Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 7daywealth (7 day wealth, 7DW) Hol az átverés? fórum

7daywealth (7 day wealth, 7DW) Hol az átverés? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 ... ❯❯
1897. ilove7day
2010. nov. 7. 13:24
tudja valaki mi az az f m group?
1896. kombusz (válaszként erre: 1891. - Ilove7day)
2010. nov. 7. 13:16

Rácz Margitot hivd a munkahelyén ott van az iwiw adatlapján.

[link]

vagy email: alexebbek{gmail.com


de mivel az adatlapján iwiwen vannak képek is még azt is látom amikor otthoni az erkélyen kép van rola hogy hol lakik

1895. gini. (válaszként erre: 1887. - Mandrobux)
2010. nov. 7. 13:10
Persze,de mivel Ők kapják meg legelőször így akkor van nekünk is esélyünk.
1894. ilove7day
2010. nov. 7. 13:08
Barbara meg az adatlapja szerint USA - i
1893. kombusz (válaszként erre: 1890. - Ilove7day)
2010. nov. 7. 13:05

én nem hiszek senkinek.

én csak közzétettem egy választ kérdeztek töle és válaszként irt.

én eddig sem hittem senkinek :)))

1892. ilove7day
2010. nov. 7. 13:05
Rácz Margit a Club Cool Eurost hirdeti a skype adatlapján!
1891. ilove7day
2010. nov. 7. 12:58
meg tudná valaki mondani a Barbarának a Franznak vagy a Sigmannak vagy a Rácz Margitnak az elérhetőségét?Skypon szoktak velük beszélgetni nem?Mármint a bemásolt beszélgetések alapján
1890. ilove7day (válaszként erre: 1889. - Kombusz)
2010. nov. 7. 12:56
Kombusz Te még hiszel a Rácz Margitnak?Vagy ő is egy csaló vagy őt is megvezették.
1889. kombusz
2010. nov. 7. 12:48

ezt az infot kaptam egy számomra megbizhato embertöl aki megkérdezte Rácz Margitot hogy állnak a dolgok és mikor lesznek kifizetések.

Rácz Margit az akinek közvetitenie kellene köztünk magyarok és Barbara között.ö egy felsövezetö(volt mert ha nincs cég posztok sincsenek)



Kedves ismeretlen!


Megtiszteltetésnek vettem volna, ha aláírja a nevét, látja az enyém is ott van.

Igen pontosak az információi.

Most gyűjtik össze a barátaim azoknak a nevét emailcímét akik ugyan kérést küldtek az AlertPaynak a pénzvisszavonásra, de visszavonták amikor ezt kértük tőlük..Gondolom ezt azért kéri tőlünk a cég, mert azz Alertpay nem foglalkozik ezekkel név szerint, és hogy ők ki ne maradjanak a kifizetésből.


A kifizetés kezdetéről nincs még információnk, de amint lesz értestünk mindenkit, de gondolom aki az elsők között fogja megkapni azonnl kiteszi minden fórumra.


Üdvözlettel


Rácz Margit ugyancsak egy 7dw tag a sok közüll


Aki világot álmodik, annak kulcsok is kellenek hozzá.

1888. ceci (válaszként erre: 1882. - Tipike)
2010. nov. 7. 12:46
csatlakozom,nekem is csak az a jó hír ha kapok egy nyugtát az Ap-tól
1887. Mandrobux (válaszként erre: 1885. - Gini.)
2010. nov. 7. 12:43
Ha viszont nem fizet, akkor tök mindegy, hogy 100$ alatt vagy felett volt a befizetés...
2010. nov. 7. 12:38
HA VAN VALAKI AKI ÍGY VAGY ÚGY VISSZAKAPTA A PÉNZÉT AZ KÉREM ÍRJA MEG!
1885. gini.
2010. nov. 7. 12:19
Igen,jó lenne már lenne valami ebből a listából. A jó hír már csak tényleg az,ha írná itt olyan aki 100 dollár alatt tett be,hogy megvan a pénz.Akkor már mi is akik többet tettünk be reménykedhetünk,hogy megkapjuk a pénzt.
2010. nov. 7. 12:14

Sziasztok!


Érdeklődnék hogy volt-e valaki a gorillamilliomosba és tényleg kifizették-e amikor az is megszűnt!!!!

1883. Mandrobux (válaszként erre: 1881. - Gini.)
2010. nov. 7. 12:12
Írd meg légyszíves Gyöngyinek, hogy nem listát hanem pénzt szeretnénk látni!
1882. tipike (válaszként erre: 1881. - Gini.)
2010. nov. 7. 12:09

sajna nem tudom miről van szó, s mitől jó hír ez, ezert elnézést kérek.

azonban a jó hír nálam akkor kezdődik jelen állásnál, ha jön egy email az alerttől, h átutalás történt a számlámra, a sevennél bennlévő összegnek megfelelő nagyságban stivi bácsitól.

vagy tán túl igényes vagyok????


lehet túl sokat akarok, de ez esetnél aszem ez a jó hír.


a többi ugyanolyan jóhír kategória, minthogy szép kirándulóidőnk van, s ez jó hír, mert pont piknikezni indulunk e szép novemberi vasárnap.

1881. gini.
2010. nov. 7. 11:37
Jóhír azoknak akik az uccsó héten tettek be pénzt. Most írtam a Gyöngyinek(Ő az aki küldte e levelet,hogy írjuk le az ID-ket) és azt írta,hogy aki az uccsó héten rakta be a pénzét,azoknak a listája is hozzá van már adva az 1 héttel ezelőttihez.
1880. ceci (válaszként erre: 1879. - Bodorka80)
2010. nov. 7. 11:22
na baxxa meg ,igy utólag,akkor nincs pénz,és nem is lesz,qrva annyukat!!!!!!!!!!!
1879. bodorka80
2010. nov. 7. 10:54

Sziasztok, ezt most találtam:

[link]

jeno52 szerint:

2010. november 7. vasárnap - 01:27:15

1878. ilove7day
2010. nov. 7. 10:51

lehetne olyat kérni hogy mindenki írja meg földrajzi hely szerint hogy honnan van,és kiket lát maga felett mint szponzorokat?


7daykarosult@gmail.com


(próbáljuk összerakni a puzzlet)

1877. Mandrobux
2010. nov. 7. 10:43
Gondoljatok bele: tudható, hogy a jó öreg Stevének nem ez az első ilyen cégbebuktatása, tehát van benne gyakorlata, nem kezdő, tudja mit csinál. Ha volt egy csöpp esze, már régen kivonta a pénz nagyrészét, max. annyit hagyott benne, ami fedezte az utolsó néhány napi kifizetéseket, úgyhogy a pénz nagy része már oda van az tutti, mi meg marakodhatunk az aprón, ha van egyátalán! Egyébként akár le is nullázhatta a számláját, hiszen mindenki tudja, az AP-n lévő pénzünket mi is bármikor, az utolsó centig átutalhatjuk egy másik számlára, befektetésbe, azonnal látjuk az új egyenleget, akár a nullát is, miért ne tette volna ő is így, nem? Úgyhogy Steve biztosan nem fizet, még hallani sem lehet róla. De ez a Franz és Barbara meg a többiek is napok óta nagyon csendben vannak, lapítanak, már nem is ígérgetnek. Az AlertPay meg szépen lepattint mindenkit, hogy próbálkozzon maga visszaszerezni a pénzét, majd 30 nap múlva megvizsgálják a dolgot. Hol lesz már 30 nap múlva Steve és bandája, na meg a pénzünk? Érdekes, az UT vagy UCGC esetében nincs ilyen porhintés, eltűntekek, oda a pénz (azért ott is komoly 'befektetések' voltak), nincs ez a rugózás, mind ezzel a nyűves 7DW-vel...
1876. ilove7day
2010. nov. 7. 10:40
Ismer valaki Észak Nyugat Magyarországi 7dw tagot?
1875. tipike (válaszként erre: 1872. - Ginaanyus)
2010. nov. 7. 10:21

Szerintem tökéletes a meglátásod.


Itt irta vaklaki, hogy témát nyitni ami csak a tényeket tartalmazza.


1872 hozzászólásban azt hiszem egyetlen egy olyan ténylegesen alátámasztott írás, bejegyzés sincs ami azt igazolná, hogy stivi bácsi rendezni fogja a dolgokat.


ha valaki tud egyet is mutatni megemelem a kalapom.


nincsenek pozitív tények.


marad a másik oldal. stivi bátyánk lelécel-t a lével.


ez addig tény marad, mig a befektetőknek a számláján nem jelenik meg a befektetett pénzük.


tényeket akart valaki.


hát írtam, engedelmetekkel.


:)


tovabbi kellemes vasárnapot mindenkinek.

És szép az élet, még akkor is, ha néha megszopatjak az embert.


a 250dolcsit amit ebben a hónapban akartam a bennlévő 360hoz tenni azt felnyomom ruletton feketére.

azt ne stivi bácsi vagy hozzá hasonló játsza el valamely lasvegasi kaszinóban

1874. hegyaljai (válaszként erre: 1871. - Zeteo)
2010. nov. 7. 10:21

Megpróbálom neked összefoglalni a pillanatnyi tényállást.

A károsultakat alapvetően 2 csoportba lehet osztani.

1.csoport, akik 30 napnál régebben tették be a befektetéseiket. Rájuk az alertpay

visszafizetési garanciája már nem vonatkozik, ezért annyit tehetnek, hogy várnak, reménykednek

huffnáger steve , franci, barbi, margit, stb csalókban, vagy csatlakoznak djdragon kezdeményezéséhez, és részt vesznek egy per előkészítésében .

2.csoport akik 30 naapnél nem régebben utalták a pénzüket AP-n keresztül. Ők választhatnak,

hogy az első csoporhoz csatlakoznak, és akkor dicséretet kapnak margittól, vagy bejelentik az

igényüket Az AP-nél a 30 napon belül befizetett pénzükre. Akik ezt első körben megtették,

azok nevében az AP tárgyalt steve cégével, aki elismerte , hogy ő a hunyó, és igéretet tett a banknak az együttműködésre, ésa fizetésre. A bank ezzel a tárgyalási szakaszt lezárta, mivel a 2 fél között nem volt egymásnak ellentmondó állítás, amit a továbbiakban vizsgálni kellene. Mindenki,aki beadta a kérelmét, kapott a banktól erről egy mailt, amiben közöle a bank ezeket a tényeket,és a további teendőket. Aki megkapta ezt a levelet, annak most újra jeleznie kell, hogy mi a követelése. A csalók részéről ezért indult el egy kampány, ami a kollektív bűnösségtől kezdve a két csoport összeugrasztásáig minden módszert bevet, hogy rávegye ezeket az embereket, hogy

elálljanak a követelésüktől, és írják le az AP- nek sűrű bocsánatkérések közepette, hogy steve

már kifizette őket, és a továbbiakban semmilyen követelésük nincsen. Aki viszont fenntartja a követelését, annak jó esélye van , hogy meg is fogja kapni egy-két héten belül.

1873. ilove7day
2010. nov. 7. 10:18

Én is megkérnék szépen mindenkit,hogy ne dőljetek be nekik,és NE VONJÁTOK VISSZA!!!


Ha bizonyítottan fizetnek,az alertpay úgyis odaadja nekik a pénzt.

1872. ginaanyus (válaszként erre: 1870. - Tipike)
2010. nov. 7. 09:31

Azt hiszem egyet kell, hogy értsek Veled.


Ami most megy, nem más mint egy nagy porhintés.


A lényeg: minden áron el akarják érni, hogy aki kikérét küldött az Alert felé, az most vonja issza.


Tiszta pszichológia:

- először fenyegetőznek

- másodszor kérnek, szinte könyörögnek

- harmadszor megpróbálják elhitetni, hogy ki leszünk fizetve


Vagyis a lényeg, hogy a céljuk mindenki vonja vissza a kikérést.


VAJON MIÉRT??

szerintem, hogy felszabaduljon a maradék pénzük is, s le léphessenek azzal a nem kis összeggel.


Bocs, ha rosszul látom. Lehet mondani, hogy negatív vagyok, de én inkább úgy mondanám, hogy a földön járok. Sorban össze raktam a mozaik kockákat.

1871. zeteo
2010. nov. 7. 09:04

Itt a fórumon már nem lehet követni a fejleményeket a sok ellentmondásos bejegyzés miatt. Nem lehetne egy másik fórumot indítani, ahol csak a tényeket írja le valaki (bennfentes)? Vagy felőlem lehetne ezen a fórumon is időnként amolyan "ez a tényállás" bejegyzést megismételni. Sajnos nincs időm az 50 oldalnyi vitát végigolvasni.


Kérdésem: a visszafizetések automatikusan fognak történni vagy valahol meg kell adjam az AP-s emailcímemet?

1870. tipike
2010. nov. 7. 07:58

Néha beleolvasgatok itt a dolgokba.

Spontán véleményem röviden.

Itt páran az alertal vannak elfoglalva, meg visszaigénylések meg visszavonások meg stb stb.


Ébredjetek fel szerintem. siv bacsi magasról baxik az egészre nézetem szerint. Bedobott az éterbe valamit, jelen esetben az alertos problémat, h legyen minn rágodnotok, oszd meg és uralkodj.


Ha lett volna benne egy kis szándék is rendezni a dolgokat, akkor simn ír egy emíilt mar az első napokban minden érintettnek, h legyetek par nap türelemmel, mert technikai gondok adodtak, s javítas alatt minden, a befektetések biztonságban.


most nála az olvasottak szerint a legnagyobb technikai probléma, h nem fér hozzá 20napig az alertszámlához.


az h veletek mi lesz az kurvan nem érdekli.


a betett lére hintsetek egy bucsucsókot virtuálisan. Mert stivi bacsitól kétlem , h valaki is visszakapna valamit.


ha tévedtem, akkor utólag majd elnézést kérek, azzal.

Bocs stivi tévedtem, de lehettél volna legalabb annyira emberi, h közlöd mindenkivel a balhé elején, h nyugi srácok, a dolgok rendezés alatt.


Hát aszem ezt az üzit nem fog kelleni elküldenem neki.

nem pesszimista vagyok, alapból pozitív, de mellette a tényeket sem árt figyelni.

na kellemes vasárnapot mindenkinek.

1869. ilove7day
2010. nov. 7. 03:01
ez a Rácz Margit nagyon úgy tűnik hogy élvezi a szerepét
1868. ilove7day
2010. nov. 7. 03:01

HozzászólásokSzunyogné Vámos Regina 4 órája -től

A kérdéseimre persze megint nem kaptam választ


[22:28:05] Szunyogné Vámos Regina: és ez most mire is kell?

[22:29:54] Rácz Margit: szerinted,

[22:29:57] Rácz Margit: ?

[22:30:37] Rácz Margit: nem gondolod hogya kifizetések miatt?

[22:31:09] Szunyogné Vámos Regina: nem

[22:32:01] Rácz Margit: akkor ne foglalkozz vele Regina. Lesz aki úgy gondolja, az össze fogja gíűjteni.

[22:32:55] Szunyogné Vámos Regina: ha azt látták állítólag, hgy a magyarok el kezdték kikérni, akkor azt is látnikuk kell, hogy ki az aki ezt vissza vonta

[22:34:46] Rácz Margit: Regina, nem foja az alertpay kigyűjtögetni.

[22:35:06] Rácz Margit: a cégnél nem tudják név szerint.

[22:35:27] Rácz Margit: de ha te nem vagy érintett annál jobb.

[22:35:39] Szunyogné Vámos Regina: tegnap lettem kiokttva, hogy ti láttátok, hogy a magyarok zok

[22:35:41] Rácz Margit: akkor nincs ezzel dolgod.

[22:36:02] Rácz Margit: J éjt Neked!

[22:37:58] Szunyogné Vámos Regina: és a szponzor honnan fogja tudni, ki mond igazat?

[22:39:22] Rácz Margit: Bocs, de parttalan értelmetlen vitákra nem érek rá. Kérdezd megy légyszives a szponzorodat. ő majd válaszol a kérdéseidre

❮❮ ... 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook