Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote I. mint meddőségi központ fórum

A Sote I. mint meddőségi központ (beszélgetős fórum)


2015. jan. 29. 08:22

Sziasztok.Lányaim 3 és 4 évesek.Apa beteg lett így nem tudtunk elmenni.Áttettük márc. 10.-re :(

Leírom majd a diétát,mert már sehol sincs fent a neten.73kg voltam és most 60,bár lehet azóta még ment le,lányaim eltörték a digi mérleget :( Ezt a diétát műtétre váró túlsúlyosoknál alkalmazzák a kórházakban akiknek hamar kell sokat fogyni.Nem vészes,eddig ez az egy diéta vállt be,nem fájt a fejem se,stb.Hogy vagytok?

163. KittiKata (válaszként erre: 152. - K-N.Kriszta)
2015. jan. 28. 08:45
Szia! Eltüntél!!! Mi volt ma?
162. KittiKata (válaszként erre: 161. - LiliumSouliei)
2015. jan. 28. 08:43
Bent mondtam, hogy szedem, de legyintettek. Még mindíg semmi. A teszt is negatív. Most azon drukkolok hétfőig ne Jöjjön meg, megyek UH-ra. Akkor Megkérdezem a dokit mi újság ilyenkor. Férjem nagy lázban van, én meg a kefét eszem. Végülis hétfőre veszek még egy tesztet úgy döntöttem.
161. LiliumSouliei (válaszként erre: 159. - KittiKata)
2015. jan. 27. 10:50

Szia! Én is valami ilyesmire számítok :)

Korábban ittam gyógyteákat, de már inkább nem kavarok be semmivel, nehogy bezavarjam a horjaimat. Leheth hogy én gondolom rosszul, de a meddőségibe jobb is tisztán menni ha lesz hormonlabor és hasonlók, látszódjon szépen mit produkál a szervezet magától.

2015. jan. 26. 06:13

Sziasztok! Ma kellene, hogy megjöjjön, de még semmit nem érzek. 2-án mennem kellene UH-ra. Szedtek Premenst és mivel ebben a hónapban kezdtem nem tudom, hogy ez zavare be. Esetleg ismeritek, szedtetek Ti is?

Szép napot Mindenkinek!

159. KittiKata (válaszként erre: 158. - LiliumSouliei)
2015. jan. 24. 23:46
1 hét, ennél a császár rosszabb volt! Most úgy volt, felébredtem megittam 1 pohár vizet és felkeltem. Még a nővérek mondták is, hogy túl gyors vagyok. Szegény császáros kismamák meg csak lestek. 😊 Majd pár óra múlva elmentem fagyizni. Azt hittem rosszabb lesz.
158. LiliumSouliei (válaszként erre: 157. - KittiKata)
2015. jan. 24. 16:53
Igen, de már volt egyszer 4 éve, annál rosszabb biztos nem lesz. Te hamar felépültél belőle?
157. KittiKata (válaszként erre: 156. - LiliumSouliei)
2015. jan. 24. 16:28
Laporoszkópia, tükrözés, vékonyították a nyálkahártyám. Akkor lapod lesz neked is!
156. LiliumSouliei (válaszként erre: 155. - KittiKata)
2015. jan. 24. 15:54

Szia! Köszi a választ. Nekem is van egy kislányom. Neked milyen műtéted volt? Nekem remélhetőleg márciusban lesz endometriózis miatt. Olvastam itt és mondta is a hölgy a telefonban, hogy vigyünk leleteket. A hölgy kiemelte, hogy 1 évnél nem régebbi rákszűrés eredmény kell, de mást nem modott. Nálam már volt hormonsor és IR vv is, és a férjem október óta jár andrológushoz, lesz friss spermaképe is. Annak nagyon örülök, hogy itt nemrég leírta valaki részletesen, hogy az andrológus véleményre miket kell ráiratni, és szerencsére a férjem pont Kopához jár. Nekem még a rákszűrést kell elintéznem addig.


Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz az első vizsgálaton :)

155. KittiKata (válaszként erre: 153. - LiliumSouliei)
2015. jan. 24. 14:29
Szia! Szerintem attól is függ kihez kerültök. A dokinő nagyon kedves, de következő alkalommal már nem hozzá kerülünk. Nekem novemberben volt műtétem, UH nekem volt, hogy vannak e új ciszták. Minden eddigi vizsgálati papírt vigyetek magatokkal. Kaptok kérdőívet amit ki kell tölteni, majd várakoztok, míg be nem hívnak. Megkapjátok a beutalókat a hormon vv-hez és párod spermavizsgálatára. Az, hogy milyen gyorsan haladtok tovább azt nem tudom. De sok sikert.
154. KittiKata (válaszként erre: 152. - K-N.Kriszta)
2015. jan. 24. 14:21
Szia! Milyen diétát csináltál? Mekkorák a lányaid? Nekem is van egy lányom! Mi nem is mondtuk senkinek, hogy nekivágunk. Nekem is folyamatosan beteg a csajom, volt két hetet suliban, megint pénteken hívtak, hoy menjek érte. Jobbulást a lányaidnak!
2015. jan. 22. 21:36
Sziasztok! Szívesen becsatlakoznék hozzátok. Mi már csak márc. elejére kaptunk időpontot. Izgulok, semmit sem tudok mire lehet számítan az 1. alkalommal. És kb mennyi ideig tart a kivizsgálós időszak, sokára indulnak be a dolgok? Tudom nyilván attól is függ kinek mi a baja, de mégis olyan jó lenne tudni mire számíthatunk. Volt aki írta itt, hogy nem igazán szántak rájuk időt az 1. alkalommal, másnak viszont még UH is volt, ez vajon mitől függ?
2015. jan. 22. 20:17

Sziasztok Csajok.Bocsánat,eltűntem.Lányaim betegek.Szóval izgulok nagyon de erőt adtok :)

Most nem rég csináltam egy diétát amitől 13kg-ot fogytam,abbahagytam,de még mindig fogyok,aminek nagyon örülök.Dokim elkeserített...Azt mondta nyugodjak bele,van már két gyermekem,hát köszönöm szépen.Nem sok jót kapok a családtól sem.Minek szenvedek ha van már,stb.Jan. 28.-a jövünk :) Hogy vagytok?

151. KittiKata (válaszként erre: 150. - Amarilisza)
2015. jan. 21. 15:43
Addig veled sem foglalkoznak?
2015. jan. 20. 13:14
Bocsánat, közben már olvastam itt, hogy máshol is lehet.
149. amarilisza (válaszként erre: 147. - KittiKata)
2015. jan. 20. 13:02
Tudjuk,hogy lesz másik is, de májusig már nem akarunk várni. Plusz még ki tudja ott is mikorra kapunk időpontot. Tudom,hogy akiket ajánlottak azok nagyon jó orvosok, de elég drágák magánúton. Nyilván, ha baj van, akkor odamegyünk, de addigra marad az időpont, ha meg a férjemnél nincs probléma, tudunk tovább haladni. Ezért vagyok arra kiváncsi, hogy más orvosnak a véleményét is elfogadják-e.
148. KittiKata (válaszként erre: 147. - KittiKata)
2015. jan. 20. 12:03
😄😄😄 még a nevét is elírtam, nagyon jó fej!!!
147. KittiKata (válaszként erre: 145. - Amarilisza)
2015. jan. 20. 12:02
Szia! Reis dr-nál voltunk, én nem tudok ajánlani mást. Lesz még párodnak bent is spermavizsgálata.
146. KittiKata (válaszként erre: 144. - Bobcsi82)
2015. jan. 20. 12:00
Szia! Egy kicsit lejjebb írtam, hiszen mi 14- én voltunk először. Milyen vizsgálataitok vannak?
2015. jan. 20. 11:26
Sziasztok! Egy kis segítséget kérnék.Andrológiára májusra kaptunk időpontot, de azt nagyon sokának érzem, mivel nekünk az idő nagyon számít (nem vagyunk fiatalok).Ajánlották dr. Kopa Zsolt, meg Reisz dr. urat, de a magánrendelésük elég drága és úgyis sokat kell fizetni mindenért, ezért keresnénk mást, közelebbit. Van is egy közel a várusonkhoz, de nem emlékszem, hogy elfogadják-e más orvos véleményét, mert úgye majd ők is csinálnak vizsgálatot.
2015. jan. 20. 08:47

Sziasztok!


Szeretnék csatlakozni a fórumhoz, mi jan. 29-én megyünk az első konzultációra a SOTE I-be. Másfél éve próbálkozunk babával, eddig sikertelenül. Még nem voltam semmilyen vizsgálaton, kiv. a nőgyógyász aki ultrahang alapján mindent rendben talált. Ő irányított minket meddőségi központba, hát nagyon kíváncsi vagyok mi vár ránk jövő héten :) Akik előbb mennek mint én,megírnák a tapasztalatokat? Köszönöm előre is!

143. KittiKata (válaszként erre: 133. - K-N.Kriszta)
2015. jan. 19. 06:29
Veled együtt várom az első konzit. Azért számíts arra, hogy várni kell 1-2 órát. Inkább előbb érjetek oda! 😊
142. KittiKata (válaszként erre: 141. - Nagymaya)
2015. jan. 16. 06:00

Próbálom a diétát betartani, sőt kevesebbet enni is. Nappal nincs gondom az éhséggel, de este már igen. 10 kg le akarok dobni gyorsan, a többit meg apránként, különben gyorsan visszajön.

Szép napot Mindenkinek!

141. nagymaya (válaszként erre: 140. - KittiKata)
2015. jan. 14. 20:05
Szuper, hogy jók a tapasztalataitok! Drukkolok, hogy minél előbb kezdhessetek! Kitartást a diétához!
2015. jan. 14. 19:24

Sziasztok!

Szerencsémre gyorsan végeztünk,nagyon kedvesek voltak velünk, mint sorstársak, mint a személyzet.

Egy doktornőhöz kerültünk aki gyorsan tájékoztatott, megvizsgált. Amitől nagyon féltem, az a ciszták visszatérése volt! Nincs ciszta!!! Kaptam egy csomó beutalót hormonvizsgálatra, férjrmnek is menni kell majd egy újabb ondóvizsgálatra. A doktornő szerint akár tavasszal is kezdhetünk. De jó is lenne! :D

Ha megvannak az eredmények kapunk időpontot Urbancsekhez, végülis ő mondja meg mikor kezdhetünk! Diétáznom kell, cukor és szénhidrát. Cukrot már régóta nem eszek, kenyeret heti 1-2 szeletet, na ez lesz nehéz, hogy a lányom hízzon, én foggyak! Bár most is többeteszik mint én!

Kriszta! Drukkolok Nektek 28-án. Néha jelentkez! :D

Maya, tőled is várom!!!

Sziasztok!

2015. jan. 13. 20:41

Mennyibe került a gyógyszered? Nagyon izgulok! 😊 Holnap este jelentkezek.

Sziasztok

138. nagymaya (válaszként erre: 137. - KittiKata)
2015. jan. 12. 22:46

Hát! Urbancsek fapofa:) Murber az elején az volt, aztán már barátságosabb volt.

Amúgy úgy tudom, hogy mindenki Urbancseknél kezd, ha az nem sikerül, akkor már a következőt Murber doki csinálja. Illetve Murber csak akkor csinálja az elsőt, ha előtte a mahánrendelésén megjelensz.

Nem tudom, h ennek mennyi az igazságtartalma. Mindenesetre nálunk is így volt. Nem kértem magam egyik dokihoz sem.

137. KittiKata (válaszként erre: 136. - Nagymaya)
2015. jan. 12. 20:44

Jaj de izgi, 8 hetes! :D

A dokikat ezek szerint nem választjuk, Ők döntenek! Emberségesek? Kedvesek? Visszük a lányom, nem tudom mit szólnak majd.

136. nagymaya (válaszként erre: 135. - KittiKata)
2015. jan. 12. 10:11

8 hetes a pöttyünk :) Nálunk is van mindkettőnknél probléma. Férjemnek alacsony spermaszám, és ami van, sem mozog rendesen. Nálam endometriózis miatt ki kellett venni a petevezetékeket.

Az első lombikot a SOTÉn Urbancsek proff. csinálta, a másodikat már Murber doki.

2015. jan. 12. 06:13

Hány hetes? Nálad, vagy párodnál volt probléma? Nekünk van már egy nagylányunk ő természetesen jött, de mindkettőnknél van gond most már. Kihez jártál? Hallomásból tudok a dokikról. Én Vecsésen lakok, ezek szerint én vagyok a legközelebb a SOTÉ- hoz. 😊

Szép napot Csajok!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook