Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta -2012.08.18-tól fórum

90 napos diéta -2012.08.18-tól (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
216. Ani1982 (válaszként erre: 215. - Katagi)
2012. nov. 17. 11:35
Szerintem ne csüggedj! Valószínű, hogy a víz távozott már, és a zsír meg nehezebben fog. Szerintem tök jó az a 3 kg. Szeretnék egy hónap után én is itt tartani. Most a 2. hetemnél tartok, próbálok a pocakomon alakítani is, de most valahogy nekem semmi nem látványos! Kitartás Neked, és mindenkinek! Tuti meglesz kariig a másik 3 :-) !!
215. Katagi
2012. nov. 17. 07:37
Sajnos, stagnálok, több mint egy hete :-( Eddig 1 hónap= 3 kg. Jó lenne karácsonyig még 3 kg-ot lefogyni!
214. Vikyci
2012. nov. 15. 11:17

Sziasztok!

Nekem ma van szénhidrát nap. Reggel muszáj voltam enni, mert véradásra mentem, és ugye előtte enni kell. Szóval ettem egy sajtos pogácsát és megettem a nápolyit is, amit a véradáson adtak. Plusz még egy almát is.

Ebédre tésztát hoztam zöldséges szósszal, vacsi is ez lesz.

213. Ani1982
2012. nov. 14. 22:05
Sziasztok! Ma megvolt a pari káposzta, úgyhogy köszi a segítséget, vacsira csak egy kis főtt krumplit ettem, megkívántam, hihetetlen!! :-P Holnap szénhidrát nap, azt szeretem a legjobban, vajon miért!? :-D 10. napnál tartok, de megint úgy érzem, hogy lazábbak a ruháim. Persze tudom, hogy az elején a víz megy el, azért ilyen látványosak a centik, de szerintem én is majd egy hónap után fogok méricskélni. Próbálok mozogni is, már amennyit a munka és a kislányom enged. Én nagyon boldog lennék, ha a 90 napra -6 kg lenne az eredmény! Hajrá mindenkinek!!!
212. Katagi
2012. nov. 14. 09:12
Sziasztok! Megyeget a dolog. Épp azon gondolkodtam, hogy próbáltam a Dukánt, de a gyümölcs és a sajt nagyon hiányzott. Azt nem bírtam.Tudom, sokan sokat fogytak vele. Elismerésem, de én tartottam az egyoldalú táplálkozástól. Nézegettem a GI/SI diétát, ott meg nem tudom ennyire megtervezni az étrendemet, mert könnyű beletanulni, melyik milyen GI indexű. A kalóriaszámlálónál mindig este döbbentem rá, hogy ez sok volt. Itt legalább a szabályok egyértelműek, ehetek mindent (majdnem)és van eredménye. Holnap lesz egy hónapja, majd akkor megmérem magam, centiket is. A paradicsomos káposzta szerintem tisztán keményítőnapos. Vikyci kiegészítésével.
211. Vikyci
2012. nov. 13. 18:28

Sziasztok!

Hogy bírjátok?


Nekem ma fehérje napom volt, ebédre sült halat ettem vegyes vágott savanyúsággal, vacsorára pedig körözöttet.

Holnapra krumplipürét csináltam párolt káposztával (még mindig nagyon kívánom a káposztát :-D )

210. Vikyci (válaszként erre: 209. - Ani1982)
2012. nov. 11. 06:10

Szia!

Üdv újra köztünk, és sok sikert!


Sajnos nem tudom a paradicsomos káposzta főzelék hogy készül, még sosem főztem, mert nem igazán szeretem. Az a kérdés, hogy mivel van sűrítve. Mert ha liszttel, akkor az keményítő napon nem jó, de gyanítom, hogy a lisztet ki lehet váltani étkezési keményítővel, és akkor nincs gond.

Én pl a kelkáposzta főzeléket mindig keményítővel sűrítem. Kicsit másabb az íze, de már megszoktam.

209. Ani1982
2012. nov. 10. 18:55

Sziasztok Régiek és Újak!

Hétfőn újra kezdtem a 90 napost, bízom benne, hogy most nem kell majd megszakítanom, 6. napnál tartok, és nem gyengülök, semmi bajom, remélem lesz elég erőm, hogy végigcsináljam, és semmiféle betegség nem áll az utamba! Vikyci végigkísértelek, hááát, le a kalappal, nagyon ügyi vagy, picit irigyellek, mert én is már a "végefelé" tartanék! De talán majd most!!! Azt szeretném tőletek kérdezni, hogy vajon paradicsomos káposzta főzeléket lehet-e enni, és melyik napon? Nagyon elbizonytalanodtam! :-( Hajrá mindenkinek!

208. Vikyci
2012. nov. 10. 15:38

Sziasztok!

1 héttel járok a vége előtt, eddig 8 kiló ment le. Persze ez a vége nem a vége, még hosszú út áll előttem, így nem is hagyom abba a 90. napon. Ez volt az első fázis.

Én ugyan mérlegelek minden gyüminap után, és fel is írom az eredményeket, és eddig kb 3x mértem centiket is.

De a legfőbb eredményt én is a nadrágjaimon látom, most már mindegyik eddig hordott nadrág kigombolás nélkül lecsúszik rólam.

Víznapot én sem tartok. Az a nagy helyzet, hogy a gyümölcsnap végére én mindig baromi éhes vagyok, és eszem ágában sincs még egy napot éheztetni magam.

207. cselszton (válaszként erre: 206. - Katagi)
2012. nov. 10. 10:13
Nem tartottam víznapot, elég szédülős vagyok, úgyhogy nem mertem. elkezdtem már, de aztán fejfájás, szédülés már délután 4 körül, úgyhogy mindig az lett a vége, hogy bekaptam pár falatot. Eddig még soha nem jött ki úgy a gyümölcsnap után, hogy otthon tudtam volna lenni egész nap, így ez kimarad. Helyette beiktattam én is a tornát, szerintem egy aktív 50-60 perces mozgás többet ér, mint ha csak vizet iszok. Nem kínozni akarom magam, hanem jól érezni magam a bőrömben :)
206. Katagi
2012. nov. 9. 19:51
Szia Cselszton! Sok igazság van abban, amit írtál! Lehet, hogy nekem sem kellene a számokat figyelnem, hanem a méretet. Mióta diétázom, azóta mozgok is, így akár a súlyból izom is lehet, az meg ugye nehezebb. Már én is látok ruhán változást. Még nem mertem felpróbálni a célállomást, mert tartok a csalódástól.Tartottál víznapot?
2012. nov. 9. 16:36
Ja, még annyi, hogy nálam azért sem vált be ez a mérlegelés, mert a kilók egy bizonyos fokig jöttek-mentek. Nem úgy volt, hogy állandóan kevesebb, hanem úgy, hogy hol kevesebb, aztán több, mint előtte, de aztán kevesebb, mint az azt megelőző alkalommal. Szóval szerintem sok mindentől függ, hogy épp akkor mit mutat a mérleg, és nem csak lefelé mennek mindig a kilók. Nem tudom, hogy miért van ez, nem értek hozzá, csak ezt tapasztaltam. Pár éve, amikor csináltam a 90 napost, nem is csináltam végig, valahol a felénél abbahagytam, mert megállt a fogyás, sőt, hiába tartottam be mindent szabályosan, sőt, még a kelletténél szigorúbban is, mégis volt, hogy nem mutatott kevesebbet a mérleg egy hét múlva, mint előtte, sőt mondom, hogy volt olyan, hogy két heti mérés után többet mutatott. Úgyhogy pont emiatt feladtam. Most ahogy a ruhákon érzem, a második héttől indult el a fogyás, de csak alig, a harmadik héttől jobban, de most egy kicsit megállt, de nem baj, csinálom tovább, biztos vagyok benne, hogy meg lesz a további eredménye is a kitartásnak. Úgyhogy mindenkit csak bíztatni tudok. Ja, és én is valahonnan 80 és 90 kiló közöttről indultam. Most pedig már M-es pulcsit hordok :)
204. cselszton (válaszként erre: 197. - Katagi)
2012. nov. 9. 16:27

Szia,

az 54. napnál tartok, és fogalmam sincs, hogy mennyi ment le :) Már sok fogyókúrával próbálkoztam, és mindig megszállottan méricskéltem magam, aminek persze állandó csalódás és kudarc érzés lett az eredménye. Amikor már úgy éreztem, hogy viszonylag sokat fogytam, és a ruhán is elkezdett látszani, akkor megmértem magam, és csalódott voltam, hogy alig ment le valami. Szóval mikor ezt elkezdtem, elhatároztam, hogy nem fogom magam megmérni. Azt sem tudom, hogy mennyiről kezdtem, csak sejtéseim vannak, mert az utóbbi időben már rosszban voltam a mérleggel, így nem mértem magam. Viszont azt csinálom, hogy elővettem olyan ruhákat, amikbe szeretnék beleférni, és vásároltam egy nadrágot is, olyat, ami legalább 3 számmal kisebb, mint ami kellett, mikor elkezdtem. Ezeken mérem a fogyást. Amikor kezdtem, akkor a mérce farmerem csak a "fenekem partjáig" :)jött fel. Ma már teljesen feljön, fel tudom cipzárazni és begombolni, de még szorítja a pocakom, amikor leülök, és felette még szép úszógumi sáv látható. Az a cél, hogy ez teljesen eltűnjön, és ülve is kényelmes legyen. Emellett már egy számmal kisebb melltartót hordok, és az a cipzáras pulcsi, ami csúnyán feszült az elején, most kényelmes és hordható, és már körülöttem mindenki megjegyzi, hogy milyen sok ment le. Szóval így boldog vagyok ettől az eredménytől, és nem törődök azzal, mit mutat a mérleg. Bár bevallom, most hogy látszik az eredmény, kicsit sajnálom, hogy nem mértem meg magam mégis az elején, de így szerintem erősebb a kitartás, és nincs benne semmi csalódás.

203. Katagi (válaszként erre: 201. - Vikyci)
2012. nov. 8. 17:25
Köszi! :-)
202. Vikyci
2012. nov. 8. 10:33
Én ma vagyok gyümölcsnapos, almát és mandarint hoztam magammal.
201. Vikyci (válaszként erre: 200. - Katagi)
2012. nov. 8. 10:32

Szia!

Puding szerintem tiltólistás. Fehérje napon azért, mert keményítő van benne, keményítő napon meg azért, mert tejjel készül.

200. Katagi
2012. nov. 8. 09:37

Hahó!!! Tegnap fehérje napom volt. Hagymás csirke combot csináltam, finom vegyes zöldsalátával, vacsira meg szafaládét ettem mustárral, de nem esett jól. :-(

Segítsetek: szerintetek lehet fehérje napon pudingot enni?

199. Katagi
2012. nov. 6. 10:10
Ma gyümölcsnapot tartok. Próbálok többféle gyümölcsöt beszerezni, meg kompótot főzni belőle, vagy sült almát, hogy másképp nézzen ki. Majd holnap mérlegelek, remélem, nem kapok sokkot! Vikyci: nem esetleg a nehéz napok miatt van? Régóta csinálod, ennyire legyél megértő magadhoz!!
198. Vikyci
2012. nov. 5. 15:11

Sziasztok!

Hogy haladtok? Kinek milyen napja van?

Én ma húsnapozok. Sajnos a reggeli mérlegelés csúnya dolgot mutatott, fél kiló visszajött :-(

Ma halat ettem ebédre káposzta salátával, vacsora még nem tudom mi lesz, a hal épp csak ebédre volt elég. Ha nem találok mást a hűtőben, akkor főtt tojás lesz.


Holnapi keményítő napra tört krumplit akarok csinálni, vegyesen krumpli és csicsóka, és hozzá párolt lila káposztát.

Most nagyon kívánom a káposztát, még jó, hogy több napba is be lehet illeszteni, csak másként elkészítve.

197. Katagi
2012. nov. 4. 12:16
Cselszton: hol tartasz, mennyi ment le és mi a célod? A kitartásod megvan, azt látom.
196. Vikyci
2012. nov. 3. 18:37

Sziasztok!

Nekem ma szénhidrát napom volt, reggelire ananászt ettem, ebéd húsleves leve tésztával és paradicsomszószos tészta, vacsira megettem a maradék tésztát, és egy kis nápolyit.

2012. nov. 3. 17:23

Sziasztok,

örülök neki, hogy itt van egy kis nyüzygés, úgyhogy csatlakozom hozzátok. Én ma a 49. napnál tartok, és a "kedvencem" van, a gyümölcsnap. Túl vagyok 3 db narancson és egy almán, és éhesebb vagyok, mintha semmit sem ettem volna :)

194. Katagi
2012. nov. 3. 16:43
Ma -2,6 kg a mérési eredményem, 18. nap. Most kicsit stagnált, de nem zavar. Ma fehérje nap volt, ebédre a bablevesből a főtt-füstölt pulykát ettem, a káposztás tarjából meg a tarját, egy kevés káposztával. (Ezt nem lett volna szabad...). Vacsit még kitalálom.Van pulykasonka, és lesz zöldsaláta hozzá. Holnap keményítőnap:karfiolleves és paprikás krumpli lesz.
2012. nov. 2. 00:04
Ügyesek vagytok! Én csak araszolgatok, de hát ez van!:)2 hónap alatt -4 kg. Azért a semminél több!:))))
192. Katagi
2012. nov. 1. 10:41

Sziasztok! Vikyci gratulálok!Én most nem mértem, de 13 nap után -2,5 kg volt.Igaz, összesen 8 (10 ?) kg-t szeretnék fogyni.

Igen, a khakinak olyasmi íze van, mint a sárgabaracknak. Finom édes, és most a Lidl-ben nagyon jó áron van. Abból csináltam gyümölcssalátát egyik nap, ma meg azt reggeliztem. Ma szénhidrát napom van, bableves (csipetkével , minden más nélkül eszem)és tiramisu.Vacsira meg 2 szelet kalácsot eszem majd.

191. Vikyci
2012. nov. 1. 08:22

Sziasztok!

18. gyüminap után vagyok, mai eredmény újabb fél kiló, így már 7,5.

190. Vikyci
2012. okt. 31. 20:14

Sziasztok!

Gránátalmát már ettem, igaz, hogy csak 1x. Finom volt. Igen, azokat a kis bogyókat kell enni a közepéből, de mindegyik bogyóban benne van egy mag is.

Én ma vacsorára ananászt ettem, nekem ez volt az első, nem is tudtam melyiket kellene megvenni. Igaz, hogy mindegyik elég zöld volt, szóval eléggé savanykás, csak az alja, ahol sárgább volt, az édes.


Maradt még belőle, majd a hosszú hétvégén elrágcsálom délelőttönként.

Szerintetek tényleg van zsírégető hatása az ananásznak?


Holnap csirkeszárnyat sütök. Már alig várom! Most nagyon éhes vagyok.

2012. okt. 31. 19:41

Sziasztok! Nekem fehérje napom van, ezt szeretem!:)

Én nem ettem még, de utána néztem, és tulajdonképpen láttam már a Lidl-ben. Azt írja róla google, hogy olyan az íze, mint a sárgabaracknak. Tényleg olyan?

Éppen azon tanakodtunk a férjemmel, hogy olyan sok, azelőtt ismeretlen valamit hoznak be, hogy ennek vajon milyen lehet az íze? Már csak azért, nehogy meglepődjünk, hogy mondjuk valamilyen fűszer és éppen csípős az íze:DDDD De biztos nagyon fini lehet. Én még gránátalmát sem ettem. Annak meg a belsejét azokat a bogyóit kell enni állítólag:) Viszont ugyanígy jártunk a licsivel is!:D azon morfondíroztunk, hogy azt most le kell reszelni? De éppen tegnap olvastam róla, hogy azt a kemény tüskés héját le kell szedni és az alatt van a maghús, ami ilyen fehéres és az nagyon finom, egészséges. Hát, mindig tanul az ember!:)

Ma vettem gyömbért! Állítólag nagyon jó anyagcsere gyorsító! Csinálok is estére teát, aztán majd referálok!:DDDD

A gyümölcs naposaknak kitartást!!!! Gondolok rátok!:)

188. Vikyci
2012. okt. 31. 15:30

Sziasztok!

Én ma vagyok a gyümi napon, de eddig még csak 2 almát sikerült enni. Nagyon el vagyok havazva a munkahelyen, így eszembe se jut az evés.

187. Katagi
2012. okt. 30. 20:46
Sziasztok! Gyüm. nap. Ettetek már KHAKI-t? nagyon finom, tele van vitaminnal! Én ezt ettem, meg 3 banánt , egy almát és 1 kiwit. Meg most egy kis mogyorót. Holnap fehérje nap, csirkepörkölt lesz.
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook