Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A gyerekek látják a szellemeket? fórum

A gyerekek látják a szellemeket? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. aug. 1. 11:56
Miből gondoljátok, hogy a képen valami jelenség van? Nekünk is születtek már hasonló képek, de nem volt semmi más esemény. Miből lehet tudni?
406. picur12 (válaszként erre: 405. - Vica009)
2011. aug. 1. 11:34
Köszönöm... jézusom, tényleg ijesztő a fotó... és azóta nem született hasonló kép? Esetleg máshol vagy másról? ez az egy eset fordult elő?
405. vica009 (válaszként erre: 404. - Picur12)
2011. júl. 31. 16:39
Igen megvan,Feltöltöm megint.Kinagyítva érdemes megnézni.
404. picur12 (válaszként erre: 329. - Vica009)
2011. júl. 31. 14:55
Szia, megvan még a fotó esetleg? meg lehet nézni?
403. picur12 (válaszként erre: 330. - Anyuka :))
2011. júl. 31. 14:54
Szia, megvan még a képed esetleg? megnézhetem?
2011. júl. 29. 22:03

igen a gyerekek látnak sok olyat amit a felnőttek

nem.nekik még az asztrális érzékük 100%.

2011. júl. 21. 20:49

Azt hallottam, hogy ez egy mindenkivel veleszületett "képesség". Valószínűleg a biztonságot adó, mindennapokat reálisan és földhözragadtan látás ölheti ki ezt egy emberből.


Én magam nem emlékszem, hogy kiskoromban tapasztaltam volna bármi ilyesmit. Úgy 17-20 éves korom környékén több haláleset is volt a családban (távoli, keveset látott rokonok), s utána elkezdtem valamit érezni. Az első volt, hogy nagyon erős kényszerérzet, sőt inkább vágyakozás volt bennem, hogy éjszaka kimenjek a temetőbe dédimamám sírjához - akit nem is ismertem. Aztán mintha érzékeltem volna "szellemek" jelenlétét. 2008-ban költöztem be pesti albérletembe a Ráday utcában, ahol erősebb lett ez az érzés. Úgy tudnám megfogalmazni, mintha helyenként sűrűbb lett volna a levegő... Konkrét, kivehető személyeket nem láttam, eddig hangokat sem hallottam. A legijesztőbb az volt, amikor éjszaka a galérián lévő hálófülkéből mentem le a mosdóba, s a lépcső aljánál megtorpantam, állt előttem "valaki". Ott voltak furcsaságok, már nem lakom abban a lakásban.


Még két dolgot osztanék meg Veletek a témában, bocsánat, hármat:


Az egyik, hogy egy ismerős kislánynak meghalt az apukája, s a picúr napokig rángatta utána a kezét, állította, hogy az apukája nem akarja elengedni.


A másik pedig, hogy van a lakásban két kis állatunk. Többször előfordult, hogy láttam őket ide-oda menni, de aztán kiderült, hogy ők békésen alszanak valamelyik fotelban...


Szerencsére tehát a mostani otthonomban csak "szellemcicák" laknak, emberi szellem-jelenléttel még nem találkoztam. Szerintem klassz dolog ezeket érzékelni, de a Ráday utcában azért sok volt. Aki nem ezzel nő fel, az nem tudja kezelni, vagy csak nehezen.


Nekem annyiban rossz, hogy a párom retteg ezektől a dolgoktól, ha szóba hozom is kiborul. Így alapvetően nem tudom megosztani Vele a gondolataimat, félelmeimet. Mások meg kitalációnak vélik...

2011. júl. 21. 18:59
Ezek a dolgok, ha elfogadjuk, ha nem , vannak. És körbevesznek minket.
399. honnny
2011. júl. 21. 17:32

Amúgy ezekről a dolgokról meg szerettem volna kérdezni egy médiumot.Az a vicces hogy akihez beakartam menni nem tudtam bemenni.Szó szerint.Megálltam az ajtóban és nem mentem tovább.

Olyan volt mintha valami visszatartott volna.Hirtelen rossz érzetem lett.

Veletek volt már ilyen?

398. honnny (válaszként erre: 397. - Naomi1)
2011. júl. 21. 17:29

Az a vicces hogy apukám is észlel dolgokat néha.De már megszokta ahogy mondja.

Itt a városban először féltem hogy hülyének néznek (Budapest).Mikor ide jöttem olyan 6 éve.A Kresz Géza utcában laktam közel másfél évet.Párszor előfordult hogy hangokat hallottam,suttogást,kaparászást a parkettán a másik szobából mikor egyedül voltam az albiban (négyen béreltük).Mikor költöztem el megkérdeztem a tulajt.Hogy nem észlelt fura dolgokat.Erre ő rám nézett és teljesen meglepetten megkérdezte:Te is hallod?Mondtam igen.Ő azt hitte csak képzelődik.Utána a Kertész utcába költöztem össze ilyen természetgyógyászos emberekkel.Mikor beléptem az ajtón az volt az első kérdésem hogy:be van-e védve a lakás szellemekre.Teljesen nyugodtan közölték hogy igen.Ez volt az első dolguk.Meglepődtem hogy nem néznek hülyének.Aztán kiderült van valami szeánsz amivel elméletileg védeni lehet a házat a szellemek ellen.Nem tudom hogy igaz-e.De ott laktam majd négy évet és semmi nem történt a házban.Megnyugodtam már kezdtem azt hinni hogy én vonzom be őket.

397. naomi1 (válaszként erre: 396. - Honnny)
2011. júl. 21. 16:22
Nem beteges. En is orultem amikor elkoltoztek a szuleim az un. kisertetjarta hazbol. En igy hivam. Ilyen elmenyekkel teli ejszakaim voltak. En is csak olyan hazba lakasba vagyok hajlando laki ahol nem halt meg senki.
396. honnny (válaszként erre: 394. - Naomi1)
2011. júl. 21. 16:02

Hát mondjuk mivel szó szerint kopogott az ajtómon lehet kopogó szellem nem?Lényege annyi volt hogy aludtam és olyan negyed egy felé háromszor kopogtak az ajtómon.Először azt hittem hogy csak álmodtam.Pár perccel később megint.Ekkor már felültem az ágyon.Azt hittem hogy apukám az (az én szobám mellett van a szobája)mondtam neki:mi a baj?gyere be.Semmi nem történt.Aztán megint kopogtak.Akkor már kicsit ingerülten szóltam hogy gyere be.Semmi.Kimentem a folyósora benéztem apához de ő mélyen aludt.Akkor kezdtem ideges lenni.Megnéztem hogy semmi sem ér az ajtóhoz véletlenül de nem.Vissza mentem a szobába.Megint kopogtak.Na akkor már nagyon ideges voltam.Azonnal gyertyát gyújtottam meg füstölőt és neki álltam imádkozni hogy hagyjon békén.Utána nem történt már semmi.De nem tudtam már vissza aludni.Szerintem van egy állandó szellem csak nem tudom hogy kié.

Kis koromban láttam már egyet és pont ebből a szobából jött felém ahol aludtam.Szerintem lassan érthető miért nem szeretek otthon lenni a szülőmnél.Mert nem tudok éjjel aludni.Hülyén hangzik de a mai napig észlelem ha szellem van a közelemben.Megpróbálok olyan helyekre járni ahol nem halt meg senki.Tudom beteges.De az van.

395. vica009 (válaszként erre: 394. - Naomi1)
2011. júl. 19. 17:01

Én nem tudtam az Apám temetésére elmenni,mert az élettársa "direkt" más időpontot adott meg,mint amikor a temetés volt.(1 nappal későbbi időpontot).beszéltem az APUKÁMMAL TELEFONON a halála előtt 1-2 héttel,még viccelődtünk is!

Egyszer csak azt vettem észre a lakásomba,hogy állandóan kattog a villanykakapcsoló,minha bekapcsolnám a villanyt,pedíg nem kapcsolódott fel!Gondolatba az Apám jutott eszembe,akitől még elbúcsuzni se tudtam.Ez volt 2007 novemberébe.Mindent átnéztem a lakásba,de időnként újra és újra kattogott a villanykapcsoló.

Már a végén tudtam,hogy az Apm van itt és elakarja mondani,azt amít az életbe elmulasztott.Januárra megszoktam,már teljesen ,hogy a villanykapcsolóval együtt biztos itt van!Elmeséltem a Hugomnak is,mik történnek.

Májusba, Anyák napján mentünk a temetőbe,a hugommal Anyu sírjához,de midketten valahogy úgy éreztük,hogy a temető másik végébe is vigyünk virágot,az Apám sírjához is.Elbúcsuztunk tőle,gondolatba megbocsájtottuk neki,amít velünk tett!

Azóta a villanykapcsolómnak semmi baja,pedíg már kezdett hiányozni a kattingatás!

394. naomi1 (válaszként erre: 392. - Honnny)
2011. júl. 19. 12:02
mitol kopogo egy kopogo szellem es miket csinalt?
393. hancsalean (válaszként erre: 392. - Honnny)
2011. júl. 3. 09:04
Na hallod, miért nem kérdezted meg mit akar :D
392. honnny (válaszként erre: 383. - 7a1c4d35f1)
2011. júl. 3. 00:31
A füstölő meg a gyertya tényleg hatásos.Két éve volt egy kopogó szellemem.Ezeket használtam én is.Meg persze imádkoztam amit már pár éve nem tettem.Olyan fél óra múlva elment.Azóta nem szeretek haza menni.(jelenleg nem otthon élek vidéken hanem albérletben a fővárosban)
391. honnny
2011. júl. 3. 00:27
A gyerekek látják a szellemeket.Saját tapasztalatból tudom.Olyan négy éves lehettem amikor én is láttam egy férfi alakot.Elindult felém.Csak ordítottam anyukámnak.Mikor mellettem volt még akkor is csak sírtam.A mai napig nem tudom elfelejteni.Nem tudtam többé sötétben aludni.A mai napig nem tudok.Már nem látom őket de érzékelem.Ez nem jó.Nem tudom miért van ez.Beszélgettem erről már pár emberrel és mint kiderült a családban vagyunk páran úgymond nyitottabbak/érzékenyebbek és valoszínüleg ezért van.Utána néztem és sok helyen leírják hogy a gyerekek azért látnak több mindent mert nyitottabbak még nem fásulnak mint a felnőttek.Ezért látnak aurát meg szellemeket meg hasonló dolgokat.Minden esetre érdekes téma.
2011. jún. 30. 15:46
de biza vannak ez tutttiiiii
2011. jún. 30. 12:30
s akkor nem is leteznek szellemek....
388. e438349773 (válaszként erre: 386. - Hedi13)
2011. jún. 30. 12:10
akkor lehet csak halucinalok....
387. Fatykah (válaszként erre: 382. - Fatykah)
2011. jún. 30. 11:57

Elvileg egy lyukat képzett a plafonon, és onnan kukucskált .. csak mosolygott..

Bár nem tudom mennyire valós.. lehet csak kitalálta és beetetett. :)

386. Hedi13 (válaszként erre: 384. - E438349773)
2011. jún. 30. 11:49
én nem csak sötétben tapasztaltam zajokat, szerintem nincs összefüggés a sötéttel
385. 7a1c4d35f1 (válaszként erre: 384. - E438349773)
2011. jún. 30. 11:31
szerintem nem mindgi csak sötétben vannak, max akkor jobban odafigyelsz rájuk....
2011. jún. 30. 10:28
de miert csak sotetben vannak zajok???? van oka?
2011. jún. 30. 09:52

Akit újra és újra hatalmába kerítenek a félelmei, az gyújtson füstölőt. Egy nap többször is. És égessen FEHÉR gyertyát.

A füstölő oldja ezeket a negatív energiákat, tisztítja a lakást.

Ha van szentelt víz, szenteljétek körbe a lakást. Sajnos zt már nem tudom hogy balrol jobbra kell e körbe menni vagy fordítva...

Nekem sajnos a párom a mai napig érzi ha valaki ott van a lakásban...Én meg nagyon tudok félni tőlük, bár nincs dolguk velem!!!

382. Fatykah
2011. jún. 30. 03:57

meséljen*


Elgondolkodtató.

381. Fatykah
2011. jún. 30. 03:55

Végigolvastam a történeteket, hozzászólásokat.. ( Kíváncsi vagyok,hogy fogok elaludni....)

Hiszek én is az effajta dolgokban, jelenésekben.

Nem emlékszem,hogy láttam volna bármit is kiskoromban, sose voltam egyedül..vagy legalábbis ha voltam akkor 15 hónapnál fiatalabb lehettem. Sok gyerek él a családunkban , mégis csak egy lány, közölünk a legkisebb látott "szellemet(?).. a szoba sarkában ... fenn ... Sírt miatta, félt, nem tudott aludni tőle, nyomasztotta ... Említette, hogy bácsi van ott.. Figyelgettük a helyet ... nem véltünk semmit felfedezni.. beszélgettünk, voltak elképzeléseink,hogy a kisgyerekek láthatják a szellemeket .. azt hiszem , nem olvastam utána ... (Sajnos) Azóta körülbelül 1 év telt el, most 4 éves és már nincs semmi gond.. Az egész nem tartott sokáig, talán 1 hónap. De majd ma megkérdezem tőle,hogy emlékszik-e még..és meséljem..

2011. jún. 29. 18:49

en hiszek az ilyen dolgokban.kiskoromban en is lattam meg hallottam dolgokat.ahol laktunk nagyon sokszor volt csorompoles a konyhaba ejjel nappal,mintha valaki a csepegtetot pakolna,ejjel ugy mentem ki a wc-re ha mindenhol felkapcsoltam a villanyt es anyukam velem jott,veluk is aludtam.amikor a nagymamam meghalt es lementunk a temetesre,aznap ejszaka megjelent egy kis cicaval,de nem feltem levoltam merevedve,nyugalom fogott el akkor.ereztem mar olyat is mintha valaki a nyakamba lihegett volna.ezeket sose fogom elfelejteni az biztos.

a kisfiam 21honapos es ejjel nagyon sirt,pedig o vegig alussza az ejszakat,de nagyon ritkan sirva kell fel,es nagyon nehezen tudom megnyugtatni.talan o is latna a szellemeket?

en a mai napig felek.

379. Bodu
2011. jún. 28. 19:04
Szerintem látják őket.A fiam 3 éves korában játék közben megkérdezte tőlem,hogy."Anya,ki ez a bácsi?"Kérdeztem tőle,hogy mire gondol,mire a mellettem lévő fotelre mutatott:"Hát ott ül melletted,nem látod?"Na én akkor hónom alá csaptam a gyereket és megfutamodtam vele.A kisebbiknek megutattam régen halott anyósom fényképét(sosem találkoztak),mire mondta a gyerek,hogy őt ismeri,mert szokott vele találkozni a szobájában...
2011. jún. 28. 17:03

Sziasztok!


A keresztfiam/4 éves/, már látott szellemet, vagy legalábbis azt mondta angyalt. Sokáig nem tudott egyedül aludni.. Nálunk meg pár hónapja megszólalt a szekrényben egy szétszedett mobiltelefon..majdnem megállt a szívem!!! Éjjel ráadásul!! Másnap reggel körbehívtam az összes rokont, mindenki jól van-e? Nagy para volt.... Én megmondom Őszintén.. Félek!!!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook