Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A fiatalon(17-18év) összejött párok kb hány százaléka marad együtt végleg szerintetek? És mitől függhet főként? fórum

A fiatalon(17-18év) összejött párok kb hány százaléka marad együtt végleg szerintetek? És mitől függhet főként? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7
55. 8da8a563b7 (válaszként erre: 47. - Corinna)
2008. máj. 27. 12:37
anyám 17 volt, apám 25. idén lesznek 40 éves házasok. na de! én már anyu helyébe elváltam volna. mert én azt nem csináltam volna, amit apuval végig csinált.
2008. máj. 27. 12:34
volt 8 pár
2008. máj. 27. 12:34
a környezetemben van 8 pár, akik olyan fiatalon jöttek össze, ismertem őket akkor is. Ugye mi most vagyunk 35-40 évesek. 2 pár van azóta együtt.
2008. máj. 27. 12:27
16 évesen ismertem meg a férjem, már a 15. évben vagyunk, Ő volt az első, és remélem az utolsó. Együtt "nőttünk" fel, együtt éltünk át jót, rosszat, most van 3 tündérkénk, és soha nem bántam meg semmit! Nekem Ő a nagy Ő!
2008. máj. 25. 11:01

Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy nem vagyok kakukktojás. :-))

Én 16, a párom 19 volt, mikor összejöttünk, ennek már 9 éve. És jobban szeretjük egymást, mint valaha. Megéltük együtt a kamasz-szerelmet, aztán összeköltöztünk és ma már sokkal mélyebb lángolás az amit iránta érzek. Hülyeség, hogy ennek el kell múlnia. Ha odafigyelünk egymásra, nem fog kifelé kacsingatni.

Ja, még nem vagyunk házasok, de a "jóakaróktól" én is mindig megkapom, hogy úgy se maradunk együtt, meg hogy ez már házasságban is sok.

2008. máj. 18. 12:58

Talán még annyit hozzátennék a témához, hogy teljesen máshogy álltak régen a párok egymáshoz, és teljesen máshogy állnak ma.

Ma nagyon sok az elvárás (szerintem) és kevés az alkalmazkodás. Talán ezért vannak kevesebben azok,akik tartós kapcsolatban élnek.

49. 09ca1d3343 (válaszként erre: 42. - Bb52f751dd)
2008. máj. 18. 12:55
Köszi! :)))
48. zsugabubus007 (válaszként erre: 47. - Corinna)
2008. máj. 18. 11:31

Corinna teljesen igazad van!

Irigylésre méltó a szüleid kapcsolata és biztosan ilyenre vágyik mindenki(még ha be sem vallja), Én is!

Persze mindenkimek van az isemrettségi körében negatív és pozitiv példa is-már ha nem a sajátja valamelyik.

Mindenkinek sok boldogságot!!!:-)))

(még az esetleges negatívosoknak is)

47. corinna (válaszként erre: 46. - Corinna)
2008. máj. 18. 09:37

Anyukám 15, apukám 20 éves volt amikor összejöttek. 32 éve házasok...! Olvastam vissza pár hozzászólást, és nem hiszem, hogy pl. anyukámék megszokásból lennének együtt 32 éve. Egyikük sem az a személyiség, hogy tartozna vkihez, ha már nem szereti. És ez anyukám szeretetfaláról ki is derül. Apukám biztos, hogy hetente 1szer kiírja egy papírra neki, hogy szereti. És szerintem, az hogy 52 évesen papírra IS leveti az érzéseit, hát... nagy dolog.

Persze erre azt lehet mondani, hogy nem mindenki van megszokásból együtt, de UTÁLOM ha általánosítanak, én az irigy embereket akik egyedül élnek,vagy átverték, megcsalták, és úgy gondolják, hogy nincsenek olyan párok, akik felhőtlenül szeretik egymást xy éle, és fiatal kortól! Nah kicsit berágtam egy hozzászólásra. Ne haragudjatok, de nem bírtam....

2008. máj. 18. 09:20
Én 16 a vőlegényem 21 volt, amikor összejöttünk. Több mint 5 éve együtt vagyunk, nem szakítottunk egyszer sem. Augusztusban lesz az esküvőnk! Ha a megfelelő párra talál rá az ember akkor azt érzi és komolyan is veszi a kapcsolatot. Ez nálunk is így volt. Mielőtt megismerkedtünk ő csajozott, én pasiztam, nem hagytunk ki semmit, éltünk...éltem amennyire élhet egy 16 éves kamasz, egy buliból se hiányoztam, aztán egyszer csak valami megváltozott, megismertem őt és nem vágytam és most sem vágyok semmi másra.
2008. máj. 18. 09:10
Mellényomtam.... 34 évesek vagyunk....
2008. máj. 18. 09:08
A mi "sztorink" csak félig - meddig illik bele a sorba.... Bár a Férjemmel 12 évesen "jöttünk össze", de volt egy kis kihagyás közben, amikor is neki is és nekem is volt más. De a lényeg, hogy most 35 évesen is nagyon boldogok vagyunk együtt, 1000 fokon lángol a szerelmünk!:D A szünet csak arra volt jó, hogy méginkább megerősített minket abban, hogy igenis egymás mellett van a helyünk, csak együtt élhetünk teljes boldogságban és harmóniában!:D Arra egyikünk sem vágyott és nem vágyik ma sem, hogy több embert is "kipróbáljunk"! Ez az egy "kitérő" bőven elég volt! 100%-ban kiegészítjük egymást, minden téren elégedettek vagyunk azzal, amit a másik nyújtani tud!:D Még annyit, hogy a Férjem anno 12 évesen nagyon komolyan kijelentette, hogy csak én lehetek a felesége és Ő tudja, hogy ez így lesz!:D És igaza lett! Egyébként hihetetlen számomra, amikor visszaemlékezünk, hogy milyen komoly volt már akkor is a kapcsolatunk, gyerekfejjel! Persze csak érzelmi síkon!
2008. máj. 17. 23:17
Én 15 évesen jöttem össze a párommal azóta együtt vagyunk. Pár hónapja össze is költöztünk. Most 23 éves vagyok és nem bántam meg. Hogy mi lesz később azt nem tudom... De most jól meg vagyunk.
42. bb52f751dd (válaszként erre: 41. - 09ca1d3343)
2008. máj. 17. 21:17

Gratulálok!

Még nagyon-nagyon sok boldog évet Nektek együtt!

2008. máj. 17. 21:09

Szia!


Mi 15-16 évesek voltunk,amikor elkezdtünk "járni". Mondhatni egymás mellett nőttünk fel!

Idén voltunk 11 éves házasok, van egy gyönyörű kisfiunk...

Szóval, mi együtt maradtunk! :)))

2008. máj. 17. 20:31

Mindketten 17 évesek voltunk,mikor összejöttünk,első igazi szerelem.Ezután következett 5 év hol

együtt,hol külön időszak.Közben akadtak pici kapcsolatok.22 évesen összeházasodtunk és most leszünk 15 éves boldog házasok.Hajrá fiatalság!

2008. máj. 17. 20:06
Szerintem kicsi az esélye, hogy tényleg hűségben együtt maradjanak. Egy 18-20 évesnek azért még nincs teljsen kiforott személyisége, az ember abban a korban kezdi tanulás vagy munka során megismerni a világot, és rengeteg új embert.A férfiak pedig 30-35 éves koruk közt vannak a legjobb formában, akkor már tényleg tudják mi kell nekik, és a legtöbb nő is erre a korosztályra "bukik", úgyhogy ilyenkor a legnagyobb a kísértés, főleg 1 olyan pasinak, aki 20 éves kora óta ugyanazzal a nővel van. Sokan vannak, akik "megszokásból" házasodnak össze, mivel már régóta együtt vannak, egymáshoz csiszolódtak, jól megvannak, de a lángoló szerelem elmúlt. És pedig ekkora alakul ki teljesen az, hogy mit is akarnak valójában. Szóval szerintem van "kockázat" abban, ha mindkét fél fiatalon, tapaszalatok nélkül elkötelezi magát. Persze vannak itt is kivételek, mint mindenhol. De ezek a pasik 30 éves koruk körül félre-félre kacsingat(ná)nak. Rengeteg ilyet látok.
2008. máj. 5. 22:51

A mi példánk is pozitv: én 15, a férjem 20 éves volt, amikor elkezdtünk járni. 32 éves vagyok, és múlt héten ünnepeltük a 12. házassági évfordulónkat. Született két okos és szép gyerekünk: nyolc éves a lányunk, és lassan 15 hónapos a kisfiunk.

És érdekes módon, épp a kritikus 7. évben éreztem azt, hogy jobban szeretem a férjemet, mint előtte. És bizony meg is érdemli, sok mindenért életem végéig hálás leszek neki.

37. supin (válaszként erre: 28. - F4fff01065)
2008. máj. 4. 17:25
Nagyon örülök az ilyen hirnek! További boldog éveket!!Évtizedeke!!
2008. máj. 4. 15:22

Köszönöm Fügefakó.

Neked is minden jót kívánok::))

ÉS SZERETETTEL KÖSZÖNTÖK MINDENKIT-MAGAMAT IS- ANYÁKNAPJA ALKALMÁBÓL::)))

2008. máj. 4. 15:04
Nekem van egy volt osztály társam. Állt is 8ban jöttek össze. Származásbeli külömbségek is voltak ezért elösször titokban tartották a kapcsolatot. A fiú tán 4ével idősebb kb. Most a lány 24 éves és összeházasodtak. És ez első komoly szerelem volt a lánynak.
2008. máj. 4. 14:43
Elhatározás kérdése.
33. b3de542bbc (válaszként erre: 28. - F4fff01065)
2008. máj. 4. 09:26

Azt hiszem mindenki ilyet szeretne magának!ÉN IS!

Továbbra is maradjatok ilyenek!

2008. máj. 3. 20:41

Nem lehetetlen, láttam rá példát.


Én is anno így gondoltam, de sajna nem így jött össze.


Szerintem a páros temperamentumától, szeretetétől is függ.

2008. máj. 3. 15:58
Nekem nem sikerült, 30 évesen váltunk el. Rájöttünk, hogy egymáson kívül nem is ismertünk mást!!
2008. máj. 3. 15:54

Százalékos arányban kb 1-2%-a marad együtt. Bár ismerek kivételeket is.

Az oka pedig az, hogy néhány év után mind a két fél rájön, hogy nem élt és nem szexelt még eleget ahhoz,hogy itt és most lehúzza a redőnyt. (vagyis: holtomiglan, holtodiglan) Persze ne higgye ezt el senki!!! Mindenki döntsön a saját, józan ésszel értékelhetetlen, ábrándjai szerint, és reménykedjen, hogy belefér abban a szűk 1-2%-ba!!!

2008. máj. 3. 15:42

Szerintem kevesen maradnak együtt, akik ilyen fiatalon összejönnek. Manapság nem valami hűségesek a fiatalok egymáshoz.

Mi is fiatalon ismerkedtünk meg, én 17, a férjem 19 volt. 6 évig együtt jártunk, majd házasság. Már majdnem 15 éve együtt vagyunk, és nagyon jó a házasságunk, van egy 3 éves kislányunk.

2008. máj. 3. 15:11

A férjem 14 éves és 16 éves voltam mikor megismerkedtünk és egymásba szerettünk.Mindkettőnknek az első igazi szerelem volt. Ennek 18 éve. Azóta is csak egymásnak élünk, imádjuk egymást és a 20 hónapos kisfiúnkat.

Ha újra 16 éves lennék és ő újra 14 éves, csak is egymást választanánk. Olyanok vagyunk mintha 1 lélek 2 testbe lenne zárva. És ami a legfontosabb: együtt hegyeket tudunk mozgatni, olyan erősek vagyunk-szoktuk mondani egymásnak ha felhők vannak felettünk.

VAN ÖRÖK SZERELEM

27. supin
2008. máj. 3. 13:55
Az én családomban volt ilyen korban házasság. Muszály volt mert jött a gyerek. De szét is mentek hamar... Kevés marad szerintem együtt.
2008. máj. 3. 13:20
szerintem iylen korban mindenkin szabadságra vágyik és nem tervez hosszabb távra.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook