Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A végleges szőrtelenítés manapság fórum

A végleges szőrtelenítés manapság (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A végleges szőrtelenítés manapság

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
2010. márc. 18. 16:20

Az első két kezelés után erősen megritkul a szőr..aztán erőrekap és beerősödhet..nah ilyenkor szoktak "anyázni" a vendégek és elveszíteni a hitüket...aztán lassan megritkul és elgyengülnek az impulzusmennyiség miatt...De sajnos sok esetben indiferrens módon alakulnak a

kezelések és nem hajlandó gyengülni a szőrszál..egyén függő

2010. márc. 16. 15:29

Valaki aki túl van már 6-7 (vagy e-körüli) kezelésen le tudná írni a tapasztalatát? Kíváncsi vagyok.

Köszi:)

2010. márc. 16. 12:47
Aesthetica egy plasztikai sebészeten alapuló (hókuszpokúsz)..ezért valószínű megköveznek, de ez a véleményem ..a gépeik jók, de nagyon magas áraikkal és egyenáraikkal(előre kifizetni a kezelést?????) szerintem túl nagy hasznot húznak..
82. bonpprr (válaszként erre: 81. - Liome)
2010. márc. 16. 09:55
Priviben megírtam:)
81. liome (válaszként erre: 80. - Bonpprr)
2010. márc. 13. 14:54

Szia!

Megkérdezhetem hova jársz, ahol ilyen olcsó a szolgáltatás?

Köszi :)

2010. márc. 10. 13:42

Sziasztok!

Én voltam 2 alkalommal, ma megyek a 3.-ra/4 hetente van a kezelésem/. Semmi negatív tapasztalatom nincs(eddig még). Nagyon ritka lett a hónaljamon a szőr..és ez csak 2 alkalom volt.Hetente 1x borotválom és 3 napig semmi nem látszik. Azzal ellentétben, hogy nekem reggeli borotválás után este már lehetett látni a kis fekete "pöttyöket". Ha ez így halad, akkor 5-6 alkalom után milyen lesz?:D Nagyon kíváncsi vagyok a végeredményre. De ha nem javul tovább nekem már akkor is megérte..jóval kevesebbet nyúlok a borotva után.

Gondolkozok egy bikinivonal kezelésen is:) Szóval,nekem idáig csak pozitív élményem van. Jó persze sötétek a szőrszálak, viszont nem világos a bőröm.Szolit aztóa kerülöm(nem kockáztatok).

Kezelés előtt elmondta a lehetséges mellékhatásokat,miket nem szabad csinálnom a kezelés előtt- után..bla.bla én aláírtam egy papírt és már feküdtem is fel a kezelőágyra. Ráadásul nem sok idő. Kezeléssel, fizetéssel, időpontegyeztetéssel, öltözéssel együtt max 15 perc. 5900 ft. Nekem megéri:)

79. eb673dfdcb (válaszként erre: 75. - Stuxx)
2010. febr. 27. 17:42
Az a dki a Kádár Doki. már nincs itt azt hiszem, de tudok segíteni, ha gondoljátok:) van egy cikkem ezzel kapcsolatban:)
78. Kiwyen
2010. febr. 11. 16:13

Sziasztok!


Mostanában elég sokat gondolkodom a végleges szőrtelenítésen, mert csomó időmet elveszi az állandó borotválkozás és unom is már nagyon.

Nem olcsó mulatság de nekem megérné ha a hátra levő életembe nem kéne kínlódnom ezzel a témával.

Kérlek írjátok meg mik a tapasztalataitok illetve mi a hátránya e folyamatnak?!

Köszi!

77. stuxx (válaszként erre: 76. - Fantomm)
2010. febr. 2. 18:03

Szia Fantomm!


Teljesen megértem hogy csalódott vagy. Fiatal srácként pedig pont arra lenne szükséged, hogy megszabadulj a szőröktől.

(Én már csak tudom, milyen, hisz nő létemre bajszocskát, és pelyhedző szakállt hordtam anno...)

A kolléganőmmel átbeszéltük, az ő férjének szintén kezelték ipl-el a hátát. (Több mint 2 évig!)

Ő eleinte 2-3 HAVONTA járt kezelésekre,

aztán az 5.-6.-ik kezelés még ritkábban, mert annyira kevés és gyenge szőr nőtt neki.

Összesen 9 kezelése volt. Az utolsó tavaly márciusban.

Azt mondja a kolléganőm, hogy a negyede sem nő annak ami korábban, és ami nő, az nagyon lassan, és pelyhesen.

Ők eleinte 30 körül fizettek, majd egyre kevesebbet. Szóval nekik jóval drágább volt, de legalább elérték azt, amit akartak.

Szerintem ha megint rászánod magad, ne a legolcsóbb megoldást válaszd, és jó alaposan informáld le a vendégkört. A személyes tapasztalat a leghitelesebb.

Sok sikert!

Üdv: Kinga

76. fantomm (válaszként erre: 75. - Stuxx)
2010. febr. 1. 10:26

Szia stuxx!


Köszi!


1 év alatt volt 6-7 kezelés, már nem emlékszem, nem tegnap előtt volt:) 4-5 hetente jártam, bizony nekem is úgy füstölt mint disznóperzseléskor:) De még csak meg sem ritkult, azt érezni lehetett, hogy a szőrszálak végei megégtek.

Majd még szétnézek!

75. stuxx (válaszként erre: 74. - Fantomm)
2010. jan. 28. 14:35

Szia Fantomm!

Látom teljesen új vagy itt a Hoxán, tegnap regiztél. Van még jó pár topik, ami ezzel a témával kapcsolatos.

Ha végigböngészed a fóromokat, találhatsz poz./neg. véleményt erről a témáról. És biztos találsz olyanokat, akiknek eredményes kezeléseik voltak.

Végül neked hány kezelésed volt?

2 év alatt 6?


Én évekkel ezelőtt kezeltettem magam, és a tapasztalatom az, hogy már első kezelés után látványosan megritkult a kezelt területeken a szőr.

Fura egy masinával kezelhettek, ha nagyon fájt, de mégsem hatott.

Nekem ahol fájt, ott bizony hatásos is volt. Csak úgy füstölt a szőröm (mint disznópörzsöléskor :)

6-7 kezelés után már csak olyan ritkán kellett kezelni, hogy hónapok is elteltek, mire kinőtt némi pihe... Már nagyon rég nem voltam még szinten tartó kezeléseken se.

Szokott itt fórumozni egy doki, aki ezzel foglalkozik, ő biztos meg tudja mondani, hogy mi lehet a baj azzal a géppel, amivel téged kezeltek.

2010. jan. 27. 10:24

Sziasztok!


Hiú férfi lévén kb. 2 éve rászántam magam, hogy a nyakam és a vállam leszőrteleníttetem, mert zavar, elegem lett, hogy állandóan borotválni kellett.... Egy ismerősöm "beajánlott" egy ismerőséhez villanófényre, hogy majd ott jól megcsinálnak. Kedvezményesen került 10.000 be per alaklom, mint utólag kiderült akkor mindenki másnak is annyiba került mint nekem kedvezményesen, persze számlát nem kaptam. Azt mondta, hogy nem fáj mert hűtik, és legalább 5-7 alkalom kell, hogy kihulljon, mondta nem végleges, csak tartós és pont jó mert világos a bőrön a szőröm pedig majdnem fekete. Miután az 6. alkalom után sem volt semmi változás és a gép is maximális üzemen ment, nem volt nagyobb teljesítmény, kezdett meglehetősen fájdalmassá válni a dolog és fogyni a türelmem. Minden alkalommal elmondta, hogy a következő után biztos fog ritkulni...persze továbbra is semmi változás. Aztán miután már 100 ezer forintot elvertem rá elhatároztam, hogy elég, abbahygom. Nem jártam szoliba addig, napozni, nem gayntáztam, semmi, antibiotukumot sem szedten, nem is szoktam beteg lenni. AKkor miért nem hullott ki? Tud valaki segíteni esetleg vagy ajánlani valami tuti jó helyet?

Köszi!

2010. jan. 23. 15:30

Sziasztok!


Én eddig 2 kezelésen voltam, és egyenlőre foltokban látszik a hatás. Nekem 6-8 alkalmat mondtak, 5-6 hetente. Nem lehet közben gyantázni, vagy epilálni, csak borotválni. a szoli is tilos. Azt is mondták, ha antibiotikumot szedek,akkor nem lehet csinálni.

Bikinivonalért 9500-at fizetek.

2010. jan. 7. 14:10

Hello!


Én villanófénnyel csináltatom Zuglóban (ha valakit érdekel a cím, megadom :-)

és nagyon pozitív a véleményem, már ki is hullott a meglévő szőrzet kb. 80%-a.

Még csak egy kezelésen voltam, a következőhöz még kicsit várnom kell, hogy további új szőrök növekedjenek!


Én azért szántam rá magamat, mert hiába borotváltam-gyantáztam, a sötét szőrzetem miatt a hónapljamon sötét folt maradt látható, hiába nem volt rajta szőr (gondolom, akinek világos a szőre, annak ilyen problémája nincs!)


Szóval én csak ajánlani tudom!

71. stuxx (válaszként erre: 70. - Buborék2)
2009. dec. 1. 19:07

Szia!

Megnéztem a weboldalt. Aranyos kis hagyományos asztali telefonkészülékre hasonlít az a "lézeres"(?) szőrtelenítő készülék.

Alkatrészek vannak benne?

Vajon hány Joule/cm2 energiát képes előállítani?

Ha mégsem váltja be az ígért hatást, akkor kitől fogod tudni visszakövetelni a pénzed?

Ha bármilyen bőrproblémát okoz, akkor kihez fogsz tudni fordulni?

70. buborék2 (válaszként erre: 68. - Stuxx)
2009. nov. 25. 09:58
Szia stuxx! Köszike a hozzászólást. Ezek a gépek, amiket néztem 300 és 500 dollár körül vannak, és nem tűnnek olyan nagynak...itt a link, persze én is a legolcsóbb, mellette a legjobb megoldást keresem...Még nem döntöttem :) [link]
69. chatrina (válaszként erre: 68. - Stuxx)
2009. nov. 25. 09:52

Szerintem bármit el tudnának adni a jó kereskedők a nőknek, végleges szőrtelenítés címen. Főleg, ha benne van a lézer szó, már tutibb gépnek gondoljuk.:(

Volt régebben egy kütyü, a bajusz végleges eltávolítását ígérte (persze lézerrel), és kb. 2-3 ezer Ft körül mozgott az ára. Hááát, nem vettem meg...:)

Abból a pénzből egy jobb minőségű szemöldökcsipesz jön ki. :S

68. stuxx (válaszként erre: 66. - Buborék2)
2009. nov. 25. 08:04

Lézeres szőrtelenítő otthon?

Megrendeled, postázzák, hónom alá kapom oszt szaladok vele haza leszőrteleníteni a buxámat? (Utána meg bállítom a sorokba virágállványnak? :)

A gépek átlagos súlya 30-50 kg körül mozog!

És nem azért, mert abban nyelődik el a sok szőr... :) Az alkatrészek meg egyéb, még a működéséhez szükséges ketyerék miatt.

Volt szerencsém egyszer látni belülről egy gépet, amit pont akkor tisztított a szervízes..., hát sokkal több "bizgere" volt belezsúfolva, mint pl. egy TV-be (ami szintén nem 5kg-os).

A gépek (lézer, IPL) hatékonysága állítólag nagyban függ a teljesítényüktől.

Én jó pár évvel ezelőtt, mikor elkezdtem IPL kezelésekre járni, sajnos pont egy olyan géppel lettem kezelve, aminek nem volt elég nagy a teljesítménye, így nem tudott elég nagy energiát generálni ahhoz, hogy ne csak a szőröket égesse el, hanem a szőr alatt, a bőrben lévő szőrtüszőket! Sőt még a tüsző alatt is van egy ún.mátrix-sejt, amit el KELL pusztítani ahhoz, hogy hatásos legyen a kezelés. (A tűvel végzett epilálás is ezen alapul...)

Szerencsére időben váltottam, máshová kezdtem el járni, ahol modernebb géppel végezték rajtam

a kezeléseket.

Az "otthoni" gép is ugyan azt a teljesítményt képes előállítani?

És mi van a biztonsággal?

Vagy pl. mennyibe kerül az otthoni gép?

Mert a professzionális orvosi gépek kb. 3-20 millió körül mozognak!

Elsősorban ezért drágák a kezelések.

67. chatrina (válaszként erre: 64. - Julcsika1)
2009. nov. 19. 09:39
Én várom majd a fejleményeidet....
2009. nov. 18. 19:15

Sziasztok! Kérdésem lenne: van valaki, aki hallott, vagy használt már lézeres szőrtelenítőt otthon? Igazából angol fórumokon lehet olvasni egy pár tapasztalatot, de nem sok. Rio Scanning Laser 20-at néztem, ami árban sem olyan rossz, mint amennyit elkérnek a kezelésekért...A www.ebay.com-on meg lehet rendelni, és sokkal olcsóbb, mint nálunk. Nos, ha valaki lenne, aki beszámolna a tapasztalatáról, esetleg a véleményét osztaná meg, az sokat segítene. Állítólag a bőr-és szőrszíntől nagyon függ a hatékonysága. Énnekem kreol a bőröm, a szőreim barnák. Ha bárki hozzászolna...

Köszönöm, buborék

65. kevy
2009. nov. 18. 09:25

Sziasztok! Van egy eladó Rio Salon Laser szőrtelenítőm. Egy szálat kezel egyszerre. Nem használt, ajándékba kaptam és nem is szeretném kipróbálni. Ha valakit érdekel írjon.

címem: kevy2@freemail.hu

2009. nov. 3. 12:31

Sziasztok!


Én 1 hónapja voltam előszőr IPL-végleges szörtelenítésen ,utána pedig most a hétvégén tehát eddig 2x. Nekem úgytűnik nagyon eredményes.Az első kezelés után ,már látható volt az eredmény néhól,már nem is nőtt szőr,de azt monda a lány aki a kezelés csinálj,hogy attól még minimum kell jönni 4x max 8x. ,de ez majd úgy is kideröl.

Én ugyan oda járok ULTRA hangos zsírbontásra is na az valami csúcs!

Majd még írok,de most mennem kell.

sziasztok

2009. okt. 30. 20:57
A villanófény terápiát le tudom írni, ha valakit érdekel...
2009. okt. 30. 20:52

Sziasztok.

Én a Bársony klinikára szeretnék menni,de elég drágának találom.(konzi 5000Ft,bikinivonal 24000Ft és ez csak egy kezelés.Min.4 szükséges)Pedig gondolatban még hozzá csaptam 1-2 testrészt:D,de az több 100ezer forint lenne.Esetleg valaki volt már ott?

61. chatrina (válaszként erre: 60. - Ircsike!)
2009. okt. 29. 10:32

engem érdekel....:D

Köszönöm előre is.

2009. okt. 28. 13:03

Sziasztok! Ismeritek a leila titkát?Én már használom egy ideje és jónak tünik.

Tudok linket küldeni akit érdekel.

59. asdf1986 (válaszként erre: 58. - Stuxx)
2009. júl. 3. 00:02

sziasztok!

Hallott már vki a SOTE IPL kezeléséről?Mármint, hogy milyenek ott az emberek, értik e a dolgukat, és hogy milyen gépeket használnak,megéri e oda menni?

előre is köszi

58. stuxx (válaszként erre: 54. - Asiszi)
2009. máj. 20. 19:51

Hát ez kész!

Döbbenet!

Én rendszeresen jártam IPL-kezelésekre (hónalj, bajusz, áll) és kb.100e..., és a hónaljamat már egyáltalán nem kell kezelni, a bajuszomon és az államon is hosszú hónapokig csak egy-egy kósza száll növöget olykor. A konzultációért pedig semmit nem kért a kozmetikusom. Igaz, én sem egyből találtam rá arra, akivel meg vagyok elégedve.

57. e87e4cce43 (válaszként erre: 56. - 9a0359092f)
2009. ápr. 25. 18:52
mán mondtam, hogy beretva!!!:P
2009. ápr. 25. 18:47

Sziasztok! Nekem éppen az a problémám, hogy férfiként szőrtelen a mellkasom. Nem tudtok esetleg valami eljárást vagy krémet, ami elősegítené a szőr növekedését?

Előre is köszönöm!

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook