Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote I. mint meddőségi központ fórum

A Sote I. mint meddőségi központ (beszélgetős fórum)


134. nagymaya (válaszként erre: 131. - KittiKata)
2015. jan. 11. 18:06

Nekem ez volt a harmadik beültetésem. Az első a debreceni kaáliban volt, a másik kettő a SOTÉn. Mi Szabolcs-Szatmár-B. megyéből, közel 300 km-ről jártunk Pestre.

A kezelés alatt nem híztam egyszer sem. Persze puffadás volt, de kifejezett hízás nem.

Mindenkinél más a gyógyszerelés. Attól függ, hogy hogyan reagál a szervezet. Nekem Fostimont kellett szurnom, meg Cetrotidét.

2015. jan. 11. 17:00
Köszönöm Lányok :) Milyenek a dokik?Mi Érden lakunk,nem annyira messze.
132. KittiKata (válaszként erre: 129. - K-N.Kriszta)
2015. jan. 11. 10:35
Szia! Szerdán este leírom mi volt!
2015. jan. 11. 10:33

Nekem ott volt laporoscopiám, és tükrözésem novemberben. Kinéztem magamnak egy endokrinológus nőgyógyászat, hiszen PCOS vagyok. November 7-én műtöttek. Akkor nem adtak időpontot, várnom kellet Jan. 5-ig. Férjemnek a doki adott andrológushoz beutalót. ICSI, IVF Javasolt, az van ráírva. Remélem nem hosszú protokolunk lesz, Nehogy visszajönnek a ciszták.

Nagymaya első beültetésed sikerült? Miket kellett szedned, híztál? Fú annyi kérdésem lenne! 😊 Hova való vagy?

Sziasztok!!!

130. nagymaya (válaszként erre: 129. - K-N.Kriszta)
2015. jan. 11. 09:57

Köszönöm szépen!

Csinálnak ott is majd egy spermavizsgálatot, de kértek egy andrológus véleményt is, amiben nem csak spermavizsgálat, hanem a fizikális vizsgálat, ultrahang eredmény is benne van. Mondanak majd egy nevet, telefonszámot, de nem kötelező ott csináltatni. Mivel mi messze lakunk Pesttől, a férjem se oda ment.

129. K-N.Kriszta (válaszként erre: 124. - Nagymaya)
2015. jan. 10. 23:10
Szia.Nem ott végzik a vizsgálatokat?Aki adta az időpontot azt mondta,hogy mindent ott végeznek.Harmadik babánk lenne.Gratulálok a babátokhoz :) És köszönöm szépen.
2015. jan. 10. 15:38
Nálunk minden rendben. Hétfőn voltunk a SOTÉn. Baba jól van :) El lettünk bocsájtva.
2015. jan. 10. 13:51
Nagymaya! Veled mi újság?
126. nagymaya (válaszként erre: 125. - KittiKata)
2015. jan. 9. 21:22
Jaj, tényleg! :)
125. KittiKata (válaszként erre: 123. - Nagymaya)
2015. jan. 9. 21:16
14- én szerdán megyünk, nagyon izgulok! Ígérem beszámolok!
124. nagymaya (válaszként erre: 122. - K-N.Kriszta)
2015. jan. 9. 13:14
Szia! Sok sikert! A férjednek érdemes elmenni egy andrológushoz vizsgálatra, mert azt úgy is fogják kérni.
123. nagymaya (válaszként erre: 121. - KittiKata)
2015. jan. 9. 13:12
Mi volt szerdán?
2015. jan. 8. 09:03

Sziasztok!

Minket most küldtek el a Sote I. meddőségi centrumba.Tegnap hívtam őket és jan. 28.-ára kaptunk időpontot.Izgatott vagyok és félek is egyben.Több,mint egy éve nem jön a baba.Eddig mindent rendben találtak nálam.Férjem huzakodott a vizsgálatoktól,de most végre benne van.Remélem úgy,mint nálatok,nálunk is "beválik".Sok sikert kívánok lányok.Ha valaki megy nagyon szívesen olvasok a tapasztalatáról.

2015. jan. 6. 18:27

Sziasztok!

Lidi nekem nincs. Jövőhét szerdán lesz az első konzink! Izgulok nagyon. Azt mondták vizsgálat is lesz.

Amarilisza mi van veled?

120. lidi10
2015. jan. 5. 13:59

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy van-e valakinek tapasztalat az ARO-n fagyasztott embrió transzferrel kapcsolatban? Előre is köszönöm a tapasztalatokat.

119. KittiKata (válaszként erre: 118. - Amarilisza)
2014. dec. 6. 09:43
Tegnap voltunk lánykámmal orvosnál, aki orvosszakértő is. Csomó kérdést feltettem, kedvesen pozitívan válaszolt és persze bíztattak az asszisztensével. Nagyon boldogan jöttem ki! Nálam egy baj van a pajzsmirigyem ingadozik, fogyok hízok. Te, Ti is sokmindent megtettetek már a pocaklakó végett. Az, hogy sok vizsgálaton túl vagyunk, az nem biztos, hogy előbb kezdünk. Minden a protokoltól függ. Mikor kell megint menned? Szurkolok Nektek!
118. amarilisza (válaszként erre: 117. - KittiKata)
2014. dec. 4. 08:00

Nekem 2005-ben állapították meg a PCO-t. Volt amikor szinte alig volt menstruációm. Azóta lefogytam, de még mindig kellene fogynom. Nagyjából be is állt a ciklusom, igaz nem 28 napra, hanem 35-40 napra, de nálam ez haladás, mert volt, hogy fél évig nem volt. Gyógyszert nem kaptam. Viszont vékonyan sem estem teherbe, szóval nem lehet tudni. Ráadásul most már nincs is túl sok felesleg rajtam, de a doki mondta, hogy azt is le kell. hogy adjam.

Az jó, ha nektek már van egy gyereketek, sajnos nekünk még nincs :( . Ez azért pozitív, mert egyszer már teherbe tudtál esni. Szurkolok nektek! Akkor ti előrébb vagytok mindenképp a vizsgálatokkal, mint mi.

2014. dec. 3. 10:31
Nekünk van egy 11 éves lányunk, de azóta nem védekezzünk. 2 éve állapították meg a PCOt nálam. Azóta járunk orvosról orvosra. Most úgy néz ki nov 7 -én műtötték minden rendben. Idéző jelben, bal oldalam átjárható, apa katonái miatt ICSI lesz. Legalábbis így mondta Garamvölgyi doki.
116. amarilisza (válaszként erre: 115. - KittiKata)
2014. dec. 3. 10:01
Meg kell ismételni februárban. Azt mondta a doki, hogy P2-nek kell lennie, mert így nem kezdhetünk semmi olyasmit. Vérvételeket persze igen, de mire ezek készen lesznek, addigra február lesz.Ráadásul most nem is jött meg a múlt hónapban. Így nem tudom majd vérvételre is mikor tudok menni. 6 éve, de ha előtte jött volna a gyerek se lett volna gond. Sajnos mindig közbejött valami, betegség,baleset, így nagyon későn kezdünk hozzá, már 39 éves múltam. Ti mióta próbálkoztok?
115. KittiKata (válaszként erre: 114. - Amarilisza)
2014. dec. 3. 09:22
A rákszűrésem hátra van, kedden megyek! Így friss lesz januárban. Meddig kell várnod a P2- re? Ezt most nem értem. Nekem P2 volt tavaly, azelőtt P1. Mióta próbálkoztok?
114. amarilisza (válaszként erre: 112. - KittiKata)
2014. dec. 3. 08:13
Az jó, ha már túl vagytok sok mindenen. Nekem is volt régebbi endokrin vélemény, de mégnézik majd ők is.Sajnos nekem P3 lett a rákszűrésem (metapalsia ASC-US - bizonytalanul megítélhetõ kóros laphámsejtek), így egyelőre most arra várok,hogy P2 legyen.Ha nem, akkor az irányban kell mennem.
113. amarilisza (válaszként erre: 111. - Nagymaya)
2014. dec. 3. 08:08
Próbáltam kérdezni, de szinte tessékeltek kifele. Na mindegy, majd legközelebb erélyesebb leszek..
112. KittiKata (válaszként erre: 110. - Amarilisza)
2014. dec. 2. 21:46
Sajnos elhajtottak november elején, hogy januárban kérjek időpontot. Azt sem tudom kit válasszak. Remélem azért gyors protokolunk lesz. Sok vizsgálaton túl vagyunk már, laporoszkópia, tükrözés, katonák vizsgálata. Szólj mikor mi történik veled! 😊
2014. dec. 2. 13:47
Ez bizony ilyen. Ha nem kérdezel, nem sok mindent mondanak. Már megtanultam, ha tudni akarok valamit, akkor kérdezek :)
110. amarilisza (válaszként erre: 109. - KittiKata)
2014. dec. 2. 13:40
Dr. Murber Ákossal. Amúgy szimpatikus volt, de ez így elég lehangoló volt. Ti mikor mentek?
109. KittiKata (válaszként erre: 108. - Amarilisza)
2014. dec. 2. 10:39
Köszi a választ! Kivel beszéltetek? Azért drukkolok! 😊
2014. dec. 2. 08:25
Ja és mindenki írta, hogy volt egy UH, nekem nem. Semmilyen vizsgálat nem volt. Persze ez lehet annak is a következménye, hogy P3 lett a rákszűrésem. Nem tudom. Szóval megkapod a papírokat 4 alkalmas vérvételre. Ha van a párodnak andrólógiai papírja és nem régi akkor azt is elfogadják, és kell majd ott is mintát adni, amit ők fognak megvizsgálni.
107. amarilisza (válaszként erre: 106. - KittiKata)
2014. dec. 2. 08:16
Szia! Köszönöm a segítséget! Kicsit csalódott vagyok, mert vagy 3 percet voltunk benn, és kérdezni se volt idő. Igazából "orvosi" kérdéseket akartam feltenni, de erre nem volt lehetőségem. Előtte meg ki kellett tölteni egy 4+1 oldalas szösszenetet. Nagyon sokan voltak. Pár vizsgálatra kaptunk beutalót. Kb. ennyi.
106. KittiKata (válaszként erre: 105. - Amarilisza)
2014. nov. 30. 16:00

Szia!

Lemész az alagsorba a lépcsőn, jobbra a folyosó végén látod a liftet azzal 3-ik emelet. Ott a liftel szemben kell bejelentkezni. A többire nem tudok válaszolni, én idénre nem kaptam időpontot! De ha megírod mi volt Megköszönöm. Vigyél leleteket! Drukkolok!!!!

2014. nov. 29. 09:26
Sziasztok!December elsején megyek először a Sote-ra. Szeretném megkérdezni,hogy pontosan hova kell menni és hol kell jelentkezni? Sajnos amikor indőpontot kértem 3 hónapja, felírtam valahová, de nem találom sehol. A másik kérdésem,hogy első alkalommal lesz vmi vizsgálat, hogy készüljek? Mert sajnos dolgoznom kell előtte. Mennyi ideig tart?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook