Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Epilar System a végleges szőrtelenítő? fórum

Epilar System a végleges szőrtelenítő? (beszélgetős fórum)


2013. aug. 21. 11:45

Sziasztok,

nekem nem jött be az Epilar. Közel 1 éve használom, minden utasítást betartva, és ugyanúgy 2 hetente epilálok, mint előtte (na jó, hónaljban 2 hét és 3 nap múlva elég), a benőtt szőrszálak mennyisége sem változott (állítólag azt is csökkenti).

Több kozmetikust is kérdeztem, ugyanez a véleményük - 1 a több átverés-szagú módszer közül.

Nyilván vannak szerencsések, akiknek beválik, az ő kedvüket semmiképp nem akarom elvenni tőle.

15. hamyka (válaszként erre: 12. - C1152a4b57)
2013. ápr. 29. 01:07

tényleg vettél Epilart? amiket írsz az nem is olyan rossz, az én fejbőrőm vacak rossz, pengével akartam hajat vágtam kicsit be is vérzett de nem vészesen


ilyet vettél? : Epilar System® végleges szőrtelenítő készlet ?


ha jó engem is érdekelne és az is hol lehet olcsón hozzá jutni minden van a készlethez?

14. tutitu
2013. jan. 23. 16:51

Sziasztok!

Nálam hatásosnak bizonyult. Most fogok rendelni neten még egy készletet. Nagyon kitartónak kell lenni! Használat előtt érdemes várni 1-2 hetet, mire rendesen kinő a szőr, hiszen epilálni vagy gyantázni kell (ezért nyáron nem igazán tudtam használni :) ), csak így működik és utána pedig 12, de inkább 24 órán keresztül nem érheti bőrfelületet víz,krém.

Vannak szabályok szép számmal, de megéri! Kevés a mennyiség, két ici pici tubus 2x5 ml van csak benne. Én vettem a patikában glicerint, és mindig azzal keverem össze, így tovább is tart (a tájékoztatóban írják, hogy már nagyon kis mennyiségben is hatásos) és jobban be lehet masszírozni. Azért glicerinnel keverem, mert az egyik komponensnek az összetevői közt amúgy is szerepel.Ahhoz, hogy 100%-os eredményt érj el, sokszor kell ismételni a kezelést, hiszen az összes szőrünk nem egyszerre nő ki és egy kezeléssel az epilált vagy gyantázott szőrnek kb. a 20%-át tünteti el.

13. belcsi
2012. máj. 4. 12:34

Sziasztok!

Azota Van valakinek valami tapasztalata?

Szeretnem en is kiprobalni!

Az ipl nekem sem segitett sajnos.

Udv

2011. aug. 10. 18:55
Én februárban kezdtem az Epilart használni állon levő szőrre. Kozmetikustól vettem. A szőreim még mindig megvannak, annyit vettem észre, hogy kicsit lassabban nőnek vissza és nem gyullad be a bőr a tépkedéstől, mint előtte. Nem vagyok vele megelégedve, igaz nekem az IPL sem vált be. Lehet, hogy másoknak, más területen levő szőrszálakra hatásos. Én már kezdem azt hinni, hogy ettől sehogyan sem lehet megszabadulni a csipesz kivételével...
2011. jún. 20. 10:58

Sziasztok!

Van valakinek új tapasztalata erről?

10. c89cf4d0b2 (válaszként erre: 9. - Kinga_so)
2010. febr. 19. 13:26
az milyen?nem hallottam még róla...
9. kinga_so (válaszként erre: 2. - Czero001)
2010. febr. 18. 12:44
kozmetikusként én az epilfree-re szavaznék
8. czero001 (válaszként erre: 7. - C89cf4d0b2)
2010. jan. 25. 19:02
mindenképp írj, kíváncsi leszek. Az biztos, hogy kb a 3-ik alkalomtól fogod látni az eredményt. Ez pedig szőrtípus függő hogy mennyi alkalom kell hozzá. 5-10 általában. Hova jársz kozmiba? Merre laksz?
7. c89cf4d0b2 (válaszként erre: 5. - Anrab)
2010. jan. 21. 22:40
mennyi ideje használod?
6. c89cf4d0b2 (válaszként erre: 4. - Czero001)
2010. jan. 21. 22:38

Konkrétat nem tudok mondani, csak ugye az ember azt várja ettől is, hogy mindenféle szőrproblémát megoldjon és az már kiderült, hogy ez sem nyújt végleges szőrtelenséget. Persze, ahogy mondtam lehet még nem sokan és nem elég ideig próbálták annál a kozmetikusnál, akitől ezt hallottuk...

De meg akarom saját bőrömön tapasztalni, szóval februárban elmegyek és majd írok tapasztalatokat.

5. anrab (válaszként erre: 3. - C89cf4d0b2)
2010. jan. 21. 20:28
Annyira gyerekcipőben azért nem jár. Az én kozmetikusom több, mint egy éve használja. Engem is kezel, és igen, hatásos, kevesebb van. De azért természetesen idő és türelem is kell hozzá. Felannyiba kerül, mint a lézer.
2010. jan. 14. 12:28
lézer előtt kell leborotválni, ennél viszont gyantázni. lézernél ott roncsolod a szőrtűszöt, ahova lősz. de az epilarnál lehetetlen hogy kihagyjál területet. valakinek nem vált be?
3. c89cf4d0b2 (válaszként erre: 2. - Czero001)
2010. jan. 14. 12:26

Kozmetikusomnak ajánlották, de még ő sem kezdett bele, mivel gyerekcipőben jár még ez a rendszer, legalábbis errefele. De azt is hallottam, hogy nem olyan jó, ezért is szeretnék személyes tapasztalatokat, mert lehet valakinek bevált.

Talán lézernél jobb lehet, márcsak azért is mer nem éget és nem kell borotválni utána az adott testrészt.

2010. jan. 13. 19:30
szia orkysz. honnan hallodtál az epilarról? én kozmetikus vagyok, most szeretnék foglalkozni a végleges szőrtelenítéssel. vagy az epilar system, vagy az epilfree. az igaz hogy még nem dolgoztam vele, de látatlanban szimpatikusabb mint a lézer, ugyanis a legyantázott területnél megnyílnak a szőrtüszők, A szérummal bekenve mégjobban megnyitjuk, B szérummal bekenve pedig roncsolja a szőrtüszőt. Mivel természetes hatóanyagai vannak, nem ártalmas a bőrre. Lehetetlen hogy valahova ne kerüljön hatóanyag, így biztos roncsoljuk mindenhol a tüszőket. mivel a szőrzet több fázisban nő, több alkalom kell a kezeléshez. egyéni hogy hány alkalom. szőrtípus függő.
2010. jan. 11. 10:52
Ha valakit kezeltek ezzel, akkor írja meg tapasztalatait! Milyen fokú szőrtelenítésen vett részt és milyen hatást ért el nála? Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook