Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A gyerekek látják a szellemeket? fórum

A gyerekek látják a szellemeket? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
347. eaedab0e25 (válaszként erre: 327. - Anyuka :))
2011. jún. 23. 14:32

Jééééézusom!!



Holnap egyedül leszek a gyerekkel, hát garantáltan nem alszom :-)

2011. jún. 23. 12:52
en is mindig hallok valamit.... de csak miutan eloltom a villanyt a szobaban.... :S
2011. jún. 23. 12:50
de miert dobta ki?
344. Angele (válaszként erre: 343. - Naomi1)
2011. jún. 21. 02:21
Igen.
343. naomi1 (válaszként erre: 342. - Angele)
2011. jún. 20. 19:09
ugyerted kidobta a hoxa?
342. Angele (válaszként erre: 341. - Naomi1)
2011. jún. 20. 15:32

KOszi.:)

De szerintem nem magátol ment el.:)

341. naomi1 (válaszként erre: 340. - Angele)
2011. jún. 19. 20:58
kandúrka
340. Angele (válaszként erre: 339. - Naomi1)
2011. jún. 19. 19:19
És az kicsoda volt ha szabad kérdeznem?:)
339. naomi1
2011. jún. 19. 15:33
ooh micsoda pech. Ennyi hosszu ev utan vegre talalok valakit akinek ilyen esete volt, es most latom hogy nem tagja a Hoxanak. Szomoru vagyok:((((
338. naomi1 (válaszként erre: 16. - 6a062297d0)
2011. jún. 19. 13:25
Te vagy ez elso akivel ugyanaz tortent mint velem csak en 20 voltam. hajnalban tortent. En vissza aludtam mert nem akartam elhinni. Megcsipkedtem magam tehat ebren voltam. A szuleim haloszobaajtaja mellett volt az agyam a nappaliban mert az en szobam foglalt volt. Arra gondoltam ha kozelebb jon beszaladok hozzajuk. Nem mozdult el szerencsere es par perc utan el is tunt. Kesobb megint feebredtem (hihetetlen mert sosem ebredtem fel elotte) es a szuleim ajtajan jelentkezett kozvetlenul mellettem. Akkor mar nagyon szep volt. bibor szinu legyezoszeru valami es ugy mozgott egy nagy tengeri herkentyure emlekeztetett. Valami miattt nem feltem csak neztem csodaltam de le voltam merevedve. Nem tudom meddig tartott. Reggel el is feljtettem csak delutan esett le mi is tortent es teljesen bepanikoltam. 2 hetig a szuleimmel egy agyban aludtam 21 evesen :((((( A mai napig nem tudom mi a franc volt. Soha tobbet nem lattam. Jo lenne azert tudni mi is volt az a valami....
337. Angele (válaszként erre: 329. - Vica009)
2011. jún. 19. 02:36
Én mostan néztem meg a képet és éppen ilyenkor ilyen idöbe kellet nekem nézni meg mert picit félek most.:P:)
336. f796a5926b (válaszként erre: 332. - Anyuka :))
2011. jún. 16. 14:27
Hűű.. én is nagyon kíváncsi lennék egy ilyen képre. Remélem, találsz.
335. homern (válaszként erre: 328. - Hancsalean)
2011. jún. 16. 13:15

Mi épp unokatesómról csináltunk fotót(semmi beállítás stb,új volt a gép,próbálgattuk és épp ő volt kéznél,ült a kanapén).

Előhívásnál volt ledöbbenés rendesen.Tisztán látszott,hogy a kanapé mögül föléhajol valaki,ha jól emlékszem fehér színű volt.Nem tudom mi lett a képpel,náluk volt egy ideig,én látni sem akartam többet.Nem hiszek az ilyenekben de egyre több dolog történik ami miatt kellene :S

2011. jún. 16. 12:53
mi ez a kopogás... egyedül vagyok itthon...
333. Csigusz 79 (válaszként erre: 329. - Vica009)
2011. jún. 14. 23:28
Nem semmi a fotó :-O
2011. jún. 14. 07:58
de sztem megérte a pénzt a táltos!!! higgyétek el!!!azóta nyugodtan alszik a lányom, nem mond semmi ilyesfélét és sosem hittem ezekben, de úgy látszik kell...mikor ezt a fórumot megtaláltam, tudtam hogy el kell mondanom valakinek, mert megőrülök bele, pedig már egy év is eltelt,a férjem pedig hallani sem akar róla...
331. anyuka :) (válaszként erre: 329. - Vica009)
2011. jún. 14. 07:55
hűűűűűűűűűűű, ez komoly, mintha körbefonná valami izé.... a hideg és nyirkos köd... bráhhááááááááááááá, a hideg kirázott ahogy megnéztem és rögtön eszembe jutott a szobánk...
330. anyuka :) (válaszként erre: 328. - Hancsalean)
2011. jún. 14. 07:53
őszintén? megmutattam a férjemnek és ő eltüzelte... de ha nagyon keresgélek, talán a gépen valahol fent van... igyekszem előkutatni és elküldöm!!! komolyan: ijesztőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő
329. vica009 (válaszként erre: 328. - Hancsalean)
2011. jún. 12. 17:44
A te kedvedért most feltöltöttem egy fotót a nagylányomról!A saját házuk építkezésékor fotózta a vőm.Amikor megláttuk a képet ,minannyian megdöbbentünk.(Az adatlapomon megnézheted)
328. hancsalean (válaszként erre: 327. - Anyuka :))
2011. jún. 12. 15:06
Hú, én megnéznék egy ilyen fotót.
2011. jún. 12. 14:45
Ezt akasszátok a fogasra ha tudjátok... rémisztő, még most is borzongok... képzeljétek, a 3,5 éves kislányom születése óta látta a szellemeket, mióta tud beszélni, mindig egy bajszos bácsit emlegetett a szobájában, a függöny mögött látja mindig, onnan kukucskál, állítólag. Természetesen úgy tettem, hogy oké, ott van, majd kinövi, félni nem félt... ez kb. 2 éves korában volt. Aztán, megszületett a kistestvér... közös fotó, mindketten a kiságyban, a nagy fogta a kicsit, a kiságy az ablak mellett. Elkészült a kép, előhívattam...ekkor olyan szintű döbbenet uralkodott el rajtam, mikor mentem a képekért... megkérdezte az "eladó", ki az a bácsi a képen a kislányok mellett? a nagypapa? én köpni-nyelni nem tudtam... nem volt akkor otthon senki, csak én és a két kislány. Mikor megnéztem, azt hittem elájulok, képzeljétek a képen ott volt simán kivehetően egy bajszos férfi... kissé homályos, de látszik... most is majd frászt kapok... Hívtunk egy táltost, aki állítólag segített elengedni a bajszos urat... azóta nincs bácsink, nem is emlegetik a gyerekek, de félek, nem lesz-e újabb, a kisebbik lányom egy éves, még most tanul beszélni és bár nem veszek észre semmi furát, mint előzőleg a nagylányomnál,azért nem szeretnék egy csihés gyereket sem...
326. KékZsebElefánt (válaszként erre: 325. - E438349773)
2011. febr. 28. 12:32

Mindenhol volt mar az agyam a szobamban... Ajto elott, ablak alatt, kozepen, ferden, fejjel ide, fejjel oda, erre-arra...De semmi.

Az alvas tovabbra is ugy megy,ahogy eddig..

Sehogy. ma hatig ebren, nyolckor keles, go melo. faradok,asszem.

Tukrot kivittem. Az volt az elso:D

Ami furcsa, hogy az en szobamban sokkal hidegebb van,mint barhol...

Csak az en szobamban van hideg.

Neha, annyira, hogy latszik a lehellet. De ez nap kozben, nem amikor kinnt kockara fagynank.

Furcsa. Valami nem stimmel... :S

Ha rossz kedvu vagyok, fokozodik,de a vonzas torvenye... De ezt Té is tudod.

Most egy konyvet olvasok,ujra es ujra.. Febykuldottek utja. Olyan, mint egy csepp viz a sivatagban..No mindegy... Jot tesz, tisztit. Segit megerteni dolgokat, nem felni.

Jo is az...Szobamban gyertyazok sokat, az segit.

De 0t nap,es mar nem itt alszom... Juhu ..

2011. febr. 23. 10:21

ugye mondtam a multkor h jobban alszom, s a tukroket kivittem. eddig az ajtom felig nyitva volt. azt is bezartam. "hogy a szellemek ne jarhassanak" :)) es az agyam masik vegebe tettem a parnamat. megforditottam a fekvesem. ez is bejott.


van egy baratnom aki elegge hisz az ilyen spiritualis dolgokban. megkerdeztem mi a velemenye. o a "szellemeimet" negativ energiaknak nevezte. :) es szerinte azert alszom annyira rosszul mert a szobam feltoltodott ezzel. igaza lehet. o azzal magyarazza h az ilyesmi akkor tortenik ha hosszu idon keresztul veszekedesek, szomorusag stb. vannak ott jelen. amiben lehet igazsag, mivel voltak nehez idoszakaim. ezt vissza kell forditani! esetleg atrendezni kicsit a szobat, pozitiv legkort biztositani, vidamsagot vinni oda....


olvasom itt h ha ideges vagy, akkor erosodik mindez. hat nem tudom ha eszrevetted, de olyankor az ember annal inkabb vonzza a kellemetlen dolgokat.... egyebkent en is gondoltam mar arra, hogy a stressz miatt van meg ilyenek. de mar nem vagyok annyira biztos benne.


probalj nyugodt lenni, szepekre gondolni elalvas elott. csak azert is h lasd, van-e kulonbseg....

324. KékZsebElefánt (válaszként erre: 323. - E438349773)
2011. febr. 19. 20:42

En ugy gondolom, hogy lehet... Meg akkor is, ha a halalt en nem tragediakent elem meg, fogom fel, hanem egy vandorlasnak..Egy ik vilagbol a masikba..

Tukroktol en is felek, ujabban..

A Zajok meg erosodnek otthon... Ejjelente.. Mar az ajton kopogas, folyoson csoszogas (lakason beluli folyoson) a divik..Tehat bomba jo...

Amit eszre vettem,hogy akkor van , amikor ideges vagyok,vagy felek,vagy vmi nem ok...tehat nem jo kedvel megyek aludni...

Az alvas mondjuk amugysemegy mostansag..

eddig Hold problemara fogtam,de mostmar arra se... 48 ora ebren neha, aztan 5 alszik, nappal, aztan ujra indul a "muszak", ehhe...

323. e438349773 (válaszként erre: 321. - KékZsebElefánt)
2011. febr. 19. 17:34

lehet h most vicces leszek. 3 tukor volt a szobamban, mindet kivittem innen!! :) s nem tudom h kepzelodom vagy tenyleg igy van, de nyugodtabban aludtam azutan. elegge betojtam mikor olvastam ezeket a hozzaszolasokat. es utananeztem a neten. itt is hideg van, hiaba futunk.


s van egy dolog amire nemreg felfigyeltem. azt mondjak nem ajanlott halottak targyait megtartani stb. de nekem van egy olyan. pont a szekrenyen. az illeto tavaly nyaron felakasztotta magat. lehet valami osszefugges?

2011. febr. 17. 23:01

Hm...En hallottam, lattam dolgokat..Sokat beszeltem angyalokrol, stb..

Aztan egy idore kioltek belolem.

Mostanra magam dolgozom az intucioval kapcsolatos dolgokon. Ujra, es sikerrel.

Szerintem nincs olyan, hogy nincs szellem, mano...

stb. Szerintem minden letezik, csak mi nem eljuk meg azt a dimenziot, ahol ok vannak.

ne nezzetek butanak, de sok konyv beszel, ir errol...

Pl: doreene: Fenykuldottek utja... vagy Angyalokkal gyogyitas, stb.

321. KékZsebElefánt (válaszként erre: 320. - E438349773)
2011. febr. 17. 22:58

hasonlo cipoben jarunk.

En nemetorszagban alberlek, es a szobam, ehhe..

Szeretem, aranyos, de furcsa..

Sokkal hidegebb van itt,mint a kero barmely mas reszeben, mindenkit meglepett, engem is..

Es hiaba futes, alig melegszik fel..

A gyertya furcsan, dacosan pislakol a szobamban..

az alvas? Ehhe... Olyan alvas zavarom meg soha nem volt mint most..

en mar nem tudok masra gondolni,mint szellemre..

De honnan jott? Miert van itt? Mit akar? nem tudom...Nem tudom kitalalni...

2011. febr. 17. 17:33

jo ideje mar h nagyon rosszul alszom a szobamban. volt olyan h nyugtalan voltam, nem birtam elaludni mert feltem ok nelkul. ha sikerult elaludnom, tobbszor felebredtem hirtelen. ha at is aludtam az ejszakat, reggel hulla faradtan, kimerulten ebredtem. ok nelkul. mert nem dolgozom, nem csinalok semmit amitol faradt legyek. gyakori fejfajasom van, rosszkedvu vagyok. neha depressziozom, semmihez sincs se erom sem kedvem. de mindez csak itthon. aludtam mar idegeneknel, rokonoknal, de sokkal jobban mint ebben a szobaban.


olvastam par cikket a neten. szellem van itt? mi ez az egesz? nem szoktam sem latni, sem hallani dolgokat. csak egyszeruen nagyon rossz a kozerzetem.

319. kende
2011. jan. 8. 12:45
Mióta ( 6 hónapja új lakásba költöztem, önkénytelenül mindig akkor nézem meg az órát, akkor nyúlok a telefonért, akkor akarok telefonálni mikor ...13 perc van. Most már csak nevetek rajta és minden alkalom megmosolyogtat. Hihetetlen de igaz. Tud rá vki esetleg magyarázatot? Még a férjemnek sem mondtam el, ő igen csak szkeptikus e téren.
318. oilatum
2010. dec. 7. 17:29

A kisöcsém "lát" dolgokat. Mutogat a szobában, olyan helyekre, ahol nincs semmi, mégis jelez, hogy ott van valami. De ezek a valamik, lent vannak.... a földtől úgy 20 centire kb. Az asztal alatt, az ágy alatt... Mikor mondtam anyukámnak, azt mondta, hogy a kisgyerekek néha látnak szellemeket.

Most olvastam utána ennek. Volt egy kis időm... Nem vagyok az a hívős ember. Se isten, se szellemek, de ha a gyerekek látják ezeket a szellemeket, akkor az én öcsém miért csak 20 centis kivitelezésbe látja őket? És mi van, ha eleresztem a fantáziám, és azt mondom, hogy ő manókat lát? Ha erősen állítom hogy igaz, ha elhitetem magammal, hogy igaz. Léteznek manók, mert Ő látja. (A manók úgy kb 50 centi vagy alatta. Mondjuk, csak tippeltem, lehet hogy tévedek. ) Ha én elhiszem és elkezdem kiterjeszteni a közvetlen környezetemre, talán ők is elhiszik. De ne álljunk meg a manóknál, folytassuk a tündérekkel, aztán a megmagyarázhatatlan jelenségekkel. Például el eltűnt fülpiszkáló, egy nem talált kulcscsomó... én még mindig azt hiszem, hogy emberek vagyunk, bebizonyíthatatlan honnan származunk. Isten adta-e, vagy a majmok? Földhöz ragadt vagyok, maradjunk a majmoknál. Az emberi elme kész álmodni, gondolkozni, emlékezni, elfelejteni, tudatosan, tudattalanul viselkedni. Miből gondolják az emberek, hogy egy figyelmetlen pillanatomba, nem tettem be a szekrényem legmélyére a kulcsomat? És miért hiszik azt, hogy a kisgyerek, aki az ágy alá mutogat, szellemet lát? Lehet a képzelete szüleménye. Mert megtörtént már. Vannak emberek, akik képzelnek dolgokat. Akik elhiszik, hogy amit látnak valóságos.

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook