Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 7 napos diéta fórum

7 napos diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 7 napos diéta

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2008. júl. 2. 23:41

Sziasztok!Üdv nektek én öreg fogyozo vagyok,kimerem jelenteni hogy olyan fajta dieta nincs aminek en ne futottam volna neki.

A 90naposrol annyit hogy anyum csinalni es lement neki korrektül 15-20kg viszont ő betartotta kökemenyen meg a viznapot is havonta 1x,de aztan visszajött.Én utálon ha megszabják mit egyek,mert ha gyümi nap van akkor en pizzat kivanok,stb igy tovabb.

Én hetente 1x gyümi,es 1x rizsnapot tartok,altalaban egymas utan.Igaz 3.nap már szivesen beleharapnék egy disznóba...(vega vagyok a diszno csak vicc)

Na szoval FEJBEN DŐL EL A FOGYI!!!Észrevettétek hogy van olyan hogy egyszerüen nem megy a fogyi?Csinalhatsz barmit,minden nap nekikezdhetsz de nem megy.Viszont ha fejben eldől hogy na akkor START akkor menni fog.Mozgás,mozgás,mozgás!Minden nap 1 órát tornázom,csak teljeskiörlésű barna pékáru,sok gyümi,mentes ásványviz,mindenből light ami létezik és heti 1x bünözőnap.Este 19utan mar semmi.Én igy fogytam le 19kg.t eddig 11hónap alatt,még van 3-4kg amit mindenáron szeretnék leadni,de kutya nehéz.Szóval első lépés:START!!!!!

282. Speedy27 (válaszként erre: 281. - Talofa)
2008. júl. 2. 19:31

Szia!

igazán nem tudom melyik lehet a jobb, de talán a 90 naposat meg lehetne szokni, hiszen ott ismétlődnek a napok és előbb utóbb megszokja a szervezeted a különböző összetételű kajákat!Meg aztán ugye valószínűnek tartom, hogy ami lassan megy le az nehezebben is jön vissza...mivel a két hetes után mostanra szinte minden visszajött, talán a 90 naposat kéne kipróbálni, ha nem is végig, de valamennyi hátha sikerül!:)))

Mit gondolsz???

281. talofa (válaszként erre: 280. - Speedy27)
2008. júl. 2. 16:19

Szia!

Jó,majd kitalálunk valamit!!!!De mit???És mikor??

Én hétfőtől megint folytatom,vagy elkezdek valamit!!

Már kivagyok borulva,hogy egy laza hétvége és rögtön vissza jön minden.

Szerinted a 2 hetes a jobb,vagy 2 hétig a 90 napos!!????90 napig ugyse birom sajna.Mindig vétkezek hétvégén....és már hétköznap se csinálom!!Borzasztó....mindig erre kell vigyázzak,hogy mit eszem!!!????Ez elkeserítő..

280. Speedy27 (válaszként erre: 277. - Talofa)
2008. júl. 2. 15:34
Bocsi elírtam a cm-em nem 155 hanem 165 magas vagyok :)))
279. Speedy27 (válaszként erre: 277. - Talofa)
2008. júl. 2. 15:31

Szia!

Anyu először volt 84 kg, akkor megcsinálta a 2 hetest, azzal leadott 6 kg-ot, aztán neki is visszament 2kg...nem tudom miért, hiszen elvileg nem lenne szabad visszahízni 3 évig!!!Kamu!!!

Na szóval hétfőn múlt egy hete hogy a 90 naposat csinálja és már 3kg ugrott, teszem hozzá, hogy irodában dolgozik, rengeteget ül, szóval ez jó teljesítmény szerintem.:)))

Igen én szeretnék megint 55kg lenni, de ez nehéz lesz...újra kéne lovagolnom, de az így, hogy már nem dolgozok benne nagyon drága!:((

Amúgy 155cm vagyok, kis törpiri!:)))Én is ilyen vagyok, ha eszek egy falatot rögtön hízok "5kg-ot":(((De majd kitalálunk valamit!!!:)))

278. talofa (válaszként erre: 275. - D1957bc787)
2008. júl. 2. 09:52

Szia!

Szerintem 2 hét alatt,5-6 kiló tuti lemegy rólad!

Irj,hogy ,hogy haladsz.Kitartást!

277. talofa (válaszként erre: 272. - Speedy27)
2008. júl. 2. 09:49

Szia!

Örülök,hogy jó a monitorod.Hát az ilyen fesztiválokat én is szeretem,és tuti nem birnám ki,hogy diétázzak alatta.

Anyud nagyon ügyes akkor,ha igy birja a 90 naposat.Mióta csinálja??Mennyit adot le eddig??

Te megint szeretnél 55 kiló lenni???Az nem kevés,Hány centi vagy??A káposzta levest probáltad??Én most semmit nem csinálok,jönnek is a kilók,de holnaptól tervezek valamit!Utálom,hogy ha eszem rögtön minden vissza jön.

276. talofa (válaszként erre: 271. - Szandii15)
2008. júl. 2. 09:03

Szia!

Igen tudom...igazad van!

Csak elég türelmetlen vagyok!

Az lenne jó ha leugrana 6 kiló gyorsan.

De az biztos,hogy rögtön vissza jön....és muszály lesz egyszer életmódot változtatni.

2008. júl. 2. 00:06
Sziasztok.egész este a hozzá szólásokat olvastam...és megpróbálom elkezdeni,én a 90 napossat is csináltam..nekem valahogy nem jött be:Sremélem betudom ezt tartani.nem tudom h mikor kezdjem el de szerintem hétfőn fogom:S160 cm és 78 kg vok jó lenne ha egy 10-es lemenne..bár én edzek meg táncolok és rem h ezis segit sokat.nah nektek sok szerencsét közben olvaslak majd titeket és jelzek én mikor kezdek;)
2008. júl. 1. 20:11

Szia Vivaviki!

Csak akkor eszem, ha éhes vagyok. Kicsit már összeszűkült a gyomrom. Az a baj, hogy a két véglet között vagyok.. Vagy sokat eszem, vagy semmit..

Most éppen nyári munkán vagyok és nem nagyon van időm enni. Hat után meg már nem szoktam. Szóval hogyha addig nem eszem meg pl. a 800 kalóriát akkor utána sem fogom. Viszont nem éhezem. Csak öt kilótól akarok még megszabadulni.

2008. júl. 1. 19:38

Sziasztok,Szandii 15 szeretném megkérdezni tőled hogy Te napi 500-800 kaloriat eszel,jol lattam?

Mert en öreg fogyozo vagyok,de ez iszonyu kevés es 600 kalorias fekő dietat csak a korhazban lehet csinalni...ugyhogy kizart dolognak tartom hogy aki dolgozik vagy tanul az ennyi kaloriaval kitartson.

Na üdv nektek

272. Speedy27 (válaszként erre: 270. - Talofa)
2008. júl. 1. 19:03

Szia!

Végre kaptam egy jó monitort!:)))

Képzeld hét végén itt Tatán-mert itt lakok- Víz-,Zene-,Virág Fesztivál volt.:))) Ezért nem is jelentkeztem...%)

Gondolhatod: pizza, lángos, cola, egy kevéske alkohol...Mondanom sem kell, hogy a súlyom nem lefelé változott!!!egy hét múlva meg megyünk haza, otthon meg anyu főztjének nem fogok tudni ellenállni, bár nem is akarok , mert hát utoljára februárban ettem olyan finit amit ő főz!

Egyébként anyu kitartóan csinálja a 90 naposat és fogy is vele!!!

Nekem eddig nem volt semmi amivel sikerült fogynom, kivéve, amikor lovardában dolgoztam, a nyár húzós volt.Reggel 8-tól este 21-ig mentünk, (istállótakarítás, lovagoltatás, terepvezetés stb.)akkor még cigiztem is és ha éhes voltam időm nem volt enni, cigiztem...55kg voltam!Most 70 vagyok...!

Hamar ki kell találnom valamit!!!

2008. júl. 1. 16:58

Sziasztok!

Elolvastam a beszélgetéseteket és szerintem egy hét alatt nem szabad csodát várni:)

Én nem követek semmi leírt diétát, mert hülyeségnek tartom.. Egy hét alatt 9 kiló?? Nem hiszem el. Bár ez attól függ, h kinek mennyi a súlya. Ha nekem kéne tojást ennem meg is őrülnék:D Szerintem sokkal egyszerűbb, ha a kenyeret és mindenféle pékárut kiiktattok az életetekből, reggelit esztek és nem kávét isztok... Én most három hete fogyózom és 4kg ment le, de nem éhezem! Egy nap megeszem 500-800 kcal között és este hat után semmi szilárdat. Nekem is most leállt, mert két napja ugyan annyit mutat a mérleg, de ez normális. Csak kitartás:)

270. talofa (válaszként erre: 269. - Speedy27)
2008. jún. 27. 08:35

Szia!

Szóval akkor Te most nem csatlakozol!??Sajnálom...

De szerintem mikor majd elkezded,akkor veled fogok tartani,mert nekem állandóan problémám van a súlyommal.Ha elkezdek enni,rögtön jönnek vissza a kilók.Eddig vigyáztam,eszem..,csak szénhidrát mentesen....pár napja áll a súlyom.Szóval hétfőn szerintem valaminek neki fogok kezdeni,és akkor jelentkezem!Jó hétvégét addig is!

Ja!Te volt amivel sokat tutál fogyni??Norbit nem próbáltad?

269. Speedy27 (válaszként erre: 268. - Talofa)
2008. jún. 26. 20:30

Szia!


A monitorom miatt majdnem tíz percbe telt mire elolvastam az üzidet...:((

Nem kell elkeseredni, nekem is jó lenne még legalább annyit leadni amennyit Te is szeretnél, vagy még többet, de nem vagyok most olyan passzban hogy kezdjek!Viszont neked azt javaslom hogy hogyha most érzed úgy hogy el kell kezdened akkor kezdj, mert nagyobba kitartás , haelszánt vagy.Amikor csak muszályból csinálod akkor úgy is feladod...

Szóval hajrá!!!:)))

268. talofa
2008. jún. 25. 11:18

Szia!

Na hát ennyi volt!!Nagyon haragszom magamra,de este bünőztem,ma meg már nem is hoztam tojást,mert már rá se birok nézni!!!

Azt gondoltam,hétfőn megint elkezdem,de most a svájci diétát /majdnem ugyan ez,csak reggel lehet 1 üres zsemlét enni/,vagy pedig főzök káposzta levest!Valamelyiket csinálni fogom,addig meg nagyon figyelek,hogy mit eszem.Nem jösz hétfőtől???Na szóval ez van ,már pénteken kevesebb voltam 1 kilóval mint most!

Szerinted????El is vagyok keseredve!!!

Kb.:6-7 kilót szeretnék,még fogyni,de 5-nek is örülnék!Irj valami biztatót!

267. Speedy27 (válaszként erre: 266. - Talofa)
2008. jún. 25. 10:38

Szia!

Egy kis problémám van a monitorommal már most alig látom a képet, szerintem képcsővel lesz valami...:(((

Nagyon világos a kép és csíkok vannak rajta átlósan , lehet már nem fogom tudni használni.Két hét múlva megyünk haza anyuékhoz akkor elhozom a másik monitort!Azért írj és majd valahogy megpróbállak követni!

Szerintem egy kis bűnözés belefér :)))

266. talofa (válaszként erre: 265. - Speedy27)
2008. jún. 24. 10:03

Szia!

Anyudnak kitartást,biztos fogyni fog vele.

Akkor Te,csak 2 hónap múlva kezded.Én már utálom a tojást ás nagyon ki vagyok éhezve.Este bünőztem egy kicsit.....főztem a többieknek,és nem birtam ki,hogy ne egyek bele.De ma próbálom folytatni.

Lehet 1 hétig csinálnom kéne a 90 naposat,hátha lemenne,4-5 kiló??Mert ezt már utálom....ráadásul folyamatosan grilleznék,mert nagyon fincsi volt hétvégén.Neked,jó takaritgatást...irj.

265. Speedy27 (válaszként erre: 263. - Talofa)
2008. jún. 23. 20:27

Szia!

Bocsi, hogy csak így este felé jelentkezem, de a délutános hetemen ilyenkor tudok csak nyugiban gépezni, (délelőtt főzőcske ,takarítás stb. utána irány a meló...:(( )

Még van két havi tablettám a régiből addig nem fárasztom magam, de figyellek ám, hogy ügyes legyél!:)) Anyukám ma elkezdte a 90 naposat, kíváncsi leszek meddig bírja!

Azért ez után is írj, hogy hogy haladsz!

264. talofa
2008. jún. 23. 16:22

Na,ma sehol senki!!!!

Senki nem bátorit,vagy nem csinálja???

Nekem se sok kedvem van hozzá,inkább ennék egy jó hideg fagyit.

Most kezdek nagyon éhes lenni,és utálom a tojást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

263. talofa (válaszként erre: 259. - Speedy27)
2008. jún. 23. 09:19

Szia!

Akkor nem kezded???

Abban én sem hiszek,hogy nem jönnek vissza a kilók,sztem ez butaság.Én hizásra hajlamos vagyok,az egész család ilyen.Ha le is fogyok ahogy elkezdek enni minden visszajön.A 90 napos tuti jó,nekem is sok ismerősöm fogyot vele.Én nekem azért nem jó,mert úgyse birom ki,hogy hévégén kerti party,grillezés ,én meg egyem a zöldséget vagy a gyümölcsöt.Meg nagyon hosszú is,ez meg "csak" 2 hét!!Meg ha valaki elmegy nyaralni,akkor is nehéz tartani,legalábbis nekem.

Te elkezded??

262. talofa (válaszként erre: 258. - D69563b74c)
2008. jún. 23. 09:04

Szia!

Én nem birtam tornázni,mert nem sok erőm volt,de lehet csak lusta voltam.Szerintem ha mozogsz,és nem vagy vékony,akkor 8 kiló lemegy.Nekem kb.6 ment le,és ma megint elkezdem...remélem 5 lemegy.Csak már most is éhes vagyok.

261. talofa (válaszként erre: 257. - Réka21)
2008. jún. 23. 09:01

Szia!

Oké,kezdjük!Igaz nem sok kedvem van hozzá,de muszály!Tegnap olyan fini volt a grill.....

Lehet ,én is csak 1 hetet csinálok,mert hétvégén nagyon nehéz betartani.Mindig sütögetünk ....meg lehet elmegyünk valahova hétvégére és akkor úgyse birom ki.Kezdjük akkor?

260. Speedy27 (válaszként erre: 258. - D69563b74c)
2008. jún. 22. 17:32

Szia!

Nem tudom hány kg vagy, szerintem függ az induló súlytól is...nekem csak 5 jött össze, pedik mozogtam :(

De azért próbáld meg hátha neked sikerül, minden bizonnyal mindenkinek más az anyagcseréje, na meg a szervezet is máshogy reagál!Kitartás aztán hátha sikerül!

Én szorítok!!!:)))

259. Speedy27 (válaszként erre: 256. - Talofa)
2008. jún. 22. 17:29

Szia!

Én valahogy nem tudom, de már kételkedek abban, amit ez a diéta ígér!Tény hogy nagy kínkeservel lement 5kg, de ugye 9-et ígér meg azt hogy 3 évig nem szedem vissza, ennek ellenére már most 2 kg-ot visszaszedtem...!De ettől újra fogom csinálni,csak tudod majd akkor ha már nem ezt a gyógyszert szedem, ja meg én úgy olvastam, hogy 3 hónapon belül nem szabad újra csinálni, nem tudom miért?!

Képzeld, bár nem nézem a Győzike sót valamelyik kolléganőm mondta, hogy állítólag a nagyobbik lánya a 90 naposat csinálja és 1 hónap alatt ledobott 10 kg-t...Lehet nem lenne hülyeség kipróbálni, talán nem annyira kötött mint ez, na meg nyáron lehet még könnyebb is lenne, mert nem eszünk annyit a meleg miatt!Jó lenne valami diéta ahol halálra eheted magad és fogysz :))))

Ja nem tudom hiszel-e az ilyen dolgokban, de nézz bele a holisztikusfogyokura.hu oldalra...érdekes!

Ha tetszik ott is tudsz regisztrálni és akkor küldenek cikkeket!:)))

2008. jún. 22. 11:58

Sziasztok!


Azt hiszem hétfőn én is csatlakozom ... gyorsan meg kell szabadulnom 10 kg tól! Szerintetek ha pontossan betartom sikerülhet maondjuk napi 30 perc vagy óra mozgással két hét alatt a 10 kg ?

257. Réka21
2008. jún. 22. 11:43

Sziasztok

Én holnap elkezdem a diétát igaz csak egy hetet tudok belőle megcsinálni, de fogom csinálni, mert nem bírom már azt ahogy kinézek.Igaz elutazom 3 hétre külföldre de majd ott is igyexem nem "zabálni" mint az őrült.Muszály betartani a diétát kezdjük együtt hétfőn!

256. talofa (válaszként erre: 255. - Speedy27)
2008. jún. 22. 10:20

Szia!

Na jól elcsesztem!!

Tegnap volt a fiam szülinapja,kerti party+ ilyenek!Sajnos az utolsó nap,mindent elrontottam!!!Nem hiszem el....az ucsó nap volt!!Na és ez meg is látszik a hasamon!!!Mindig oda jönnek először a plusz kilók!Ma + grillezünk,úgyhogy holnap szerintem megint elkezdem,ezt a diétát!!!Csak már utálom a tojást+ az ilyeneket!Én is húst ennék hússal+ kenyeret minden mennyiségben.A sali nekem se jön be.

Szóval holnaptól megint....hát nem tudom,hogy hogy fogom birni!Te???Nem akarod elkezdeni???

Bátoríthatnánk egymást.

255. Speedy27 (válaszként erre: 253. - Talofa)
2008. jún. 20. 20:24

Szia!

Na ugye!Mondtam, hogy nem szabad feladni!!!

Hát igen tény, hogy pl.: a tojás répával és citrommal, meg a tojás salátával nekem sem tartozott a kedvenc menüim közé és ha erre gondolok nekem is össze kell majd szednem magam...:((

Nagy húsevő vagyok és hát mondanom sem kell egyáltalán nem vagyok oda a salátákért...nem hiszem ,hogy a zöldségdiétát kibírnám, itt is csak a hal, steak meg a grill csirke tartotta bennem a lelket!:)))

Káposzta leves hát nem is tudom...:((((

254. talofa (válaszként erre: 252. - 46665861ad)
2008. jún. 20. 10:12

Szia!

Bizti nem hiztál,csak felfújtak a zöldségek!

Méred magad??

Nekem holnap vége....végre!!!Most rossz volt,mert 4-5 napig semmi nem történt,de ma reggel megint kevesebb voltam...igaz csak egy kilóval.

Jövő héten,lehet megint folytatom,vagy azt kezdem amit Te csinálsz.Neked mennyi ment le??

Én az elején nem tudtam magam mérni,de már látszik azért,hogy fogytam.Szerintem 5 kilót...nem tudom.De simán felvettem azt a gatyát amit 2 hete begombolni se tudtam.Irj,hogy Te hogy birod,,,,,lehet hétfőn csatlakozom.

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook