Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote I. mint meddőségi központ fórum

A Sote I. mint meddőségi központ (beszélgetős fórum)


194. KittiKata (válaszként erre: 192. - Bobcsi82)
2015. febr. 24. 06:11
Szia! Én is ebben a cipőben járok. Menj a 19. napon, azaz holnap. A többit megmondják a vérvételen!😊
193. nagymaya (válaszként erre: 192. - Bobcsi82)
2015. febr. 23. 15:53
Szerintem szerdán menned kell, ha negativ. Még ha 32 napos a ciklusod, akkor is csütörtökön lenne a peteérésed. Úgy gondolom, hogy azért az már a szerdai hormonszinteden is látszik.
2015. febr. 23. 13:05

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni, hátha járt már valaki hasonlóképp. Megkaptam a 4 alkalmas vérvételre a beutalókat az elsőn voltam is két hete a ciklus 3. napján. Viszont most jönne a 2. vérvétel és gondban vagyok. Megvettem az ovulációs tesztet és a leírtak szerint elkezdtem használni múlt pénteken. Eddig negatív mindegyik, és a 2. vérvétel pont ennek eredményétől függne. A kórházi papír szerint ha pozitív lesz az a 0. nap és onnantól számított 5. napon kell menni a 2. vérvételre. Viszont ha negatív akkor a ciklus 19. napján ami nekem két nap múlva, szerdán lenne esedékes. De az ovu tesztet meg csütörtökig kellene csinálnom akkor járna le mind a 7 db.

Tehát a kérdésem az lenne hogy mit csináljak? Menjek el szerdán a vérvételre ha addig negatív lesz a mai és holnapi tesztem is? És ha a másik kettő maradék tesztből az egyik pozitív lenne mégis, olyankor mi van? Mivel nekem nem 28 napos a ciklusom, hanem 31-32, ezért ütköznek a napok.

Remélem sikerült érthetően leírnom :)

191. 77e4e95af0 (válaszként erre: 190. - KittiKata)
2015. febr. 22. 09:21
Nagyon köszönöm!
190. KittiKata (válaszként erre: 189. - 77e4e95af0)
2015. febr. 21. 23:07
Bekérik az összes leletet, kitöltesz egy kérdőívet. Készülj úgy, hogy lesz hüvelyi ultrahang! Kapsz hormon vérvételre beutalókat, és még ami hiányzik elmondják. Kb 10-15 perc az egész. Ha kérdéseid lennének tedd fel!!!
2015. febr. 21. 18:33

Sziasztok!

Nekünk csúszik febr. 19-ei időpont márc. 02-re Murber dokinál. Ez lesz ugye az első alkalom, hogy oda megyünk. Mivel kezdik a "beszélgetésen" kívül? Mert annyi mindent hallottam, de inkább a Ti írásotok érdekelne, mert Ti már voltatok, tapasztaltatok. Köszönöm!

2015. febr. 20. 21:12
Sziasztok! Túl vagyunk a vérvételeken, apa katonái is vizsgálaton. Márc 4- e a következő konzi időpontunk. Sziasztok
187. szbohus
2015. febr. 18. 13:47
Köszi a válaszokat. Egyenlőre a jövő hétre van időpontom az első konzultációra.
186. nagymaya (válaszként erre: 184. - Szbohus)
2015. febr. 12. 10:43
Itt egyáltalán nem kell fizetni a vizsgálatokért. Egy-két hónapra adnak időpontot. Van, hogy hamarabb is. Majd írj, hogy mikorra sikerült.
185. KittiKata (válaszként erre: 184. - Szbohus)
2015. febr. 12. 06:18
Szia! Én úgy tudom, csak a gyógyszerekért kell fizetnünk. Várólista attól függ mikor kihez kerülsz, milyen vizsgálatot találnak ki pluszban. Írj mikor kapsz időpontot. Melyik intézetbe voltál eddig?
184. szbohus
2015. febr. 10. 14:53

Sziasztok, nemrég kaptam meg a Murber doki számát. Most hozzá mennék és gondolom akkor a Sote I. klinikára. Csütörtökön tudok majd időpontot kérni. Mennyire megy most itt gyorsan a dolog? Várólista van ha OEp-re mennék? Még van 3 lehetőségem. Én már lombikoztam máshol szóval a lombik már tuti. Mennyire fizetősek a vizsgálatok a Sotén? Csak hogy mire számítsak :-)


Köszi

183. KittiKata (válaszként erre: 181. - Nagymaya)
2015. febr. 7. 17:25

Sima prolaktin vérvétel lesz, rá két napra lesz a terheléses, és apa spermavizsgálata. :)

Már 12 hetes? De megy az idő! :D Örülök, hogyminden rendben.

182. 77e4e95af0 (válaszként erre: 180. - Nagymaya)
2015. febr. 7. 09:52

Szia! Először is köszönöm!!!

Igen, most is az volt. Utókezelésről nem is beszéltünk, rögtön azt mondta a prof, hogy a következő lépés a meddőség kivizsgálása amikor rákérdeztem, aztán pedig megadta Dr. Murber számát.

181. nagymaya (válaszként erre: 178. - KittiKata)
2015. febr. 6. 21:45

Ez a terheléses prolaktin vérvétel lesz?

Köszi, mi jól vagyunk. Tegnap voltunk a 12 hetes UH-n, minden rendben van :)

180. nagymaya (válaszként erre: 177. - 77e4e95af0)
2015. febr. 6. 21:42
Szia! Most is I. stádiumú endód volt? Nem kell semmilyen utókezelés ( gnrh)? Gyors felépülést kívánok!
179. 77e4e95af0 (válaszként erre: 178. - KittiKata)
2015. febr. 6. 16:04
Köszönöm! :) Drukkolok!
2015. febr. 6. 12:51

Sziasztok! Jövőhéten ovutesztelhetek és mehetek megint vérvételre. Már alig várom, hogy túl legyek a szurkálásokon. Nagyon izgulok az Eredmények miatt.

Zsizu! Üdv közöttünk!

Nagymaya hogy vagytok?

Többiek?

2015. febr. 6. 09:53
Sziasztok! Csatlakoznék én is Hozzátok! Hol is kezdjem...az elején. Nekem 2009-ben megcsonkolták mindkét petefészkemet, a műtétet az I-es szülészetin végezték, mert volt 2 cystam. Aztán 2013-ban újabb "cysta jellegű" panaszaim kezdődtek, de mint kiderült a prof aki műtött már nem ott dolgozik, így "találtam" prof. dr. Rigó Jánoshoz. Az UH-t követően,be kellett feküdnöm LSK-ra, és mint kiderült I. stádiumú endometriosisom van. A műtét sikeres volt, közölte a doki, hogy próbálkozzunk, mert "most nagyobb eséllyel eshetek teherbe". Ez volt tavaly januárban, aztán fél évre rá vissza jöttek a panaszaim (menstruáció előtt egy héttel hányinger, hányás, iszonyatos görcsök és kismedencei, alhasi fájdalmak, stb.) ezért újabb időpontot kértem a proftól, aki közölte hogy újabb LSK kell, HSK-val együtt, mert valószínű újra kialakult az emdometriosis. Nos, ez be is igazolódott, hétfőn volt a műtétem. Aztán tegnap mikor Pesten jártam a dokinál varratszedésen, megadta Dr. Murber Ákos telefonszámát, akit fel is hívtam (elsőre nagyon kedves volt, "vár szeretettel" :) ), és megadta az asszisztense számát, aki adott is időpontot e hó 19-re. Kíváncsian várom a folytatást!
176. Bobcsi82 (válaszként erre: 174. - Nagymaya)
2015. febr. 4. 08:03

Szia!

Köszönöm a válaszod :) nekem szimpi volt múlt héten, de "hála" az internetnek, sok rosszat olvastam róla. Az biztos hogy nem egy szószátyár, de értelmesen elmondott mindent. Remélem megtaláljuk majd a közös hangot a vizsgálatok ideje alatt.

175. Bobcsi82 (válaszként erre: 172. - KittiKata)
2015. febr. 4. 08:00

Szia!

Másfél éve próbálkozunk, még nem voltam kivizsgáltatni magam ezelőtt, csak rákszűrésen és hüvelyi ultrahangon, de ott mindent rendben találtak. Hétvégén kb. megjön a vérzésem, utána megyek az első hormonszintes vérvételre. Nagyon kíváncsi vagyok mit találnak vagy hogy egyáltalán találnak-e valamit majd. Én nem is értem hogy lehet egy babát összehozni egy-két hónap alatt, számomra ez örök rejtély marad :) habár biztos csak irigykedek :D

174. nagymaya (válaszként erre: 171. - Bobcsi82)
2015. febr. 3. 20:33
Szia! Mi Murberhez jártunk a mostani lombiknál. Nem egy szószátyár típus, de ha kérdeztem, normálisan válaszolt. Mikor meg már stimulálás volt és heti kétszer találkoztunk, egyre barátságosabb volt. Végülis nem bájcsevegni megy oda az ember :-)
173. KittiKata (válaszként erre: 170. - K-N.Kriszta)
2015. febr. 3. 11:55

Jajjj, még mindíg semmi?

Szerintem nem fogunk találkozni 10- én addigra a lányom sulijánál leszek.

Kaptam uh-ra időpontot tegnap, március 3-ra.

Amúgy hogy vagytok?

172. KittiKata (válaszként erre: 171. - Bobcsi82)
2015. febr. 3. 11:49
Szia! Sajnos nincsen egyik dokiról sem jó vélemény fent. Én még nem ismerem egyik férfi dokit sem. Örülök, hogy itt vagy köztünk, ahogy tudsz jelentkez. Mióta próbálkoztok? Volt már vizsgálatotok?
2015. febr. 3. 09:17

Sziasztok!

Múlt héten voltunk az első konzultáción, dr Murber Ákoshoz kerültünk. Mivel nem volt semmi előzetes vizsgálatunk, nem voltam még terhes stb.. nem sokáig voltunk bent, odaadta a hormonszintes vérvételekre a beutalót meg a páromnak el kell mennie spermavizsgálatra és ha megvannak az eredmények akkor kell újra időpontot kérni és visszamenni hozzá. Nekünk szimpatikus volt, aki már volt nála, mi a véleménye róla? Rákerestem pár fórumot és sokan elég rossz dolgokat írnak róla :(

2015. febr. 1. 11:53

13:30-ra megyünk,nagyon várom már.Sportolni én sem nagyon tudok a picik mellett,de azért ha alszanak,gyorsan lenyomok pár gyakorlatot :)

2 napja szörnyű hányingerrel küzdök,aludni sem tudok a rosszullétektől,kíváncsi vagyok,hogy mitől van.Hétfőn kiderül,talán.Nagyon nagyon szorítok én is Nektek.

2015. jan. 31. 20:07

Sziasztok! Megjött pénteken, hétfőn irány az Aro kezdem a vérvételt. Köszönöm a drukkolást, diétát. Szerintem kipróbálom.

LiliumSouliei az a baj a műtéttel az is 6 hét kiesés. A SOTE-n engem Garamvölgyi doki műtött.

Kriszta! Nagyon drukkolok! Ez az év a mienk!!! 😊😊😊 Hányra mentek 10-én. Ott leszek délelőtt én is!

Az Uh elmarad most, kérhetek új időpontot, ez még a novemberi műtétem miatt lenne.

Sziasztok!

168. LiliumSouliei (válaszként erre: 164. - K-N.Kriszta)
2015. jan. 30. 23:24

Mi márc. 4-én, majdnem akkor mint ti. Nekem most úgy néz ki csúszik majd az endometriózis műtétem, de lehet hogy jobb is így, mert akkor még a műtét előtt eljutunk a meddőségibe.


Én is fogyóztam, szintén 73-ról indultam, de IR diétával. Nem fogytam ilyen sokat mint te, de 2 hónap alatt 4 kiló le ment rólam. Azóta már nem diétázok és nem jött vissza. Jövőhéttől megint folytatni szeretném. Nekem most már a sportra kellene rámennem, de a kislányom mellett eddig nem igen fért bele a napjaimba.

167. LiliumSouliei (válaszként erre: 165. - KittiKata)
2015. jan. 30. 23:19
Ez volt az első hónap, hogy barátcserjét szedtél? Lehet, hogy bekavart a ciklusodba. De nagyon drukkolok, hogy mégis baba legyen! :)
2015. jan. 30. 19:20

1.nap

reggeli:2db kockasajt,5dkg párizsi,2dl tej

ebéd:1db zsemle,1db virsli

vacsora:2db pirítós,1db banán


2.nap

r.:3db Abonett,5dkg trappista,3dl tea

e.:20dkg hal,saláta

v.:1db zsemle,1 kefír,1 főtt tojás


3.nap

r.:2 tükörtojás,2 pirítós,1 paradicsom

e.:20dkg főtt zöldség,5dkg trappista

v.:5dkg pulykamell sonka,1db alma,3dl tea


4.nap

r.:2 főtt tojás,2 pirítós,2dl tej

e.:20dkg párolt csirkemell,1adag gyorsrizs

v.:2db alma


5.nap

r.:2db kockasajt,2 szelet gépsonka,3dl tea

e.:3 tojásból rántotta,1 paradicsom

v.:1db zsemle,1 kefír,1db alma


6.nap

r.:1 főtt tojás,5dkg párizsi,2 pirítós

e:22dkg főtt marhahús,krumplisaláta

v.:3dl tej,1db alma


7.nap

r.:2db virsli,1db zsemle,1 paprika

e.:1 tányér húsleves,20dkg csirkemell roston,zöldségköret

v.:bármelyik az előzőekből


Ez lenne az :) Így volt fent a neten is.Cukrot kihagytam,édeskét használtam helyette.Nagyon sokat folyadékot vittem be és mályva teát fogyasztottam mellé.Segített az emésztésben.Amúgy is küzdök vele :( Remélem segít neked vagy nektek is.Mióta késik a mensid? :) Én hétfőre nem várom.Anyósom megálmodta,hogy idén összejön.Ámen :)

165. KittiKata (válaszként erre: 164. - K-N.Kriszta)
2015. jan. 29. 20:56
Köszönöm ha leírod a diétát! Én jól vagyok, csajom hétfőn megy suliba. Én uh-ra, még mindíg nem jött meg, és nem is érzem hogy akarna. Jaj nagyon nem tudom mit tegyek! 😢

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook