Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta -2012.08.18-tól fórum

90 napos diéta -2012.08.18-tól (beszélgetős fórum)


156. Vikyci
2012. okt. 19. 20:35

A mai nagy eredményem, az a nadrág, ami korábban jó volt rám, most a gomb kigombolása és a cipzár lehúzása nélkül is lecsúszott rólam :-D


Persze egyelőre nem ruházok be új nadrágokba, inkább előveszem az övet, és mostmár előkerülhetnek azok is, amikbe eddig nem fértem bele.

155. Vikyci (válaszként erre: 153. - Katagi)
2012. okt. 19. 20:33

Nekem ma volt gyüminapom, túléltem. Nem igazán szeretem, túl sok az édes íz. Esténként szoktam kevés sós mogyorót enni, de attól meg tele leszek pattanással :-(

Holnapra csirkeszárnyat vettem, sütőzacskóban fogom megsütni krumplival, az majd jó lesz keményítő napra. Keményítő napra még egy kis sárgaborsó levest is akarok főzni.

Szénhidrát napra most én is sütit terveztem, aranygaluskát gondoltam ki.

154. Katagi
2012. okt. 19. 10:48
Az első "szakasz" -1,3 kg fogyást eredményezett, ez nagyszerű. A hosszú hétvégén próbáljunk ügyeskedni, hogy tartani tudjuk a diétát! Baba hogy megy?
153. Katagi
2012. okt. 17. 21:15
Nem nagyon akarom cserélni, mert akkor nem tartom rendesen. Ma sütiztem: 1 almás rétes, 2 kis palacsinta, 1 1/2 szelet torta (vékony), 1 isler. Inkább többféle ízt szerettem volna kóstolni, ezért többféléből ettem keveset. Holnap gyümölcsnap, azt szeretem.
152. Vikyci (válaszként erre: 150. - Katagi)
2012. okt. 17. 10:59

Szia!


Igen, egyszer megcseréltem a szénhidrát és keményítő napot.

Na meg volt asszem 2x, hogy elrontottam a gyümi napot. Persze utána lelkiismeret furdalásom is volt rendesen :-(

151. baba86
2012. okt. 17. 10:15

Na sziasztok újra, köszönöm a kedves szavakat. :)

4. napom van, gyüminap. Almát eszek egész nap (remélhetőleg kibírom esti "bűnözés" nélkül)...

nem bírtam ki reggel mérekezés nélkül bár tudom gyüminap utáni reggelen kellene és nem is gyakran.

De nagyon megörültem mert 3 nap alatt 1 kg 20 dkg-ot fogytam. 73,4 kg vagyok. Muszáj erősnek lennünk és kitartani hogy az elért cél meglegyen, aztán sokkal jobb lesz :)

Én is minden nap főzök a páromnak, ő nagy evő és hízni szeretne úgyhogy fordított állapotban vagyunk :D

Ami nehéz nekem mert ma sütőkolbászt sütök neki gázsütőben krumplival nekem meg ugye gyüminapom van és azok a csodás illatok ... Nade ki kell bírnom.. :) Puszi Nektek várom a fejleményeket :)

150. Katagi
2012. okt. 16. 22:10
Bárki? Esemény? Ez a második napom volt. Kelkáposzta volt, nagyon szeretem. Holnap ch nap és a fiam szülinapja, úgyhogy esti torta megoldva :-). Viki, Te cseréltél néha napot vagy hagytál ki, mer valami program igényelte?
149. Vikyci (válaszként erre: 148. - Katagi)
2012. okt. 16. 11:19

Szerintem nem gond ha több gyümit eszel, nem azért írtam az egy almámat :-D

Amikor kezdtem a diétát, még több gyümölcs volt a kertben, akkor én is többet ettem (barack, körte, szilva)

Most almám van otthon, meg még egy kis szőlő. A téli gyümikre (narancs, kivi, mandarin, banán) még nem vágyom, elég lesz majd a télen azokat enni.

148. Katagi
2012. okt. 16. 10:47
Nekem az a rossz, hogy önálló vállalkozóként itthon dolgozom sok esetben. Ha van délelőtt tárgyalásom, akkor könnyebb tartani a kevesebb gyümölcsöt. Próbálom a megszokást arrébb tenni, és csak a két alma vagy marék gyümölcsöt megenni.
147. Vikyci
2012. okt. 16. 09:54

Mai mérlegelés eredményei: -6 kiló, derék -6 centi, csípő -5 centi, comb -5 centi.

És fel tudtam ma venni azt a farmert, ami eddig nem volt jó rám :-D Ennek örülök a legjobban :-D

146. Vikyci (válaszként erre: 144. - Katagi)
2012. okt. 16. 09:51
Én mostanában már csak 1 almát eszem délelőtt. Reggel a munkába készülődés közben megiszom egy bögre teát (fél 7 körül), a munkahelyen egy hosszú kávét tejjel (8 körül), aztán fél 10-10 körül az alma, délben pedig ebédelek.
145. Vikyci (válaszként erre: 143. - Ani1982)
2012. okt. 16. 09:47

Szia!

Örülök, hogy sikerült átvészelned azt a fránya betegséget!

144. Katagi
2012. okt. 16. 09:29
Jó reggelt! tegnapi nap jól telt, tornával zártam. Mai reggeli 1 kis banán, 1 kis kiwi, és egy kis fürt szőlő a délelőtt folymaán. Tudom, ebéd előtt 1 órával nem szabad gyümölcsöt enni. A reggeli egy kis részét teszem el délelőttre tízórainak.
143. Ani1982
2012. okt. 15. 17:28

Szia Vikyci, és Nektek is többiek!

Novemberben újra nekifogok én is, bár ott lesz a karácsony, de most sem önszántamból hagytam abba!

A betegség után, mikor rendbe jöttem, mértem meg magam, -2 kg-t sikerült leadni 15 nap alatt, és jók voltak a régebbi ruháim is. Jó lenne, ha tovább "bírnám", mint a múltkor...!Nektek hajrá, Vikyci Neked már nincs sok hátra, nagyon ügyi vagy!! Üdv.!!

142. Vikyci (válaszként erre: 140. - Katagi)
2012. okt. 15. 15:30

Ja, én szoktam "gyári" savanyúságot enni, uborkát, almapaprikát vagy karfiolt.

Amikor magamnak csinálok salátát, akkor általában olívaolajat és balzsamecetet használok, de pl a paradicsom salátára zöldfűszeres öntet port szoktam olívaolajjal és vízzel elkeverve önteni.

141. Vikyci
2012. okt. 15. 15:28

Sziasztok!

Örülök hogy jöttetek, uncsi volt egyedül tartani a frontot :-D

Én már lassan a 2. hónap végén járok, eddig 6 kiló ment le. Ma épp gyüminapom van, így holnap reggel mérem magam. Centiket is próbálok majd mérni, a nadrágjaim már eléggé lötyögnek.

A holnapi húsnapra sertés combot fogok sütni, és hozzá lila káposztás-lila hagymás-almás salátát csinálok, ezt nagyon szeretem!

140. Katagi (válaszként erre: 139. - Baba86)
2012. okt. 15. 15:21
Szia baba! Bár nem tudom hányan vagyunk itt egyáltalán, fogyjunk együtt. Tényleg klassz a tavaszi eredményed! Most is menni fog!Ha legalább időnként olvashatok valami lelki támaszt, jobban fog menni. Úgyhogy várom a Te bejegyzéseidet is. Ma reggeli 2 kiwi, egy banán; ebéd: sült csmáj csalamádéval (ezt lehet vagy csak tényleg nyers zöldségből salátát ?) vacsi ugyanez. Holnapra főztem kelkáposzta főzeléket , magamnak a krumpli egy részét összetörtem, azzal sűrítettem, a többit egy kicsit berántottam. Szerdán ch napra épp a fiam szülinapja este, így a 2 szelet torta adott! Én 68 kg-ról szeretnék 60-62 kgra lefogyni, 158 cm, 46 éves vagyok. Ha megy akkor még egy kicsit, de nincsenek hiú ábrándjaim. Tavasszal rendszeresen tornáztál, mindennap?
139. baba86
2012. okt. 15. 13:39
Ja d.e 2 almát ettem. És naponta 30 percet zumbázok itthon pluszban. :)
138. baba86
2012. okt. 15. 13:39

Sziasztok! Csatlakozhatok Hozzátok? :)

Tegnap kezdtem a 90 naposat, már csináltam idén januárban és 73 kg-ról 61,5 lettem április végére. Annyira örültem!! :D

Aztán kimentem Németbe dolgozni és nem volt főzési lehetőség szóval mindig csak a kenyér, meg munkahelyre is azt vittem... Simán visszajöttek a kilók,sőt 77 kg-mal jöttem haza,ami 2 hónap alatt jött rám. Nagyon rosszul éreztem magam. Azóta hogy rendszeresen főztem itthon lement majdnem 3 kg. Most újra nekifogok, 74,6 kg-ról indulok. Ma keményítő napom van, főztem rizst egy kis fűszerrel, fokhagymával, azt eszem ma. Remélem nem untattalak Titeket :)

Majd írok még, sziasztok :)

137. Katagi
2012. okt. 15. 08:20
Sziasztok! Megpróbálom ismét a 90 napost. Bejövök olvasgatni Benneteket, már ha valaki jön ide...
136. Vikyci
2012. okt. 8. 12:20
Van még valaki rajtam kívül?? :-)
135. Vikyci
2012. szept. 25. 14:21

Ha jól számolom, a 36. napom van ma. Kilóban még mindig -4, most megállt kicsit. Centit mostanában nem mértem.

Már többen is megjegyezték, hogy látszik a fogyás.


Az én munkahelyemen lenne mivel elcsábulni, de sajnos pont olyan terméket gyárt a cég, amiben fehérje és szénhidrát is van, szóval az most teljes mértékben tabu!

2012. szept. 25. 13:35

Én is így vagyok ezzel, munkahelyen egész jó, azt eszek, amit hoztam, esélyem sincs elcsábulni, mert nincs más kaja :) Otthon viszont... na ott aztán edződik az akaraterőm rendesen :)

egyébként te hol tartasz? Időben és eredményben

133. Vikyci (válaszként erre: 130. - Cselszton)
2012. szept. 25. 09:59

Szia!

Én ma vagyok gyümi napos, épp most eszem az első almámat. Hát jól beválasztottam, savanyú mint a pecek, remélem nem fogja marni a gyomrom.

Hoztam még mára körtét és szőlőt is. Melóhelyen egész kibírható a gyüminap, de este otthon, elég nehéz megállni, hogy ne egyek mást.

De kibírom!!!!!!!!!!!!!!!


Viszont a víznapot nem vállalom be, amúgy is szédülős vagyok az utóbbi időben, (nem a diéta miatt, már nyár elején elkezdődött, de persze a dokik nem jöttek rá mitől van), szóval nem kockáztatok inkább.

132. cselszton (válaszként erre: 126. - Dorci1988)
2012. szept. 24. 10:10
Ügyes vagy, gratulálok :) Én a 8 napnál tartok, és jól haladok. Majd számolj be később is, hogy állsz!
2012. szept. 24. 10:08
Ja, és még valami. Olvasgattam több fórumot is ezzel a diétával kapcsolatban, volt, ahol szinte lehülyézték azokat, akik belevágnak, máshol csak egyszerűen kijelentették, hogy nem hatásos, és semmi értelme. Erről csak annyit, hogy tavaly a sógornőm 18 kilót fogyott 3 hónap alatt, pedig nála néha egy kis péksüti lecsúszott akár gyümölcsnapon is, főleg az elején, nem igazán bírta betartani. Én még csak a 8. napnál tartok most, de reggel ismét felpróbáltam azt a nadrágot, amibe szeretnék beleférni az első hónap végén. Még nem tudom összecipzárazni, de már nem akar szétrepedni rajtam, és fel tudtam húzni a derekamra erőlködés nélkül. Persze, feszül, szó se róla, de akkor is 8 nap után már érzem a változást. Szóval hajrá mindenkinek, én láttam már élő példát saját szememmel arra, hogy lehet látványos fogyást elérni. Ami meg a 90 nap után jön, az is csak rajtam múlik majd. Ha visszajönnének a kilók, azt magamnak köszönhetném, nem másnak. Ha változtatok táplálkozási szokásaimon, és nem dőlök hátra nyugodtan a 90 nap után, és eszek ész nélkül, akkor biztos, hogy tudom majd tartani a súlyom :)
2012. szept. 24. 10:00

Én nem tűntem el :)Szia Vikyci!

itt vagyok, és épp a második gyümölcsnapomat töltöm, most vagyok túl a reggelin, ami egy fincsi szőlőfürt volt. Erősen elgondolkodtam azon, hogy holnapra ütemezem a víznapot, de majd kiderül, hogy milyen kedvvel ébredek. A múltheti gyümölcsnap eléggé energiavesztett volt, ideges voltam, feszült és ingerült. De ma ez szerencsére már nincs, teljesen rendben vagyok azzal, hogy csak gyümölcsöt eszem. Mellé ha nagyon üresnek érzem a gyomrom, iszok egy nagy pohár lúgos vizet, és mindjárt jobb. Igazából nem a kaja hiányzik, hanem az evés, mint tevékenység. Ha belegondolok, hogy hányszor ettem egy nap úgy, hogy valójában nem is kellett volna, vagy nem is annyit. Pedig nem eszek egyébként sokat, de sajnos olyan a szervezetem, hogyha ránézek az ételre, máris hízok, mellette pedig a távolság miatt autóval kell járnom, és ülőmunkát végzek, szóval semmi mozgás... Nem csoda, hogy itt tartok most. De elhatároztam, hogy változtatok az életmódomon!

129. Vikyci
2012. szept. 22. 10:04
Hahó! Mindenki eltűnt?
128. Vikyci (válaszként erre: 127. - Ani1982)
2012. szept. 20. 19:40

Szia!

Sajnálom, hogy abba kell hagynod, de most az a legfontosabb, hogy rendbe hozd az emésztésed.

Voltál orvosnál? Mit mondott?

Jobbulást!

127. Ani1982
2012. szept. 19. 13:55

Sziasztok!

Asszem fel kell függesztenem a diétát egy időre, vagyis ezt a formáját! Nem segít a krumpli-tea kúra, meg a széntabi, még mindig hasmenésem van! Holnap asszem doki lesz belőle! :-(

Nektek Hajrá!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook