Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta -2012.08.18-tól fórum

90 napos diéta -2012.08.18-tól (beszélgetős fórum)


2012. aug. 25. 16:55

Sziasztok!!!

:-(((((

bánatos vagyok mert ezt a mai gyümi napot jól elcsesztem.....

Délig minden oké volt de utánna anyukámékhoz mentem a gyermekeimmel és a mákos tészta nem igazán illett be egy kis mogyorós csokival ebbbe a napba.

DE viszont most gondoltam megmérem magam és azt hittem rosszúl látok!64,3 voltam!!!! :-))))))))

Nem tudom most mit csináljak!?

Menjen tovább fehérjenappal vagy holnap újra gyümölcsnapozzak?Mert ez akárhogy nézzük ch napnak felel meg!

Megpróbálom a gyüminapot aztán ha nagyon nem megy (de mennie kell)akkor egy kis joghurt és máris fehérjenap lessz.

KICSIT CSALÓDTAM MAGAMBAN.......

35. b235ac96d5 (válaszként erre: 33. - A9f0f122db)
2012. aug. 25. 09:48

Egy kicsit én is leeresztettem az elmúlt napokban. Ezért aztán összekaptam magam és ma már megvolt a 35percem!:) Rá kell állnom újból a rendszeres mozgásra, mert pár nap múlva én is elkezdem a diétát!:)

Neked mennyi idő alatt ment le a 9?

34. b235ac96d5 (válaszként erre: 32. - Vikyci)
2012. aug. 25. 09:46
Én a gyümölcs napokat nagyon nem szeretem! Pedig sokat lendít a súlyon.:)
2012. aug. 25. 09:30

Sziasztok :)

Ma -9 kg-nál tartok :) pedig nem is edzettem kb 1 hete, ezt is pótolom :) remélem a következő héten lemegy még a hátralévő 1 kg

kitartást mindenkinek! :)

32. Vikyci
2012. aug. 25. 07:10

Túlvagyok az első gyümölcs napon. Este már kicsit éhes voltam, de inkább gyorsan fogat mostam, utána már úgysem eszem :-)

Ma reggel megmértem magam, 1 kiló lement az első 4 napos ciklus alatt.

A mai fehérje napra egész csirkét akarok sütni, találtam egy jónak tűnő receptet, és paradicsomsalátát tervezek hozzá.

2012. aug. 24. 22:31

Sziasztok! Szorítok nektek, hogy minden rendben menjen! Az én lányom anno 3 éves alig múlt, mikor kivették a manduláit. Vele meg lehetett beszélni a dolgokat és sikerült szépen felkészíteni, bár én nem maradhattam benn vele, nagyon szépen viselte!:)Vittem neki kiszínezőket, színes ceruzákat, gyerekújságokat, hogy lefoglalja magát.

Én a diétát majd a Telihold után kezdem, amikor fogyni kezd a Hold. A 90 napost addig akarom csinálni, amíg minimum 5-8kg lemegy. Már elég régóta toporgok egy helyben, ideje mozdulni!:)

30. Dika-84 (válaszként erre: 29. - Vikyci)
2012. aug. 24. 08:39

A kissebbik (akit műtenek) 4 éves, a nagyobbik lányom 6 éves lessz. Én 6-7 kilótól szertnék nagyon megszabadúlni de ez keservesen nehezen megy le.De nem adom fel muszály végigcsinálnom.Viszont koplalni nem akarok mert annak csak az a vége hogy több jön vissza mint amennyi lemegy.

Én hiszem hogy hosszú idő alatt lehet hogy lassabban de biztosabban mennek le a kilók.Csak az a baj hogy pár nap, hét után már várjuk a csodát mint én is :-)

29. Vikyci (válaszként erre: 27. - Dika-84)
2012. aug. 24. 07:56

Mennyi idős a kislányod?

Ne aggódj, minden rendben lesz!


Sajnos nekem elég sok leadni valóm van, de első körben 9-10 kilónak is örülnék már.

28. Dika-84 (válaszként erre: 25. - Vikyci)
2012. aug. 24. 07:07
Ügyes vagy, menni fog a gyüminap.Én is nagyon féltem tőle de nem volt vészes,ki lehetett bírni.
2012. aug. 24. 07:05

Gyertek-gyertek! :-)

Bár ne lepődjetek meg hogy jövőhéten én hétfőtől-péntekig tuti nem leszek a fórumon mert be kell feküdnöm a kórházba a kissebbik lányommal mert veszik ki mind a kettő manduláját :-(((

Nagyon izgulok!

Nektek mi a cél?Hány kilótól szeretnétek megszabadúlni?Nekem ma ch napom lessz.Reggel almát tevezek,ebédre és vacsira káposztás tésztát.

Szép napot mindenkinek és SOK-SOK erőt a kitartáshoz!

2012. aug. 23. 21:53

Sziasztok, szeretnék csatlakozni hozzátok.

Terveim szerint vasárnap kezdeném a 90 napost.

25. Vikyci (válaszként erre: 24. - Dika-84)
2012. aug. 23. 20:27

Szia!

Holnap lesz az első gyümi napom. Viszek magammal a munkahelyre egy csomó gyümit, már vágtam össze egy dobozba dinnyét, viszek még őszibarackot és pucér barackot is. Remélem kibírom valahogy!

Ma paradicsomszószos tésztát ettem ebédre és vacsorára is, és délután még megettem 2 szelet sütit, amit még kedden kaptam, ugyanis az egyik nő névnapot tartott a munkahelyen. Büszke is vagyok magamra, hogy kibírtam és nem nyúltam hozzájuk se fehérje se keményítő napon :-D

2012. aug. 23. 15:41

Szia!Persze gyere:-)Én mindenkinek örülök ,legyünk egyre többen.

Ma keményítő napom volt.

Délig:(4-kor keltem)1banán,1alma,1nektarin.

Ebéd:Rizi-bizi savanyú ubival

Uzsi:Lecsó

3/4 négy van,mára ennyi kajcsi.

Nektek hogy telt a napotok??

23. Vikyci
2012. aug. 22. 21:00

Sziasztok!

Jöhetek én is?

Én 21-én kezdtem. Eredetileg szeptembertől akartam, de aztán úgy voltam vele, hogy minek várni?

Régebben már többször is végigcsináltam, általában olyan 9 kiló ment le, de sajnos mindig vissza is jött :-(

2012. aug. 22. 20:49

Túl a fehérjenapon...:-)

Délelőtt dinnye,Ebéd virsli+paradicsom,uzsonna túró összekeverve egy gyümi joghurttal.Estére 65,3.

Lassan de biztosan a 60-ig!

2012. aug. 22. 06:22

Szisztok!

Jó reggelt mindenkinek!67 kg mal kezdtem és ma reggelre (az 5.-ik napom)64,8 voltam!!Örülök neki mert nem mondhatom hogy éheztem valamelyik nap is eddig.Remélem továbbra is menni fog!

Szép napot mindenkinek!

2012. aug. 21. 17:47

Sziasztok!

Túl vagyok lassan ezen a mai gyümölcsnapon.Féltem tőle de nem vészes.

Úgy érzem most talán menni fog!Remélem egyre többen leszünk a csapatban!:-)

Holnap fehérjenap.Délelőttre almát tervezek, ebédre és vacsira virsli lessz paradicsommal.Remélem ügyi leszek!Pusszi mindenkinek!

2012. aug. 21. 16:41
Sziasztok! Mindenkit csak bátorítani szeretnék, hogy nyugodtan vállalja be!:) Én eddig, igaz több körben, de 18-19kg-ot adtam le ezzel.A legjobban tartható az általam ismert diéták közül. Kiegyensúlyozott táplálkozást tesz lehetővé. Valószínűleg pár napon belül újból elkezdem, mert még van 5-8kg, ami le szeretnék adni. Most egy kicsit lazulok, aztán hajrá!:)))))
2012. aug. 21. 15:54

sziasztok!

én is csatlakoznék, bár lassan már inkább csak tapasztalatokkal :) ma van az 52. napom (július 1-jén kezdtem). én eddig 7 kg-ot dobtam le, bár rendszeres edzés mellett (átlagban heti 5-6x).

ha gondoljátok jelentkezzetek olvasásra a naplómhoz, oda irkálom, hogy mikor mit mennyit ettem, ittam, mozogtam :)

jó fogyit mindenkinek!!! :)

2012. aug. 21. 12:02

sziasztok :) mostanában nem volt megállás, de akkor pótolom

95 kg-ról indultam, amit 2 sportsérülés és hormonzavarok, meg persze némi lustaság közreműködésével sikerült elérnem :(

a cél a 75 kg így elsőre, bár ezt nem tudom megsaccolni, elég izmos testalkatom van amivel én ki vagyok békülve, mert mindenki 10 kg-al kevesebbnek gondolt mindig mint amennyi voltam, de a versenysúlyom 70-75 kiló volt

a mai nappal -8 kg-nál tartok, aminek nagyon örülök mert már csak 2 kg van a nyárra kitűzött 10 kg mínuszig :)

a reggeli gyümölcs "vitához": én évekig ettem csak gyümölcsöt reggelire, mert az esett jól, és soha semmi bajom nem volt tőle, persze másnak lehet hogy nem esik jól... én megkérdeztem a természetgyógyászt a diétáról és nem ellenezte mert nálam semmilyen problémát nem okoz

pussz mindenkinek :)

16. Zsú1965 (válaszként erre: 6. - Ficánka5)
2012. aug. 21. 08:32

Ne legyél ingerült, nem bántásból kérdeztem, hanem kíváncsiságból.


Én régebben kétszer csináltam végig a 90 naposat, a délelőtti gyümölcsevésről csak pozitív tapasztalataim vannak (jobb közérzet, több energia).


Ha üres gyomorra eszünk gyümit, akkor nem erjed, hanem kb 30 perc alatt emésztődik és kiürül. Más étel után nem szabad gyümit enni (csak kb. 30-60 perc után), mert akkor valóban csak erjed.

2012. aug. 20. 11:07
Sehol senki???
2012. aug. 19. 21:16

Szia!Persze!Üdv köztünk!

Írj valamit magadról!Mennyit szeretnél leadni?

Nekem holnap ch nap!Ma minden rendben volt,nem bűnöztem...:-)Csak így legyen továbbra is!

2012. aug. 19. 12:46

Sziasztok!:)

Csatlakozhatnék?:)Igaz ma kezdtem el komolyan a 90 napos diétát!:)

2012. aug. 19. 12:37
A második napomnál tartok,azaz keményítőnap.Egész jó vagyok.Reggel megettem egy almát és egy banánt.Ebédre most főtt krumplit eszek kechuppal és vacsira terveim szerint ugyanez lessz.Flekkenezni megyünk a nővéremékhez remélem kemény leszek és nem csábulok el....Majd írok hogy bírtam!Szép napot!:-)
2012. aug. 18. 17:04

De jó !!És mennyiről indultál ha szabad kérdeznem?A cél?

Én 66-67 között mozgok és 163 cm vagyok.A szívem vágya a 60 lenne de már a 62-63 is jó lenne.Nincs kikötött célom hogy pont a 90 nap alatt ez lemenjen de jövő májusig szeretném nagyon.Régen sokat futottam de mostanában sem testileg sem lelkileg nem vagyok ráhangolva....Van két kislányom meg a munkahely,háztartás pont kitölti minden időmet.Így maradok a diétánál és Rubint Rékára tornázgatom.Ezt is a napokban kezdtem el.Ma milyen napod volt?

10. a9f0f122db (válaszként erre: 9. - Dika-84)
2012. aug. 18. 13:15
7 kg-ot :)
2012. aug. 18. 12:54
Igen persze!Örülök neked!Mennyit adtál le eddig?
8. a9f0f122db (válaszként erre: 1. - Dika-84)
2012. aug. 17. 20:09
szia :) csatlakozhatok? már 41 napon túl vagyok
2012. aug. 17. 19:58

Sziasztok!

Utánnanéztem a reggeli gyümölcsevésnek a GOOGLE-ben!Én tiszta pozitív dolgokat olvastam!Megkönnyíti az emésztést stb...

Viszont akkor nem egészen jó ha mással együtt esszük egyszerre.Mert a gyümi magában egyből átmegy a gyomrunkon,de ha mással esszük akkor azzal kavarodik amíg a gyomor feldolgozza a másik ételt,viszont a gyümi már elkezd erjedni és akkor vannak ,lehetnek problémák.Nézzetek utánna szerintem érdemes.

További szép estét mindenkinek!Holnap az első nap! :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook