Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A gyerekek látják a szellemeket? fórum

A gyerekek látják a szellemeket? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2010. okt. 31. 07:53
Én is voltam gyerek, de nem láttam semmilyen szellemet...)
316. Meli76
2010. júl. 6. 19:05
A tv2 oldalán fent van a neten, ott meg tudod nézni.
2010. júl. 6. 12:43
pont nem láttam belőle semmit:(
314. tücsimücsi (válaszként erre: 313. - 4b6a2525df)
2010. júl. 5. 20:31
de a szavazás állása se semmi:-O
2010. júl. 5. 20:03
Most lesz a TV2-n egy riportműsor arról, hogy a gyerekek látjál-e a szellemeket
312. Brig9
2010. jún. 30. 15:33
Ja! És nem beszólás volt, csak megvédtem a becsületem!!!!!!!
311. Brig9 (válaszként erre: 305. - Mandala100)
2010. jún. 28. 06:14

Attól, hogy véleményt nyílvánítok, még tisztelhetem a korodat!! És tisztelem is!

De te írtad, hogy itt van egy csaj (konkrétan én), akivel vigyázni kell!!!!

Meghogy én a barátnőmnek keresek kuncsavtokat a munkájához!!!! Igen, ez igaz, csakhogy az egy tök más hétköznapi munka!!!! Nem írom ki a cég nevét, mert azt nem szabad, de hidd el, legális!!!

Meg ilyet írsz, hogy kereshetnénk magunknak tisztességes álllást!!!!!

Bocs, de eléggé tisztességes állásom van!

És egy Ft jutalékot nem fogadtam el Lacitól, és soha nem is tenném!

Igen, az összeget sokaltam, de nem erről beszéltünk, hanem arról ,hogy milyen jogon írsz te ki olyan egy nyílvános portálra, hogy én bárkit is átvágnék??????? Tudod, nekem a becsületem az egyetlen dolog, amit, soha nem vehetnek el tőlem! Nem kell, hogy bocsánatot kérj, mert, ha valakiből úgy erőszakolják ki, az nem szívből jön!

Csak arra kérlek, ne nevezz csalónak, mert ez nem igaz!!!!!!!

Köszönöm szépen!

310. kiddy
2010. jún. 14. 10:17

[link]



ebben a cikkben mindent leirnak.

309. coccole
2010. jún. 11. 20:48
szerintem lehetsèges, hogy nèmelyik gyerek kèpes erre. Vannak felnottek is, akik kèpesek erre. Kicsit ijeszto ez, de a kozeli rokonsàgomban is van egy ilyen kislàny. A szerencse, hogy O jàtèknak èli meg, nem fèl, nem sir, csak elmesèli, hogy mit hall meg làt. Ez a kislàny most 8 èves. Kivàncsi vagyok, hogy 20 èves koràban fog-e emlèkezni erre.
308. 35c81b79eb (válaszként erre: 209. - Brig9)
2010. jún. 7. 23:47

Szia! Ez így van. Én sem mondtam soha a lányaimnak semmit. A nagylányom hat éves és másfél éves korában kezdődtek ezek a dolgok. Ő már megfogalmazta mi az, amit lát, szellemnek hívta. Én is csak annyit tudtam mondani, hogy nem látom, de mindig meghallgattam.

A pici "csak" egy nénit látott. Én mindig kételkedtem ezekben a dolgokban, de nálunk annyira besűrűsödtek ezek a dolgok már, hogy kínomban, hívtam valakit, aki elvégzett egy házszentelést és megszűntek ezek a látogatók.

Azóta a lányaim nyugodtan alszanak, főleg a nagyobbik és EGYEDÜL! Sosem mert egyedül bent maradni este a szobában, pedig mindig égett a kisvillany is.

307. Petya+ (válaszként erre: 209. - Brig9)
2010. jún. 7. 16:17
Kérem, hívjon fel! +36-20-582-99-35 Erdélyi Péter újságíró. Köszönöm!
306. mendra (válaszként erre: 151. - Brúnó78)
2010. jún. 5. 14:42
Szia brúno ! Olvasva amit irtál sokféle megoldás van mivel a kislány nyitott és támadhato ezt nemvéletlen mondom.Mindenekelött mindent amit lát rajzoltassatok le vele amint megnyugszik.Ha megoldhato egy fehér cicát szerezzetek be és ha ezt igazán komolyan veszed amik történnek veletek akkor mielöbb ha csak van rá modotok költözés egy másik lakásba .Ha ezek közül csak két dolgot valositotok is meg már nyertetek de mindenképp egy orvos is lássa a kislányt a rajzokkal EZ NEM VICC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
305. mandala100 (válaszként erre: 304. - Brig9)
2010. máj. 30. 22:45

Válaszolva a beszólásodra!


Nézd vissza mit írtam,én téged nem rágalmaztalak,a srácról volt szó!

A srác maga el mondta mik vannak itt,sőt elismerte,hogy nem tudta elküldeni a vendégeimet.

A tévém nem melegszik mivel új!

Hisz a beszélgetésünkkor te magad is elismerted,és ez tény amit nálad komolyabb emberek is elismertek vannak kopogó szellemek!!!

De mivel a korod ami jóval kisebb mint az enyém,én 55 éves vagyok,tisztelned kéne,és nem hülyeségeket írni.A mi időnkben ennyi időseket tiszteltük,a korul és a tapasztalatuk miatt,amit látom a te szüleid el felejtettek veled meg tanítani.

Meg van az a leveled is,amiben elismerted ez túl sok,ettől sokkal kevesebbért szokott szellemeket el küldeni. De a HOXA nem hívatott arra,hogy ilyen üzenetek mennyjenek.

Azért örömömre,és megdöbbenésem,persze jó értelemben, a sráccal telefon,és sms levelezéseket folytatva,pár hete vissza küldött pénzt,természetesen le vette a benzin költségét,és el ismerte,hogy nem tudott segíteni.

Ezt a tettét korrektnek tekintem,és tisztelem is.

Sőt felajánlotta,hogy a férjem ingyen kezeli,mert nagy szüksége van.Bár az eljövetele,és a pénz vissza fizetése között jó pár hónap telt el.

Nem olyan rég be mérte,hogy továbbra vannak itt gondok,nem is kicsi.Bízok benne,hogy ebből a fiúból később jó,és segítő ember lesz.

Te meg, meg nyugodhatsz nem rólad volt szó,legfeljebb annyi,hogy a címet te adtad.

Bocsánatot nem kérek,mert nincs miért!!!!!!!!

304. Brig9 (válaszként erre: 302. - Mandala100)
2010. ápr. 16. 21:22

Igen tudom ezt már másik témához is írtam, de...


szerintem szóltam Neked, hogy nem lesz annyi időm, mint eddig! Nem tudok mér hajnal 2ig msnezni!

Mert új melót kaptam, amit akkor tarthatok meg, ha elvégzek plusz egysulit!

Az, hogy én ebből élek és átvágok embereket, akár rágalmazás is lehetne!

Igenis tisztességes munkám van!

Tsztességesebb, mint gondolnád!

De hagyjuk higyj, amit akarsz!

Amúgy a 15000be benzinköltség is volt és nem a szomszédból ment hozzád!

Azért, mert Neked a tévéd túlmelegszik és kattog, még nem biztos, hogy még mindig szellemek járnak nálad!

Laci mondta, hogy neked is említette, hogy a kattogás tévémelegedés, de a többi szellemdolog!

De nem akarlak győzködn, csak ne rágalmazz!!!!!!

Bocs, hogy segíteni akartam!

Tényleg mekkora csaló, bunkó, szemét ingyenélő vagyok!

Éncsak szerettem volna, ha másoktól is elhúznaka szellemek!

Ja!

És én vágok át másokat????

Nem is úgy nézel ki valójában, mint a képeken!!!!

Még csak nem is hasonlítasz!!!

Én is rakhatnék ki linket rólad!!!!

De nem fogok!

Máskor jobban figyelj lkégyszi, hogy kit, mikor hol rágalmazol!!!!

Mert én nem megyek rendőrségre, bár mehetnék!

És minimum köteleznének egy bocsánatkérésre!!!

(írásban és szóban)

De nem vagyok tetű, mint ahogy te azt gondolod!!

303. Brig9 (válaszként erre: 297. - Narita)
2010. ápr. 14. 11:07

Szia Natira!

Szerintem ez alvási paralízisre hasonlít!!

Nézz utána a neten az alvási paralízis többi tünetének!

302. mandala100 (válaszként erre: 301. - Kislany2009)
2010. márc. 30. 23:35
hát igen 2 hete beszéltem vele azt mondta küldöm,úgy látszik a postás el tévedt.De az sem semmi,hogy 1 biz. csatornán sok jós van,előtte kb.10-15 volt most meg vagy 50 van,szaporodnak a jósok.Annó én is jósoltattam vagy kettővel de nem jött be semmi.Én szoktam jósolni barátoknak,és mindig be jön egytől egyig!Magamnak nem szeretek mert az nem jó!!! Na és f.órára amúgy 15 ezret kérnek el!! Ez mind egytől egyik pszichológia.Lásd.. ha valaki el megy a jóshoz: anyagi helyzetemre vagyok kíváncsi,ugyebár onnantól tudhatod kevés a pénze,így megjósolják neki hamar rendeződik az anyagi helyzete.AZ illető meg nyugszik,és be is vonza,mert a jós azt mondta,jósolta neki.Hát így működik. Öt éve voltam 1 pasinál sokat volt a tv-ben,és előttem ki tette a cigány kártyát,én közbe néztem a lapokat,újat nem tudott mondani.De az nagyon érdekes volt,hogy a pasi megjelent álmomban,és azt mondta nem tud ellenem tenni.Egy hét múlva elmentem hozzá,számon kértem mi volt ez,zavartan azt mondta hagyjuk!!! Tehát igaz volt, 5 percért 5 ezret kért,amíg ott voltam nála 5 percenként jöttek a nők,hát szép kereset nem mondom.Azt külföldön avatták be,mit ad isten Hollókőre mentünk kirándulni,ott volt 1 csaj,aki jóslást hirdetett,azt mondta a pasi a kávézóban van,utána is mentem,beszéltem neki a pasiról,és ki derült tőle tanult mindent,és sajnos sok nővel ki cseszett,alig tudta őket helyre hozni.Na itt vannak a naiv nők,és rettentő sok pénzt fizetnek ki.A nevét megírom a priviben,de biztosan te is ismered.Ennyit a pasiról,sok hülyébe botlottam már a pár év alatt!!!
301. kislany2009 (válaszként erre: 300. - Mandala100)
2010. márc. 22. 14:14
:D Hät igen.. nem rossz szakma.. :) Remenykedjunk hätha visszaküldi.. bär azert ketelkedem..
300. mandala100 (válaszként erre: 299. - Kislany2009)
2010. márc. 22. 00:14

hát igazad van,már én is beláttam,most kérem vissza a sráctól a pénzt,azt ígérte vissza küldi a címemre.

Különben én is gondoltam rá,hogy beállok közéjük,és jól tudok keresni,biztosan találok olyan hülyét,mint én voltam.

299. kislany2009 (válaszként erre: 292. - Mandala100)
2010. márc. 6. 13:31

hat.. en biztos nem fizettem volna ki.. meg egy 21 eves fiu.. hät biztos ert hozzä :D... adjon szämlät.. :D akkor esetleg kifizettem volna..

lehet en is be allok szellemüzönek.. naponta elüzök vagy ket sazellemet az mär 30 000 forint.. :D

Nem bäntäsbol irom, de nem szabad ennyire naivnak lenni..

298. kislany2009 (válaszként erre: 297. - Narita)
2010. márc. 5. 11:42
Erdekes.. ilyen velem is volt.. csak annyi különbseggel, hogy nem este, hanem reggel törtent..es egymas utan harom napon keresztül, de mindig reggel. En en se mertem kinyitni a szemem.. amikor kinyitottam nem volt ott senki.. en is megkerdeztem, de senki sem takart be.. De en hangot is hallottam, mintha azt mondta volna egy nöi hang, hogy aludjak nyugodtan tovabb.. :) Utana rohantam ät nagyszüleimhez..azota se tudok räjönni mi lehetett az..
297. Narita
2010. márc. 5. 11:14

Sziasztok!


Velem gyerekkorom óta történt egy pár furcsaság...

Pl.: kb 5-6 éves lehettem, amikor este lefeküdtem aludni... Emlékszem, hogy hason feküdtem, és lehunytam a szemem, aztán valami furcsát éreztem, mintha lenne ott valaki, ezért nem mertem kinyitni a szemem. Aztán éreztem, hogy valaki betakar, azaz, hogy feljebb húzza a vállamra a takarómat. Egy pár pillanat múlva, fel mertem nézni, de nem volt ott senki. Másnap reggel megkérdeztem anyukámat is és apukámat is, hogy ők takartak e be, és azt mondták NEM, és egy kicsit furcsán is néztek rám, hogy hülyeségeket beszélek...

296. 3c0814215c (válaszként erre: 295. - Aranyalma41)
2010. márc. 4. 15:11

A kedvencem:

[link]

2010. márc. 3. 18:01
yutun ott van a szellem
2010. márc. 1. 08:45
kinéztem az ablakon és telihold volt.remélem még ma is az lesz :)
293. 66b8a86ae1 (válaszként erre: 291. - B72bf01933)
2010. febr. 28. 09:15
Tényleg érdekes. Nem vagyok egy nagy szellemvadász, de elvileg a szellemek jelenléte különböző érzetekkel párosul. :)
292. mandala100 (válaszként erre: 217. - Brig9)
2010. febr. 27. 18:24

Szia!


Ez nagyon tetszett!

Hát nem fogad el pénzt,és ingyen csinálja,bár tőlem igen csak szép pénzt kért el 15.000.-ft ot.

És ezért a pénzért nem tett semmit,csak annyit hogy el jött!

De kösz a címet,megszabadultam ennyi pénztől!

Ez koponyánként szép jövedelem,egy 21 éves fiúnak!!! Ja és adómentesen!Számla nélkül!

Ha ennyit keresnék én sem mennék el dolgozni.


"Nem, semmit nem fogadott el!!!!

Sokakon segített már INGYEN!!!!

Mi a barátai nyüstöltük is, hogy foglalkozzon ezzel pénzért és nem akart! Csak ingyen! Mert szerinte nem azért kapta ezt a tehetséget, hogy kihasználja az embereket!

Most ebben a szegénységben, pár ezer forintot fogad el 3-4, mivel megszűnt a munkahelye! De azt sem mindenkitől!!!!

2010. febr. 27. 14:31

jéé de érdekes,most hogy jobban gondolkozok ezen a hideg melegen.amikor sétálok afürdő előtt be a gyerekszobába mindig olyan érzésem van mintha be lenne kapcsolva a konvektor,még meg is nézem,mert a gyerkőc szokása hogy feltekeri és nincs bekapcsolva.többször is elsétáltam arra és lehetett érezni hogy egy ponton melegebb van.


ez...talán...jééé,hát ez jó.

290. b72bf01933 (válaszként erre: 288. - 66b8a86ae1)
2010. febr. 27. 14:17

mind kettő.hol ez hol az.pl ma folyamatosan.kezd is elegem lenni belőle.pulcsi le pulcsi föl...


hmm nem tudom,hogy elbambulás vagy sem de annyira tisztán emlékszem hogy semmi nem volt ott.olyan fura.

289. 66b8a86ae1 (válaszként erre: 288. - 66b8a86ae1)
2010. febr. 27. 11:19
Esetleg álmok? :)
288. 66b8a86ae1 (válaszként erre: 286. - B72bf01933)
2010. febr. 27. 11:19

Érdekes. Bár ezek lehetnek egyszerű elbambulások is, mint pl amikor kerestem a tollamat, mialatt ott volt a kezemben. Végül megkérdeztem valaki mást és az mutatta meg a mancsomat... :D

Előfordult már azóta, hogy ezek történtek, hogy valami különös érzés önt el néha? Hirtelen melegség vagy hűvös érzet?

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook