Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote I. mint meddőségi központ fórum

A Sote I. mint meddőségi központ (beszélgetős fórum)


74. kismacskák (válaszként erre: 72. - Primosten)
2014. jan. 10. 08:26
Amúgy szerintem is ilyen szempontból jó. Nem fizetős, gyorsan van időpont, vérvételen reggel alig kell várni. Viszont ha visszamész a dokihoz kontrollra vagy bármire, na ott órákat kell várni sajnos. Mindenkit behívnak egy időpontra, és én tegnap pl úgy jártam, hogy utoljára hívtak be, így majdnem órát ültem ott.:( ami lett volna gond, de sietnem kellett volna vissza melóhelyre.
73. CsillagTM (válaszként erre: 69. - Primosten)
2014. jan. 9. 22:16
köszi!
72. primosten (válaszként erre: 71. - Kismacskák)
2014. jan. 9. 16:56
Azt hiszem par honap termeszetes probalkozas lesz, de mellette elkezdjük a kivizsgalasokat, hormonok, spermakep stb. A Sote mellett szol az eredmenyeik, ill. hogy nem kell külön nögyogyasz, nem kell külön fizetni es egy helyen megvan a vervetel stb. Meg gondolkodom, de hamarosan lepni kene valamerre...
71. kismacskák (válaszként erre: 70. - Primosten)
2014. jan. 9. 16:10
Köszi! És Te mikor döntöd el, hogy hogyan merre tovább?
70. primosten (válaszként erre: 68. - Kismacskák)
2014. jan. 9. 15:15
Szuper, drukkolok hogy minden jol menjen!
69. primosten (válaszként erre: 66. - CsillagTM)
2014. jan. 9. 15:13
Ez jo hir, gratulalok! Talan tenyleg a rövid protokollal annyira nem terhelik le a szervezetet, a hosszuval meg az a gond hogy az ember elveszit egy honapot. Bar a PCO-m miatt lehet hosszu protokollra szamithatok :(
68. kismacskák (válaszként erre: 64. - Primosten)
2014. jan. 9. 14:51
Szia, clostilbegytet kell szednem 2*1-et meg majd két szurit kell hogy kapjak, és 20-ára céloztuk be az inszemet:)
67. CsillagTM (válaszként erre: 65. - Primosten)
2014. jan. 9. 14:28
igen
66. CsillagTM (válaszként erre: 57. - Primosten)
2014. jan. 9. 14:28
nekem röviddel sikerült. más ismerőseimnek is. a hosszúról nincs tapasztalatom. bár nekem egy ciszta miatt előtte egy hónapig foggátlót kellett szednem (bár ellene vagyok), úh végül is ezt tekinthetjük hosszított protokollnak :)
65. primosten (válaszként erre: 63. - Kismacskák)
2014. jan. 9. 11:48
Ertem, remelem sikeres lesz az inszemed es nem kell a lombik :). Es a Sote-nal a hormonvizsgalat es konzultaciok, UH ingyenes?
2014. jan. 9. 11:45

Csak azert kerdezem, mert en nem kaptam arrol semmi papirt hogy milyen allapotban vannak a petevezetöim, csak szoban mondta az orvos hogy csak nagy nyomasra atjarhatoak. Remelem nem eröltetnek nalam az inszemet, ha mar igy is karosodottak a petevezetök.

Fel eve volt utoljara hormonvizsgalatom, a TSH-m 2 volt, az LH meg magasabb mint az FSH, a többi jo volt. Es inzulinrezisztenciam is van. Azert kivancsi vagyok az inszemhez milyen hormonokat kell szedni, majd megirod?

63. kismacskák (válaszként erre: 61. - Primosten)
2014. jan. 9. 11:37
FSH-val semmit, ezért kell sieteni hogy mielőbb összejöjjön a baba, mert ha túl magas lesz akkor az már azt jelenti, hogy kimerül a petefészek. Így nálam egy inszemet javasoltak, ha nem sikerül akkor jön a lombik.
62. kismacskák (válaszként erre: 60. - Primosten)
2014. jan. 9. 11:36
Szept.végén volt laparos műtétem szintén a sote I-n. Volt II.fázisú endom+cisztám és polipom is:( Utána kerültem át a reprod.osztályra.Első vérvételnél magas volt a prolaktinom és a tshm. Erre kaptam gyógyszert, köv.ciklusban mindkettő hormon helyreállt. Laparos műtét során megnézték az átjárhatóságot is, átjárható vagyok. Ma vagyok amúgy a második napon, ma megyek uh-ra és elmondják hogy hogyan kell készülni az inszemre, miket kell majd szedni. Így 20-a körül várható az inszem, már nagyon izgatott vagyok:) Hormonokkal hogy állsz?
2014. jan. 9. 11:33
Ja, jo latom hogy irtad hogy jok lettek a hormonok közben, az Fsh-val mit tudnak csinalni?
60. primosten (válaszként erre: 59. - Kismacskák)
2014. jan. 9. 11:30

Megvolt ugye a mütetem novemberben, minden endot kiszedett, 3. stadium, összenövesek, hat a petevezetöim nincsenek tul jo allapotban, Bokor doki a lombikot javasolja. Most meg el kellene dönteni hol akarjuk a lombikot.

Es a hormonproblemadat kezelik? Gondolom csak utana van ertelme az inszemnek. Atjarhatosagit nem kertek Nalad?

59. kismacskák (válaszként erre: 58. - Primosten)
2014. jan. 9. 11:20
Szia, igen én ide járok. Gyorsan mennek a dolgok, novemberben kezdtem, decemberben kontroll vérvétel, és most januárban indul az inszem. Nekem az fsh-m magas, többi hormon oké lett ezen idő alatt. Amúgy futószalag az egész. Veled mi újság?
58. primosten (válaszként erre: 53. - Kismacskák)
2014. jan. 9. 10:48
Szia, vegül Te meg jarsz hozzajuk, kezelik a hormonproblemaidat? Vagy atmentel mashova?
57. primosten (válaszként erre: 56. - CsillagTM)
2014. jan. 9. 10:41

Az szep eredmeny, ha jol tudom a Kaali, BMC 40% körül van. A protokollt azert kerdezem, mert van ahol mar nem csinalnak rövidet, mert allitolag nem olyan hatekony, pedig lehet kevesbe megterhelö. Ha hosszu protokoll van akkor a stimulacio elött fog. gatlo szedes van vagy 10 nappal elötte a leallito szuri?

Ezt is azert kerdezem, mert nem viselem jol a fog.gatlokat.

56. CsillagTM (válaszként erre: 55. - Primosten)
2014. jan. 8. 02:51

sikerességi ráta: nekem júliusban megmutatták az elmúlt fél év statisztikáját, asszem 49% volt :)))

a protokollt nem értem: van rövid és hosszú is.

2014. jan. 7. 19:57
Sziasztok! Tudja valaki, hogy a Sote ARO-nal milyen sikeresegi szazalekkal dolgoznak, mekkora a teherbeeses aranya? Es milyen protokollt alkalmaznak? Köszi
54. CsillagTM (válaszként erre: 53. - Kismacskák)
2013. dec. 17. 20:00
miről mi a véleményem? az ARO-ról? te amúgy akkor most oda jársz? velem mindenki tündér volt, M. doki elég kapkodós, az fura volt az elején, de aztán rájöttem, h időben elmond mindig mindent. és akik oda jártak ismerőseim, azok is mind meg voltak elégedve.
53. kismacskák (válaszként erre: 52. - CsillagTM)
2013. dec. 13. 08:36
Hát én is azt néztem, hogy eléggé határeset. Ma megint voltam vérvételen, de egyre negatívabb amúgy a véleményem, olyan stílust engednek itt meg maguknak, hogy az embernek tökre elmegy a kedve az egésztől. Az asszisztens is, múltkor a doki is....El se magyarázott semmit, még azt se amit kérdeztem, csak két receptet nyomott a kezembe, és arra is azt mondta hogy többet erről se akar beszélni, szedjem amíg terhes nem leszek...főként akkor lett furcsa stílusa miután közöltem, hogy a köv. időpontot is ide fogom kérni, és nem a magánrendelésre....Neked mi a véleményed amúgy?
52. CsillagTM (válaszként erre: 51. - Kismacskák)
2013. dec. 13. 04:18
az tényleg kicsit emelkedett, de azért ne fogd fel nagyon tragikusan. nekem éppen, h 10 alatt volt (28 évesen), és azt mondták az ARO-n, h normális. a 12 még nem katasztrófa, nyugi.
51. kismacskák (válaszként erre: 50. - CsillagTM)
2013. dec. 10. 15:17
Szia, igen, 12 valamennyi volt.
50. CsillagTM (válaszként erre: 48. - Kismacskák)
2013. dec. 10. 15:16
mennyi az a magas fsh? 10 fölötti?
2013. dec. 9. 15:50
Ez a hozzászólás jól eltűnt!
2013. dec. 9. 12:33
Szia, mire gondolsz? A magas fsh-ra? Privi üziben nem tudnál írni?
47. kismacskák (válaszként erre: 46. - Nagymaya)
2013. dec. 9. 11:20
Hát a prolatkinra, meg a tsh-ra kaptam, az fsh-t jövő héten megint nézik. Utána konzultáció. Az fsh-val sajnos nem lehet mit tenni, meg vagyok ijjedve hogy ha kimerült a petefészek, egyáltalán szóba jöhet még valami??
46. nagymaya (válaszként erre: 45. - Kismacskák)
2013. dec. 9. 11:10
Óóó! Ez nem jó. Most mi a teendő? Gondolom akkor lombik előtt gyógyszert kell szedned ezekre.
45. kismacskák (válaszként erre: 44. - CsillagTM)
2013. dec. 9. 10:58
Szia, huh dobtam egy hátast:) eddig 15 körül volt mindig a prolaktinom, most 29:( ráadásul magas az fsh-m...:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook