Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote I. mint meddőségi központ fórum

A Sote I. mint meddőségi központ (beszélgetős fórum)


224. KittiKata (válaszként erre: 223. - Sivatagirózsa)
2015. márc. 19. 06:09
Szia! Bent voltak ma, próbáld hívni Őket. Hogy miért mondták, hogy beültetés nincs azt nem értem. Telefonálj!!! 😉
2015. márc. 18. 17:11
Sziasztok! Nekem pár hónap most kimaradt, legutóbb azt mondták, egyelőre nincs náluk beülti. Valaki tudna mondani valamit, hogy ez a dolog most hogy áll? (Ma a telót se vették fel nekem, pedig fel szokták.
2015. márc. 18. 14:53
Sziasztok! Ilyen gyorsan Sehol nem végeztem még. 14 órára volt időpontom, akkor már jöttem is hazafele. Gondoltam Megosztom veletek! Hogy vagytok?
2015. márc. 17. 06:58
Sziasztok! Holnap megyek az altató dokihoz, pénteken meg Urbancsekhez! Nekem nem engedtek választani, közölték velem U. és kész. Bár velünk normális volt. Már két hete azt szajkózom nincs cisztám! 😊 Begolyozok! 😊
220. KittiKata (válaszként erre: 219. - Évi89)
2015. márc. 17. 06:55
Szia! Hanyadik? Írj magadról ha van kedved! 😊
219. évi89
2015. márc. 16. 15:32

Szaisztok lányok


Új lennék ezen a fórumon :)

Egy páran már beszélgettünk másik fórumon :)

Átcsapódtam ide mert most ott elcsendesedtünk :)

Ismét kaptam új időpontot 30. megyek M. dokihoz hogy kezdhessünk.

Remélem most nem lesz semmi bent maradt tüsző stb....

Már biztos jönnének ki a kis fagyibabáim a jó időre , meg már én is várom őket.


Szép napot mindenkinek

218. Bobcsi82 (válaszként erre: 215. - K-N.Kriszta)
2015. márc. 15. 14:46

Szia!

Én is a Mikszáth téren vettem a patikában az ovu tesztet, azt a fajtát szerettem volna amit a tájékoztatóban is leírtak, de mondta a patikus hogy olyan most nincs és megbeszélték a klinikával hogy Gabriel-t adnak helyette. Nem volt vele semmi gondom, peteérést is mutatta, csak éppen terhes nem lettem most sem :) Én 30-án megyek majd vissza a vérvétel eredmények miatt, mert párom csak 18-ra kapott a SOTE-n spermavizsgálatra és annak 10 nap múlva lesz eredménye, s azután értékelik majd ki gondolom az én vérvételimet is.

217. Vigyorex6 (válaszként erre: 215. - K-N.Kriszta)
2015. márc. 15. 08:06

A Sotétól 3 percre van a Mikszáth patika. Ott mindig tartanak olyan tesztet, amit a Sote kér. A mikroszkópra én nem hagyatkoznék.

A teszt attól függ, hogy kb hány naposak a ciklusaid. Ha 28, akkor a 11-12. nap körül elég elkezdeni lőni a teszteket, ha hosszabb, akkor annyi nappal eltolni. Ha nem válik pozivá, akkor ahogy Kittikata írta, kell menni. Nincs ezzek semmi gond, a vérvételen úgyis látszik, hogy volt-e ovu.

Nekem pl hosszabbak a ciklusaim, ezért a 20. nap körül van ovum, ami a 23. napi vv-n látszott is.

216. KittiKata (válaszként erre: 215. - K-N.Kriszta)
2015. márc. 14. 17:10
Szia! A tesztet javasolják, abban is sok infó van, mikortól kell kezdeni a tesztelést. Azt jól írtad, hogy az első a mensi 3. napján van. A következő, ha a teszt pozitívvá válik az a 0.nap, és az 5,7,9 napon kell menni vérvételre. Ha nem lesz pozitív akkor a 19,21,23. ciklusnapon kell menni. remélem így érthető! A 3. vv a terheléses (7,21);)
2015. márc. 13. 12:58
Sziasztok :) Két kérdésem lenne (férjem kicsit összezavart) az egyik,hogy első vérvizsgálatra ugye a menseszem 3. napján kell menjek,eddig stimmt :) de...csak az első vérvizsgálat után nézzem az ovumat a teszten?Leírva elég hülyén hangzik,remélem érthető vagyok :) A másik,férjem nem talált olyan ovu tesztet amit leírtak a tájékoztatóban,így a patikusra hagyatkozott aki a mikroszkóposat ajánlotta,baj lehet belőle?Köszönöm.Nagy gratula és le a kalappal előttetek :)
2015. márc. 11. 18:50

Sziasztok! Látom, szépen halad mindenki.

A mi kis babócánk jól van. Múlt csütörtökön voltunk UH-on. Szépen fejlődik. A nemét viszont most se tudtuk meg. Szégyenlősködik :) A lepény eléri a belső méhszájat, úgyhogy marad a pihenés.

Drukkolok mindenkinek. Legyen sok-sok sotés baba! :)

213. KittiKata (válaszként erre: 212. - Bobcsi82)
2015. márc. 11. 10:59
Szia! Igen kérnek még egy spermavizsgálatot, én úgy kértem férjemnek időpontot, mikor a terheléses vv- re kellett mennem. Drukkolok Nektek! :) Néha jelentkezzél! ;)
212. Bobcsi82 (válaszként erre: 209. - KittiKata)
2015. márc. 11. 09:36

Szia!

Nekem megvolt a 4 alkalmas vérvétel, párom jövő héten megy spermavizsgálatra (egy ereményünk már van, de azt mondták itt a SOTE-n is kell egy mintát adni), meg kell várni ennek az eredményét, március 30-ra kaptam idpőpontot legközelebb akkor fogom csak megtudni a vérvételi eredményeimet is.

211. KittiKata (válaszként erre: 210. - K-N.Kriszta)
2015. márc. 11. 07:56
Tegnap Garamvölgyi Drhoz kellett mennem kontrollra, Ő műtött novemberben. Egyedül voltam gyermekem suliban volt, nekem lányom van, 12 éves mozgáskorlátozott. Én elég nagydarab szőke szemüveges csaj vagyok, de mindíg mosolygok. Tegnap nagyon sokan voltak, sokat kellett várnotok. :( A picik képeit rendszerint végignézem én is, férjemmel cukkoljuk egymást, hogy ikreink lesznek. Nagyon aranyos már most a neveken gondolkozik, tervezgeti, hogy ki hol alszik, lányom elég anyás neki folyamatosan magyaráz stb. Szép napot Mindenkinek! Sziasztok
2015. márc. 11. 06:36
Jó reggelt!Mi is tegnap voltunk.Engem megvizsgált egy fiatal nő,férjemnek időpontért kell majd telefonálnia.Megkaptuk a teendős papírokat.Várjuk,hogy megjöjjön és kezdem a vérvizsgálatokat.Minden rendben volt.Kedvesek voltak.KittiKata tegnap férjeddel és pici fiaddal voltál?Úgy hallottam,hogy Olivérnek hívják?! :) Amikor megláttam a sok sok ikres képet majdnem vágtam egy hátast :) Bocsánat,hogy megint eltűntem,de nagy betegeskedésben voltunk mindannyian :(
2015. márc. 10. 19:36

Sziasztok! Ma voltam bent időpontokat kérni(altatóorvos jövőhét szerda, péntek Urbancsek)! Egy kis félsz van bennem, remélem nem lesz ciszta! Izgulok nagyon! Veletek mizu? Ki hol tart? Nagyon drukkolok Nektek!

Nagymaya hogy vagytok?

2015. márc. 5. 06:51

Sziasztok! Tegnap mi is voltunk, Urbancsekhez kerültünk. Velünk nagyon kedves volt, amin meglepődtem, hogy tudtam kérdezni. Olvastam, hogy felületes esetleg nem közöl tényeket. A lényeg szimpi volt. Kaptam megint beutalókat, EKG, Rtg, vérvételre, a 20 napon találkozunk megint, meg az altató orvoshoz is kell időpontot kérnem. Nekünk IVF, ICSI lesz.

Szép napot Mindenkinek!

2015. márc. 4. 23:10

Sziasztok! Megvolt a mai 1. konzi. Nekünk jó benyomásunk van mindenkiről és a rendszer is jónak tűnik. Nálunk már megvolt 1-2 vizsgálat korábban is és egyáltalán nem úgy tűnik, hogy lacafacáznának. Persze mennem kell majd alaphormon vv-re, addig nincs továbblépés. Nálunk a lombik elég hamar szóba került, csodálkoztam is, hogy rögtön, de még eldől mi lesz.


Az, hogy végül kihez kerülünk majd, az végülis mitől függ? Írtátok itt páran, hogy Murber jobb, főleg endometriózisoknak, ezért jobb szeretném őt, pláne hogy már korábban 1x találkoztam vele. De aki ma vizsgált csak annyit mondott, hogy még nem tudja kihez kerülünk, viszont a papíron amit adott, Urbancsek asszisztensének a számát húzta alá. Ennek van jelentősége? Ha Murbert szeretném, akkor tényleg előbb el kell menni a magánrendelésére? Vagy lehet majd kérni, hogy kihez kerüljünk? Kinél hogy volt? (De Urbancseket nem ismerem, biztos ő is jó ha úgy alakul.)

206. Bobcsi82 (válaszként erre: 204. - LiliumSouliei)
2015. márc. 3. 17:04
Én is megyek holnap. Reggel 8-kor vérvételre.
205. KittiKata (válaszként erre: 204. - LiliumSouliei)
2015. márc. 3. 05:55
Szerda 10- re kell mennünk. Persze a mai uh kilőve, de ezt már megszoktam. 😉 Kiváncsi vagyok az eredményekre. Szép napot Mindenkinek!
2015. márc. 3. 00:13

Sziasztok!


Jó régen nem voltam. Hamarosan meglesz az én endo műtétem is, már nagyon várom :) Bokor ki fogja venni az egyik petevezetékemet is, mert csak bajt csinál. Azt mondta, hogy nagyon jó hogy már a héten megyünk a meddőségibe. Mi szerdán megyünk legelőször. Fogamam sincs, hogy kihez lettünk beírva, Murberrel 1x találkoztam már korábban, ő nagyon szimpi és empatikus volt, gondoljátok, hogy Bokor miatt betesznek majd minket hozzá?


Kérlek aki tudja, leírnátok nekem, hogy egész pontosan mit kell ráíratni a spermavizsgálatos papírra. A férjem holnap megy Kopához, már október óta járkál hozzá és most kontroll kiskatonavizsgálat lesz, ráiratnánk mindent amit kérhetnek a meddőségibe, miknek kell rajta lenni? Úgy emlékszem írta már itt valaki korábban, de most nincs időm visszakeresni.


Szerdán jön valaki a meddőségibe? :)

203. KittiKata (válaszként erre: 199. - Krisztynna)
2015. febr. 27. 11:29
Garamvölgyi endokrinológus nőgyógyász beutaló kell hozzá és időpont.
2015. febr. 27. 11:27
Engem Garamvölgyi Zoltán műtött novemberben, nagyon kedves volt, és még most is az!Folyamatosan járok hozzá kontrollra, Ő küld vérvételre UH-ra, mindent kontroll alatt tart.
201. krisztynna (válaszként erre: 200. - CsillagTM)
2015. febr. 27. 10:50
Nem Bokor mutott hanem Fulop.De majd egy ilyen maganosdi Murberlatogatast beiktatok ha ugy alakul.De ne alakuljoN ugy :)
200. CsillagTM (válaszként erre: 199. - Krisztynna)
2015. febr. 27. 10:42
sztem ahogy az endó forumban is írta vki, esetleg érdemes 1* elmenni hozzá magánba. vagy ha Bokor betege vagy, akkor sztem automatikusan hozzá kerülsz, mert ők rendszeresen kontaktálnak (ez is Murber előnye sok más mellett).
199. krisztynna (válaszként erre: 198. - CsillagTM)
2015. febr. 27. 08:39
Es hogy lehet hozza bejutni?Azt az infot kaptam,hogy a soten nem en valasztok orvost...
198. CsillagTM (válaszként erre: 197. - Krisztynna)
2015. febr. 27. 00:31
Murber! :)
2015. febr. 26. 21:09

Sziasztok!Szia Nagymaya! :)

Tudnátok jo lombikost ajanlani a Soten?Foleg aki az endometriozissal is tisztaban van...

2015. febr. 24. 10:01
Köszönöm a válaszokat lányok :) akkor megyek holnap reggel.
195. Vigyorex6 (válaszként erre: 192. - Bobcsi82)
2015. febr. 24. 08:03

Én erre direkt rákérdeztem. Azt mondták, hogy menjek a szerint, ahogy a "ha nem válik pozivá a teszt" bekezdés írja.

Hozzátették, hogy a vérvételen úgyis látszi, ha volt ovi. Az én ciklusaim 31-35 naposak. Látszott is, hogy volt ovu.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook