Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 6 hónapos terhesen elhagyott a barátom a legjobb barátnőmért fórum

6 hónapos terhesen elhagyott a barátom a legjobb barátnőmért (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
928. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 923. - 3f370d208f)
2012. febr. 23. 18:32

Ha van eszed, írsz egy könyvet! :) Siker lesz. Úgy látom, sok embernek fel tudod kelteni az érdeklődését! Csak én ragadtam le a baba levegőztetése témánál, de többeket lázba hoztál a sztoriddal!

:)))

927. 3f370d208f (válaszként erre: 926. - CsillagTM)
2012. febr. 23. 16:48
Nekem van egy olyan erzesem,hogy valakinek a valakije nezd meg hogyan kezdte aztan,szepen visszakozott..3 napig volt a hoxan tag..a 3 nap alatt megtalalta ezt a forumot rajott hogy 'ismer' azt hogy priviban mit irt nekem,hagyjuk inkabb,aztan szepen leiratkozott a forumrol..Neked nem furcsa???Te a helyedben nem gyanakodnal??Ha o az exbaratnom aki szinten itt van nem tudom milyen nickneven,ahogyan ismerem max ennyit merne tenni mert fel tolem..tudja mit kovetett el ellenem baromira szegyelli is magat es borzasztoan irigy amiert vegigcsinaltam az egesz terhessegemet egyedul..Szoval peace persze de azt azert vedd figyelembe hogy nem en voltam aki Poirot jatszott:-)
926. CsillagTM (válaszként erre: 922. - 3f370d208f)
2012. febr. 23. 16:05

bocsi h beleszólok, tudom, én is kapni fogok...


én nem tudom, ki mond igazat, ki nem, h csúsztatsz-e hónapokat a sztoriban vagy nem, nem is érdekel, ismeretlenek vagytok mind, és az alapsztorid alapján (akár real time, akár csúsztatva írtad) minden tiszteletem a tied.


de ez a másik csaj sztem egy szóval nem bántott téged...dicsérte a kislányod...szabadkozott, nem akart ártani neked. ha az exed vkije lenne, totál más stílusban nyomná sztem...

miért nem tudod elképzelni, h ő tényleg meg van győződve arról, h igaza van? (h így van-e, mi itt nyilván nem tudjuk, csak te) ha szerinted téved...hát istenem. itt Hoxán ezerszer rosszabb dolgok is vannak, mint h vki tévedésből ilyeneket ír...


szóval peace.

925. 3f370d208f (válaszként erre: 916. - 4b3714f2e7)
2012. febr. 23. 15:48
Te mondd ha olvasod,akkor hol volt az erzekeny lelked meg az igazsagerzeted mikor ilyen hulysegeket irsz??????????????Azt irod hogy ismerjuk egymast de ha ismernenk egymast akkor ugye pl egy smst irtal volna hogy 'lenyomoztal' vagy ilyesmi..Semmifele leleplezo telefonom nem volt..Egy BOCSNATKERES VISZONT JOL JOTT VOLNA!!!!!!!!!mert ha en igazsagerzetbol es a jo lelkembol kifolyolag megbantok es hazugnak nevezek valakit azert mikor rajovok tevedtem bocsanatot kerek...Mi lenne ha szepen visszaregelnel es ELMONDANAD AZ IGAZAT???Marmint hogy ki vagy es miert irtad nekem hogy ismerjuk egymast stb..
924. 3f370d208f (válaszként erre: 921. - Anna7676)
2012. febr. 23. 15:42

Atyauristen..Akkor az hogy mastol van a gyerek es en bevallottam az kismiska...Mekkora r@bancok elnek a foldon de komolyan...

Egyebkent koszonom a kedvessegedet..Az a gaz hogy az utobbi 2 honap torteneseit lesem merem irni..Szerintem tobben meglincselnenek:-)

923. 3f370d208f (válaszként erre: 918. - Ee1dc9ba06)
2012. febr. 23. 15:30

Belenezett a tukorbe es megkerdezte :tukrom tukrom mondd meg nekem,hol a francba talalok valakit a neten,a tobbszazmillio oldalon aki nevtelenul regisztralt de en ismerem???Erre a tukor azt mondta:Hoxa Withlove..:-))

Most ez igy vicces de kb igy tortenhetett:-)

Szeintem vagy az exbaratosnem volt vagy Savanyu ismerose vagy ilyesmi..Nem tudom..Vagy csak veletlen egybeesesek sorozata..Akkor viszont minden reszvetem aze a lanye akinek ilyen baratai vannak...

922. 3f370d208f (válaszként erre: 917. - 4b3714f2e7)
2012. febr. 23. 15:25

Gyorsan eltuntel:-)Na most vagy Savanyu exe voltal es az en exbaratnom(valoszinu egyebkent) vagy Savanyu 'valakije'..Ezt abbol gondolom hogy konkret adatokat NEM irtal,csakis 'en tudom hogy igazam van,stb'..Mindegy..Remelem hogy kielted magadat a 'leleplezesemmel'..Egy biztos:nem tul sokan tudjak hogy ezen a forumon vagyok,tehat van egy o;yan erzesem hogy vagy Savanyu vagy az exebaratnom probalt meg lejaratni..

Meg egyszer a kislanyom 3 honapos es EMMAnak hivjak nem aminanak vagy emminanak mar nem is emlekszem mit irtal ide.

921. anna7676 (válaszként erre: 893. - Giusy)
2012. febr. 23. 13:28

Csatlakozom, kényelmesen el lehet olvasni 3-4óraalatt az egészet,nekem sem tartott tovább.

De nem is ez a lényeg. Így egyben olvasva az egész sztorit, hihetetlen milyen rosszindulatú emberek vannak.

Képesek bántani egy számukra idegen embert, ítélkezni felette és hazugnak kiáltani ki, mindezt csak azért, mert van valaki, aki másképpen éli az életét, mint ők.


Withlove története teljesen hihető, nem értem miért is feltételezi itt bárki, hogy nem igaz, amit leírt?

Velem is szakított a barátom, mint nem sokkalkésőbb kiderült, annak a bizonyos "legjobb barátnőnek" volt köze mindehhez, a különbség a történetünk között annyi, hogy nekem a szakítás után jelzett pozitívat a terhességi teszt. És a volt barátnőnek volt pofája azt mondani, hogy én szándékosan félrevezetve, aljas trükkökkel értem el, hogy teherbe essek az extől (és itt felsorolás jött a hölgytől, pl. az orális szex után a számban lévő spermával termékenyítettem meg magam és hasonló sztorik). Végül is a terhesség nem maradt meg, de soha nem tudom már lemosni magamról, hogy én vagyok az aljas.


Sajnos mindig lesznek aljas emberek, aljas nők, akik nem rettennek meg semmitől ha arról van szó, hogy más pasiját kell rávenni a szakításra. Ráadásul nem is kell, hogy buta, tanulatlan emberre gondoljon valaki, ha ilyen történetet hall, az én volt barátnőm is egy nagyon intelligens és tanult nő.


Withlove, csak azt tudom mondani, amit többen is mondtak itt: ne törődj az intrikusokkal, a rosszmájúakkal, hanem élvezd az anyaságot és örülj a lehetőségnek, hogy megismertél valakit, aki melletted áll és támogat ebben a nehéz helyzetben is.

920. Mayke
2012. febr. 23. 13:04

Sziasztok!

Hát nekem is sikerült végigolvasnom. :)

irország. Saját vélemény, még ha igazad is van kit érdekel. Jó abban igazad van, egyedül a szüléses témánál volna egy kicsit gáz.

Amúgy egyáltalán nem!!! Sőt meg is érteném.

De mind1 is Te is hiszel vmit Withlove tud vmit és akkor mi van?!

Attól lehetséges, h a kettő nem ugyanaz a történet.

Amúgy is már abban is sokan kételkedtek, h igaz lehet e ez az egész.

Withlove éld az életed, ha akarod majd megosztasz velünk amit szeretnél!!! Gratulálok, h túlélted ezt az egész helyzetet és emelt fővel tudtad végig csinálni!!! Továbbiakban is minden jót Nektek!!! :)

919. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 913. - 4c1a787e8f)
2012. febr. 23. 12:58
Szűklátókörűség szintén, ha ezt mondod valakire, csak azért mert más a véleménye, mint a tied.
918. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 916. - 4b3714f2e7)
2012. febr. 23. 12:57

És honnan tudtad, hogy ide kell regisztrálnod, mert Withlove itt van?

:)

917. 4b3714f2e7 (válaszként erre: 915. - 3f370d208f)
2012. febr. 23. 12:47
Megertelek hogy most ezt mondod, gondoltam h azert kerdezel elobbengem aztan irod te le a varosokat de mindegyis. En tudom ait tudok a froumod egy az egyben igazolja h te vayg mar az elso oldalon rajottem (hozzatartozok, orokbefogadas szulok, egy az egyben ugyanaz a sztori es ismerosok minden reszlet, de becsszo befejeztem.
2012. febr. 23. 12:41
johat en direkt nem irtam eloszor de o kerdezte de tenyleg megyek is innen nekem nem hianyzik a plus gond. es amugy meg magamrol irtam h hol forulok elo en nem banom ha ennyit tudnak rolam. de igazad is van a fenenek regisztraltam egyaltalan mar banom. inkabb fogtam volna be aszamat mar most is sajnalom withlovet minek irtam ide volt igyis eleg baja de nem birom megallni ha ilyet latok megszolal bennem az igazsagerzet es sajnalom a tobbieket. Ti mmit tennetek ilyenkor? a fene azt a erzekeny lelkemet,,,
915. 3f370d208f (válaszként erre: 908. - 4b3714f2e7)
2012. febr. 23. 12:39
Hat mint mondtam ALAPOSAN mellefogtal...Bajanak meg a kornyeken sem voltam SOHA es Belfastban elek:-)A kislanyom neve pedig EMMA es nem Amina es 3 honapos...Szoval GRATULAOK A FELFEDEZESEDHEZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
914. 4c1a787e8f (válaszként erre: 912. - 4b3714f2e7)
2012. febr. 23. 12:32
Ti tudjátok, itt a neten én vigyáznék...
913. 4c1a787e8f (válaszként erre: 911. - 4c1a787e8f)
2012. febr. 23. 12:31

Pont azért az, mert azokban a hónapokban a szoptatás szinte mindentől megvédi. Nekem volt hányós-lázas betegségem, a nagyok is hoztak haza mindent, bárányhimlőt, stb.. semmit se kapott el..


Amelyik nem szopott, az elkapott. 6 hós koráig nagyon sok mindent. Viszont azóta meg ő a legkevésbé beteges, amin kellett, átesett..


Tehát egyik sem tragédia..


Kocsmába egyikkel se jártam, ha valaki nagyon beteg lett a közvetlen környezetben, akkor is elmentem másik nagyszülőhöz, ha tehettem.


Részemről csak annyi a konklúzió, hogy ez alapján megitélni valakit minimum szűklátókörűség..

912. 4b3714f2e7 (válaszként erre: 909. - 4c1a787e8f)
2012. febr. 23. 12:29
milyen neveekt withlove kerdezte h melyik varosban elek nem? azert kerdezte mert nem banja ha leirom azta ket varosnevet.
911. 4c1a787e8f (válaszként erre: 910. - Ee1dc9ba06)
2012. febr. 23. 12:24

Már bocsánat, de az butaság, amit írtál...


Egyébként általában valóban úgy zajlik egy átlag anya élete, ahogy írtad..


De ha meg másként akarja, másként zajlik. Nekem még napi 8 óra tanulásra is volt mellette időm, mert nagyon akartam..


Most már én is belehalnék.. Ehhez igenis van köze a kornak, mert azt csak 20 évesen lehetett bírni..

910. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 906. - 4c1a787e8f)
2012. febr. 23. 12:22

Szurikáta, másik fórumon leírtam, hogy miért gondolkozom így, szóval tudod. Most nem pötyögném be mégegyszer.

Semmi köze ahhoz, hogy hány éves vagyok. A barátnőim jóval fiatalabbak, mint én, és ugyanolyan gondos anyukák. Rájuk merném bízni a gyerekemet.

909. 4c1a787e8f (válaszként erre: 908. - 4b3714f2e7)
2012. febr. 23. 12:22
A neveket nem kellett volna kiírni..
2012. febr. 23. 12:21

Mint mondtam nekem grocsberandult a gyomrorm ettol ahogy olvastam a sok aranyos no hozzaszoloasat es tudtam hogy kozben meg felre vannak vezetve en akkor si szolnek ha mashol latok ilyet. A legdurvabb amikor itt izgulnak a szules miatt stb Es nem is akarhoyg vannak ferevezetve hanem leugattad a fejuket. Nem fogok most belefolyni nem az a celom h teged lejarassalak hanem gylolom a hazugsagot plane ha egy csomo johiszemu ember meg bologat hozza ennyi. Attol meg te szuper jo eros no maradsz, biztos sokaakat erdekel a sztorid de lagalabb akiket bantottla tudhatja k mostmar h igazukvolt, ennyi.

Athloneban elunk es van kozos ismerosunk ott is es bajan is meglepodnel. johogy semmi ertelme ennek a hszemnek merz nem akarom bizonygatni az igazamat mert nem erdekel annyira az egesz de lagalabb a uyg erzem h megvedtem akiket felrevezettel attol meg a torteneted onmagaban biztosan sokakat erdekel.

AZ is mas ha valki nem akar minen adatot leirni szive joga de hogy honapokon at direkt jatszol a tobbiekkel nem ertem mire jo. Mentem nem zavarok tovabb lehet engem boncolgatni ahogy jolesik ja es boldog szulinapot Aminanak tenyleg gyonyoru kislanyka.

907. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 904. - 3f370d208f)
2012. febr. 23. 12:20
Megteheted egy másik fórumon:) De ez itt a te asztalod, rólad van szó.
906. 4c1a787e8f (válaszként erre: 899. - Ee1dc9ba06)
2012. febr. 23. 12:20

Mindig is együtt élt a 10. gyerekét kissé férrevonulva megszülő, majd a sorba kapállni visszaálló parasztasszony, meg az, ahol 6 hétig felkelni se engedték az asszonyt az ágyból..


Ez régen se volt másként.


Nyilván egyiknek is megvolt az oka, meg a másiknak is..


Ha nem lennél nálam jóval idősebb, azt írnám Neked, hogy "fiatal vagy te még"..


Az öcsémnek 25 évesen a pszichiátrián többek között az volt gondjainak egyik oka, hogy "nem bírta elviselni", hogy az anyja mindent olyan "rendesen" csinált... Ezzel csak azt akarom mondani, hogy semmit se javasolt túlzásba vinni, pláne a gyereknevelés területén, de legfőkébben nem szabad másokat ítélgetni, hacsak nem a jeges Dunába áztatja valaki a gyereket...

905. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 903. - 3f370d208f)
2012. febr. 23. 12:20
Nem vagyok "dedós", hogy ellentáborosat játsszak. A sztorid valódisága önmagában nem érdekel, valóban ez a momentum, amin megakadt a szemem, nekem is most van kisbabám, és tudom, hogy telik egy nap egy 6-7-8 hetessel. Még az is lehet, hogy én csináltam baromira rosszul valamit, de nekem a gyerek gondozása kitöltötte a napomat. Igaz, még egy házat is rendben kellett tartanom e mellett, de örültem, ha hajat tudtam mosni, nemhogy flangáljak. És minden kismama ismerősöm ugyanígy volt ezzel.
904. 3f370d208f (válaszként erre: 902. - Ee1dc9ba06)
2012. febr. 23. 12:17
Persze..csak en nem kerdojeleztem meg a kisbabadhoz valo viszonyodat illetve nem vontam meg ketsegbe mennyire vagy jo anyuka vagy sem:-0
903. 3f370d208f (válaszként erre: 900. - Ee1dc9ba06)
2012. febr. 23. 12:15
a 6 hetes check up utan hivott a parom arra a bizonyos randira:-)Es lehet hogy nem te voltal aki kerdore vont hogy miert pasizok:-) bocsanat,de az biztos hogy te is bealltal az ellentaborba es azert mert elvittem a lanyomat setalni valamint kavezoba besoroltal a 'rossz anyuka' kategoriaba..
902. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 901. - 3f370d208f)
2012. febr. 23. 12:14
Persze:) Itt mindenki csak a szubjektív véleményét tudja elmondani. Nem szentírás az enyém sem, viszont igaznak érzem, és vállalom. Mint ahogy te is a tiédet.
901. 3f370d208f (válaszként erre: 899. - Ee1dc9ba06)
2012. febr. 23. 12:13
A kulcsszo ebben az esetben a 'szerintem'..Azert mert te ugy latod hogy bizonyos dolgok a te megitelesed alapjan helyesek es kovetendoek nem feltetlenul jelenti azt,hogy masok szamara is az...Es ez az elet minden teruletere ervenyes,nem csak a babaapolasra:-)
900. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 887. - 3f370d208f)
2012. febr. 23. 12:12

Majd visszakeresem, de szerintem nem 7 hetes volt a történet szerint.

Amúgy ilyet nem mondtam, hogy "mit képzelsz", ne ess túlzásokba!

899. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 891. - 3f370d208f)
2012. febr. 23. 12:09

Nem az én elveimet kell követni, én követem olyan anyukák elveit, módszereit, akiket szerintem jól gondozzák a babájukat.


Ezt már kitalálták előttünk:)

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook