Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 7 napos diéta fórum

7 napos diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 7 napos diéta

13. Icus (válaszként erre: 12. - Suni333)
2007. ápr. 8. 10:35
Hát akor ez nem a te diétád!
2007. ápr. 7. 19:06
HALLI! ÉS MIVAN HA NEM KÁVÁZOM,ÉS RÁADÁSUL TEJ-TOJÁS ÉRZÉKENY VAGYOK?
11. Icus
2007. ápr. 7. 18:12

Pontosabban, nekem úgy van meg, hogy reggelire, tea citrommal. Kenyeret nem szabad enni.


A fél grillcsirkés napot birtam!!! az volt a legjobb!!

10. Icus (válaszként erre: 9. - 5d3fac1d2b)
2007. ápr. 7. 18:06
Nem nehéz. Hidd el, bőven tudsz enni. Én nem kávézom, én teát ittam végig. A 3. napon mindig hasmenésem volt, onnan könnyen megy az egész. Tényleg csak esnek le rólad a kilók. Csak utána nekem sajna vissza is jöttek! De, van akinek nem. Próbáld meg ha tetszik!!!
2007. ápr. 7. 17:11
Én átolvasgattam ezt a diétát,nekem nagyon nehéznek tűnik,még nem döntöttem,hogy kipróbáljam e?!
8. Icus
2007. ápr. 7. 12:08

Én is csináltam, már 7 évvel ezelőtt!! Akkor még a kis szeletke kenyér nélküli virzió futott!!

Valóbanlehet fogyni tőle, de ha abbahagyod, azonnal vissza jön a kétszerese. 3-4 -szer ismételtem egymásután, eredmény, a mensim összevissza jött meg.


Tulajdonképpen, ez egy Atkins-diéta könnyített változata.

2007. ápr. 7. 08:32
Ez nagyon klasz diéta, és tényleg le lehet fogyni vele. Én most *ztam egy hetet, 3 kiló ment le, de jön a husvét, és nagyon hiányoznak az izek...és az evés,mint cselekvés. Kitalálhatnák a körömpörkölt izü *port is :D!A lényeg,hogy kevés szénhidrát, sok-sok mozgás.A Norbi aerobzóna nagyon jó zsirégető,a Cindy féle alakformáló, tegnapelőtt Réka add önmagad-ra tornáztam, tegnap ülni is alig tudtam, végre érzem, hogy van farizmom...:DKellemes Husvéti Ünnepeket!És ne egyetek kenyeret a sonka meg a tojás mellé!!!
6. Nike
2007. ápr. 6. 22:35
Hétmérföldes ökörség...
2007. ápr. 6. 15:52

Ez a svájci diáta módosított változata, és azért nem egészen így működik, ahogy leírtad,,,(nem ennyire egyszerű).

Aki mégis hinne benne, annak sok szerencsét:)

2007. ápr. 6. 15:06
"A szervezetben anyagcsere változás áll be, így 1 évig nem lehet vissza hízni tőle." - ezt a szöveget ismerjük.
2007. ápr. 6. 12:00
Jah és a vasárnap esti vacsira nekem úgy rémlik csak azt eheted, ami a diétában benne volt...
2007. ápr. 6. 11:59

A diéta nagyon jó, ha valaki valóban tudja tartani az előírtakat!

Az édesanyám 1 évig tartotta a súlyát utána. Nekem a citromos sárgarépával és a zellerrel voltak gondjaim...

2007. márc. 26. 16:11
Ez a diéta 1 hétig tart, utána azonnal meg kell ismételni. A két hét alatt 9 kg fogyást garantál a diéta. Annyiszor lehet ismételni, ahányszor szükséges a kívánt súly eléréséhez. Ha valamilyen testmozgást is végzünk mellette, akkor meg jobb eredményeket lehet elérni, de nem kritérium a sport, anélkül is meglesz az ígért eredmény. Lusta embereknek, akik nem szeretnek mozogni, vagy nincs idejük rá, éppen megfelelő diéta. :))

Ugrás a teljes írásra: 7 napos diéta

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook