Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 7daywealth (7 day wealth, 7DW) Hol az átverés? fórum

7daywealth (7 day wealth, 7DW) Hol az átverés? (beszélgetős fórum)

2010. nov. 1. 10:56

Ne legyen igazam de szerintem ennek vége.


Amúgy én is tőzsdéztem,ebből tudom ,h a napi 1%-ot simán meglehet csinálni,főleg annak aki sokat foglalkozik vele, főleg amerikában ahol sokkal nagyobb mozgások vannak.


Én úgy gondolkodtam,hogy ha tegyük fel napi 1%-ot keresnek.

Berak az ember mondjuk 1000 dollárt arra a második hónapban is csak az alaptőke után fizetik az 1%-ot pedig ők már mondjuk 1600 után keresnek 1%-ot.

+ ott voltak a tagdíjak,ezért nekem reálisnak tünt,hogy működhet.


Viszont belegondolva,ha valaki ennyire vágja a tőzdén a dörgést, ennyit tud keresni akkor sokkal "olcsóbban" is tud pénzt szerezni,minthogy ekkora kamatokat fizessen nekünk.Gondolok itt bármilyen kölcsönre.


Az meg a másik,hogy az egy dolog,hogy lehet ennyit keresni a tőzsdén de szerintem senki sem tud.Már ha valaki 1 év alatt megduplázza a pénzét az valami hihetetlen nagy szó!!!

1-1 befektetési gurun kívül senki nem tudja megcsinálni.


Szóval ez egy jó nagy átbaszás volt,persze én is azt gondoltam,hogy tovább fogja bírni.Ezért raktam bele pénzt én is. Most nem lesz autóm :S

306. diger
2010. nov. 1. 10:55
Valszeg a 7DW indulását komoly számítások előzték meg, hogy egyáltalán hogyan, meddig lehet 1°%-os kamat mellett fenntartani és működtetni egy ilyen oldalt. Biztonságilag nem állt a helyzet magaslatán a weboldal, de szerintem nem úgy indultak, hogy egyik nap kigondolták, a másik nap pedig már nyitva állt a befektetők előtt.
305. Andrewpecs (válaszként erre: 297. - Lyozsi)
2010. nov. 1. 10:52

A szponzorokat éppen annyira átbaszták mint bennünket. ÉN egy hete sincs hogy benne vagyok a 7DW ben 1000 dollárral de nem a szponzorom a hibás, én döntöttem. Valószínüleg 1-2 emberen kívül senki nem tudta hogy mikor fog az egész kártyavár összedőlni, így akik a kezdetektől vannak benne azok is buktak, az persze más hogy ők már masszívan plusszosként bukhattak, mert a számok nem hazudnak.


Van akinek az alertpay válaszolt már a levélre? Mert nekem még nem méltóztattak visszaírni,

304. Whited (válaszként erre: 303. - Crested)
2010. nov. 1. 10:51
Ha viszajön az oldal lehet hogy nem egyből de 1 hónapon belül tuti lelép a befektetők nagy része.
303. crested (válaszként erre: 298. - Tipike)
2010. nov. 1. 10:45
ennél jobban kivolt találva a rendszer,csak a fordulónap tudod kivenni a pénzt,tehát nehezen összeomlasztható
302. diger
2010. nov. 1. 10:40
A sebesülteket nem szokás eltemetni még háborúban sem.
301. donew82
2010. nov. 1. 10:37

Lyozsi!

-azért remélem senki nem fogott pisztolyt a fejedhez, hogy regisztrálj!:)

gondolom akkor nem volt baj a szponzoroddal,mikor napjában 10x nézegetted az oldalt,hogy mennyit hoz és tervezgetted a jövőt!

biztos nagyon hálás voltál, hogy az ismerősöd megosztotta veled ezt a lehetőséget!

manapság mire lehet hosszútávú garanciát vállalni, senki sem tudhatja, hogy mi lesz a jövőben!kár még eltemetni az oldalt!

2010. nov. 1. 10:32
És ez is gyanús hogy a google-ba beütve szinte sokkal több a magyar nyelvű 7dayjel kapcsolatos oldal mint az angol.Sőt egyéb nyelvűvel még nem is találkoztam.Valaki találkozott már angol vagy egyéb nyelvű fórummal ahol az oldal leállás a téma?Mert az ok hogy a magyarok nem tudnak semmit de esetleg USÁban vagy Angliában vagy valahol?
2010. nov. 1. 10:26

Azért nem unatkozunk:)Eddig a 7day webirodánkat nézegettük naponta most meg a fórumokat.

Én nem értek egyet azzal hogy nem tudták finanszírozni a kamatokat.Szerintem ennyi pénzből amennyit mi tagok befizettünk már bizonyos kisebb forgalmú részvények árfolyamát is lehet kőkeményen befolyásolni.

298. tipike
2010. nov. 1. 10:12

Sziasztok.

két napja olvasgatom a hozzászólásokat.

Pár észrevétel, nem fogok idézni senkit, hiszen szinte ugyanarról beszélgettek.

Elsőre, cca 220 dolcsim van benne, ebből 169 30napon bévüli betét, ugyhogy már tegnap felvettem a kapcsot az alertal. Van lehetőség visszatéritésre, egy személyes ismim kapott igy vissza 300dolcsit egy hyp bukása után.

Ha meg nem jön vissza semmi az sem érdekel. Játéknak vettem, lazán, mint az életet.

Annyit tettem be fél év alatt, amit maskor akar egy nap lenyomtam sportfogadásra. Szóval aki nem látta a kockázatot azt sajnálom. Amit sajnálok, az , h hamar buktak. Még húzhatták volna 2-3 évig, de rohamosan emelkedett a tagok száma, s azoké, akik mind több lét tudtak volna kivenni havi szinten.

És bezárult a kör. A klubbtagsági díjak mar nem takartak volna a igényelt hozamokat, igy meglépték azt ami várható volt.Leléptek.

Ám legyünk pozitívak.

Két hét mulva akartam 250dolcsival megnyomni a betétet. Na, azt inkabb teszem ruletton feketére.

További kellemes hetet mindenkinek.

Ha a seven feláll, akkor mi fogjuk padlóra küldeni, ugyanis mindenki aki teheti a betéteket fogja kiszedni.


Ezek privi vélemények, kérem ne tessék a fejem leordíttani.

297. Lyozsi
2010. nov. 1. 10:04

Persze, hogy van bukó.

DE:

Ez nem szerencsejáttékként lett indítva.

Befektetésként.

Állati nagy a difi a kettő között.

A "szponzorokak" (akik ebbe másokat belerángattak) minden második szavuk a "befektetés", minden harmadik a "garancia" volt ugyebár.

296. bodorka80 (válaszként erre: 294. - Ger82)
2010. nov. 1. 10:04
Miért kell még több tőke? Bizonyára egy kis matekkal Te is rájössz magadtól: több pénznek ugyanannyi kamata több pénzt szül :-)
295. ger82
2010. nov. 1. 10:03
én is buktam, de egyáltalán nem lepődtem meg:)
294. ger82 (válaszként erre: 291. - Bodorka80)
2010. nov. 1. 10:01
de ha mégis minden nap megcsinálja za 1%-ot, akkor kérném a választ a második kérdésemre :)
2010. nov. 1. 10:00

COMPANY EXPRESS


Phone: 440-516-0285

A telefonszámot próbálta már valaki hívni?

292. ger82 (válaszként erre: 291. - Bodorka80)
2010. nov. 1. 09:59
hehe, ez igaz, de nem minden nap folyamatosan... bukó is van benne
291. bodorka80 (válaszként erre: 290. - Ger82)
2010. nov. 1. 09:57
Ha valóban tőzsdéztél volna, akkor tudnád, hogy napi 1% kamattól jóval többet is lehet realizálni. Nézz szét a Forex-en, mielőtt ilyeneket írsz.
290. ger82 (válaszként erre: 288. - Lyozsi)
2010. nov. 1. 09:55
szerintem ez az volt, először is ha forgatták a pénzt a tőzsdén az nem hoz minden nap 1%-ot, ergo minden nap nem fizethetnek ki minket, kettő: szerinted aki úgy tőzsdézik, hogy napi 1%-ot meg is tudna csinálni annak miért kell még több tőke? én is tőzsdéztem tudom miről beszélek. ez egy szerencsejáték volt, az volt a kérdés, hogy mikor lesz vége és te kiszálsz-e előtte vagy sem?! ennyi..
2010. nov. 1. 09:42

Sziasztok!

Nemrég kaptam az amerikai ismerősömtől a kérdéseimre a választ:

Utána néztem egy kicsit.......Előszor is a Web oldal tulajdonosa titkos ...ami általaban nem jó jel!! A második nincs regisztrálva a SEC-nél.


Ne legyen igazam.

288. Lyozsi (válaszként erre: 286. - Ger82)
2010. nov. 1. 09:37

Nem én gondolom, hanem mindenhol ezt javasolják.

Van valami 30 napos garancia.

És képzeld: Inkább az AlertPay-nek fizetnék, ha tenne valamit.

Nem kockázatnak nevezném. Ha kockáztatni akarok, akkor rulettezek pl.

2010. nov. 1. 09:32
Az alert pay nem a saját pénzéből fizet,hanem ha bizonyítottnak találja,hogy átbasztak és még van a 7day számláján pénz abból visszaadja a pénzed, a 30 napnál nem régebbi befizetéseket
286. ger82 (válaszként erre: 269. - Lyozsi)
2010. nov. 1. 09:27
ha azt hiszed az alertpay valamit fizetni fog akkor nagyon tévedsz, miért fizetne? akkor hülyeség ez, ez egy kockázat volt!!! ha meg nyersz akkor a lóvéból gondolom nem adsz az alertpaynek?! de ha veszítesz akkor azt valaki térítse meg?? na ez vicc!
285. mirjam54 (válaszként erre: 275. - Krsz85)
2010. nov. 1. 09:24
Krsz85 neked kellene több infót kiadni a korábbi problémákról, hogy egy kis lelket önts a társaságba. Akkor, amikor előzőleg volt ilyen, meddig tartott, ugyan így nem volt kijövő információ? Utána adta-e magyarázatot? És így tovább, akármit, csak pozitívat.
2010. nov. 1. 09:22
amúgy meg mi van ha újraindul?mindenki aki teheti kiveszi a pénzét és összeomlik az egész.Lehet hogy azért várakoznak hogy kitalálják mit tegyenek ez ellen
283. ger82
2010. nov. 1. 09:22
szerintem senki ne keseregjen, mikor beléptetek, gondolhattátok, hogy ez nem fog örökké tartani, ez benne volt, aki meg arra gondolt, hogy többé nem fog dolgozni, mert ez megoldja minden gondját az nagyon naív. Aki sajnálja a pénzt amit bukott az meg ilyenekbe ne menjen bele, mert ezek a befeketetések nem nekik való. egyik hozzászóló már el mondta, olyan pénzt szabad kockáztatni amit nem baj ha elvesztünk.
282. Lyozsi
2010. nov. 1. 09:16

Ne má!!

Bevonzod a negatív gondolatokat... :-)

2010. nov. 1. 09:14
Én tényleg nem akarok feszültséget kelteni,de a következő két oldal is Steven Sigman nevéhez fűződött...És azokat is taccsra tette: wowzzapower.com gorillamillions.com. Ezért sajnos nagy a valószínűsége hogy a 7dayjel is ez történhetett:(
2010. nov. 1. 09:10
Azért ez már nem vicces amikor a saját marketingesük is azt mondja hogy úgy néz ki vége...:(
2010. nov. 1. 09:10

2010. október 31.

[22:14:05] Harkály Gergő: Dear Barbara!

The [link] website is not available. :O

Why? Do you know something?

[23:11:20] Barbara Hofrichter: 7 DayWealth Important Information


This is a totally unexpected development at 7DW.

I have to inform you in a very direct and blunt manner.

The 7DW page was unexpectedly closed today. Until now we had a nice and steady growth – that’s why it makes it so hard to

understand what happened.

It is not clear if I ever will receive a good reason for this step.

I am trying very hard to support every single member – but please put it in writing – NOT ON SKYPE!


I AM DOING MY VERY BEST TO HELP EVERYONE, BUT THE FINAL DECISION WHAT HAPPENS IN THE FUTURE WITH THE PROGRAM IS OUT OF MY HANDS.


Me and my Team sent out today over 100 Emails to canceled members for re-activation. This shows you that me and my team did not have a clue about of what has happened today.


I Sincerely apologize for what happened but we all are just as devastated as you are.


Please regard this as the final message for 7DW.


Franz and his Team


[23:13:36] Harkály Gergő: so 7DW business has absolutly ended?

[23:26:21] Barbara Hofrichter: Yes it looks like it

[23:26:48] Harkály Gergő: and everybody will get back their money?

[23:27:00] Harkály Gergő: (thank you very much for your answers)

[23:39:38] Barbara Hofrichter: I will keep you all informed about the next steps. We are working on it

278. padleejean (válaszként erre: 275. - Krsz85)
2010. nov. 1. 09:06
Köszönjük szépen! Várjuk az infót!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook