Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 7daywealth (7 day wealth, 7DW) Hol az átverés? fórum

7daywealth (7 day wealth, 7DW) Hol az átverés? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 ... ❯❯
1927. Mandrobux
2010. nov. 7. 15:28
Ha tényleg van itt olyan, aki tartja a kapcsolatot az úgymond 'felsővezetéssel', akkor szóljon neki, hogy ugyan ereszkedjen már le ide az aljanép közé és hitelesen tájékoztasson bennünket. Ha erre nem hajlandók, akkor semmin nem kell csodálkozni!
1926. kombusz (válaszként erre: 1925. - Terrorista Barbie Baba)
2010. nov. 7. 15:24

jaaa :)))

hol hagytad Kent? :)

2010. nov. 7. 15:23

Tévedtek !

A Mercedest én küldtem Margitnak !

1924. ginaanyus
2010. nov. 7. 15:17

Margit kezdelek sajnálni. S mindenkit, aki még nem vette le a szemellenzőt.

A vezetők úgy sem fognak kiállni és megvédeni.

Gondolkodj: bölcsebb lettél volna, ha hallgattál volna.

Lehet, samsemverus tette jól hogy hallgat.

1923. kombusz (válaszként erre: 1920. - Dania62)
2010. nov. 7. 15:06

visszaolvasni nehéz???

olvasd már el mire irtam ezt a választ te nehézfelfogásu marha

1922. kombusz (válaszként erre: 1919. - Jalaci)
2010. nov. 7. 15:05

1.majd én eldöntöm hogy miért ohajtom felelösségre vonni.


2. nekem kurvára nem segitett semmiben igy semmivel nem is tartozom neki.biztos nem a két szép szemükért segitett ennyit .


3.értem nem dolgozott semmit és a szánalmas és köcsög meg te vagy hogy ilyen mélyen benyalsz nekik.


4. erre inkább nem mondok semmit mert abban ugyis elküldenélek oda ahova valo vagy.


5. eddig lehet a cég története azt mutatta hogy meglehet bizni bennü és fizetnek de baszki nem tudom elkerülte a figyelmedet hogy addig volt weblap mit meg több mint egy hete nincs????


6.döntsd már el hogy akkor mi is történt???

azt mondták ök zárták le az oldalt.5napja biztonsági szerveren van minden adat(ezt hirdetik is franz uj bizniszes oldalán) levan oda mentve.

akkor mi a francra is kell még várni?

mi az a záros határidö?

leálláskor is pár napot kértek ez már letelt!!!!!!!!!!!!!

meddig kellene még várni nulla tájékoztatás mellett??

1921. dania62 (válaszként erre: 1919. - Jalaci)
2010. nov. 7. 15:01
Igen ez tipikus magyar mentalitás, ha nem ismerik a tettest, akkor jó lesz egy (két, stb.) bűnbak is!
1920. dania62 (válaszként erre: 1901. - Kombusz)
2010. nov. 7. 14:58
Látom nem tudod, hogy a mercit nem a 7dw-től kapta, hanem az FM-től. Ha nem ismered, miért írod le a fals infót? Így félrevezetsz másokat, akik ez alapján ítélik meg.
1919. jalaci
2010. nov. 7. 14:54

Valamit tisztázni kéne:

1. Tekintettel arra, hogy Margit egy ugyanolyan tag, mint BÁRKI MÁS, hogy jön ahhoz BÁRKI, hogy felelősségre vonja és fenyegesse őt???


2. Pont azért, mert Margit a normál tagi feladatokon túl egy csomó embernek segített mindenféle ügyes-bajos dolgában, tartotta a kapcsolatot Barbaráékkal, próbált segíteni hiteles információkhoz jutni, nemhogy nekiesni kéne, hanem MEGKÖSZÖNNI ezt neki!!!


3. Ez a sok károgó hol volt 1 hónapja? 2-3-4-stb. hónapja? Ők is nyugodtan jöhettek volna segíteni a fordításokban, regisztrációkban, a rengeteg balfék ember hülyeségeinek és tévesztéseinek rendezésében? Csak a markotokat tartottátok a pénzért, de a kisujjatokat sem mozdítottátok! Most meg annak estek neki, aki a legtöbbet dolgozta értetek? Szánalmas és köcsög banda!


4. Senki, így Margit sem beszélt rá senkit arra, hogy ide fektesse a pénzét! Aki bankgaranciát akar, az menjen és fektessen be bankba, és ne itt verje a nyálát, hogy hol a pénze!


5. Csomó támadás ért egy csomó céget, emiatt egy csomó cég lehúzta a rolót. Ezek között egy cég volt a 7DW! De miért is következne ebből az, hogy meg akarnak lépni a pénzzel - miközben a tulajdonosok személye is közismert??? A Cég egész eddigi története azt mutatta, hogy meg lehet bízni bennük, hónapról hónapra fizettek, amikor az 5000 dolláros plafont bevezették, akkor is iszonyú pénzeket toltak vissza a befektetőknek (miért is, ha meg akartak lépni a pénzzel???) stb. Semmi nem indokolja, hogy ne bízzunk bennük, de hogy legalább ne adhassunk nekik egy lélegzetvételnyi időt, ami alatt a kifizetésekhez össze tudják rendezni a dolgokat! Ehhez képest az első naptól kezdve megindult az össznépi téboly... És persze, ki lett a bűnbak? Azok akik eddig is a legtöbbet tették a klubért...


6. A legésszerűbb cselekvés az lenne mindenki részéről, hogy tartjuk egységesen magunkat ahhoz, amit Franz-ék kérnek tőlünk. És ha záros időn belül mégsem fizetne a Cég, akkor viszont tényleg lépni tudnánk, egységesen. Most azonban semmi értelme nincs a hőzöngésnek, sőt, sokkal többet árt, mint használ, hiszen teljesen alaptalan egy olyan igény, hogy miután összeomlik a cég rendszere, utána azonnal már induljanak is el a pontos kifizetések... Ezt senki nem gondolhatja komolyan..


MARGIT, NAGYON KÖSZÖNÖM MINDAZT A RENGETEG MUNKÁT ÉS JÓT, AMIT AZ ELMÚLT ÉVBEN KAPTAM TŐLED SZEMÉLYESEN IS, ÉS A CSAPATOM VONATKOZÁSÁBAN IS!!! A CÉGNEK IS NAGYON KÖSZÖNÖK MINDENT ÉS NAGYON VÁROM A FOLYTATÁST! AMIBŐL NAGYON REMÉLEM, HOGY EZ A SOK SÖTÉT ALAK KI FOG MARADNI ÉS MESSZE ELKERÜLIK!!!

1918. ginaanyus
2010. nov. 7. 14:48

Ideje lenne Rácz Margitnak is belátnia, hogy őt is csak kihasználják az ú.n. felső vezetők.

A köreikben a dolog úgy működik, hogy aki ellenkezni mer, vagy kérdéseket tesz fel, azt kizárják a saját belső fórumaikról.

Aki meg vakon követi őket,azt kihasználják.

A Margit sem tanulta még meg, hogy a nagyok mindig jól járnak, s a balhét a kisebb emberekkel vitetik el.

Ideje lenne talán egy kicsit elgondolkodnia, hogy érdemes-e?

1917. kombusz (válaszként erre: 1915. - 0e6a4e5eff)
2010. nov. 7. 14:45
ne aggodj lassan a szidásban te is sorra kerülsz ha nem kezdödnek el a kifizetések :)))))
1916. kombusz
2010. nov. 7. 14:44

eltudom képzelni a beszélgetésetek:


-Hello drága Barbara.gondolom fáradt vagy már szegény mert annyit kellett bepötyögni adatot a számitogépen .biztos semmi pihenésre nincs idöd.

-Hello drága niki.igen igy van ahogyan mondod.teljesen elvagyok fáradva.már a cabriomon is bekellett csuknom a tetöt mikor kimentem friss levegöre kicsit mert bántott ez a napsütés itt a tropusi szigeten.

ekkor gondoltam hazamegyek inkább a tengerparti villámba kicsit bekapcsolom a 210centis lcd tévém erre hát nem elromlott.

kénytelen voltam rendelni egy másikat különgéppel fogja elhozni nekem Steve hogy meghálálja a sok munkát amit végzek.

annyi jo van a dologban hogy találtam egy 350centis tévét most akciosan ugyhogy azt rendeltem meg. :)))

2010. nov. 7. 14:39

Jééé tőlem azt csinálsz amit akarsz most írtam ide utoljára az is biztos!

Én még azt hittem ez egy fórum, ahol megoszthatom én mit gondolok, de úgy látszik nem. Hülyékkel nem vitatkozom most akkor nyugodtan szidhatsz engem is...

1914. kombusz
2010. nov. 7. 14:30

akkor te meg ne döntsd el hogy mi kit hogy könyvelünk el jo?

és mi lesz ha nem veszek vissza?

meséld már el mi a lofaszrol beszélgettek barbi babával??

hol vannak a kifizetések??

2010. nov. 7. 14:25

Na azért azt hiszem én nem így szóltam hozzád úgyhogy légyszi vegyél vissza egy kicsit! Nem az észt osztom veled ellentétben! Akkor szólalok itt meg amikor jól esik nem hinném hogy te döntöd el. Te sem mondasz semmi érdemlegest csak a kis elméleteidet gyártod..

Igen beszélek Barbaraval, de ha egyszer nincs új infóm, akkor minek ismételgessem azt amit már ti is hallottatok, akkor meg azért ugatsz le!

Azért, mert felsővezető volt (egyébként nem tudom, mert nem ismerem) attól még nincs köze a tulajhoz...

1912. ilove7day
2010. nov. 7. 14:16
cashflowbot is gyanús progit,margit ajánlgatja. Ajánlgatnak ezet mindent csak a megszólalás nem megy nekik
1911. Mandrobux
2010. nov. 7. 14:15
Tehát valaki a bennfentesek közül biztosan figyeli, olvassa ezt a fórumot (is), tisztában vannak a helyzettel, ez egyértelmű! (Szerintem csapkodják a térdüket és jót szórakoznak a vergődésünkön...)
1910. kombusz (válaszként erre: 1907. - 0e6a4e5eff)
2010. nov. 7. 14:13

Ja és nem ugyanolyan tag hanem egy felsövezetö volt.

akinek a kapcsolatot kéne tartania köztünk és Barbara között.

ugyhogy a mesedélutánt hagyjuk mára.

tul nagy csend van most mikor már lehetne kifizetni nmégse történik semmi

1909. kombusz (válaszként erre: 1907. - 0e6a4e5eff)
2010. nov. 7. 14:11

kedves niki!


ahelyett hogy nekünk akard megmondani mit csináljunk inkább a Barbarával beszélj hogy mikor lesz lové.ugyanis pár napja még azzal osztottad itt az észt hogy te beszélni szoktál a Barbarával.

aztán ha érdemlegeset nem tudsz mondani addig inkább maradj csendben te is mint Margit

1908. ilove7day
2010. nov. 7. 14:05
nekem nagyon gyanús hogy ők állnak a company express mögött. A company expressz.hu épp azt hirdeti hogy kell offshore céget létrehozni az USÁban...
2010. nov. 7. 14:04
Jéé ne csináljátok már! Ő is ugyanolyan tag, mint Ti! Miért őt bántjátok?! A sok undorító hozzászólás miatt a helyében én is töröltem volna magam az iwiwről. Ne haragudjatok, de szerintem undorító, hogy most rákenitek az egészet...
1906. kombusz
2010. nov. 7. 14:00

egy iwiwes regisztrácio törlésétöl még nem fog tudni eltünni :))

reméljük Margit ha kinézel és látod a templomot akkor imádkozol hogy Franz kifizessen mindenkit? :)))

1905. ilove7day
2010. nov. 7. 13:54
Margit ezzel beismerte hogy csaló
1904. ilove7day
2010. nov. 7. 13:53
ügyesek vagyunk!több a kár mint a haszon ebből a fórumozásból.
1903. kombusz
2010. nov. 7. 13:52

az szép.

akkor itt olvassa a gyáva a forumot de attol még tudom hogy hol lakik.

gyáva Margit elömersz jönni?

a céget nem tudja eltüntetni egy törléssel ahol dolgozik meg a lakohelyét sem.

1902. Mandrobux (válaszként erre: 1896. - Kombusz)
2010. nov. 7. 13:44
Törölt regisztráció, mondja az iwiw. Tehát minden nyomot próbálnak eltüntetni...
1901. kombusz (válaszként erre: 1900. - Ilove7day)
2010. nov. 7. 13:44

én nem tudom gondolom.

de Margitunk jol végezte a dolgát mert a cégtöl kapott egy Mercedest :))

el is dicsekszik vele iwiwen

1900. ilove7day
2010. nov. 7. 13:42
akkor magyarul pancs pafümöket árulnak??!!
1899. kombusz (válaszként erre: 1897. - Ilove7day)
2010. nov. 7. 13:39

Köszöntjük Tisztelt Érdeklődő!


Az FM Group World www.fmworld.com 2004-ben forgalomba hozta saját, prémium kategóriás parfümkollekcióját. A termékeket ugyanazon eljárással, a legmagasabb minőségi követelményeknek megfelelően állítják elő, mint bármely a világon elismert, nagynevű márka illatszereit.


Célunk olyan parfümök létrehozása, melyek kifogástalan minőségűek, ezáltal illat és egészségügyi elvárások tekintetében ugyanazon megelégedettséget nyújtják, mint bármely más prémium kategóriájú termék, azonban lényegesen alacsonyabb, megfizethető áron.

1898. ilove7day
2010. nov. 7. 13:28
Szerintetek a Rácz Margitnak van lánya?Ha igen Boglárkának hívják?
❮❮ ... 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook