 16:49

Sziasztok!


Ti ajánljátok, vagy nem a végleges szőrtelenítést? Nagy különbség van, a helyek között ahol csináltathatod? Árban és minőségben?


köszi!

sziasztok

147. 95651ce5fe (válaszként erre: 146. - Orina1)
2011. febr. 6. 20:24

Szia


Köszönöm megértő válaszod.


Valóban a ciklusidőtől is függ, hiszen a menstruáció előtt egy pár nappal és a menstruáció alatt is általában nagyon érzékeny a bőr.


Bocs ha félre értettük egymást az érzéstelenítéssel kapcsolatban. Igen csak kizárólag helyi érzéstelenítést alkalmazok és azt is csak a bőr felszínen spray formájában.


De ha szeretnéd megkímélni magad a 2mp-ig tartó fájdalomtól is akkor a gyógyszertárban kapható 5%-os lidocain kenőccsel kend be magad egy órával a kezelés előtt. És te is megtapasztalhatod a hatást.


De ha a harmadik kezelésen vagy túl akkor nem valószínű, hogy szükséged lesz érzéstelenítésre mert ilyenkor már meglehetősen gyengék és vékonyak a szőrszálak, így persze a fájdalom érzet is csökken.


De egy próbát meg ér. A lidocain kenőcs kb. 780-ft. A Spray az vényköteles de azt is lehet venni ennek ára 2800-ft.


Köszönöm a társalgást.


Szia

146. Orina1 (válaszként erre: 145. - 95651ce5fe)
2011. febr. 1. 19:55

Szia!

igen most járok IPL kezelésre,(intim terület is) 3 kezelésen vagyok túl... így van fogalmam a kezelés fájdalmáról.

Az erősségről nem tudok nyilatkozni, én ilyeneket nem kérdezek, mert számomra a végeredmény a lényeg, de legközelebb biztos nem hagyom ki a kérdést.

Nem mindig egyformán fáj, ez tény. De mindig elviselhető, max 2 mp-ig összeszorítom a fogam.

Talán a fájdalmat befolyásolhatja a ciklus időszak is. Nekem ez a véleményem,tapasztalatom. A hozzáértésedet nem kérdőjelezem meg és ha a vendéged igényli az érzéstelenítést, persze adjál neki. (bocs, de nem tudtam elképzelni az érzéstelenítés módját, de a spray jól hangzik...)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook