Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 6 hónapos terhesen elhagyott a barátom a legjobb barátnőmért fórum

6 hónapos terhesen elhagyott a barátom a legjobb barátnőmért (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
898. 3f370d208f (válaszként erre: 894. - 4c1a787e8f)
2012. febr. 23. 11:46

Nem vettem tolakodasnak:-)Azert mert egyszer rosszul ertelmeztem egy hozzaszolasodat eletem olyan szakaszaban amikor nagyon melyponton voltam es sundiszno moda viselkedtem nem azt jelenti hogy minden hozzaszolasodat tamadaskent ertekelem..Azt hiszem azota mar kb 3szor bocsanatot is kertem..

Tudom hogy igazad van es segiteni probalsz hogy hagyjam ezeket a kisstilu tamadasokat a fenebe de az igazsagerzetem tiltakozik..de mint latod probalkozom:-)

897. 3f370d208f (válaszként erre: 895. - 4c1a787e8f)
2012. febr. 23. 11:42

Az a baj hogy a magyarokkal CSAK rossz tapasztalataim vannak miota itt elek..Pletyka rosszindulat stb..Amit en pl az ireknel nem tapasztaltam..En tudom hogy en is ehhez a nemzethez tartozom,de nalam ez a hazafiassag erzese soha nem jelentkezett..Soha nem rajongtam Magyarorszagert..Ettol persze tokeletesen megertem az olyan embereket mint pl Te aki szereti a hazajat..

Valoszinu en rossz emberekkel talalkoztam rossz tapasztalataim lettek es ezert inkabb kerulom oket 1-2 kivetellel..

896. 4c1a787e8f (válaszként erre: 895. - 4c1a787e8f)
2012. febr. 23. 11:25

Szóval csak annyi vonatkozik rád Withlove ebből, hogy a saját sorsodat azért ne most ennyire össze a "magyarokkal". Ezek a dolgok máshol is megtörténhetnek, és meg is történnek sajnos...


Ettől még persze vitathatatlanul borzasztó az exed "magyar" rokonsága..

895. 4c1a787e8f (válaszként erre: 893. - Giusy)
2012. febr. 23. 11:24

Ezt nem ellened írom Withlove, légyszi ne vedd úgy, csak már kikívánkozik.


Engem ez a "magyarozás" zavar ebben a fórumban igazán. Valóban egy furcsa kis nép vagyunk sajátos lelki világgal és fogalomrendszerrel, de azért nagyon szerethető, ha valkinek van humora a dolgokhoz..


A férjem is írekkel, angolokkal dolgozik együtt, és ők is pontosan ugyanolyan emberek, ugyanúgy irigyek, meg minden emberi tulajdonsággal rendelkeznek, mint mások.. A külömbség annyi, hogy nekik úgy általában azok az összegek, amik nekünk egy fél világot, egy évi megélhetést jelentenek, nekik egy kis aprópénz... (Ezzel csak a jelentős külömbségekre utalok). Márpedig teli zsebbel, generációkra visszamenőleg jobb élettel, kilátásokkal könnyebb kedvesnek, segítőkésznek, más felé fordulónak lenni.. Én meglátom itthon is a segítőkész embereket, mert alapvetően igenis azok vagyunk, csak előtte dühöngünk fél órát... Ez meg már had legyen a vigaszunk..


Amikor a férjeméknél (filmipar) komolyabb összegekről, meg pozíciókról van szó, akkor semmi külömbség nincs a nemzetek között, csak sok-sok hús-vér ember..


A "saját fészkébe" piszkítással meg mindenki vigyázzon, én ezt tapasztaltam kicsiben (családom) is, meg nemzet szinten is..


Ma már a legtöbb embernek valamilyen lehetősége van külföldre menni, nekünk is lenne. Nem azért nem megyünk, mert nem mehetünk, pont azért dolgozunk itthon, hogy ne kelljen elmenni, mert nekem ez a Goethe szerinti gyökerem... A szárny az más kérdés, mert kétségtelen, hogy azok is kellenek... Nem fogok ellenállni, ha valahova konkrétan jó ajánlattal hívnak, de ide akkor is úgy szeretnék ide visszatérni, mint a hazám, és külföldön én inkább azt szoktam/szeretném bizonygatni, hogy mi milyen jófejek is tudunk lenni, meg ügyesek, és nem azt, hogy milyen "izék".


Engem általában külföldön kisebb projectek alkalmával azért szerettek, mert látták, hogy mennyire szeretem a hazámat, és pont azért hitték el nekem, hogy az övékét is szeretem... Így lehettem tiszteletbeli német, és kaptam német zászlót tőlük a nemzeti csapatnak szurkolva...


Ezek csak gondolatok voltak...

894. 4c1a787e8f (válaszként erre: 892. - 3f370d208f)
2012. febr. 23. 11:10

No ez már alakul..

Ha még ennyit sem reagálsz, akkor az lesz az igazi...


(Puszi, és ez csak poén, ne vedd légyszi tolakodásnak..)

893. Giusy
2012. febr. 23. 11:09
Kedves Withlove! Olyan jó volt olvasni a történeteteket, én hiszem, hogy valós alapon nyugszik. Ma 8 kor találtam a fórumra, és most 11:05kor fejeztem be. Szóval igenis el lehet olvasni ennyi idő alatt, csak olvasni tudni kell, meg nem árt, ha az ember érti is mit olvasott. Ne törődj a rosszakarókkal, a magyar ember valóban ilyen. Vajon miért vagyunk a legboldogtalanabbak a világon egy felmérés által....
892. 3f370d208f (válaszként erre: 882. - 6ee0ffb012)
2012. febr. 23. 10:57
Bocsi de a te hozzaszolasoddal inkabb nem foglalkoznek..Ugye elnezed nekem.
891. 3f370d208f (válaszként erre: 871. - Ee1dc9ba06)
2012. febr. 23. 10:55
Es mi az a kovetendo tendencia??Honnantol szamit valaki rossz illetve jo anyanak a te merceiddel nezve????Azert mert minden anyuka akit te ismersz a te 'elveidet' koveti,nem azt jelenti hogy aki mashogyan csinalja az rossz anya..Vagy tevedek?
890. 3f370d208f (válaszként erre: 883. - Pen80)
2012. febr. 23. 10:50

Pontosan!!!Nagyon igazad van..Az az erdekes ebben hogy anno azzal vadoltak meg,hogy az egesz sztori hazugsag,most van egy nagy 'felfedezo' aki 'bebizonyitja' hogy a sztori igaz,csak idoeltolodassal erre a sok joindulatu ember 'megvilagosodik'..A fene egye meg oket..

Ha nem tunt volna fol senkinek:egy szot sem irtam arrol mi tortent az elmult 2 honapban..Szeretnem inkabb elfelejteni ezt az egeszet,es a jovore koncentralni..Savanyu mint olyan egyszeruen ki lett torvenyileg iktatva az eletunkbol..ALAPOS INDOKOK ALAPJAN.

A jovo meg talan a mostani kedvesem..Nemi bizakodasra ad okot,hogy meg csak nezetelteresunk sem volt bar szinte naponta talalkozunk..Sot azzal a bizonyos utolso lepessel sem surget,megerti hogy varnek meg vele..

889. 4c1a787e8f (válaszként erre: 887. - 3f370d208f)
2012. febr. 23. 10:44
:)
888. 3f370d208f (válaszként erre: 884. - Krisszi77)
2012. febr. 23. 10:44
:-)Szerintem rajott mar ez a valaki is hogy alaposan mellefogott..Az a furcsa hogy ennek a holgyemenynek sikerult ropke 4 vagy 5 ora alatt elolvasni az egesz forumot,es ezen senki sem akadt ki sot!!!!!!!!!!!
887. 3f370d208f (válaszként erre: 886. - Ee1dc9ba06)
2012. febr. 23. 10:41

2 honapos baba az 8 hetes..Emma 7 hetes volt mikor te elkezdtel 'lovoldozni' hogy mit kepzelek miert viszem magammal randira a kavezoba illetve setalni..stb..Azert mert egy himnemuvel mentem setalni rogton rossz anya lettem..Ha mondjuk otthon ulok apatiaba sullyedve szules utani depresszioval es zokogok mi tortent az eletemmel akkor mar jo anya lennek ugye..

Ismetelten leirom:minden baba mas es mas..Minden anyuka is..Azert mert en ugy dontottem nem hagyok egy lehetoseget elmenni magam mellett,az nem azt jelenti,hogy mas fontosabb az eleteben,mint a lanyom..

Egyebkent azota is orulok,hogy elmentem arra a randira..Mert van valakim akivel megoszthatom a mindennapjaimat,akitol jo reggelt smst kapok,aki torodik velunk ugy ahogyan egy tarsnak kell torodnie a partnerevel es annak gyerekevel..

886. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 875. - 3f370d208f)
2012. febr. 23. 09:24

Nem 2 hónapos gyerekről volt szó, hanem újszülöttről.

Amúgy nem vagyok "lövöldözős" típus, de sok kisgyermeknek kívánnék jobb anyukát, mint amilyen megadatott neki.

885. Liviaa (válaszként erre: 882. - 6ee0ffb012)
2012. febr. 23. 09:10

Te megint itt vagy? És már megint rosszindulatú megjegyzéseket teszel? Milyen meglepő..

Majd ha fele annyi dolgon keresztűl mész, mint a fórúmindító akkor legyél itélkező, bár, te mindenkivel ilyen vagy..

2012. febr. 23. 08:33
Én azt nem értem ki kért meg itt valakit,hogy derítse ki,ki a fórum elindítója.
883. Pen80 (válaszként erre: 882. - 6ee0ffb012)
2012. febr. 23. 08:20
ez butaság. amikor az embert igaztalanul vádolják, először megpróbálja igazolni az igazát. csak egy idő után jut oda, hogy nem érdekli és átlép a vádakon.
2012. febr. 23. 07:54
Szokták volt mondani: aki magyarázkodik,az hazudik....
881. 4c1a787e8f (válaszként erre: 876. - 3f370d208f)
2012. febr. 23. 07:08

A kapcsolattartás ezen módjának nem az a lényege, hogy bármit is bizonyítsál. Egyszerűen a fórumozásnak nem erről szól. Itt bármelyikünk ugyanannyi eséllyel indul. Inkább, mint már írtam, egy harmadik fül kell, hogy megérezd azt, hogy az a másik miért is van itt, függetlenül attól, hogy percre pontosan igaz-e, amit leírt.


Naiv példa, de Agatha Christie Poirot-ja mit szokott mondani? "Teljesen mindegy, hogy hazudnak nekem, Poiro-nak, a fontos az, hogy ezt elmondják, mert én a tényekből, abból, amit elszólnak az emberek összerakom az egészet a kis szürke agysejtjeim segítségével..." Ezzel nem azt akarom mondani, hogy te hazudsz, csak azt, hogy mi a fenéért foglalkozol másokkal, ha nem akarsz. Átugrod a hsz.-t, és kész.


Ellenkező esetben nem való Neked ez a műfaj, és ezt egyáltalán nem azért írom, hogy elmenjél, hanem hogy lépd már át ezt a dolgot..

880. 3f370d208f (válaszként erre: 867. - Ami.)
2012. febr. 22. 23:49
Azt hiszem van es volt hozza jogom hogy megvedjem a magam igazat!!!!!!!!!A tobbit amit ide leirtal..Inkabb nem mondok semmit..Minek?Hal'Istennek nem ismerjuk egymast szemelyesen..
879. 3f370d208f (válaszként erre: 877. - Maszat27)
2012. febr. 22. 23:37

:-))Hihihi..Koszi megnevetettel:-) Nem kell kasztralni van neki egy olyan baratnoje aki majd megteszi helyettem...

Az a valaki odafonn erti am a dolgat:-)KOSZONOM A LEGJOBBKOR JOTTEK A SZAVAID!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

878. 3f370d208f (válaszként erre: 869. - Pen80)
2012. febr. 22. 23:35
Koszonom..A tortenet igaz a lanyom neve EMMA es nem emmina 3 honapos...Es egyetlenegy magyarral sem tartom a kapcsolatot idekinn..Pontosan azert mert rauntam a szarkavarasukra:-(Meg azert is mert nekem sem kedvem sem idom nincs masok eletevel foglalkozni en jol elvagyok Emmaval es a kedvesemmel..A magyarok meg csak azert kerestek hogy pletykaljanak..Bocsanat ha barkinek belegazoltam a lelkivilagaba ismet de ez van...
877. Maszat27 (válaszként erre: 876. - 3f370d208f)
2012. febr. 22. 23:33
Nem kell foglalkozni a rosszindulatú emberekkel. 2 napja olvastam a történeted, le a kalappal előtted. Férjem üzeni, hogy Savanyút kasztráld ki :))))
876. 3f370d208f (válaszként erre: 868. - 4c1a787e8f)
2012. febr. 22. 23:29

Igen valoszinu igazad van elegge naiv vagyok..Soha nem probaltam senkivel elhitetni hogy vagany lennek..De labilisnak nem neveznem magamat..Valamikor az voltam ma mar HALA ANYUKAMEKNAK elegge kiegyensulyozottnak erzem magamat..Tudom mit szeretnek vannak es voltak celjaim es altalaban meg is valositom oket..

Mar meg is bantam hogy visszajottem mert erre tessek valaki idejon es bemagyarazza hogy a kislanyom 1 eves es emmina a neve..es elhord mindennek...MEGINT..Nem tudom bebizonyitani hogy igazat irtam es irok..Csak felbosszantom magamat ezen az egeszen...

875. 3f370d208f (válaszként erre: 843. - Ee1dc9ba06)
2012. febr. 22. 23:19

Ki kell hogy abranditsalak..Emmaval mar tobbszor voltunk kirandulni volt,hogy egesz napra mentunk es semmi gaz nem volt vele..Szepen megszoptattam a kocsiban,vagy eppen a kavezoban,tisztaba tettem es kesz...En tudom hogy minden baba mas es mas sajnalom ha neked rosszak a tapasztalataid..

Van egy ismerosom az ikreivel akik 2 honaposak most mentek el nyaralni Portugaliaba egy hetre..Az ilyen borzaszto emberekkel mit csinalsz lelovod oket???

874. 3f370d208f (válaszként erre: 841. - B94b39b09f)
2012. febr. 22. 23:15

Szia

Bocsi nem volt idom jonni...De most meg csak megint nezek hogy mi a fene folyik itt..Az az erdekes hogy pl fonn vagyok egy ir forumon is ahol egyszer sem kerdojeleztek meg az igazamat csak segiteni probaltak informaciokkal stb..A fenebe ezzel az egesszel ..Lovesem nincs ki ez az irorszag es nem is erdekel..Magyarokkal EGYALTALAN nem tartom a kapcsolatot meg van ra a jo okom miert..Legtobb ismerosom lengyel litvan sot van egy mauritiusi lany is vagy ir..Leginkabb ir..Illetve most mar van uj zealandi es ausztraliai is:-)

A fene egye meg ezt az egeszet..

873. 3f370d208f (válaszként erre: 860. - 4b3714f2e7)
2012. febr. 22. 23:06

Te itt szerintem baromira beneztel valamit....Lovesem sincs hogy ki vagy Hal'Istennek..Az en kislanyom EMMA es 3 honapos ha tetszik neked ha nem..Ha van barmifele ismerosod akit szinten otthagyott a pasija az csak veletlen lehet..

Te melyik varosban elsz??

872. 4c1a787e8f (válaszként erre: 871. - Ee1dc9ba06)
2012. febr. 22. 15:32

Akkor stimmel, mert én sose voltam normális, most se vagyok.


Viszont anyám (aki normális) nagyon jókat mulatott azon, hogy milyen jó, hogy ilyen lazán is lehet venni, mai napig emlegeti, amikor megturmixoltam a lecsót a gyereknek.. Bár azért nálunk ennek fizikai, anyagi okai is voltak, hogy én azért kicsit másként csináltam..


A többire:


Pont azért tettem én is az ismerem szót idézőjelbe... Vagy szerinted miért?


Egyébként nincs semmi bajom Veled, csak másként éltünk meg dolgokat. Majd benézek a fórumodba, de mostmár el kell zavarjam magam innen..

871. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 864. - 4c1a787e8f)
2012. febr. 22. 15:15

Attól, hogy valaki leadott itt egy sztorit, még nem biztos, hogy "ismered".

Nem azért látom másként a babaápolást, mert későn szültem, az én környezetemben minden normális anyuka azt a tendenciát követi, amit én.

De nyitottam egy fórumot erről, ha akarsz beszélgetni, várlak! :)

870. 4c1a787e8f (válaszként erre: 869. - Pen80)
2012. febr. 22. 15:12

Néha kicsit felhúzott Withlove, de abszolut nem ezzel. Ezt a részét én is tudom fogni..

Aki fórumozik, annak legyen annyi lelki tartása, hogy nem hisz el mindent, és legyen egy második füle a szavak mögötti hallásra, csak akkor tudunk értéket képezni...


Withlove csak nem bölcs eléggé szerintem, de ez mint tudjuk, adomány..


Szerintem akkor vagyunk értékesek, ha inkább hozzásegítjük türelmesen ahhoz, ami hiányzik belőle, és nem kiakadunk..


Ha valakinek nem tetszik ez a fórum, van ott fent elég fül..


Withlove meg meséljen a love-ról, én már ezeket úgyis csak "irigyen" hallgathatom..

869. Pen80
2012. febr. 22. 15:04

Szerintem nem az a lényeg, hogy minden perccel és adattal el tud-e számolni. De ha ez lenne a fontos, akkor sem értem, milyen alapon követelik rajta ezt idegenek.

Maga a folyamat, a történések, a lelki oldal számít. Nekem.

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook