Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta -2012.08.18-tól fórum

90 napos diéta -2012.08.18-tól (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
246. loranti
2012. nov. 23. 08:34
Azon gondolkodom hogy lehet hogy azért ment le ennyi most hirtelen mert meg iszok napi 2-3 liter zöld teát is.Szerintetek?Nem sok ez 3 nap alatt?Vagy a mérlegem romlott el?Hm...na mindegy ..ma az ebéd spagetti lesz..persze szigorúan hús nélkül:)Imádom..ja és sajt nélkül:(
245. loranti
2012. nov. 23. 07:20
Azért 9 kiló sem semmi ám:)Gratulálok:))
244. loranti
2012. nov. 23. 07:14

Sziasztok!

Nos ma megdöbbenve álltam a mérlegre!Mivel én fogyinaplót vezetek ehhez minden nap méreckednem kell!Még akkor sem keseredek el ha 2 hétig ugyan annyi vagyok:)Ez nagy szerencse!Nos ugye kedden kezdtem és akkor kereken 70 voltam!Most ma reggel 68,4 kg!Eléggé meglepő így 3 nap után :)Ha így fogok haladni akkor aztán a bőrömből is kiugrok!Ja a víznapot és 7.-ére tettem .Remélem túl élem főleg hogy gyümi nap után van :(Na de valahogy majd segítetek rajtam!Csak mert Ti is ezt csináljátok :)))

243. Vikyci (válaszként erre: 240. - Loranti)
2012. nov. 22. 21:31

9 kiló ment le. Tök érdekes, hogy amikor régebben végigcsináltam ezt a diétát, akkor is 9 kiló ment le :-D

Hogy mennyiből? Háááát, sokból.

242. Ani1982
2012. nov. 22. 19:01
Sziasztok új fórumozók! Én ma tartok a 18. napnál, célom, hogy végig tudjam csinálni a 90 napot (sajnos okt.-ben betegség miatt fel kellett függesztenem), és 6 kilótól szeretnék megszabadulni! Mindenkinek sok kitartást kívánok, és nem baj, ha leírjátok mit esztek, hisz egymástól tudunk tanulni, illetve recepteket ellesni. Ma nekem keményítőnapom van: hús nélküli chilis babot ettem ebédre, és vacsira is, mert imádom! :-) Én megvárom a mérlegeléssel az egy hónapot, mert félek a csalódástól, meg attól, hogy stagnálni is fogunk, meg ilyenek!Azt még nem döntöttem el, hogy lesz-e folyadéknapom! Mindenkinek hajrá!
241. Ani1982 (válaszként erre: 226. - Vikyci)
2012. nov. 22. 18:57
Szia Vikyci! Én kb. 30 dkg-t szoktam megfőzni, általában paradicsomos szósszal, ez eléggé laktat, és kétszer eszem, ebédre, meg vacsira! Nem tudom igazából, hogy mennyit lehetne, nekem ennyi az, ami elég!
240. loranti
2012. nov. 22. 18:24
És meg kérdezhetem hogy mennyi ment le a 90 nap alatt?És mennyiből?ha nem titok!?
239. Vikyci (válaszként erre: 238. - Loranti)
2012. nov. 22. 15:48
Én már végigcsináltam, vasárnap volt a 90. napom, de folytatom tovább.
238. loranti
2012. nov. 22. 13:19

Értem köszönöm:))

Én is rizottót készítettem gombát tettem bele,meg borsót és paradicsomot!Hát meg kell mondjam isteni finom volt!Egyébként Ti hányadik napnál jártok?Nekem még csak szerény második napom :P :)

237. Vikyci
2012. nov. 22. 11:49
Keményítő napom van, csináltam zöldséges rizset borsóval és zöldbabbal, és retek csírát fogok még rászórni melegítés után.
236. Vikyci (válaszként erre: 235. - Loranti)
2012. nov. 22. 11:37

Szia!

Üdv köztünk!

Annyi megjegyzésem lenne a lecsós májjal kapcsolatban, hogy a főtt-sült zöldség már keményítőnek számít, így azzal vigyázz fehérje napon.

Nyersen lehet enni paprikát-paradicsomot, saláta féléket a fehérjékhez, de ha már hőkezeled, akkor inkább keményítő napra jó.

Nem tudom miért van ez így, de több helyen is olvastam már.

235. loranti
2012. nov. 22. 09:06

Hali:))

Nos köszönöm a biztatást!Igazából ez a diéta egyszerűen tartható szerintem,mert azt ehetsz amit akarsz csak a napját kell kivárni!Én az első nap lecsós májat csináltam!30 deka máj és majd 1 kiló zöldséget!Ebédre kb 20 deka máj vacsira meg a maradék 10.-e ittam még kb fél liter tejet és el voltam egész nap!Még este sem voltam éhes,ami nálam nagy szó mert sajnos én este szeretek a legjobbakat és a legtöbbet enni :P..Ma Zöldséges gombás rizottót készítek ebédre 10 deka rizsből és sok zöldséggel!Vacsira pedig sütőben sült krumplit!Abból is csak mértékkel!Ha esetleg valamit rosszul csinálok akkor írjátok ám meg!Nehogy aztán a fogyásból hízás legyen!Bár azt írják krumplit is lehet enni!Azt meg gondolom mindegy milyen formában,hiszen kerülöm az olajat is!Úgyhogy várom az ebédet meg a vacsit is!Most szilvát ettem meg kivit!De nem akarok senkit sem untatni ám hogy mikor mit eszek:))Csak azért írom le hogy a tapasztaltabbak helyre tegyenek ha valamit rosszul csinálok!

A másik ez a 63 kiló!Nem feltétel,csak hátha:)

234. Katagi
2012. nov. 21. 20:00
Üdv Loranti! Nagyon ügyes vagy! 11 kg! Nem túlzott a 63 kg a magasságodhoz? Amint látod, mindegy ki mikor kezdte, mert van aki hosszabban csinálja. Oszd meg velünk minden örömödet és bánatodat! :-) Meg arra is jó, szerintem, hogy az ember itt bevallja a bűneit, írásban szembesül vele, aztán folytatja a diétát. Senkit nem dorgálunk meg, elég önmagának megbírkozni azzal, ha "bevallja". Látod Vikycit, van ilyen. De ettől még nagyon ügyes!
233. loranti
2012. nov. 21. 16:06

Sziasztok!Van olyan aki esetleg ma kezdte a diétát?

Én idén január elsején újévi fogadalomként tettem meg hogy fogyózni fogok!Már az xl-es ruhákat kezdtem hordani!Igaz szültem 2 gyereket de ez nem volt ok arra hogy így is maradjak!Akkor voltam 80 kiló és 175 centi:(Én mondjuk káposztaleves diétát csináltam meg minden mást is,és még ez a kalória számlálós is ment!Nos márciusba hagytam abba és így lett a végeredmény -11 kg,Most híztam vissza belőle 1 kg-t.így 70 kilóval kezdtem meg a a mai napot!Nálam sajnos az első hét az borzasztó kritikus akármilyen diéta!Nem is a mennyiségek miatt hanem hogy ilyenkor tuti kívánok mindent!Mert tudom nem szabad!De úgy érzem menni fog!Ha már egyszer sikerült akkor most is fog!Végül is nem a világ vége 90 nap :)Nem igaz?Ha valaki esetleg ma kezdte akkor szívesen csatlakoznék hozzá!Hátha együtt könnyebben le gyűrjük az akadályokat!Az igazi célom a 63 kiló!Remélem sikerül!Drukkoljatok:)))

232. Vikyci
2012. nov. 21. 14:06

Na, a mai fehérje napot szépen elcsesztem :-D Csak röhögök magamon, jobban esik kinevetni magam, mint szidni.

Ebédre megettem a sült halat salátával, aztán nemrég benyomtam egy szelet pizzát, nem bírtam ellenálni. Utána meg pár túró rudit :-D

Ez van. Néha "muszáj" bűnözni.

231. Katagi (válaszként erre: 228. - Vikyci)
2012. nov. 21. 13:41
Hogy őszinte legyek, szerintem a diétával volt baja, a nem egyenletes és kiegyensúlyozott tápanyag bevitellel. Azt mondta napi 5 étkezés, minimális tej, bizonyos zöldségek csak érintve (paprika, hagyma, kelkáposzta), az egész nap gyümölcs epegörcsre adhat okot (soha nem volt...), stb. Hát ennyi.Egyenlőre folytatom, csak lassan elő kell jegyeztetnem magam műtétre és akkor minden felborul.
230. St.Gabi
2012. nov. 21. 13:14

Vikyci nagyon ugyes vagy.En orulnek,ha fele ilyen kitarto lennek.

86 kilorol indultam a 166 cm-hez kepest ez jo sok.Szeretnek bar 70 korulig lemenni.

229. St.Gabi
2012. nov. 21. 13:11

Sziasztok.En 10-en kezdtem a dietat.most talaltam ratok.Ma gyumi napom van.Engem is erdekelne,hogy miert nem jo ez a dieta az epeko miatt.


Bocs az ekezetek miatt,igy egyszerubb irnom.

228. Vikyci (válaszként erre: 227. - Katagi)
2012. nov. 20. 18:22
Mit mondott a doki, miért nem jó ez a fajta diéta az epekő miatt? Ajánlott valami másfajta diétát, ami összeegyeztethető?
227. Katagi
2012. nov. 20. 17:12
Ha már reklamáltam, azért jelentkezem :-) Gyümölcsnapon annyit szoktam "csalni", hogy ha több meggyet, ribizlit, málnát (fagyasztott) eszem, akkor vagy egy kanál zabkorpát teszek hozzá, vagy eszem napközben 2-3 korpás kekszet. Sajnos, epekövet diagnosztizáltak nálam, és a doki azt mondta, hagyjam abba a 90 napost és máshogy diétázzam. :-( Szóval nagy a dilemma... Műtétre kellene mennem.
226. Vikyci (válaszként erre: 224. - Ani1982)
2012. nov. 20. 15:24

Mennyi tésztát szoktál főzni?

Én egy fél csomaggal, valójában nem tudom, hogy ez soknak minősül-e, azért kérdezem :-D

Ezt a fél csomagot elosztom ebédre és vacsorára.

225. Vikyci (válaszként erre: 224. - Ani1982)
2012. nov. 20. 15:22

Most nem tartottam szünetet, folytattam tovább. Keményítő napon volt a 90. nap, és rendesen folytattam tovább szénhidráttal.

Karácsonyig nincs megállás, aztán kicsit lazábbra veszem az ünnepek alatt. Mondjuk nálunk nem szokott nagy vendéglátás-kajálás lenni, szóval nincs az, hogy kötelező mindent összeenni, majd meglátom, hogyan tudom összeegyeztetni a diétával. A süti a nagy mumus :-D

Aztán januártól visszaállok a szigorú diétához, ameddig bírom.

Ha nagyon szigorú akarok lenni, akkor még legalább 30 kilót le kéne dobnom, de ez nagyon hosszú távú cél.

Igazából én most azért diétázom, mert babát szeretnék, de nem akarok túl sok súllyal belevágni, szóval most még legalább 10-15 kiló lenne a célom, és aztán már nyugodtabb szívvel állhatok a várandósság elé.

224. Ani1982
2012. nov. 19. 21:17
Hali Nektek! Én is vagyok! Ma nekem is szénhidrát napom volt, 2 adag durumtészta azért elfogyott, meg egy kakaóscsiga, holnap szerintem banán, alma, narancs, és este pár szem sós mogyi, "csak az íze kedvéért"! Holnap lesz a 16. nap, még annyi változást nem észlelek, mintha lazábbak lennének a nacik, de mérlegelésről szó sem lehet, min. a 30. napig! Picit félek a csalódástól! :-/ Hajrá nekünk! Vikyci folyamatosan csinálod, nem tartassz szünetet? Most mi a cél, meddig szeretnéd folytatni? Idő vagy mínusz kiló?
223. Vikyci
2012. nov. 19. 19:55

Én még itt vagyok :-D Le se lehet lőni :-D

Ma szénhidrát napom volt, tarhonyát ettem ebédre és vacsorára is, és este még benyomtam pár zabpelyhes kakaós kekszet, amit vasárnap sütöttem. Nagyon finom volt!

Holnap gyüminapra felkockáztam egy kis ananászt (nem sok volt már, kevesebb, mint egy fél), és mellé még viszek pár almát is magammal.

222. Katagi
2012. nov. 19. 11:13
Csak nem fogytatok el a 90 napos diétától? Remélem, átmeneti időhiány és folytatjátok!
221. Katagi
2012. nov. 17. 19:11
Sziasztok! Köszönöm a támogatást :D Vikyci gratulálok! Ma családi zűrzavar miatt ma szénhidrát napot kellett tartanom fehérje nap helyett, ehhez volt hozzáférésem. Ettem egy pici sajtos pogit, meg egy kakaós tekercset, de abból is kisebbet. Mivel nem volt ebédelésre alkalmas hely a közelben, csak egy süteményes bolt, így vettem egy kis islert délután 4-kor. Nagyon szerettem és gondoltam, de jó lesz. Rosszul lettem az édes íztől, nem is tudtam megenni, majd " távozott" (bocs).Igaz, ebben a stressznek is lehetett szerepe. De most nem vagyok éhes. Pedig azért nam volt sok a mai napi kaja.
220. Vikyci (válaszként erre: 219. - Ani1982)
2012. nov. 17. 18:20
Néha nekem is becsúszik olyan, amit nem szabadna, persze olyankor kicsit rosszul is érzem magam, hogy nem bírtam megállni, és utána mindig jobban megpróbálok odafigyelni.
219. Ani1982 (válaszként erre: 218. - Vikyci)
2012. nov. 17. 17:51
Gratulálok! Nagyon ügyes vagy! Remélem nekem is sikerül valamennyi! Sokszor attól tartok, hogy valami olyat eszek, amit aznap nem szabadna! De abban is bízom, hogy talán az is segít, már sokkal kevesebbet eszek egyszeri étkezéskor. Gyümölcsnap végére sem vagyok olyan éhes! Vissza fogom olvasgatni a hozzászólásaidat, az biztos erőt fog adni! :)))
218. Vikyci
2012. nov. 17. 12:19

Hivatalosan holnap lesz a 90. napom. Ma reggel mértem súlyt, mindig gyüminap utáni reggel mérek. 9 kiló az eredmény, ami nekem tökéletesen megfelel, pláne úgy, hogy a mozgást igencsak hanyagoltam.

Nagyon gyorsan eltelt ez a 3 hónap, és teljesen hozzászoktam a diéta szerinti táplálkozáshoz, már nem hiányzik a hús mellé a krumpli vagy a tészta, tökéletesen beérem salátával is.

Szóval mindenképpen folytatom a diétát, erőt ad a sok elismerés a páromtól és a kollégáktól, de a legfőbb vágyam elérése érdekében is fogynom kell még valamennyit.

217. Vikyci (válaszként erre: 215. - Katagi)
2012. nov. 17. 12:13

Az első hónap végén nekem is megállt, legalább 2 hétig meg se mozdult a mérleg. Már annak is örültem, hogy nem kezdett el visszakúszni, amit addig leadtam.

Szerintem ez mindenkinél így van, a szervezet próbál alkalmazkodni a megváltozott étkezéshez. A víz könnyen kimegy az első napokban-hetekben, de hidd el, be fog indulni újra, és látványos lesz!

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook