Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote I. mint meddőségi központ fórum

A Sote I. mint meddőségi központ (beszélgetős fórum)


104. bucsok
2014. ápr. 24. 18:51

sziasztok,


kis segítséget kérnék a meddőségi központtal kapcsolatban. milyen doki Urbancsek János? hányra érdemes vérvételre menni? fél8kor már nyitva vannak? vagy csak 8ra kell odamenni? a vizsgálatoktól mennyi idő míg beavatkozásra vagy gyógyszeres kezelésre sor kerül?


köszi előre is

103. 428ed90901 (válaszként erre: 100. - Ivett33)
2014. márc. 13. 20:43
köszönöm hogy irtál
102. CsillagTM (válaszként erre: 88. - Kismacskák)
2014. márc. 12. 14:52
senki nem mondta, h jársz hozzá magánba. csak arra utaltam, h pénzt sztem csak magánban kell adni, a TB-s rendelés "nem arra való". de persze szíved joga bármikor, bárkinek fizetni :)
2014. márc. 10. 19:48
:PP
100. ivett33 (válaszként erre: 99. - 428ed90901)
2014. márc. 10. 19:47
Szia! Én csak a saját példámat tudom erre leírni! lsd az első hozzászólásomban. Nekem 2,7 volt a TSH-m arra már kellett volna gyógyszert kapni, hogy normális legyen az értékem. A kezelőorvosom msot hormont írt fel, amitől vissza esett, és most várom a következő vérvétel eredményét. Ha babát szeretnél szerintem ajánlott egy belgyógyászt felkeresni, hogy erre milyen kezelést tudna adni! Ha a nőgyógyász nem reagál rá, a Te érdeked, hogy megnézettest:)
2014. márc. 8. 19:38
sziasztok.nekem 1.5 éve 2.560 volt a tsh-m ez jelent valamit?
2014. márc. 6. 17:33
Szia! Szerintem 2 év alatt sem változott annyit a helyzet, hogy mindenkire jobban oda tudjanak figyelni!Ezt akkor is látták az eredményeimen, hogy nem megfelelő az érték, hiszen ott végeztél el a vérvételeket. Rengeteg meddő pár keresi fel őket! Lehet, hogy ha nem az Urbancsekhez kerülsz, akkor szerencséd van. Nekünk egy konzultáció nem tartott tovább mint 2 perc. Ez idő alatt mindent elhadart, és végeztünk is. Ha kérdést tettünk fel, csak annyit mondott, hogy le van írva minden. Semmi empátia nem volt benne. Először amikor oda mentünk egy rezidens lány vette fel az adatokat, és ő is vizsgált meg. Nagyon kedves, segítőkész volt. Ha kérdésem volt Ő válaszolt, és tanácsot adott. Na hozzá szívesebben mennék mint a dárga Prof. Úrhoz! Igen a TSH nagyon fontos, hogy teherbe tudjál esni, és meg tudd tartani a babát. Nekem már 2 éve 2,7 volt, amire semmi gyógyszert nem kaptam. Az előző hozzászólásom helyesbítem, mert jót nem tudok mondani a helyről! :D Az mellette szól, hogy nagyon tiszta, és rendezett kórház! Remélem ,hogy neked tényleg jó tapasztalaid vannak, és lesznek.
97. kismacskák (válaszként erre: 96. - Ivett33)
2014. márc. 6. 08:36
Szia, hát sajnálom. De én ezt nagyon furcsállom, mert én is ide járok, és rögtön kérték a tsh-t is, nekem ugyan nem működik alul, még határértéken belül van, de állítólag az érték akkor a legjobb ha 2 alatt van. Viszont olvasom, hogy ez Nálad 2 éve volt. Én viszont most járok oda, és mostmár biztos hogy kezelik a pajzsmirigyet.
2014. márc. 5. 17:52
Szia! Nekem nem jók a véleményem erről a helyről. 2 éve kezdtük el mi is a vizsgálatok sorozatát. Tényleg mindennel hamar végeztünk is. Bár a párok úgy mentek, mint ha a futószalagon lettek volna. Jöttek és mentek.... Mi a prof. Úrhoz kerültünk. Eldarált mindent, hogy engem felkészít a lombikra, más lehetőség nem maradt.Velem minden rendben talált, férjemnél voltak a gondok. Sok tanakodás után nem vállaltuk be. SZERENCSÉRE! Elkezdtünk inább más irányban gondolkozni, örökbefogadás. Viszont pár hónapja kiderült, hogy régóta nem jól működik a pajzsmirigyem, alulműködik, tehát ez által nem tudok teherbe esni, ezért most hormon gyógyszereket kell szednem. Visszamenőleg megnézte a belgyógyász a papírjaimat, és már akkor sem volt jó a TSH-m. Ezt a drága prof Úrnak észre kellett volna vennie, már ha akkor elkzdte volna a kezelést, lehet, hogy már babás lennék. Pár hónapja kezdtem el a gyógyszert, és elég jó eredményem van már. Ma voltam vérvételen, meglátjuk, hogy mikor lehet ismét próbálkozni a babával. Egyszer egy terhesség már sikerült, minden féle beavatkozás nélkül. Szóval én a helyről nem igazán tudok rosszat mondani, elkeserítette az életünket egy félre, vagy egy nem kezelés miatt.
95. kismacskák (válaszként erre: 91. - 428ed90901)
2014. márc. 4. 08:39
Szia, ne menjetek spermavizsgálatra, mert nem fogadnak el más leletet. Ők fogják a párodat elküldeni vizsgálatokra. Nem tudom miért nem sikerült, elméletileg az inszemnél sincs sokkal nagyobb esély mint a spontán megtermékenyülésnél. Nekem ősszel volt egy műtétetm polip és endometriózis miatt. Azóta azt mondják renben van minden, a hormonok is. Szóval nem tudni miért nem sikerült. Én ma megyek majd vissza, kiderül mi lesz a köv.lépés.
94. Vigyorex6 (válaszként erre: 93. - 428ed90901)
2014. márc. 4. 07:06

Szia!

Röviden: 2010 - endometriózis műtét, 3 év sikertelenség, Pcos.

Nagy bizodalmam van a Sotéban.

Sok szerencsét nektek is! :)

93. 428ed90901 (válaszként erre: 92. - Vigyorex6)
2014. márc. 3. 18:33

szia!

ma kértem időpontot ápr 2.án megyünk.már voltunk lombikon a kaáliba 1 éve.veletek mi ujság?

92. Vigyorex6 (válaszként erre: 89. - 428ed90901)
2014. márc. 3. 18:01

Szia!

Én még minden előtt állok, de annyit már tudok, hogy kb 1 hónap mire megkapod az első időpontot.

Biztos, hogy mindkettőtökkel fognak majd foglalkozni.

91. 428ed90901 (válaszként erre: 90. - Kismacskák)
2014. márc. 3. 17:27
köszi hogy irtál.érdemes lenne spermavizsgálatra menni a konzi elött szerinted?és vinni az eredményt?sajnálom hogy nem sikerült.megkérdezhetem hogy mi volt a baj?
90. kismacskák (válaszként erre: 89. - 428ed90901)
2014. márc. 3. 16:40
Szia, nálad kérnek 4 vérvételt -3-5.napon, 19-21-23.napon. Párodnál két sperma vizsgálat. Amúgy gyorsan halad a dolog, én novemberben kezdtem és már 1 inszemen túl vagyok. Sajnos nem sikerült. Majd meglátjuk mi lesz a köv. lépés, holnap megyek ezügyben vissza.
2014. márc. 3. 11:16
Sziasztok.én ma fogok a sote 1 re jelentkezni meddőségi kivizsgálásra.már jártunk a kaáliba egy éve de nem sikerült a lombik.párom azoospermiás.engem nem vizsgáltak,de 1 hét után véreztem,uh tapadási gondok lehetnek. itt milyen vizsgálatokat fognak csinálni?illetve szerintetek mindkettőnkkel foglakoznak majd? mennyi idő lehet mig lombikra kerül a sor?
88. kismacskák (válaszként erre: 87. - CsillagTM)
2014. febr. 13. 16:17
és ki mondta, hogy járok magánba is?!...nyílván nem azért kérdeztem!
87. CsillagTM (válaszként erre: 85. - Kismacskák)
2014. febr. 13. 14:30
nem is értem a kérdést. minek adnék borítékot?!??? Murber doki úgyis magánba hív csomószor, épp elég ott fizetni. azért kényszeresen nem kell sztem pénzt dugdosni a dokik zsebébe...
2014. febr. 11. 19:36
Sziasztok! Új vagyok itt, én is már lassan 2 éve járok a SOTE-ra, volt 4 inszemem ami nem sikerült és most kezdünk bele a lombikba. Picit izgulok, ezért is kezdtem el fórumok után kutatni, hátha megnyugtatnak a sikertörténetek :) Ami a borítékot illeti, ezzel nekem is mindig gondom volt, nem a pénzt sajnáltam, csak soha nem tudtam hogy mi lenne a jó alkalom odaadni. Főleg, hogy ugye futószalag szerű a történet mint ti is írtátok. Félpucéran a függöny mögül, vagy utána, félig az ajtóból? Ezért én ezt úgy oldottam meg, hogy párszor elmentem a doki magánrendelésére, ha nem is lett volna amúgy szükséges. De én is kíváncsi lennék, hogy ezt mások hogy oldották meg.
2014. febr. 11. 15:52
Sziasztok! Akik ide járnak,szoktatok "borítékot" adni a dokinak?
84. Vigyorex6 (válaszként erre: 83. - Nagymaya)
2014. febr. 10. 19:48
Köszönöm szépen a segítségedet! :)
2014. febr. 10. 18:50
Szia!Lesz egy csomó vérvétel neked, a párodnak egyszer, illetve neki kell mennie andrológushoz, plusz lesz egy spermavizsgálat a SOTÉn is. Ezen kívül lehet még pl. petevezeték àtjárhatósági vagy méhűri vizsgálat is. Ez függ az alapproblémától, és hogy milyen korábbi vizsgálatok voltak.
2014. febr. 10. 18:28

Sziasztok!

Remélem jár erre még valaki...

Ma kértem időpontot a Sote I-re.

Annyit mondtam, hogy szeretnénk megkezdeni a meddőségi kivizsgálásokat.

1 hónap múlva megyünk először.

Mire számíthatok nagy vonalakban?

81. nagymaya (válaszként erre: 80. - Amarilisza)
2014. febr. 9. 21:25
Szia! Remélem, azóta már sikerült megtalálni, de azért leírom. A Baross utcán van a meddőségi szakrendelés Asszisztált reprodukciós osztályként keresd.
2014. febr. 5. 09:50
Sziasztok! Még egy segítséget szeretnék kérni. A neten a Szabolcs utcát is felhozza, meg a Baross utcát is. Illetve most pontosan hol is kell bejelentkeznem? Egy telefonszámot esetleg kérhetnék?A Sote I. sz klinika honlapján meg nem találtam meddőségi rendelést, persze valószínűleg én vagyok béna.
2014. febr. 4. 20:16
Nekem a BMC-be macerásabb elmenni vizsgálatokra.
78. amarilisza (válaszként erre: 77. - Nagymaya)
2014. febr. 4. 20:15
Köszönöm!És telefonszámot gondolom találok a honlapon. Én vidékről fogok menni, de nem lakunk olyan messze. Ide könnyebb eljutni.
77. nagymaya (válaszként erre: 76. - Amarilisza)
2014. febr. 4. 20:08
Szia! Nem kell beutaló, csak időpontot kell kérni.
2014. febr. 4. 19:42
Sziasztok!Valaki esetleg tudna segíteni, hogy kell-e beutaló és ha igen akkor nőgyógyásztól?
2014. jan. 10. 08:27
Ja azt akartam írni, hogy majdnem 3 órát ültem ott, csak a 3 kimaradt:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook