Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 6 hónapos terhesen elhagyott a barátom a legjobb barátnőmért fórum

6 hónapos terhesen elhagyott a barátom a legjobb barátnőmért (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
868. 4c1a787e8f (válaszként erre: 867. - Ami.)
2012. febr. 22. 15:01

Én is megkaptam, sőt az elején szinte egyedüliként, szándékosan férreértelmezve..


Az is lejött, hogy a sorok írója - akármennyire is az ellenkezőjét akarja elhitetni vagányságával - egy nagyon labilis, szinte gyerekesen naiv személyiség, akinek még pár dolgot látni, tapasztalni kell. Ettől viszont még nem rossz ember..


Viszont szeretek ember lenni, és saját magamról tudom, hogy esendők vagyunk, pláne ilyen mély lelki felkavaró élmények után, én sem vagyok sokkal külömb, ha úgy nagyon kívülről nézem saját magamat...

867. Ami.
2012. febr. 22. 14:15
Megértem írországot miért akadt ki,mert akiben bármiféle kétely felmerült a sztorit illetően,elég szépen megkapták a magukét.Ki is derült h sántít valami..ezek szerint az is fix már h megmaradt e a doki vagy nincs meg.Mondjuk a kislány nevét sem értem,itt dilemmázott mindenki,meg jöttek az ötletek h Emma vagy Amina legyen,aztán volt h Emmina..és végül ezek szerint más neve lett,mint amit itt mond.Ez mire jó? Én voltam aki felvetette azt h neki a kórházból az volt a legfontosabb h anyukája ide beírjon..de ezek szerint ő írt be,plussz nem értettem apukájának hogy sikerült végigolvasni 1 nap alatt a fórumot,mikor én 2-3 napig egyfolytában olvastam h a történet végére érjek,és nem olvasok lassan.Köszönöm neked írország h leírtad ezt,nekem sok mindent megmagyaráz,és nem magamban keresem a hibát,amiért meg mertem kérdőjelezni dolgokat.
866. Pen80 (válaszként erre: 865. - 4c1a787e8f)
2012. febr. 22. 13:49
Lehet én is túl nyugis vagyok, de én sem akadok ki azon, ha ez igaz. Szerintem gázabb az, aki "leleplezi", miközben tudja, hogy a történet alapjaiban igaz, csak időben csúsztatták el.
865. 4c1a787e8f (válaszként erre: 859. - 4b3714f2e7)
2012. febr. 22. 11:38

Ha ez így is van, szerintem ez akkor is csak annyi, hogy ki akarta magából írni a dolgokat..


Az, hogy miért nem a teljes igazságot írta, igazából szerintem normális, mert talán még ő sem dolgozta föl teljesen, ős is kicsit kívülről akarta látni önmagát..


Én még ezen sem akadok ki, mert ilyen az ember..

864. 4c1a787e8f (válaszként erre: 862. - Ee1dc9ba06)
2012. febr. 22. 11:34

Nézd, ez a féltés csak első babával működik...


Utána, amikor a másodikkal, harmadikkal hazaértem, bizony vinni kellett a nagyokat intézménybe, mert anyám már nem tudott több szabit kivenni..


Más is így van ezzel, az élet nem áll meg, még akkor sem, ha elvileg elkaphat valamit.. A második gyerekem el is kapott (mivel ő nem tudott szopizni egyéb gondok miatt), de azért az sem a világ vége.. Kapott gyógyszert, oszt meggyógyult.. Ennyi.


Az elsőnél meg még fiatal, vagány anyuka voltam, örültem, ha vihettem a suliba, már egész picinek, az én lelkemnek kellett, hogy érezzem, hogy azért nem hülyültem meg, mert szültem, ugyanúgy tudom teljesíteni a dolgokat, mint mások, és élni az életemet..

10 hós koráig nem is volt soha semmi baja a gyereknek, pedig négykézlábazott az egyetemfolyosón eleget...


Te úgy tudom picit idősebben szütél, kicsit ezt másként élted meg, nincs is ezzel baj..


De ahogy én itt Withlove-ot "ismerem", bőven kitelik tőle is, hogy nem hagyja magát az élettől agyonverni, fogja a babát, és megy randizni..


És nem is rosszul..

863. Pen80 (válaszként erre: 858. - Mókinca)
2012. febr. 22. 11:06
Szerencse, hogy a baba nem kapott el semmit.
2012. febr. 22. 08:23

Úgy látom, sokan megakadtunk ezen az "újszülött levegőztetése" témán. Ne offoljuk szét a withlove topikját, nyitottam egy másikat. Gyertek, beszélgessünk!

Üdv.: dr.no

2012. febr. 22. 08:01

Kedves Mókinca!

Örülök, hogy nem lett baja a kisbabádnak, és nálatok működött ez a dolog.

Az újszülött ápolás ALAPVETŐ szabályai közé tartozik a pici baba védelme a zajtól, fertőzésektől, környezeti ártalmaktól, erős fénytől. Nekem nyári babám van, de maximálisan betartottuk az orvos utasításait.

Ettől még "rokonlelkek" maradunk, remélem :))

2012. febr. 22. 02:47
Nem bizonygatok semmit mert nem hiszem hogy nekem kellene en leirtam amit akartam a tobbiek meg eldontik mit szolnak ra. Neki is joga van barmi nem vaosat is ideirni csak lathattad hogy lehorta irigy ....rohadekoknak nevezte oket. Kivancsi vagyok E. mit szol majd hozza. Ha nincs igazam akkor velem is uvoltozni fog de ha igazam van akkor nem kockaztatja meg h kitalalok szerinem.
2012. febr. 22. 02:41

Nem hanem rengeteg embert banott ocsarolt mert ok rajottek hogy sokminden nem egyezik, hiszen olvastad. Na en erre mondtam h miert kellett lehordani oket, ha kozben igazuk volt. Ismerem ot, nem akarok konkret adatokat irni miatta. De peldaul kis indian hercegnonek hivja o is a lanykat mint az akit en ismerek ez nem tul gyakori becezes ugye?

Meg hat nem reszletezem miatta de en siman raismertem azokbol amiket leirt es engem zavar hogy ennyi embert bantott nagyon csuyan. Ha csak az ifobeli elcsuszas lett volna akkor nem irok ide, de meg neki all feljebb es ez zavar.

Nemsok emberrel tortenik emg ilyen es a sztori nagyjabol igaz megis hazgsag mert nem most 3 honapos hanem egy eves es sokan elhszik. Tegd nem zavar h atolvastad es kozben nem is a valosag volt? Megyek most de eddig nem aluddtam miata olyan ideges lettem. Mindenki itt izgult az allotolagos szuleteskor es mar reg megvolt a lanykaja. Nem ertem mire jo ez. Meg az anyukaja nevebeen is beirt itt drukkoltak sokan szerintem ez nem szep dolog. Most minenki azt hiszi h vegre bekapta a labujjat akislany kozben meg mar jar.

858. Mókinca (válaszként erre: 843. - Ee1dc9ba06)
2012. febr. 22. 02:36

Szia dr.no!

Sok mindenben egyetértünk (más fórumokon), de ebben egyáltalán nem!

Miért lenne fizikai képtelenség pár hetes babával elmenni valahová? Szervezés és segítség (férj) kérdése az egész.

Különben szüléskor VIP szobában voltunk (egyágyasban), és annyi látogatónk volt, hogy számolni sem tudtuk. Otthon meg folytatódott. Semmi baja nem lett a világon.


A nyaralásról meg az előbb írtam. :DDD

857. Mókinca (válaszként erre: 856. - Mókinca)
2012. febr. 22. 02:30

Legalább a kételkedőknek bizonyíthatod, hogy minden stimmel. :DDD

Nem kitalált történet. :DD

856. Mókinca (válaszként erre: 852. - 4b3714f2e7)
2012. febr. 22. 02:28

Mondta Whitelove, hogy nem az eredeti neveket használja! Mig a gondod ezzel?

Azt írod, hogy a sztori nagyjából igaz. Nyilván nem ír le mindent aprólékosan. Ezt is mondta az egyik hozzászólásában.

2012. febr. 22. 02:24
mit nemar miert irod ezt?
2012. febr. 22. 02:22

Sziasztok!

Húúú! Mostanra olvastam végig a fórumot (a nagyobb lányom lázas, őrzöm az álmát.)


Withlove2 gratulálok! A kitartásodhoz, a talpraesettségedhez, a következetességedhez és nem utolsósorban a Kislányodhoz!

Minden túlzás nélkül: büszke lehetsz magadra!


A kisbabával való jövés-menéshez pedig annyit szólnék, hogy nekünk 6 hetes volt a kisebbik lányunk, amikor elmentünk nyaralni.

A nagyobb lányunk unszolására gondoltunk egyet, szállást foglaltunk, bepakoltunk a kocsiba és útra keltünk. :DD

Amíg Apa és "Nagylány" strandolt, addig én a picivel az árnyékban hűsöltem. Volt program bőven, és az égadta világon semmi baja nem történt a picinek.

Nem mindegy, hogy hol alszik, hol szopizik, stb???

A "shoppingolásról" meg ne is beszéljünk :DDD.

A mai napig nagyon élvezi....


Lehet, hogy én nem fogtam fel olyan tragikusan, de mindenre volt időm mellette. (Pedig akkor még csak 9 éves volt a nagyobb lányom, tanulni is kellett vele.) Én nem éreztem azt, hogy kicsúszik a lábam alól a talaj.

1,5 éves volt, amikor visszamentem dolgozni.

Az igaz, hogy Apuka is besegít rendesen, amikor nem dolgozik.

2012. febr. 22. 02:21
:ooo na ne már!
2012. febr. 22. 02:12

Withlove, sokat gondolkodtam. Nem haragudj de nem birom nezni, ahogy a tobbiek sajnalkoznak es ocsaroljatok azokat, akik ketsegbe vontak a dolgokat.

En tudom, ki vagy, es csak annyit mondok, hogy a sztori nagyabol igaz, annyi kulombseggel, hogy a kis Amina (mert nem Emma lett vegul) mar egy eves, minednt fel eves csuszasal irtal. Ismerlek szemelyesen, en is abban a varosban elek. Nem hiszem el, hogy enyi adat es nev lehetne veletlen minden stimel a nevektol kezdve minden. Tuti hogy te vagy az.

Nekem is pici a babam es tudom hog menynire egyutt lehet veled erezni mert kell elszomoritani ennyi masik not es bantani lehordani azokat akik eszrevettek hogy valami nem stimmel. Most egy eves a kislanyod az en fiacskam meg masfel. A helyedben bocsanatot kernek azoktol akiket megbantottam mire volt ez jo.

2012. febr. 21. 20:52
Erdekes ez a sztori. Megyek vissza olvasni. Melyik varosban tortent?
2012. febr. 21. 20:41
Én nem azt nézem,hogy mi a divat és mi nem.Miután kitoltam a friss levegőre rögtön elaludt.Még egy órát többet is aludt.Tesóm is tudott pihenni.
2012. febr. 21. 20:34
En is Irben elek, ott is lazak az emberek. En mondjuk nem vinnem ki az ujszolottemet, de ez mar total egyeni megiteles. Kivancsiva tettetek, elolvasom elorol.
848. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 847. - Kokusz771)
2012. febr. 21. 20:19
Nem tudom, milyen népeknél divat ez, nálunk magyaroknál nem.
2012. febr. 21. 17:36

Sziasztok!Olvasgattam a fórumot!Elképesztő mennyi rosszindulatú ember van.Meg irigy.Én minden jót kívánok Nektek!

Nem írom az országot:tesóm gyerekét miután megjöttek a korházból már másnap vittem ki a levegöre és miután a közeli kávézóban megláttak az ismerősök mondták,hogy üljek le meséljek mi van a tesómmal.Megjegyzem dohányzómentes,kulturált környezet,a babát egyik sem fogta meg,mondták hogy tudják még nagyon pici.Napfényes nyitott terasz,miért ne ültem volna le??!!

846. memimemi (válaszként erre: 845. - Ee1dc9ba06)
2012. febr. 21. 16:16
Tulajdonképpen az, igen...
845. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 844. - Memimemi)
2012. febr. 21. 16:14
Elég szomorú:(
844. memimemi (válaszként erre: 843. - Ee1dc9ba06)
2012. febr. 21. 16:11
Külföldön láttam már olyant, hogy a kórházból hazafele menet beugrottak egyik nagyáruházba vásárolni, meg ebédelni(csodálkozva néztem)...szóval, sztem meg lehet oldani, ott máshogy vannak ezek a dolgok (is). Szerintem, és szigorúan szerintem, nagyobb részben függ ez attól, hogy az újdonsült anyuka éppen hogy van.
843. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 842. - Erikpipi)
2012. febr. 21. 15:19

Köszi, hogy idéztél:) Sajnos nem értetted meg a mondanivalómat. Van gyereked? Pár hetes pici babával fizikailag képtelenség elmenni bárhova is. Sőt, még otthon sem fogadhat idegen látogatót ilyen csöpp gyerek mellett, nemhogy kávéházba menjen vele.

Hogy jön ide az "alárendelt szerep"?

842. erikpipi (válaszként erre: 571. - Ee1dc9ba06)
2012. febr. 21. 13:24

"Nem azért furcsa, mert elhagyta a pasija, hanem mert pici babája van.

Én, mióta gyerekem van, nem jutottam el sehova. Ezért meglepő."



A gyereknevelés nem rabszolgamunka, és a gyerek nem is várja el tőled, hogy alárendelt szerepet játssz.

2012. febr. 21. 10:31
Kukucs :) Nekem meg itt furja az oldalamat a kivancsisag! :) Nem bombazlak ennyi kerdessel, csak a hatterbol olvasgatok, igerem, csak meselj valamit! :))))
2012. febr. 20. 02:10

Gratulálok!Sok sikert neked!!:)

Szívszorító történtet!

839. 4c1a787e8f (válaszként erre: 833. - 3f370d208f)
2012. febr. 19. 14:07
Az utolsó mondat nagyon fontos... És ami még annál is fontosabb, hogy nagyon nagy kifinomultságról tesz tanúságot.. Mert azt se mondja elhamarkodottan, hogy akkor holnap házasodjunk össze, tuti minden - mert ez ennyi idő után nyilván nem igaz így, de amikor szép párnak neveznek titeket, akkor állja a sarat, és csak mosolyog... Nem rossz így kezdetnek.
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook